Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

Καλημέρα, επιτετέλους Παρασκευή να με δεί και λίγο το σπίτι μου και τα παιδιά μου. Ρε κορίτσια όλη την βδομάδα δεν καταλαβαίνω πως περνάνε οι μέρες και ποτέ δεν καταφέρνω να κάνω αυτά που θέλω.

Την Κυριακή έχω να πάω Κομοτηνή σε ένα μνημόσυνο και πάλι δεν θα καταφέρω να κάνω δουλειές σπίτι.

Ο άντρας μου δεν θέλει να έρθει και μάλλον θα πάω με την Έλενα και τους γονείς μου.

Αναστασία περιμένουμε νέα από τον παιδίατρο

Αργυρώ ταλαιπωρία ε???????? δεν πειράζει όμως αφού περάσατε καλά. Τα παιδιά κοιμούνται στην διαδρομή?

Μαρία περαστικά στην μικρή, τακτοποιηθήκατε στο σπίτι?

Μάρθα η αγωγή τελείωσε και την άλλη Παρασκευή θα κάνω την βιοψία

Ιουλία αφού έκανε πυρετό μετά από 1 εβδομάδα μάλλον από εμβόλιο είναι

Βενετία μπράβο στον Φιλιππάκο πολύ χάρηκα. Αφού έβαλε βάρος να συνεχίσετε με την διατροφή.

Νατάσα πρέπει να έχει πολύ γέλιο στο ωδείο :lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια σε όλο το τρενάκι :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αλλα πλεον να μαγειρευω μονο μαυρα μακαρονια, μαυρο ρυζι μαυρο ψωμι γλυκα τετοιου τυπου και ταχινια μελια κτλ καταλαβατε ε? πιστευω πως ειναι ο μονος τροπος πλεον να χασω τα υπολοιπα κιλα μεσα στον χειμωνα..

επισης ανακαλυψα το ψησιμο στην λαδοκολλα, εχω παθει πλακα το ποοοοσο νοστιμα βγαινουνε!!!

για ολους μας οχι μονο για το μωρο!

τι λετε?

Βένη εμείς μόνο καφέ ζυμαρικά τρώμε, μακαρόνια και ρύζι αναποφλοίωτο εδώ και πολύ καιρό, πριν ακόμη γεννήσω τα παιδιά (αυτό - το ρύζι - δεν είναι και πολύ νόστιμο αλλά το βράζω σε χυμό λαχανικών και γίνεται νοστιμότατο!), επίσης χρησιμοποιούμε πολύ την λαδόκολλα!

κορίτσια τα δικά μου παιδιά δεν έκαναν ποτέ πυρετό ή κάποια άλλη παρενέργεια εξαιτίας εμβολίου! μάλλον υπήρξαν τυχερά και εγώ μαζί!!!

Αναστασία η δικιά μου χθες έφαγε ένα πιάτο μακαρόνια με κιμά (το έγλειψε που λένε!) και ο Λουκάς όταν ήρθε από το σχολείο και αυτός το ίδιο, απλά και στην μικρή υπάρχουν μέρες που μπορεί να μην φάει το φαγητό της, θα φάει άλλα όμως κατά την διάρκεια της ημέρας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληερα!!!

τι κανετε;;;;

αχ ειμαι πτωμααα

χτες ηρθαν κατι φιλες μου και εφεραν δωρο στον μικρο, ενα παντελονακι τζιν τιμπερλαντ και ενα πλεκτο παλη τιμπερλαντ...

αμα δεν παχυνει πολυ το παντελονακι θα το βαλει την ανοιξη ...

ειναι σγια 18 μηνων αλλα ο Χριστοφορος εχει κοντα ποδαρακια για το υψος του και τωρα που ειναι πολυ μακρι...αλλα καλο στη μεση..ειναι τελειο υπεροχο σαν χρομα κλπ...

Χτες κατεβασα απο το παταρι τα κουτια με τα χειμερινα μου παπουτσια..με τα καθημερινα...

14 κουτια, μποτες, γοβες, μοκασινια, και ενα ζευγαρι αθηλιτικα...

Αχ..ειναι 8 Οκτωβριου...και εγω δεν εχω χωνισει τιποτα για την χειμερινη σεζον...για μενα τιποτα εννοω..αυτο γινετε πρωτη φορα στα χρονικα απο τοπε που δουλευω...απο το 99 δηλαδη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

καποια εχθεσ με ρωτησε γιατι χαιρομαι που γινετε παρκο διπλα μου οτι θα εχω φωνεσ μεσημεριατικα .

α) ειναι διπλα μου αλλα μασ χωριζει μια πολυκατοικια και δεν υπαρχει περιπτωση να ακουγετε τιποτα

β) το μονο παρκο που μπορω να παω τον μικρο και να μην κινδυνευει ειναι σε αποσταση 1,3 χιλιομετρων !!! .εχουμε ενα αλο πιο κοντα αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να τον παω τωρα που μεγαλωσε και δεν κανει μονο κουνια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε εγώ έχω ψωνίσει τίποτα και δεν προβλέπεται για παρα πολύ καιρό ακόμη.

Δεν πειράζει όμως.

Κορίτσια να σας ρωτήσω

Εδώ και μέρες έχω έναν πόνο μπροστά στο στήθος και στην πλάτη και στο στομάχι.

Και όταν πάω να πάρω ανάσα δεν μπορώ μου φαίνεται ότι δεν μου φτάνει ο αέρας γύρω μου και μου κόβεται η ανάσα.

Σε τι γιατρό να πάω?

Σκέφτομαι να πάω στο γιατρό που έχουμε εδώ στη δουλειά αλλά ντρέπομαι λίγο. Έχω πάει και άλλες φορές, πότε νομίζω ότι μου ανεβάινει η πίεση, πότε ότι μου πέφτει και ποτέ δνε έχω τίποτα κια με διώχνει. Αμα πάω και σήμερα θα με περάσει για τρελή.

Να πάω σε καρδιολόγο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες!!

Αχ Χρύσα με πονάς! Εγώ να δεις τι ψώνιζα παλιότερα από τότε που ξεκίνησα να δουλεύω (99)..

Τώρα πια ειλικρινά τίποτα! Άσε που μου την δίνει και το σώμα μου και αποφεύγω να ψωνίσω.

Αυριο επιτέλους θα ασχοληθώ με ρούχα και χειμωνιάτικα παπούτσια και τέτοια. Και πήρα απόφαση να πάω και να δωρίσω ρουχισμό

γιατι έχω πολύ πραγμα να δωσω..

Στην εκκλησία να τα παω??

Συμπεθέρα οποτε διαβάζω να μιλας για την νυφη μου παρατηρώ ότι αυτά τα παιδιά (η κορη σου και ο γιος μου) μοιάζουν πραγματικά πολύ στον χαρακτήρα!

Τίποτα δεν είναι τυχαίο τελικά! Δεν μου είπες όμως για τα κινεζάκια βρε συ, όταν λες τα κυνηγάει??

Φιλάκια καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε παθολογο να πας

αν και εγω πιστευω οτι ειναι απο στεναχωρια και αγχος

Ναι ναι καλά λέει το Αφροδιτάκι σε παθολόγο να πας και απο εκει και πέρα θα σου πει τι θα κάνεις.

Πάντως μπορεί να ειναι κανένα ύπουλο κρύωμα γι αυτο ν απας να το δεις μην το καθυστερεις!

Φιλάκια και περαστικά :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία αρχικά πας σε παθολόγο και μετά αυτός, αν κρίνει απαραίτητο, θα σε παραπέμψει σε ειδικό!

Σε μας εδώ, στις 18 Οκτ, ανοίγει ο 1ος εσωτερικός παιδότοπος!, κοστίζει 7 ευρώ για παιδιά από 2-12 ετών και 3 ευρώ για ενήλικες, πόσο κοστίζουν στην Ελλάδα?

Νατασσούλα όταν πηγαίναμε η μικρή κοιμήθηκε για 45λεπτά, μέχρι να κοιμηθεί όμως........!!!

και στον γυρισμό και τα 2 κοιμήθηκαν αμέσως, βέβαια ήταν και έντεκα το βράδυ.....

Χρύσα και εγώ δεν έχω αγοράσει τίποτα για μένα για την χειμερινή περίοδο, μόνο στα παιδιά και ακόμη θέλω να αγοράσω στην μικρή μερικά ακόμη γιατί δεν έχει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και πήρα απόφαση να πάω και να δωρίσω ρουχισμό

γιατι έχω πολύ πραγμα να δωσω..

Στην εκκλησία να τα παω??

Συμπεθέρα οποτε διαβάζω να μιλας για την νυφη μου παρατηρώ ότι αυτά τα παιδιά (η κορη σου και ο γιος μου) μοιάζουν πραγματικά πολύ στον χαρακτήρα!

Τίποτα δεν είναι τυχαίο τελικά! Δεν μου είπες όμως για τα κινεζάκια βρε συ, όταν λες τα κυνηγάει??

Φιλάκια καλημέρα!

στην εκκλησία να τα πας, εκείνοι συνήθως τα δίνουν σε φτωχές οικογένειες, εμείς εδώ τα δίνουμε οι ίδιοι στον Ερυθρο Σταυρό, τις προάλλες γεμίσαμε 10 τσάντες απορρυμμάτων και δώσαμε!!!! μα πού μαζεύονται τόσα ρούχα?!!!! υπερκαταναλωτισμός? δεν ξέρω.....!!! :-?

αχ ναι τίποτα δεν είναι τυχαίο σε αυτόν τον κόσμο!!!! :lol:

χθες έπαιρνε ένα ένα παιχνιδάκι από το δωμάτιο (στο εστιατόριο) και μου το έφερνε για να μου δείξει!!!! ανεξαρτήτου μεγέθους του παιχνιδιού!!!!

είχαμε πάει έξω για καφέ και φαγητό και υπήρχαν κάποια παιχνιδάκια, όπως τρενάκι κ.λπ., και ήταν μια οικογένεια κινέζων στο παραπέρα τραπέζι και εκείνη πήγαινε και στεκόταν μπροστά στην κινεζούλα και μετά την κυνηγούσε!!!! η κινεζούλα μικροκαμωμένη, η δικιά μας έμοιαζε με "τέρας"!!!!

στο σχολείο του Λουκά υπάρχει μια άλλη κινεζούλα, ένα γλυκύτατο κοριτσάκι, πολύ ομορφούλα, πάει η δικιά μας και στέκεται μπροστά της, την κοιτά, την πιάνει, η κινεζούλα φεύγει και η ΡΕΑ την κυνηγά!!! :lol: πάει και κάθεται στο παγκάκι η κινεζούλα, από πίσω η δικιά μας, φεύγει η κινεζ., ακολουθεί η δικιά μας!!!! :lol: ......μετά έχει (η δικιά μας) και έναν θαυμαστή, που την πήρε και κάθησαν στο παγκάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μην μιλατε για ρουχα .

και θα ξανα πω τον πονο μου ...εκει που περιμενα την περιοδο 17 μηνεσ και δεν εχανα γραμμαριο τσουπ ηρθε στουσ 17 μηνεσ και μεχρι τουσ 20 μηνεσ εχασα 4 κιλα !!!εκει λοιπον εμεινα εγκυος και παλυ σταματησε η ζυγαρια να κατεβαινει :evil: συν οτι με το καλημερα πηρα και το 1,5 κιλο πισω σε αερα ....γιατι δεν υπαρχει λογος να το παρω πισω απο την στιγμη που δεν τρωω :evil::evil:

και ακομα δεν τρωω (ενοω παχυντικα μην παρεξιγουμαστε ) και εχω και την ζυγαρια να με κοροιδευει ,καθε φορα που θα ανεβω οτι νανε λεει :evil::evil:

και σκευτομαι η καιμενη τι τα κραταω τα παντελονια και ρουχα προ εγκυμοσινησ που ηταν νουμερο 27 ????

υπαρχει περιπτωση να μου ξανα χωρεσουν τα υπεροχα μου τζιν ????τα λατρευω δεν θελω να τα δωσω τα ειχα ακριβοπληρωσει και ηταν τελεια επανω μου :(:(:(:(:(

θα ξανα κανω ποτε το κορμι που ειχα??η απο και απο αυτην την εγκυμοσινη θα μου μεινουν παρακαταθηκη και αλλα κιλα ???

το μονο που μπορω να υποσχεθω στον εαυτο μου ειναι οτι τωρα που ξερω θα προσεχω αλλα φοβαμαι πολυ γιατι τα κιλα τωρα μπενουν σαν αερας :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX!!!! Αφρο τι λες τωρα..

Πηγα τις προαλες στην θεια μου- στην αδελφη του μπαμπα μου- ειναι μοδιστρα, να μου αλλαξεις φερμουαρ σε 2 φουστες και 1 φορεμα....

Το φορεςμα το ειχα παρει πριν 5 χρονια για το Μπατσελορ μιας συναδελφου και φιλης...και μου ηταν και ανετο ...πολυ ωραιο φορεμα, μαυρο με ασπρα πουα στις 50σ..με την φουσκωτη φουστιτσα..κλπ..Τζοαν Κολινσ με φωναζανε τοτε...χαχαχα..ουτε κατα διαννοια δε με χωραει...οχι απλα με στενευει..οχι δεν κουμπωνει..δεν ανεβαινει πανω απο τον πισινο....

Αλαλ ειπαμε θα κανω διαιτα πρωτα..θα χασω αλλα 5 κιλα τουλαχιστον..και μετα θα ξαναμεινω εγγυος...

Για τα δε τζιν....μεγας πονος...

1 ριπλει και 1 ντιζελ και 1 λιβαισ....αυτα ειχα ολα και ολα..τα κοιταω και κλαιω...δεν υπαρχει ο πισινος μου να ξκαναγινει οπως πρωτα....και οχι μονο αυτο..τοσα ρουχα, τοσα φορεματα...ασε ασε...

μονο τα αξεσουαρ μου κανουν..κατι πασμνινες, ετολ, εσαρπες, βραχιολια...μακιγιαζ..ν αμου θυμηζουν πως καποτε υπηρξα αδυνατη..

Αλλα να πω την αμαρτια μου τωρα συνειδητοποιω ποσο κομπλεξικια υπηρξα...ημουν 53 κιλα...και θεωρουσα πως χρειαζομουν διαιτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι παιδότοποι εδώ ποικίλουν σε τιμές για τα παιδιά από 5-8€ και συνήθως δίνουν χυμό ή τοστ ή γιαρτουτάκι ή κρουασάν και κάποιοι και 2 από αυτά δηλαδή χυμό +τοστ και οι μεγάλοι πληρώνουν ότι πιούνε. Στις τιμές που έγραψες εσύ τι περιλαμβάνεται?

Αφροδίτη να μην τα πετάξεις τα τζιν. Εγώ χθες έβαλα ένα levis 27 νούμερο που το φορούσα όταν ήμουν φοιτήτρια. Δεν φανταζόμουν ποτέ ότι θα το ξαναβάλω και δεν χρείαζεται να σας πώ πόσο πολύ χάρηκα [smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif]

Τα κιλά που έχεις πάρει μπορεί να είναι από κατακράτηση

Μαρία όπως είπαν και τα κορίτσια να πας σε παθολόγο

Χθες αγόρασα ένα ζευγάρι παπούτσια αλλά δεν με βλέπω να αγοράζω άλλο φέτος ευτυχώς μου έχω 2 ζευγάρια μπότες από πέρσι σχεδόν καινούργιες που τις είχα πάρει στις εκπτώσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια!

Δεν προλαβαινω να σας διαβάσω, απλά δίνω το παρόν. Δεν κοιμάμαι πια τα βράδια, έχω άγχος, φόβο, αγωνία... Και όλα αυτά επειδή σκέφτομαι χίλια δυο πράγματα. Ναι ξέρω πως είναι και νιώθω ότι λυγίζω. Φαντάζομαι όταν έρθει η ώρα και κριθεί η κατάσταση θα πάω με τσαμπουκά... μέχρι τότε... θα το παλεύω!!!

Θα πάω τώρα για τα ψώνια που ήθελα να κάνω χτες. Θέλω χειμωνιάτικα για τα παιδιά. Μετά ποιός θα έχει το μυαλό του στο κεφάλι του για γάντια κλπ;

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι παιδότοποι εδώ ποικίλουν σε τιμές για τα παιδιά από 5-8€ και συνήθως δίνουν χυμό ή τοστ ή γιαρτουτάκι ή κρουασάν και κάποιοι και 2 από αυτά δηλαδή χυμό +τοστ και οι μεγάλοι πληρώνουν ότι πιούνε. Στις τιμές που έγραψες εσύ τι περιλαμβάνεται?

δεν ξέρω τι περιλαμβάνεται, δεν γράφει.....αλλά ένα άλλο στην Κολωνία που κοίταξα είναι μόνο η είσοδος και ένα παιχνίδι που θα κάνουν, τα σνακς είναι έξτρα (με λίγα χρήματα γράφει!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έτσι έδειχνε το παιδικό δωμάτιο του εστιατορίου αφού εισέβαλαν οι μικροί μου ταραξίες, δεν ήμουν μπροστά, αλλά αυτό πρέπει να είναι δουλειά της μικρής, αφού ο Λουκάς ασχολήθηκε με Lego και μελέτη βιβλίων!!!!

εννοείται πριν φύγουμε τα συμμαζέψαμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα μανούλες! :D

Τι μου κάνετε;

Argi μου, δεν έχω πάει ποτέ σε παιδότοπο, προσωπικά δεν μπορώ να σε διαφωτίσω, δεν μου αρέσουν... :? Αλλά δεν έτυχε κιόλας...

Αθηνούλα μου, προσπάθησε να ηρεμήσεις, σου χρειάζεται ύπνος και ξεκούραση, για να μπορέσεις να είσαι δυνατή στον τοκετό, αλλά και μετά... Καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου, όμως η προηγούμενη εμπειρία σου, ήταν "ιδανική" κι έτσι θα κυλήσουν όλα και αυτή τη φορά... ΙΔΑΝΙΚΑ! Επικεντρώσου στο κοριτσάκι σου που έρχεται και μη σκέφτεσαι αρνητικά... Έλα, χαμογέλα!!! :D

Αναστασία, κι εμένα με ενδιαφέρουν οι οδηγίες του παιδιάτρου για το φαγητό του Σπυράκου, να μας ενημερώσεις! Αrgi μου, μία απ' τα ίδια με τη Β, κάνει μία ώρα περίπου να φάει το μεσημεριανό... Αργά, αργάαααα σα σπουργιτάκι... :? Κατά καιρούς με πιάνουν κι εμένα τα νεύρα μου, ευτυχώς ο άντρας μου είναι σαφώς πιο υπομονετικός και ασχολείται περ/ρο εκείνος με το ζήτημα! :P Γάλα;;; Μία όλο, μία λίγο, μία καθόλου!!! :?

Η συνυφάδα μου τελικά θα κάνει την αμνιοπαρακέντηση τέλος του μηνός... :? Είμαστε όλοι πολύ στεναχωρημένοι... Μεγάλη δοκιμασία... Εύχομαι και προσεύχομαι ο Θεός να βάλει το χέρι του... :(

Χρυσούλα, Αφροδιτούλα, natasoula, και όλο το τρενάκι, φιλάκια!!!

Αύριο δίνω Αγγλικά για το μεταπτυχιακό, κι αν τα περάσω, θα δώσω σε 2 εβδομάδες άλλα 2 μαθήματα, κι ΑΝ τα περάσω, θα περάσω από συνέντευξη! Κι ΑΝ περάσω... θα με πάρουν!!! ΟΥΦ!!! Άντε να δούμε... Δεν είμαι καθόλου σίγουρη... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έτσι έδειχνε το παιδικό δωμάτιο του εστιατορίου αφού εισέβαλαν οι μικροί μου ταραξίες, δεν ήμουν μπροστά, αλλά αυτό πρέπει να είναι δουλειά της μικρής, αφού ο Λουκάς ασχολήθηκε με Lego και μελέτη βιβλίων!!!!

εννοείται πριν φύγουμε τα συμμαζέψαμε!!!

χαχαχα!!!! Και ο δικός μου ειναι κουβαλητής οπου πάμε και βρει παιχνίδι μου το φέρνει να το δω!

Θαυμαστες ακούω!! [smilie=love10.gif] εμ βέβαια αφού η Ρεα ειναι η πιο ομορφη κουκλίτσα του κόσμου! Αργυρώ μου, εμείς εδώ έχουμε μονο ιδιωτικούς κλειστους χώρους με παιχνίδια με πολλά μπαλάκια, φουσκωτές τσουλίθρες, καφετέρια για τους γονεις και τέτοια.. αυτο εννοείς?

Εγώ δεν τον έχω πάει ποτέ.. φοβάμαι οτι θα χτυπήσει και τέτοια αλλά φέτος θα τον πάω σίγουρα.. μεγάλωσε το νινάκι μου [smilie=binkybaby.gif]

Αθηνά μου το αγχος και το στρεςς ειναι που σε κρατάνε ξύπνια, ειναι φυσιολογικό πειδή πλησιάζεις αφου ξέρεις τώρα εσυ! Καλά ψώνια..

Για τα τζινς που λετε ομοιοπαθούσα έχω πανάκριβα τζινάκια που αμφιβάλω αν θα ξαναμπώ ποτέ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oses exete paidiapou koimounte se kanonikokrebati gia peste mou me ti ta skepazete ton xeimona ,me kanoniko paploma h kouberta h ta pio brefika?

den kserw ti na kanw se emas ta brefika tha ta petaei amesos alla fobame mipos koukoulothei me ta kanonika

a kai giati ekei pou elege gala tora to leei giani ???/ :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο η κουμπαρα μου τον ενα γιο που ηταν σβουρας τον εβαζε πολυ χοντρες πιτζαμες και λεπτη κουβερτουλα, τον μεγαλο που κοιμοταν καλα, απο 2 ετων και μετα του εβαζε παπλωμα κανονικο...

Ερη σε εκανα φιλη..χαχαχα

Μιτσακι κουμπαρουσα..θα σκισεις και θα σε δεχτουν..τι στο καλο..στο πηγαδι κατουρησες...

Εμαθα κατι δυσαρεστο..πεθανε σημερα το πρωη η μητερα του αφεντικου μου...πολυ λοιπηθηκα..

ενταξη ηταν μεγαλη γυναικα..αλλα ηταν δυνατη σαν βραχος, δραστηρια ..ειχε ενα πεσημο πριν απο ενα μηνα εσπασε τον γοφο της...και δεν ενταξε την εγχειρηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

a kai giati ekei pou elege gala tora to leei giani ???/ :shock::shock::shock:

χαχαχαχαχαχα!!! :lol::lol::lol: Ο δικός μου το λέει Γκαγά.

Αφροδιτούλα μου νομίζω ότι στην ηλικία που είναι παίζουν με τις λέξεις. Και ο δικός μου ολο εφευυρίσκει και παραποιεί λέξεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τη μικρή τη σκεπάζω με μονή κουβέρτα η πάπλωμα.

Δεν κουκουλώνεται πάντα ξεσκέπαστη τη βρίσκω με το κεφάλι κάτω και τα πόδια πάνω.

Άν την σκεπάσω με παιδική κουβέρτα πάλι ξεσκέπαστη είναι οπότε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...