Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου καλημέρααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!Τι κάνετε;;;;;Εγώ όχι πολύ καλά...Από χθες πονάει ο λαιμός μου και μιλάω σαν ποντίκι....Ίσα που μου βγαίνει η φωνή.... :roll::roll::roll: Χθες το απόγευμα πήγα σπίτι, φόρτωσα τη μάνα μου και τη μικρή και πήγαμε στο Avenue...Πήγαμε πρώτα Jumbo και πήρα 2 ζευγάρια παντοφλάκια για την Ιωάννα, κάτι κουτάκια για τα καλλυντικά μου, ένα σάκο για τα παιχνίδια της Ιωάννας, ένα μπλοκ ζωγραφικής και ξυλομπογιές χοντρές για να μην τις τρώει (;) η Ιωάννα και δε θυμάμαι τι άλλο..... :roll::roll::roll: Μετά πήγαμε H&M, πήρα 4 μπλούζες ψιλομακριές και φαρδουλούτσικες για να τις φοράω όσο θα φουσκώνω και ένα κολάν....Φυσικά, όλα ήταν δώρο της μαμάς.... :D:D:D:D:D Παρά την προθυμία μου να πληρώσω, δεν με άφησε.... :lol::lol::lol::lol: Μου λείπουν πλέον ένα ζευγάρι μαύρες μπαλαρίνες κι ένα ζευγάρι μπότες σε χρώμα ταμπά.... :roll::roll::roll: Α...Είδα κι ένα φοβερό παλτό εγκυμοσύνης, ξετρελάθηκα...Το θέλω!!!!!

Κορίτσια, μη μιλάτε για κιλά......Σας παρακαλώ.... :?:?:?:? 5 μου έμειναν από την Ιωάννα...Ελπίζω τώρα να μην πάρω πολλά..Και αφού γεννήσω θα αρχίσω διατροφή και γυμναστήριο( :shock::shock::shock::?:?:? )....

Τώρα, που το λέτε έχω 10 μέρες να ζυγιστώ..Μέχρι τότε δεν είχα πάρει γραμμάριο, λέτε τώρα που σταμάτησαν οι αναγούλες να πήρα;;;;;; :?:?:?:?:?

Επίσης, το πιστεύετε ότι δεν έχω πάει ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ σε παιδότοπο;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Νομίζω ότι η Ιωάννα είναι ακόμα μικρή και δεύτερον φοβάμαι τους κλειστούς χώρους με παιδάκια.... :?:?:?:?

ΜαρίαΙωάννα να πας σε παθολόγο και αυτός θα σε παραπέμπψει σε ειδικό γιατρό αν χρειάζεται....Πάντως μπορεί να είναι και κρύωμα ή νευρόπονος...Περαστικά!!!!!!!

Αναστασία καλά αποτελέσματα από παιδίατρο..Μην αγχώνεσαι...Εμείς έχουμε την Τετάρτη για εμβόλιο, το πενταπλό...

Αρτζι μου τέλεια περάσατε ε;;;;;;;;;;;;;;;; :D:D:D:D:D:D Καλά τα Κινεζάκια γιατί βλέπουν την κόρη σου και τρέχουν;;;;; :shock::shock::lol::lol::lol::lol:

Αθηνούλα υπομονή...Γιατί αγχώνεσαι;;;;Είσαι έμπειρη εσύ καλέ..... ;);););)

Νατασούλα μπήκες πάλι σε 27;;;;;;;;;Μπράβο!!!!!!! :YMHUG::YMHUG:

Αφροοοοοοοοο μην αγχώνεσαι καλέ για τα κιλά......Μια χαρά είσαι....

Χρύσααααααααααα τα φιλιά μου...

Νατασάκι κατάλαβα για τι είδους ωδείο μιλάς...Ξέρω έναν τέτοιο χώρο και εδώ, αλλά ζητάνε 100 ευρώ το μήνα για 4 ώρες την εβδομάδα...Εγώ 2 είχα σκοπό να την πάω, αλλά μου φαίνονται πολλά τα λεφτά..... :?:?:?

Α....Το πρωί ξύπνησα, έφτιαξα χαμομήλι και κάθισα στον καναπέ να το πιω..Έρχεται η μικρή σκαρφαλώνει πάνω μου, μου χύνεται το τσάι (προοριζόταν για πάνω της αλλά άλλαξα φορά για να πέσει πάνω μου :o:o:o )...Έκανα 2 εγκαύματα.Ένα στην κοιλιά, ένα στο πόδι, πήγα κατευθείαν έβαλα Sudocream κι ερχόταν η μικρή μου σήκωνε την μπλούζα και έκανε αααααααααααααααα :o:o:o:o:o:o ..... :lol::lol::lol::lol::lol: Ευτυχώς μου πέρασαν!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μιτσάκι καλή επιτυχία με το μεταπτυχιακό....... :D:D:D

Ελευθερία τι καλός ο μικρούλης...

Αφρο εγώ με κανονική κουβέρτα φλις τη σκέπασα χθες αν και ακόμα κοιμάται σε κούνια...Είναι παιδική, αλλά μεγάλη..Για παιδικό κρεβατάκι...Και παρόλο που είναι σβούρα, δεν έκανε τίποτα....

Αχ ρε Αφρο το έχω απορία...Πως ο Μανωλάκης κοιμάται από τόσο μικρός σε κρεβάτι;;;;Θέλω κι εγώ να την βάλω σε κρεβάτι πριν έρθει το νινί, αλλά φοβάμαι.... :?:?:?:oops::oops::oops:

Αρτζι μια χαρά το τακτοποίησαν το δωματιάκι...Είδες όμως οργάνωση;;;Έχουν χώρους για παιδάκια..Όχι όπως στην Ελλάδα... :x:x:x

Κορίτσια εμένα μέχρι πρόσφτα το νερό το έλεγε νια νια...Ευτυχώς τώρα το λέει νεόοοοοο.... :lol::lol::lol::lol:

Εμένα με φωνάζει μαμά, μάνα, μανούγια, μαμάκια, Γωγώ, Γωγούγια..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μεγάλωσαν τα καθαρματάκια μας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

monopou sthn arxh tha kanei boltes se olo to spiti :lol::lol::lol:

alla meta sinithizei .

Εγω αυτο ακριβώς φοβάμαι.. Το οτι θα σηκώνεται.. έχω και την γάτα που την κυνηγάει συνήθως και δεν έχω καμια διάθεση για βραδυνές περιπέτειες.. [smilie=cat.gif][smilie=blob1.gif]

Γωγουλίνι και εγώ δεν έχω πάει ποτέ σε παιδότοπο και εγώ ψιλοαγχώνομαι στους κλειστους χώρους με παιδάκια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ ρε Αφρο μου φοβάμαι μήπως σηκώνεται και αλωνίζει και δεν την ακούσουμε.... :?:?:?:?

Αν σκαρφαλώσει πουθενά;;;;Αν βρει και φάει τίποτα;;;;; :?:?:?:? Γιατί η κόρη μου βάζει τα πάντα στο στόμα... :?:?:?:? Αχ τι να κάνω...Το ξέρω ότι πρέπει να βγει από την κουνιά.... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη εισαι κακουργα...τι ηταν αυτο που εβαλες στο φεισ....

πως να φαω τωρα το φιλετο γλωσσας στον ατμο με καροτι κολοκυθαρι και μπροκολο, χωρις αλατι με μια κουταλια λαδι..ε οχι πες μου...

οταν θελλω να ορμηξω...ξερεις που....

Αχ!!!!

Ορκιζομαι να το φτιαξω...οταν χασω 2,5 κιλα..μια γουρουνια στις τοσες..επιβελλετε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως μια φορα που ο δικςο μου κοιμηθηκε στο κρεβατι μου το εφηβικο στης μαμας μου, μια χαρα κοιμηθηκε..η μαμα εβαλε 3 κερεκλες στοπλαη αλλα δεν κατεβηκε καθολου

Παντως ναι πιστευω πως 2 μεγαλα καγκελα ειναι καλα.....το θεμα ειναι αμα εχεις κανενα Τερασ σαν τον Χριστοφορο που σκαρφαλωνει...μη δει τα καγκελα σαν ευκαιρια για αναρρηχηχη...χοχοχοχοχοχοχοοχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα αν σας πω ότι δεν ξέρω τι ειναι το προστευτικό κάγκελο...

Εμας η κούνια μας ειναι έτσι ipnos.JPG[/attachment:2nj5sbjg] :lol::lol::lol::lol:

Δεν έχει καγκελάκια έχει πλεξιγκλας το οποίο βγαίνει..

Το κάγκελο που μπαίνει?

Χρυσα μου και εγώ στην δίαιτα είμαι αλλά για γιορτές πάρτυ και τέτοια ε επιβάλεται καμιά ατασθαλεία..!!

post-4408-13873935153204_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε..απο σημερα που ειναι της Αγιας Πελαγιας...και μεχρι ΚΑΙ του Αη Γιαννη...εχουμε συνεχεια, γαμους, βαφτησια, γιορτες, γεννεθλεια....καλεσματα, παρτι κλπ κλπ....

κοιταζω το ημερολογιο μου και φρικαρω...πως στο καλο ενω ολοι θα καταβροχθηζουν πιτσες, πητακια, κλπ υπερωχα νιαμνιαμ..εγω να τη βγαζω με χαρια και κοτοπουλα ψητα με λαχανικα στον ατμο..γκρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε..απο σημερα που ειναι της Αγιας Πελαγιας...και μεχρι ΚΑΙ του Αη Γιαννη...εχουμε συνεχεια, γαμους, βαφτησια, γιορτες, γεννεθλεια....καλεσματα, παρτι κλπ κλπ....

κοιταζω το ημερολογιο μου και φρικαρω...πως στο καλο ενω ολοι θα καταβροχθηζουν πιτσες, πητακια, κλπ υπερωχα νιαμνιαμ..εγω να τη βγαζω με χαρια και κοτοπουλα ψητα με λαχανικα στον ατμο..γκρρρρρ

Η αλήθεια είναι ότι αυτη η περίοδος ως και την Πρωτοχρονιά ειναι πολύ κακή περίοδος για δίαιτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως την μικρή την βάζω σε υπνόσακο και τέλος!!!! αυτή βέβαια καταφέρνει και το βγάζει χωρίς να ανοίξει το φερμουάρ.....!!!!! :o

Γωγώ χαχαχαχαχα δεν ξέρουν γιατί τρέχουν!!!! :lol::lol::lol::lol: , τα κινεζάκια είναι μικροκαμωμένα και εκείνη δείχνει τεράστια μπροστά τους!!!! :lol::lol:

Μιτσάκη και μένα μου άρεσε η ιδέα του παιδικού δωματίου με παιχνίδια στο εστιατόριο! οι γονείς τρώνε και τα παιδιά παίζουν!!! ;)

Αθηνά πήγαινε για κανένα καφεδάκι στην Potsdamer Platz ή στο ALEXA να κάνεις και λίγο shopping therapy!!!! θα σου περάσει όοοοοολο το άγχος!!!! ;):)

Μόλις γύρισα με το μπουμπούκι από τα έβδομαδιαία ψώνια του ΣΜ, συνήθως πάμε και οι 4, όλοι μαζί, αλλά επειδή ο σύζυγος είναι λίγο αρρωστούλης (κρυωματάκι) είπα να τον απαλλάξω από το στρες!!!! εγώ πάλι ξετρελαίνομαι να πηγαίνω σε ΣΜ!!!

συμπεθέρα που κοιμάται η γάτα τα βράδια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pianete katw apo to stroma kai einai ena metro epi 40 ekatosta peripou .

emenapode den pige na to pidiksei

oute kaiprin koimoan sthn kounia alla aniga enan kanape kai koimotan ekei .

thn kounia den thn antexe katholou kai as eixa bgalei to kagelo kai as eixa kolisei ton kanape dipla anikto ...panta panw ston kanape koimotan .

pantos autous tous fobous pote den tous eixa panta ton akouga otan ksipnouse kai katebene ai pote den fobithika mhn kanei akrobatika .akomakai tora pou ksipnaei to prwi kai den me ksipnaei alla paizei sto saloni tou exw empistosinh .....alla den exw kai kati na kanei kako .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις γύρισα με το μπουμπούκι από τα έβδομαδιαία ψώνια του ΣΜ, συνήθως πάμε και οι 4, όλοι μαζί, αλλά επειδή ο σύζυγος είναι λίγο αρρωστούλης (κρυωματάκι) είπα να τον απαλλάξω από το στρες!!!! εγώ πάλι ξετρελαίνομαι να πηγαίνω σε ΣΜ!!!

συμπεθέρα που κοιμάται η γάτα τα βράδια?

Και γω και γω τρελαινομαι για σουπερ μαρκετ! αν και τα σουπερ μαρκετ στην Γερμανία δεν συγκρίνονται με τα δικά μας.. Θυμάμαι που είχα πάει σε ενα στην Φρανκφούρτη! Σαν χαζό κοιτούσα πέρα δώθε...

η Silvy το βράδυ κοιμάται στον καναπέ, ή στα πόδια μας.. Το καλοκαίρι κοιμάται έξω αλλα τώρα με τα κρύα την βάζω μέσα... Εχει έξω σπιτάκι κλειστό να πάει να κοιμηθεί αλλά ούτε να το χ.. με το συμπάθιο.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eletheria apopote tou bazeis maksilari ????? kai ti maksilari einai ???gia pes gia pes

pantos teleia poza o mikros xaxaxaxa

είναι ψέμα το μαξιλαράκι Αφροδίτη μου, δηλαδή ειναι ενα πολύ λεπτό το οποίο μου το είχε δώσει η μαμα μου πριν γεννήσω όταν ετοιμάζαμε την προίκα του.. Του το έβαλα στο κραβάτι αυτο το καλοκαίρι.. Οχι ότι το χρησιμοποιεί πάντως.. τυχαία η φωτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια η κούνια της Ιωάννας που έχει κάγκελα, μπορείς να βγάλεις τα 4 από τη μια πλευρά και το παιδί να ανεβοκατεβαίνει....Λέτε να ξεκινήσω έτσι;;;;Να βγάλω πρώτα τα 4 καγκελάκια;;;;;; :?:?:? Και αν δω ότι τα πάμε καλά να πάρουμε κρεβατάκι;;;;;;

Βασικά η κούνια της μετά γίνεται κρεβάτι, έχουμε πάρει και τις τραβέρσες, αλλά θέλω να της πάρω κανονικό κρεβατάκι και να αφήσω την κούνια για το νινί...Μην έχω μετά 2 κούνιες.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Αφρο κι εγώ της είχα πάρει μαξιλαράκι πριν γεννηθεί, αυτά που λένε ότι είναι ειδικά για νεογέννητα κλπ, αλλά δεν της έχω βάλει ακόμα.... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθαμε απο τον παιδιατρο....

διαγνωση?? στοματιτιδα!!!!!

εμμμ βεβαια με τοσες σαβουρες που παει και βαζει στο στομα του θα το παθαινε και αυτο καποια στιγμη

τα μαγουλα και η γλωσσα του ειναι γεματη σπυρια(δεν τα ειχα καταλαβει ρε κοριτσια και ενιωσα τελειως αχρηστη οταν με ρωτησε η γιατρος αν τα ειχα δει)

μας εδωσε ενα τζελ να βαζει πρωι-μεσημερι-βραδυ μετα το φαγητο,λεμε τωρα ααααν φαει...

και επεισης μας εδωσε σιροπι πολυβιταμινες που ειναι για την ανορεξια μιας και της εξηγησαμε την διατροφη του μικρου και ποσο και τι τρωει.

τις βιταμινες θα πινει για εναν μηνα καθε πρωι ενα κουταλακι του γλυκου

το τζελ μεχρι να γινει καλυτερα και να φυγουν τα σπιθουρακια(αφου μου τα εδειξε και ματωναν κιολας :shock::shock: επαθα πλακα!!!)

αααα και μεχρι να περασει οχι λεμονια,ξινα,σαλτσες και καυτερα :roll::roll: λεμε τωρα λες και τρωει

αυτα τα νεα μας

τωρα του εχω κανει μπιφτεκακια παω να τον ταισω

τα λεμε μετα κοριτσια φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!1

καλε τι παρλα πιασατε..

δε σχολιαζω :P

εμενα δε τη θελει τη κουβερτα,,,τουλαχιστον μεχρι περισι...

επισης εγω θα βαλω 2 κουνια για το 2 νινι..

μου τη ειχα δωσει πριν γεννησω το θοδωρη,,αλλα για το πρωτο ηθελα καινουριο :oops:

οποτε ο θοδωρης θα συνεχισει να κοιμαται στο κρεβατι του...

2 ερωτησεις..

1)τον αλλο μηνα παντρευεται η αδερφη μου..'τον μικρο θα τον κανω παραγαμπρακι..

που να παω να κοιτραξω για κουστουμι?????????????????????????

2)παντοφλακια απο που πηρατε..

εγω ειδα στο κοσμος με 20 ε..αλλα θλεω 2 ζευγαρια,,κ ενα για τον παιδικο..

αλλα 40 μου ακουγονται καπως..

ειδα στο σουπερ με 5-10 ε αλλα δε ειναι ανατομικα/(σηλ δε εχουν αυτο το υψωμα στη καμαρα)

πηγα μουγιερ αλλα δε ειχε στο νουμερο μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια και εμεις ειχαμε παθει στοματιτιδα..δεν ειναι τιποτα θα περασει, απλα μετα απολυμανε ολα τα παιχνιδια του..επισης η στοματιτιδα εινα συμπτωμα για ελλειψη βιταμινων σηδηρου κλπ.

πονουσε το καημενο γι'αυτο δεν ετρωγε

Θου εγω παντοφλακια για το σπιτι και για τον παιδικο πηρα απο τον Μασουτη, ειναι βαμβακερα και δεν ευδρωνει το ποδι...7 ευρω ειχαν, ειναι αυτα που φοραει και στις φωτο στο φεις..οταν γκρεμιζει την βιβλιοθηκη..

παπουτσια εχουμε παρα πολλα!!!

Κοστουμακι θα βρεις σε μαγαζια με παιδικα ρουχα, οχι τοσο στα επωνυμα στιλ πρεναταλ μαδερκερ κλπ, σε απλα μαγαζια, επισης εχει σηγουρα στα Μαραζιλ και αλουετ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου εγώ πήρα παντοφλάκια σε στιλ μποτάκι από τα Jumbo....Είχα δει Μούγερ, αλλά είχαν ή 30 ή 35 ευρώ...Πολλά δεν είναι...

Επίσης είδα στα All About Shoes πολύ ωραία παντοφλάκια με 27 ευρώ (πάλι πολλά μου φαίνονται), αλλά δεν είχε νούμερο..... :?:?:?

Των Jumbo αποκλείεται να είναι ανατομικά, αλλά εγώ βλέπω ότι τα περπατάει μια χαρά και είναι και πολύ ελαφριά....

Αργότερα ίσως της πάρω αργότερα από Μούγιερ... :?:?:?

Αναστασία μου περαστικά στον Σπυράκο!!!!!!Είχα πάθει μικρή στοματίτιδα, γύρω στα 7-8 και υπέφερα..... :(:(:(:( Αλλά έβαζα τα πάντα στο στόμα....Ακόμα και τα παπούτσια...Και ήμουν και μεγάλο παιδί... :oops::oops::oops::oops:

Σκεφτείτε ότι περίπου στα 6-7 είχα καταπιεί πινέζααααα.... :o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουστουμι σα του γαμπρου..δηλ κ βελουδο να ναι δε με πειραζει..ειδα χθες ενα γαματο βελουδο αλλα δε ειχε στο νουμερο μας..

κ τα ειχε ολα..πουκαμισο γιλεκο κ γραβατα..ονειρο μιλαμε..με εδειξε κ ενα κοτλε καφε αλλα αθλιο..παππουδιστικο με φανηκε..σα του φλωρινιωτη τα κουστουμια :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...