Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

αχ ανοιξατε θεμα που ποναει!

εγω αυριο ρεπο....αλλα και να ηθελα να απεργισω δεν αθ γινοταν....προσωπικο ασφελειας!

κι ομω ςτο κρατος δεν το εριξαν εξω μονο οι δημ.υπαλληλοι... εχοεμ βαλει ολοι το χερακι μας σε αυτο!

ολοι κοιτπυσαμε και κοιταμε πως θα κοψουμε λιγο την τιμη και οχι να παρουμε αποδειξη...

καναμε μαγκες τους κινεζους....που αντι για αποδειξη σου δινουν δωρο ενα φουλαρι.....

ενησχυουμε τις μεγαλες ξενες επειχηρησεις...τυπου τζαμπο και οχι το μαγαζι της γειτονιας αλλα οταν αθ ατο χρειαστουμε το μαγαζι...θα εχει κλεισει και θα εχουμε βοηθησει και εμεις σε αυτο.

περνουμε το αλλαδοπο να μας βαψει το σπιτι με λιγοτερα χρηματα και απο αφεντικα τους γιναμε υπαλληλοι τους.....

εμεις στο ενοικιο και στα δανεια και εκεινοι αγοραζουν μετρητοις σπιτια

οσο για τους δημ. υπαλληλους σε νευραλγικες θεσεις....παλι το μεσο κυριαρχει

γιατι στο Χ νοσοκμειο να διοριστει ο υπαλληλος απο την Χ επαρχια? εεεε δεν αθ θελει να φυγει?

και αφου γινεται γιατι του επειτρεπεις να φυγει χωρις να κρατας τουλαχιστον τα προσχηματα(2ετη δοκινη υπηρεσια)

γιατι περνεις το αστυνομικο , το νοσηλευτη και τον ακνεις διοικητκο ενω ξερεις οτι στο διοικητικο δεν υπαρχει καρεκλα για ολους?

γιατι τα σχολεια να μην εχουν δασκαλου η καθηγητες και να λειτουργει παραπαιδεια ακριβως διπλα και να επιτρεπεις την εκεμετλευση αυτων των καθηγητων... χωρις ενσημα κλπ

γιατι δασκαλε-καθηγητη εσυ που κανεις ιδιαιτερα δεν κοβεις αποδειξη?

γιατι κυρια μανικιουριστρα ολα τα λεφτα σου ειναι μαυρα?χωρις αποδειξη κλπ?

τους πηρε ολους η μπαλα και την πληρωσαμε ολοι.....εεεεε οχι δεν θα λυπηθω τον υπαλληλο της βουλης που επειαρνε 16 μισθους και εξινε τα α...α του .... ουτε την καθαριστρια που επερνε το επιδομα του κουβα...η επιδομα εγκειρης προσελυσης....οφειλει να ειναι στη θεση του εγκαιρα....εγω γιατι ειμαι?

αλλα γιατι απο εμενα?

γιατι απο τον αστυνομικο που ειναο εκτεθημενος για 870 ευρω?

γιατι να εχεου αστυνομικους να τους φυλανε? μη τους σκωτωσουν.....μπα καλο θα κανουν ! και οδηγους...τους ποανει ο κωλος τους να οδηγσουν μονοι τους?

γιατι απο τον πυροσβεστη που τον θελουμε εγκαιρα αρα πρεπει να τρεξει να προλαβει....δεν εχει οικογενεια να σκεφτει πριν πατησει το γκαζι????

μηπως ολοι μαζι βοηθησαμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να με κ εγω....

τι κανετε?

εγω σημερα τον πηγα στο παιδικο κ ανοιγει η διευθυντρια..κ λεει ελα θοδωρη μεσα ειναι η αδυναμια σου..

αχ λεει εχει αδυναμια την κυρια πασχαλια :twisted: εμενα δε με θελει. :roll::roll::roll:

βικυ κ σες καλα τα λετε αλλα...

α ρε γωγω περιμενω νεα σου..αγωνιωδως..

σημερα θα κατεβασω τα χειμωνιατικα..αν κ εγω ακομα φοραω κοντομανικο..

αργι δε σ αρεσει η μπαννανααααααααααααα???????????

νατασουλα τα φιλια μου,,η ελενα ακομα 2-3 θηλαμσους κανει?

αφρουλα τοσο χαλια ε?

κ γω σαυτην τη εγκυμοσυνη ειχα πιο εντονες αναγουλες..

καλε η γιωτα που ειναι?????????????????οντως κ το ποπακι χαθηκε..

συμπεθερα παει το ταψι μετα μηλοπιτακια?σνιφφφφφφφφ

αναστασια ευχομαι οτι καλυτερο με τη δουλεια..

μιτσακι καλα?η μικρη παλι με κλαματα παει ε?

παναγιωτα ε καλυτερη διιατα μου φιανετε σε σχεση με αυτα που με ελεγες..θα τις δω το βραδυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη την μπανάνα ούτε να την δω δεν θέλω!!! μπλιαχ, ούτε να την μυρίσω, τι να κάνω όμως πρέπει να την δώσω στα παιδιά.....!!!!!

εγώ σας χαιρετώ και σας εύχομαι ένα ήσυχο βραδάκι.... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες όλα τέλειαααααααααααααααα.....Το μικρούλι μου καλύτερα δε θα μπορούσε να είναι.....

Θα συμφωνήσω με τη Θούλη ότι δεν υοάρχει ωραιότερη εξέταση.....Το έβλεπα ολόκληρο το νινάκι μου....Έχει μακριά πόδια και μεγάλες πατούσες...Και φαινόταν πολύ ήσυχο....Καμία σχέση με την Ιωάννα που από την κοιλιά ήταν διαολάκι... :lol::lol::lol::lol::lol:

Πάμε τώρα και στο φύλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ε ναι λοιπόν μωρή Θούλη που λύσσαξες....Έχω και πάι μπέμπααααααααααααααααααααα...Κοριτσάκι!!!!!!!!!!!!!Δεν πιστεύω να τρέχει τίποτα με τον άντρα μου και να σου λέει τα μυστικά;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Είμαι πολύ χαρούμενη!!!!!!!Αλήθεια!!!!!!!Όταν μου το είπε στην αρχή,ο γιατρός σαν να έπεσα λίγο, αλλά μετά σκέφτηκα ότι θα έχω μια δεύτερη Ιωάννα... :D:D:D:D Και ότι από μικρή προσευχόμουν να κάνω ΜΟΝΟ κόρες....Ε, μάλλον με άκουσε ο Θεός!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτά!!!!!!!!!!!!

Νατασούλα είμαστε οι δυο μας τώρα....2 κόρες εσύ, 2 κόρες εγώ.....

ΘουΘου αν έχεις πάλι γιο, θα συμπεθεριάσουμε μωρή;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τα φιλιά μου σε όλες!!!!!!!!!

ΥΓ: Ο άντρας μου πλέει σε πελάγη ευτυχίας......Ήθελε πάλι κόρη!!!!!!Το μόνο που σκέφτεται είναι ότι πρέπει αν κάνει συμφωνία με την Everyday για σερβιέτες....Τόσες γυναίκες....... :lol::lol::lol::lol::lol:

Το μόνο μου πρόβλημα πλέον είναι το όνομα...Η Ιωάννα όπως ξέρετε έχει του μπαμπά μου το όνομα...Και όπως καταλαβαίνετε ο Γιώργος θέλει τώρα να βγάλει του πατέρα του....Δήμητρα!Ξρνάω με το όνομα αυτό!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Την πεθερά μου τη λένε Χαρά, αλλά ο αντρας μου επιμένει στου πατέρα τπου... :evil::evil::evil::evil: Βρείτε υποκοριστικά!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσομάνα?!! πολύ ωραία, αλλά περίμενε μέχρι την γέννα!!! :lol: , μπορεί να γυρίσει σε αγόρι!!! :lol:

το Δήμητρα και μένα δεν μου αρέσει!! Δημητρούλα!!!!

γιατί δεν βάζετε ένα ουδέτερο?

ωραία τα νέα σου......

καληνύχτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για απεργιες διαβαζω λετε...θα εχει απεργια αυριο?εχω να ανοιξω τηλεοραση πανω απο βδομαδα...ειμαι κομματια....πανω απο μια δεκαετια και τρεχω λες και ειμαι κανα νεουδι...αυτα εχουν οι καινουριες τοποθετησεις ομως..... Γωγω με το καλο η κορούλα ,Λενα διμετρος ο Αναστασης μην αγχωνεσαι γ το βαρος,το Σαββαγτο το προγραμμα εχει μπουζουκια ,θα την κρατησει ο μπαμπας της ....τα φιλια μου σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω αφου ειναι χαμενος αποτι θυμαμαι ο πεθερος ,να βαλεις της πεθερας που ειναι κ σκλαβα στα ποδια σου και σε βοηθαει,το δημητρα δεν μου αρεσει καθολου!!! το Χαρα ειναι πανεμορφο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γωγωκαααααααααααα :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)) με το καλο να ερθει κ η δευτερη κορουλα..

καλε τι να συμπεθεριασουμε..θα μαλωσουμε εμεις :lol::lol::lol::lol::lol:

γιωτουλι καλα?????????????καλε σε πεθυμησααααααααααααααααα

σημερα εβαλα 3 κιλα..

κ τι δε εφαγα σημερα...κ το θεμα ειναι οτι πειναω κ αλ΄λο

ενα θα σας πω..για βραδυ ως τωρα εφαγα 6 μικρα κουκουμαδακια με γενιση σοκολατα

κ ψωμοτυρι..παω να φαω κ ακομα μια φετα ψωμι..

τουλαχιστον κ να βαλω κιλο ναι το ευχαριστηθηκα αυτο..

εμα.....

ο μικρυλης μου εχει πυρετο..39 :(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί κάνετε;;;

Εγώ μόλις έφαγα μια σαλάτα και ένα μήλο. Κλασικά σε μια ώρα θα πεινάω. :lol::lol::lol:

Στα νέα μας τώρα. Σήμερα πήγαμε με την Ειρήνη στο πρώτο μάθημα στο ωδείο!!!!

Πολύ γέλιο!!! Ήταν γύρω στα 15 παιδάκια(+ 15 μαμάδες) όλα μεγαλύτερα από την Ειρήνη και ένα μικρούλικο 16 μηνών! Γνωριστήκαμε με τη δασκάλα και αρχίσαμε το μάθημα. Είπαμε τραγούδάκια κλπ και σε κάποια φάση άρχισε να μας μοιράζει μαράκες. Η Ειρήνη φυσικά βρέθηκε με 2 στο χέρι! Τις κουνήσαμε ,χορέψαμε με τον ήχο τους ώσπου ήρθε η ώρα να τις μαζέψει η κυρία για να συνεχίσουμε αλλιώς το μάθημα. Και εκεί άρχισαν τα όργανα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Η Ειρήνη και ένα ακόμη παιδάκι κόλλησαν με τη μαράκα και δεν κάθησαν λεπτό. Την κυνηγούσα από πίσω για να μην τις παίρνει. Τα άλλα παιδάκια κάναν ήχους με ζώα και η Ειρήνη έίχε κολλημένη στον εγκέφαλο τη μαράκα....

Με τρέλανε αλλά ήταν καλά!!! Την άλλη εβδομάδα θα πάει με τον μπαμπά της για να δει και αυτός τί παίζει!

Αυτάάάά από μας!!

Ααααααα και κάτι ακόμη. Με πήρε τηλ σήμερα η μαία να μου πει πως από την επόμενη εβδομάδα αρχίζουν τα μαθήματα ανώδυνου τοκετού!! Τέλεια!!!!!!

Γωγώ κοριτσομάνα!!!!!!!!!

Τέλεια τα νέα σας!!!!!!!!

Άντε με το καλό και η νέα μπέμπα!!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Και γω έτσι έλεγα μια ζώη (με ένα διάλειμμα πριν μάθω το φύλο της Ειρήνης) και τώρα το καταχαίρομαι!

Και που είμαστε ακόμα να λες!!!!!!!!!!!

Θου καλά;;;;

Αναστασία σ'ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!!!

Γιώτα μπουζουκάκι θα ξηγηθείτε;;;

Καλά να περάσετε!!! Να το κάψετε το πελεκούδι!!!

Παναγιώτα πως είσαι;;; Γιατρό πότε πας;;

Μια χαρά είναι η δίαιτα ρε συ. Αφου τρως απ'όλα...

Θεσ/νικιές η Fena από σήμερα και μέχρι το Σάββατο έχει με 70ευρώ αγορές 70 ευρώ δώρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου δίνει άλλα 70 ευρώ βρε ποντιάρα μου!!!

Περαστικά στον μικρό πόντιο....

Που την άρπαξε;;;

Έτσι θα μαστε εμείς με γαλλικά και πιάνο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωδειο ηειρηνουλα????

δε θελω ουτε να το σκεφτομαι..

οταν την καναδω θα μου τραγουδαει το "χαρωπα τα δυο μου χερια τα χτυπω" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ρε θουλαρα περαστικα μωρε..

αμαν αυτος ο παιδικος μωρε... κριμα τα ψυχακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε κοριτσακι εχεις..κ συ κοριτσι το επομενο..υθα δεις..ε

εγω κ η παναγιωτα απο τσουτσουνι θα παμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ να με βγει κοριτσι..χζαχαχαχαχαχα

νατασα θελουμε κανταδα..]στη θερμη τον πας? 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δε μπορω θελω να μεινω εγκυος!!! εχω λυσσαξει και τσακωνομαι συνεχεια με τον τολη

μα ειναι δυνατον να μη μου καθεται????? σημερα ειναι η τελευταια απο τις γονιμες μερες μου και δε θελει με την καμια!!!!!! παει κ αυτος ο μηνας... :x:x:x:x:x:x:x:x

θελω κοριτσακιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κοριτσούδια μου! Επανήλθα!

Γιατί καλέ τόση απέχθεια στο ονοματάκι μου; :( Με πληγώσατε! Νόμιζα ότι ήταν ωραίο... :shock:

Γωγώ μου, μπράβο, μπράβο και πάλι μπράβο, τέλεια τα νέα!!! Με το καλό η κορούλα η όμορφη! Εύχομαι να 'ναι υγιής, ήσυχη και φαγανού σα την Ιωάννα! :lol:

Μαρθούλι μου, περαστικά στον Θοδωράκο, την τσίμπησε την ίωση το πουλάκι μου; :? Θα έχει πολύ γερό ανοσοποιητικό μεγαλώνοντας! :lol:

Νατάσα, ΚΑΙ ωδείο;;; Τα παίρνουν τόσα μικρά; Μιλάμε για νύφη με προσόντα, όχι αστεία!!! ;) Να σας μάθουμε κι εμείς τα "καβουράκια"; Τα λέμε ΟΛΟΚΛΗΡΑ παρακαλώ!!! :P

Αrgi μου, είμαι στην απόφαση ακόμα, αλλά το επεξεργάζομαι καιρό... Άρχισα να το αφήνω στα χέρια του Θεούλη και βλέπουμε... Ξέρω σίγουρα ότι θέλω 2ο παιδάκι (και περ/ρα ίσως, αλλά ένα-ένα, δεν μπορώ να το σκεφτώ τώρα!), και αφού κατέκτησα τη minimum διαφορά που ήθελα να έχουν μεταξύ τους, είπα μήπως... Μόνο που πέτυχα διάνα, 14η μέρα κι έχω ήδη αρχίσει να αναρωτιέμαι...... :shock: Θα δούμε! Maimoudaki μου, εγώ θα προτιμούσα ο άντρας μου να είναι σα τον δικό σου! Να τον παρακαλούσα! :P Βάλε τον Αναστάση για ύπνο και αποπλάνησέ τον! :oops:;) Έλα, να φουσκώσουμε παρεούλα και να συμπεθερέψουμε, εσύ τη κόρη κι εγώ το γιο!!! :lol:

Θα επανέλθω, γιατί ήθελα να σας πω κι άλλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λετε ολοκληρα τα καβουρακια???? ουαου!

μιτσακι ποσο ειναι η δικια σου?

καλε δε μπορω, καθεται και μετραει τις μερες και με αποφευγει.... πρεπει να εχει ηδη κοιμηθει και να παω να τον βιασω!!! :lol::lol: αλλαοταν κοιμαται ειμαικ εγω κομματια κια δεν..

αντε αντε μιτσακι να φουσκωσουν μαζι οι κοιλιτσες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aμέ! (κουκουβά, κουκουβά!) :lol: Και κάμποσα άλλα τραγουδάκια! Είναι 2,5 τώρα.

Πλάκα έχει ο άντρας σου, μετράει τις μέρες, μη τυχόν τον ξεγελάσεις; :lol:

Να σου πω την αλήθεια μου, εγώ αν καθυστερήσω λίγο ακόμα δε θα ΄χω και πρόβλημα! :oops::P Απλώς σταμάτησα να το αποκλείω, ψυχολογικά και πρακτικά! ;)

Σήμερα είμαι πολύ στεναχωρημένη, γιατί στην οικογένεια υπάρχει τρομερή αναστάτωση... :( Δεν ξέρω αν θυμάστε, κάποια στιγμή είχα αναφέρει τη συνυφάδα μου, που προσπαθούσε για παιδάκι, είχε αγχωθεί κλπ. Πήγε στο γιατρό μου, την καθοδήγησε άριστα κι έμεινε έγκυος. Είναι 3 μηνών, έκανε την αυχενική όλα οκ, αλλά το papp-A δεν βγήκε και πολύ καλό και ο γιατρός της (είναι στην επαρχία) της συνέστησε αμνιοπαρακέντηση. Έχει τρελαθεί κυριολεκτικά η κοπέλα... :( Πέρασαν τόση αγωνία γι' αυτό το μωράκι και η εγκυμοσύνη τους έδωσε τόση χαρά (σε όλους μας!) και τώρα... Δεν έχω ιδέα ποιά θα είναι η εξέλιξη, μα ελπίζω να είναι μόνο μία δοκιμασία και να πάνε όλα καλά... Δεν μπορώ να το πιστέψω! Και τους αγαπώ πραγματικά σαν αδέρφια μου, και τον κουνιάδο μου και την γυναίκα του. Ο Θεός να βάλει το χέρι του...

Συγγνώμη αν σας ψυχοπλάκωσα, ήθελα τόσο πολύ να το μοιραστώ... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την καλημερα μου απο τη βροχερη Χιο!!,χειμωνιαζει σιγα σιγα...τρωω ενα σφολιατοειδές με κασερι γαλοπουλα κρεμα γαλακτος κ πινω καφεδακι κοιτώντας το απεραντο Αιγαιο και την Τουρκια...Καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

καλημέρα Γιώτα, τι ωραία θέα, το Αιγαίο εννοώ και όχι την Τουρκία!!! ;)

η μικρή πάλι ξύπνησε στις 5.30, πάω και την βλέπω χωρίς τον υπνόσακο! :o πώς το έβγαλε χωρίς να ανοίξει το φερμουάρ δεν ξέρω!!!! το έχει ξανακάνει!!! :?

εμείς σήμερα το απόγευμα πάμε μια βόλτα (200χλμ) να συναντήσουμε κάτι φίλους εξ Αμερικής!!!

Γωγώ θα συμφωνήσω και εγώ με την Γιώτα όσον αφορά στο όνομα, η πεθερά η καημένη ταλαιπωρείται κάθε μέρα εκεί μέσα για να σας ικανοποιήσει, ε ας ακούσει και αυτή το όνομά της......αν και μου αρέσουν τα ουδέτερα και όχι η παράδοση!!!!....αλλά πάνω από όλα να είναι γερό το παιδί!!!!

Μιτσάκη μου συγνώμη βρε αλλά το Δήμητρα δεν είναι από τα αγαπημένα μου!!! μην βάζεις θλιμμένη φατσούλα!!! :)

η αμνιοκέντηση σαν εξέταση δεν είναι δύσκολη και εγώ έκανα (λόγω ηλικίας!!! γιαγιά αν θυμάστε!!! :lol: ), περισσότερο θα με άγχωνε το αποτέλεσμα, επίσης αν το papp-Α δείξει κάτι δεν σημαίνει και τίποτα, για αυτό καλύτερα να μην αγχώνεται από τώρα πες της!!!, εύχομαι όλα να είναι καλά... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, ο καιρός σήμερα είναι καθαρά χειμωνιάτικος, βρέχει φυσάει κι έχει κρύο, βγήκα με ένα μακό μπλουζάκι και τζιν μπουφαν και πάγωσα :shock::shock::shock::shock:

Γιώτα μπουζούκια διαβάζω, καλά να περάσεις να ξεφαντώσεις :D:D:D:D:D:D

Γωγώ χάρηκα πολύ με τα νέα σας. Το Δήμητρα εμένα μου αρέσει :)

Μάρθα περαστικά στον Ντόντο. Για τους θηλασμούς που με ρώτησες κάνουμε 3 στανταρ πρωϊ-βραδυ και την ώρα που γυρνάω από την δουλειά και από εκεί και πέρα αν ξυπνήσει τη νύχτα......

Νατάσα ωδείο???????????? καλά από πότε τα παίρνουν, κρατικός?????????

Χρύσα ο Τζεφ πως είναι, του πέρασε η επιφυκίτιδα?

Λένα τον βίασες τελικά τον Τόλη??????

Μιτσάκι ελπίζω να πάνε όλα καλά με την συνυφάδα σου. Εγώ πάντως στην θέση της θα έκανα αμνιοπαρακέντηση ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!

ειναι κανεις εδω????

σημερα εχει ωραιο καιρο...ο αγαπημενος μου μιας και ειμαι παιδι του χειμωνα :)):))

ο σπυρακος ειναι μια χαρα...ευδιαθετος και κανει πολλες σκανταλιες αλλα...επιμενει να μην τρωει,να μην δοκιμαζει τιποτα!!!!!

κι εγω ετσι ημουν μικρη αλλα οχι σε τετοιο βαθμο!!!

γωγω κοριτσακι παλι??? μπραβο χαρηκα που βγηκε καλη η εξεταση σου αυτο ειναι το πιο συμαντικο

εμενα στην αυχενικη ηταν με κλειστα τα ποδια δεν ηθελε με τιποτα να δουμε τι ειναι [-x[-x[-x και στην β επιπεδου με το ζορι ειδαμε,μας εκανε την χαρη μετα απο μιση ωρα :lol::lol:

αλλα κι εμενα κοριτσι μου ελεγε ο ενας γιατρος και ο αλλος αγορι

μια χαιροταν ο αντρας μου μια εγω :lol: τελικα ειχε τσουτσου :-bd

χθες η δουλεια που πηγα ηταν πολυ καλη,με καλο μισθο αλλα.........το ωραριο της σκοτωμα 11πρωι με 7 το απογευμα

αβολο τελειως

θα μου πειτε σε περιοδο κρισης κοιτας το ωραριο? αμ ελα ομως που τωρα ξεκινησε τις λογοθεραπειες ο μικρος και πρεπει να του κανω τις ασκησεις??

ποτε θα γινονται στο ενα ρεπο??? δεν γινεται..

πρεπει να εχω ελευθερο το απογευμα ωστε να μπορω να ασχολουμαι με τον μικρο,δεν μπορω να βαλω την μανα μου να τα κανει αυτα!!!

και σκευτικα και το αλλο....αν για τον οποιοδιποτε λογο οι γονεις μου δεν μπορεσουν να κρατησουν τον σπυρακο τι θα κανω?? δεν ειναι ενα ωραριο που θα μπορω να τον παω σε παιδικο!!!!

οποτε αστο...παει....

σημερα εχω γεννεθλια κοριτσια παει γερασα...εκλεισα τα 34!!!!!!

χθες ειχε ο αδερφος μου :-bd

ειδατε ολα κανονισμενα τα ειχε ο μπαμπας μου :lol::lol:

φιλακια πολλα κοριτσακια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πολύχρονη κι ευτυχισμένη, εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και σύντομα να χαρίσεις κι ένα αδερφάκι στο Σπύρο :D:D

Αργυρώ σε ξέχασα:oops::oops::oops: μην μου θυμώσεις σου στέλνω τα φιλιά μου :x:x:x:x:x

Καλά να περάσετε στην εκδρομούλα σας. Το απόγευμα θα πάτε αυθημερόν?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...