Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα, σήμερα νομίζω ότι είμαι χειρότερα έχω απίστευτο μπούκωμα και πονάει το κεφάλι μου :(

Ευτυχώς η Έλενα κοιμήθηκε καλά το βράδυ

Σήμερα το πρωϊ είπε 1η φορά μπαμπά, ξύπνησε και πάει να κατέβει από το κρεβάτι την ρωτάω που πας και μου λέει μπαμπά :D:D:D:D μετά βέβαια την ξαναρώτησα και δεν μου έλεγε τίποτα. Έτσι κάνει λέει μια λέξη μια φορά και μετά δεν την ξαναλέει. Μόνο το όχι λέει συνέχεια :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Η νηπιαγωγός είπε στην μαμά μου ότι δεν ήξερε αν η πίτσα είναι σπιτική και καλό είναι να μην βάζουμε τέτοιου είδους σνακ. Δεν είχε σκοπό να αφήσει το παιδί νηστικό αλλά της είπε ότι δεν πεινούσε (το πιστεύω αυτό γιατί και ο Μιχάλης τέτοιες αφορμές ψάχνει για να μην φάει) :?:?:?

Ντεπόν ούτε εγώ δίνω εαν ο πυρετος δεν ανέβει πάνω από 38 δίνω όμως όταν είναι πολύ ανήσυχη γιατί μπορεί να πονάει και δεν μπορεί να το πεί ;)

Θου ζωγράφισες με το μαλλί :)

Αναστασία μπράβο στον Σπυράκο, καλή συνέχεια

Λένα 90 πόντους, μπασκετμπολίστας ο Αναστάσης

Αθηνά η μαμά σου ή η πεθερά σου δεν θα έρθουν τώρα που θα γεννήσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

τι κανετε;;;;

Αναστασια μπραβο στον Σπαιρους!!! το κουκλι μου...δωστου φιλακια!!!

Εμεις καλα, ειμαι γραφειο και εχω δουλιτσα..αλλα ειναι ΟΚ..ετοιμαζω κατι αναφορες για τον μπος..και με εκνευριζει λιγο γιατι με την στατιστικη δεν τα παω καθολου καλα.

Ο καλος μου εφτιαξε χτες την εξωτερικη καγκελοπορτα ηλεκτρονικη..για να μην την ανοιξει λεει ο μικρος...με εκνευριζει γιατι δεν εχει απο πουθενα να ανοιξεις παρα μονο απο μεσα..δηλαδη αμα κελιδωθεις....κλαφτα!!!

Πινω τσαι και δεν εχω καμια διαθεση σημερα..

Θου θου τελεια η νυφη, αναλογα βεβεια και με το νυφικο που φοραει δειχνει και το χτενισμα...

Φιλακια σε ολες θα ξαναμπω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:((:((:((:((:((:((

Γιατί;;;;;;;;;;;;;;;;; Έγραψα ένα κατεβατό, πήγα να βάλω ένα χαζοemoticon και το εξαφάνισα!!! [smilie=angryfire.gif]

Πολύ καλημέρα σας! Μου είναι αδύνατον να το ξαναγράψω, δεν προλαβαίνω! :(

Σας φιλώ γλυκά μία προς μία! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια .

αναστασακι μου καλη αρχη .

νατασουλα περαστικα .

εγω δεν ειμαι στα καλα μου παλυ .

εχω και πολεσ δουλειες καιο μικρος θελει να παιξουμε και εγω ειμαι ετσι :ymsick: ουτε ~o) δεν μπορω να πιω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Είμαι κι εγώ στη δουλειά, το σπίτι είναι μέσα στην κούτα βέβαια αλλά σιγά σιγά συμμαζευόμαστε. Να δείτε τα κορίτσια μου χαρά με το καινούργιο σπίτι!

2 μέρες που είμαστε εκεί μας επισκέπτετια συνέχεια κόσμος!! Και είμαστε πολύ χαρούμενοι! Και φυσικά όλοι μας λένε πως μπορούσαμε να είμαστε εκεί που μέναμε μαζί με όλους τους μυστήριους και μακρυά από τον πολιτισμό :lol:

Βέβαι ο Γ εχει υπηρεσία σήμερα και όλη τη μέρα δε θα μπορέσω να τακτοποιήσω πολλά πράγματα αφου 6-9 έχω κι εγώ μάθημα.

Αααχ σιγα σιγα μπαίνουμε σε σειρά

Αναστασία μπράβο σας!!

Αρε Θου να μην είμαστε κοντά να με χτενίζεις!!

Φιλάκια κορίτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!

Αναστασία χάρηκα με τα νέα σου. Όλα παίρνουν τον δρόμο τους. Μάνα είναι μόνο μία τελικά... μπράβο και σε σένα που το παλεύεις τόσο πολύ!

Σε δύο εβδομάδες έρχονται οι γονείς μου. Η μητέρα μου θα μείνει για 1,5 μήνα και ο πατέρας μου 3 μέρες. Η αλήθεια είναι ότι δεν θέλω κόσμο στο σπίτι όταν θα είμαι λεχώνα. Πως θα έχω τον πατέρα μου και το βυζί έξω; Η πεθερά μου δεν θα έρθει γιατί δεν μπορεί να βοηθήσει και μετά μαζευόμαστε υπερβολικά πολλά άτομα και η κατάσταση γίνεται εκρηκτική.

Σήμερα είμαι πιο ξεκούραστη. Θα κοιμηθώ λιγάκι και μετά θα πάω να φτιάξω σπανακόπιτα. Ο καλός μου έχει εφημερία σήμερα και το ΠΣΚ... Θα είναι μεγάλη τυχη αν δε γεννήσω, αφού θα είμαι μόνη με τα κορίτσια που με τρέχουν. Το άλλο ΣΚ θα έχω επισκέψεις... εγώ να χαλαρώσω; ΠΟΤΕ!

Α! Είπα στον άντρα μου σαν χάρη, να διαβάσει ορισμένα πράγματα για τον θηλασμό. Θα υποχρεώσω και τη μητέρα μου να το κάνει. Δεν θέλω να έχω και τη δική τους καταπίεση.... Τα έζησα ήδη μια φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσούλα, περαστικά, ....... αυτό με το φαγητό του Λουκά εγώ το έχω πολύ άγχος!, αφού όταν τρώει είμαι πολύ χαρούμενη :) , εν τω μεταξύ ενώ έτρωγε πρωινό στο σχολείο τώρα του δίνω να φάει στο σπίτι και αυτό γιατί εκεί θα φάει πρωινό αν θέλει εκείνος! :shock: ενώ σπίτι τον πιέζω λίγο!!! και τρώει τόσο αργά, σαν τα σπουργιτάκια τσιμπάει!!!!

ενώ το μπουμπούκι το κατεβάζει μέχρι να πεις κίμινο!!!!! :lol:

Σε λίγο θα βρεθώ για καφεδάκι με μια φίλη,

Αθηνά θα σε πάρω αργότερα ένα τηλέφωνο, αν δεν ενοχλώ κιόλας!!! ωχ Αθηνά πάλι προβλήματα με το πώς και αν θηλάσεις θα έχεις? ύστερα από 2 παιδιά? θα πρέπει να σε αφήσουν ήσυχη αφού ξέρεις τώρα!!!!.....όσο για τον μπαμπά και το βυζί, πιστεύω ότι ο ίδιος από διακριτικότητα ίσως να κοιτάει αλλού ή φεύγει από το δωμάτιο!!!!

Αφρο αυτό με τον καφέ, καλύτερα που δεν μπορείς να πιείς, οι αναγούλες σε προστατεύουν κιόλας! ;)

Πάω να ετοιμαστώ.....τα λέμε αργότερα.....!!!! :-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!

Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά! :lol::lol::lol:

Ξυπνήσαμε στις 10 πάω στο μάνιονα πλυθώ και δεν έχει νερό.

Γκρρρρρρρ :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Τα νεύρα μου... Μας το κάνουν συνέχεια και με εκνευρίζει απίστευτα. Φυσικά πάντα χωρίς προειδοποίηση.

Δεν μπορώ να κάνω τίποτα. Ούτε να μαγειρέψω, ούτε καν να πλύνω τα δόντια μου. :evil::evil::evil::evil:

Ήθελα και να κάνω καμία δουλειά σήμερα γιατί η γυναίκα θα έρθει τη Δευτέρα αλλά μισά και κουλουβά θα τα κάνω...

Σκατά.

Αθηνά μην τους ακούς. Σιγά μην διαβάσουν για κάτι που δεν τους απασχολει...

Νατάσα τώρα εξηγούνται όλα. Συγχαρητήρια στην Έλενα!

Θου κριτσίνια έταξες και ακόμη να τα δω.

Αναστασία μπράβο στον Σπυράκο!!! Φαντάζομαι χαρά και καμάρι εσείς!!!

Χρ0ύσα καλημέρα!!

Argi καλόν καφέ!

Αφροδίτη κουράγιο........

Μιτσακι που είσαι βρε;;;

Ελευθερία καλή δουλειά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημερα!!!!!

Αφρο παρε τζιντζε ριζα, βαλε 2*3 φετες σε ζεστο νερο και ποιες το σαν τσαγακι...εμενα με βοηθησε να επιβιονω στο γραφειο και να μην ξερναω ολη την ωρα..δεν κανει θαυματα..αλλα βοηθαει αρκετα.

Αρτζ καλο καφε και καλη βολτα..τι με κανει ςτωρα..ειπες καφε και ψινομαι να παω να φτιαξω ενα εσπρεσακι ..με σοκολατακι..και κανω και διαιτα.

Αθηνα αμα επεμβαινουν και αυτη τι φορα τι να πω...υποτιθετε οτι πλεων εχεις μαστερ στον θηλασμο.

Νατασουλα περαστικα

Μαρια Ιωαννα να σου ρθουμε επικεψη;;;;

Νατασα πικρα..μας το κανουν και εμας συχνα πικνα..κυριως Σαββατο...

Το πλυντιριο μου χαλασε εξαιτιας τετοιων διακοπων..

Τωρα φυσικα ο Σπορτ Μπιλι θα το φτιαξει...!!!

Ειδα χτες την ωρα που ουρλιαζε ο μικρος - του βαζω σταγονες στα ματια ακομα- οτι ξεμυτησε το τεταρτο δοντι κατω απο τους κοπτηρες..αλλα και ο πρωτος αριστερος κατω τραπεζητης..για πανω δεν ξερω ακομα..δε με αφινει να δω...

Κατα τα αλλα ξαναρχησε τα ιδια..γκρινια..θελει να κοιμαται μαζι μας..και κοιμαται μονο με βυζι..γκρρρρ...και τα πηγαιναμε τοσο καλα...

Πρεπει να παμε και για εμβολιο αυτη την ευδομαδα..της Ηπατιτιδας Α...βερεθηκα με τα εμβολια

Πρεπει να κατεβασω και μερικα φθηνοπωρινα ρουχα....δεν εχω ουτα τα καθημερινα κοντα μου....ευτυχως εχω νουλαπεσ.

Ο συζηγος επιμενει στην αποφαση...η κανουμε μωρο...και κατ επεκταση ΣΕΞ...η τιποτα...τι λυσσα τον επιασε δεν ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπελιές...Τι κάνετε;;;;Εγώ χθες έφυγα νωρίς (6 η ώρα) από τη δουλειά, πήγα σπίτι, πήρα τη μικρή και τη μαμά μου και πήγαμε σε ένα τεράστιο Βασιλόπουλο να πάρουμε Libero με 60% έκπτωση....Φυσικά, δε βρήκα τίποτα.... :evil::evil::evil::evil::evil: Μετά είχα το βραδάκι λίγες αναγούλες και στομαχόπονο, πήρα Simeco και συνήλθα!!!!!!!!!!!!

Το πρωί βλέπω πάλι το φως της Ιωάννας αναμμένο, σηκώνομαι, πάω και τι να δω...Είχε ξυπνήσει, είχε ανάψει το φως, καθόταν στην κούνια της, έπαιζε με την κουβέρτα της και δε μιλούσε καθόλου.... :D:D:D:D:D:D:lol::lol::lol: Με το που με είδε, της είπα καλημέρα και την άφησα να πάω να βάλω το νερό να βράσει....Και φυσικά αρχισε να ουρλιάζει και να κλαίει, να με φωνάζει και να μου ζητάει γάλα..... :shock::shock::shock: Οση ώρα ήταν ξύπνια δεν την ένοιαζε το γάλα, με το που με είδε το θυμήθηκε..... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Για να μην μακρυγορώ, δίπλα στη δουλειά, έχουμε ένα Βασιλόπουλο....Σταμάτησα πριν έρθω στη δουλειά και ωωωωωω τι ευτυχία βρήκα Libero!!!!!! :P:P:P:P Όχι το 5 νούμερο που φοράμε...Το 6....Αλλά πήρα 2 μεγάλες συσκευασίες...Σε 2 εβδομάδες υπολογίζω ότι θα τις χρησιμοποιήσουμε!!!!!!!Τιμή σούπερ...Έκαναν σχεδόν 40 ευρώ και οι δύο και τις πήρα 15.70!!!!!!!! :o:o:o:o:o:o Τέλειααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!

Ας σχολιάσω τώρα...

Βικάκι καλά της έκανες της καινούριας και τη γύρισες πίσω..Μα καθόλου τσίπα δεν έχουν;;;;;;Πιάνουν δουλειά κι αμέσως να λουφάρουν;;;;; :evil::evil::evil::evil:

Λενάκι 90 πόντους ο Αναστάσης;;;;;; :o:o:o:o:o Πρώτο μπόι το καμάρι μου..Αλλά είναι και ο Τόλης ψηλός... ;););)

ΘουΘου τέλειο το χτένισμααααααα...Πολύ καλό!!!!!Γεια στα χεράκια σου!!!!!!!

Τα κριτσίνια πως φτιάχνονται καλέ;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Ελευθερία είσαι κορίτσι του διαλογισμού ε;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασία μου καλη αρχή με τις λογοθεραπείες..... :P:P:P

Αφρο κι εμείς 16 έχουμε......Περιμένουμε τους τραπεζίτες να βγουν!!!!!!!!!!

Χρύσα κι εγώ έχω δουλειά και βαριέμαι....Και τρώω κριτσινάκια....Του εμπορίου... :lol::lol::lol:

Αθηνά αποκλείεται να σου λένε πάλι τα ίδια για το θηλασμό....Δεν το έχουν χωνέψει ακόμα;;;;; :shock::shock::shock:

Νατασούλα περαστικά!!!!!!

Lovie κάτσε κοιμήσου και άσε τις δουλειές.... :lol::lol::lol:

Εγώ μάζεψα χθες τα καλοκαιρινά τις Ιωάννας, έφτιαξα τα συρτάρια της..... :roll::roll::roll:

Αρτζι καλό καφεδάκι...... ;);)

Μιτσάκι τα φιλιά μου.....

Αχ αύριο έχω αυχενική!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ανυπομονώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και σήμερα η μαμά μου φτιάχνει το αγαπημένο μου φαγητό...Λαχανοντολμάδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια για το καλό μου με πίεζαν να σταματήσω γιατί πέρασα τόσες μαστίτιδες.

Χρύσα δώσε του να καταλάβει. Δεν σημαίνει ότι και με την πρώτη θα τσιμπήσετε παιδί. Εγώ ψηφίζω Σ Ε Ξ! (και μη βαράτε οι υπόλοιπες... είμαι λίγο στερημένη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκρρρ..γιατι βαλθηκαν να με συγχηζουν οχι πειτε μου!!!

Με παιρνει τηλ. η θεια μου...η γυναικα του αδελφου του πατερα μου

εχει δυο κορες παντρεμενες που μενουν Αθηνα...ακουστε διαλογος...

Θεια- Εμαθα θα πατε Αθηνα

Χρυσα- δεν ξερω μαλλον οχι..

Θεια- αμα πατε θα ερθω και εγω μαζι σας..

Χρυσα..αμα παμε θα παμε με το μικρο αμαξι και ειμαστε 3 άτομα και ενα μωρο δεν εχουμε μεροσ

Θεια- ε μια χαρα χωραω πισω

Χρυσα..θεια η πεθερα μου θα ειναι στριμωγμένη στο πισω κάθισμα γιατι το καρεκλακι θα ειναι σχεδον στη μεση και θα κοιταει αναποδα οποτε δεν θα περισσευουν ουτε ζωνες αμα σου λεω δεν χωρας δεν χωρας

Θεια- πιο καρεκλάκι

Χρυσα- το καρεκλακι που καθετε ο μικρος

Θεια- τι καρεκλακια και βλακιες...τα δικα μου εγγόνια ταξίδευαν στην αγκαλια της μαμας τους ολα αυτα τα χρονια..θα παρει το δικο σου η πεθερα σου αγκαλια και μια χαρα χωραμε..δεν εχω αποσκευες….μια χαρα..μαζι σα ςθα παω…

ΠΑΓΩΤΟ ΕΜΕΙΝΑ…είναι δυνατών!!!

Πήρα τηλ τον μπαμπά μου, του ειπα να τους μαζέψει γιατι θα σφαχτούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhμερα!

νυσταζω νυσταζω νυσταζω............

μολις γυρισα απιτι απο χθες....ααααααα ρε μανα ποσο θα τρεχω !

ξανα νοσοκομειο την παρασκευη...και ελπιζω τελευταια φορα!

η νεα υπαλληλος...σημερ αδεν ηρθε.....πηρε ασθενεια......και θα ζητησει αλλαγη τμηματος....δεν μπορει της μονοβαρδιες και να κανιε οτιδηποτα αλλο εκτος απο λογοδοσια και φαρμακα.......εεεεεεεεε μα ειναι ΤΕ ...ολα τα υπολοιπα ειναι μπαναλ.....αυτη απο προισταμενη και πανω.....μα τι ψωνα υπαρχουν? ποσο θελω να την οανε σε κανα σκ^%^τοτμημα!

παλι κακια λεω ! αλλα μου αρεσει!

διαλογος

Β: Μ-Ι πες στο μπαμπα να εριε για φαγητο

Μ-Ι: μπαμπα ελα τρωμε

....

Μ-Ι: μπαμπα ελα τρωμε

......στον υπολογιστη

Μ-Ι: ωωωω ασε τον ας μη φαει...αυτος θα μεινει μικρουλης και δεν θα παει στο μεγαλο σχολειο

περνει το πιατο του Π. και το αδειαζει στον καδο

Μ-Ι: το πεταξα το φαγητο σου.....τωρα μονο νερο αντε μπραβο

και ταιμ αουτ στο δωματιο σου..κακο παιδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα τα έχω πάρει κρανίο........................... :evil::evil::evil::evil::evil: Μου δίνεις το τηλέφωνο της θείας σου να την πάρω;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Μα είναι δυνατόν;;;;

Και δεν μου την έσπασε μόνο για το κάθισμα του μικρού, αλλά και για το ύφος "Θα με πάρετε κι εμένα μαζί...Χωράμε!".....Αντί να ρωτήσει αν μπορείτε κλπ κλπ επιβάλλεται;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Α ρε Γωγώ που της χρειαζόταν!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil:

Βίκυ δεν ηρθε δουλειά;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Δε φταίνε αυτοί, το κράτος φταίει που έχει δημιουργήσει τη νοοτροπία "Μπες στο δημόσιο και θα κάθεσαι"...... :evil::evil::evil::evil::evil: Αν την πετύχεις καμια μέρα, άλλαξε της τα φώτα!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil:

Καλά για τη Μαρία Ιωάννα τι να πω...Δεν έχω λόγια!!!!!!!!Είναι απίστευτη!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αθηνά μαστίτιδες;;;;;; :o:o:o Από τι προκαλούνται;;;Πώς το καταλαβαίνεις;;;; :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

ΒΙκυ πεθανα!!!!

ακομα γελλω με την κορη σου!!!

ειναι ΘΕΑ!!!!!!!

Ρε συ..η σαβρογιωτα εχει ξεπατωθει σαν νεος που την τρεχουν...και η ΚΥΡΙΑ θελει και ...γκρρρρρρ..

απιστευτο ιμερικοι μερικοι...αλλ βεβεια..αυτες τα κανουν και το πετυχαινουν και καλοπερνανε..ενω εμεις που παμε με το σταυρο στο χερι...

Γωγω ασε..πολυ τσατιστικα..το ειχαν ξανακανει στο παρελθον και πολυ νευριασα γιατι αναγκασαν τον μπαμπα μου να τους κανει βολτες στην Αθηνα..και καλα οτο θα πληρωναν τη μιση βενζηνη..

Δεν θελλω να μου πληρωσουν τιποτα..δεν τοςυ θελω μαζι μου..αμα θελλω να κανω καποια εξυπηρετιση σε καποιον..δε χεριαζετε να μου πληρωσει τη μιση βενζινη..παω ουτως η αλλως...αυτος μονο αοξυγονο θα καταναλωνει..χιχιχι..αλλα οχι με το ετσι θελλω..

και δεν γουσταρω να ταλαιπωρηθω...θελλω την ανεση μου..αμα χρειαστει να αλλαξω το παιδι τι θα κανω..θα αποβιβασω του ςπαντες για να τον ξαπλωσω η θα τον ξαπλοσω στο παρπριζ;;;;

τεσπα...

δεν ασχολουμαι αλλο, βαριεμαι και πειναω..θελει ακομα μισω ωρα για ν φαω το ψαρι με λαχανικα στον ατμο..ναι ναι..εχουμε ιδιο φαη με τον Χριστοφορο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες,εχω χαθει λιγο..... :oops: αλλα τρεχω.... :? εχω ερθει ναυπλιο,μετα αθηνα και παρασκευη γυριζω στο νησι..... :shock: χαμος!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol:

ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!!!!! ;)

μακια!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γελατε εεεεεεεε?

δεν βλεπω καμια προθυμη να την παρει εστω για 1 ημερα!

μα τι φιλεναδες ειστε εσεις?

περασαμε απο το μαγαζι της αδελφης μου και ηταν ενας πωλητης εκει(κουκλος) της δειγματιζε κουρτινες... η Μαρια-Ιωαννα εκατσε πανω σε κατι μαξιλαρια beauty home και του ελεγε...

-μμμμμμμ ε μαου αρεσει αυτο

-αλλο αλλο

-ναι αυτο καλο

- και ποσο κανει

-ααααααα νομιζω ειναι ακριβο

ο τυπος ειχε μεινει αφωνος και στο τελος πριν φυγουμε του λεει

- φιλια τα λεμε την αλλη τριτη

νυσταζω νυσταζω νυασταζω...ξερω σας επριξα αλλα νυσταζω

δεν εχω μαγειρεψει τιποτα !

στειλτε τιποτα και απο εδω!

grousi ετοιμαζεσαι?

μπεμπουλα θα τα μαθεις ολα για το θηλασμο και τα καλα αλλα και προβληματα του!

αχ νεα υπαλληλος και θα το φαει τ κεφαλι της.....!

Χρυσα φιλια στον κουκλο σου και ασε την θεια στη θεσ και μετα πες της " αχ σε ξεχασα"

αααα και κανε σεξ σεξ σεξ σεξ σεξ....σεξ

θελω και εγω....αλλα αυριοοοοοοοοοοο!

θα κανω υπομονη!

Αφροδιτη καφεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...εγω!

η κορη μου οταν περναμε απο τον προαστιακο ολο σας φωναζει!

Αθηνα με το καλο και μην ακους κανεναν για το θηλασμο ειχεις μαστερ !

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ καλη επιτυχία αύριο με την αυχενική :)

Χρύσα απορώ πως κρατήθηκες :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: μα είναι δυνατόν :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Βίκυ η κόρη σου είναι για να σου φτιάχνει την μέρα, μετά από την μ@λ@κ@ στην δουλειά κάνεις έναν τέτοιο διάλογο και τα ξεχνάς όλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αθηνά μην ακούς κανέναν, τώρα ξέρεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Χρύσα εγώ δεν μπορώ να διανοηθώ να μου μιλήσουν έτσι συγγενείς μου! Απαπα, μακριά και αγαπημένοι.

Ελπίζω ο πατέρας σου να ξεκαθαρίσει την κατάσταση.

Γωγουλίνι όλα καλά θα πάνε με την αυχενική! Λες να μάθεις και τι είναι το νινάκι?

Pebii η κόρη σου είναι πανέξυπνη! Γέλασα πολύ! Εχει δικιο η Νατάσσα το να γυρνάς σπίτι και να ακούς αυτά είναι απόλαυση!

Και εγ πεινάω και νυστάζω.. θα γυρίσω σπίτι και θα μαγειρέψω να φάει και το βλαστάρι μου..

Τρώει κανονικά το φαγητό του το μεσημέρι και το απόγευμα ξανακάθεται να φάει και μαζί μας το παιδι!

Το καρεκλάκι του φαγητού ούτε να το βλέπει! Σε κανονική καρέκλα δίπλα στον πατέρα του! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κορτσουδια???????

εγω δουλεια...

αθηνα αντε η μαμα σου καταλαβαινω αλλα ο αντρας σου γιατι να διαβασει περι θηλασμου?>??

νατασα παρε χαρτι κ μολυβι κ σημειωσε συνταγη λαλοκριτσινια

2 κουπες ολικης αλευρι

2 κουταλακια μπεικιν

μιση κουπα πορτοκαλι

1/5 κουπας λαδι..

το ζυμωνεις τα πλαθεις τα περνας με το πινελο αυγο κ μετα σουσαμι..

α βαλτε κ αλατι..θελει μωρε λιγο..αν κ αναλατα τρωγονται..

σες απιστευτη καλε η θεια?ακου κ θα σε κανει κ κουμαντο πως θα μετακινησεις τον μικρο'??

αφου δε σε ειπε ε αστον στη μανα σου :lol::lol::lol:

γωγω λες αυριο να μαθεις το φυλοοοοοο

αααααααααααααααααααααααα

περιμενωωωωωωωωωωωωω

αφρο υπομονη καλη μου...αχ οσο μπορεις δηλ

αργι καλυτερα πρωινο σπιτι για να ξερεις ποσο τρωει

μιτσακι καλε που χαθηκες?

ελευθερια καλη δουλεια

μαρια χαρηκα πολυ που ολα σας πανε καλα..

αναστασια πολλα φιλια στο σπαιρους..αστερι...

νατασουλιτσα κ δε του φαινετε του μιχαλακη οτι δε τρωει...

ρε λενα τι μποι εχει ο μικρος???????απαπαππαππ///που θα βρειτε ψιλη νυφη :lol::lol:

κ υποτιθετε οτι οσο υψος εχει στα 2 χρονια τοσο θα ναι επι δυο οταν μεγαλωσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον χθες ο μικρος ετρωγε φρουτα..

κ παει να βηξει κ μου τα βγαζει σε εμετο τα φρουτα..απο στομα κ μυτη..

εγω νομιζα εχει φλεματα...αλλα τελικα επειδη εχει μυξες λεω οτι ειναι απο τις μυξες που καταπινει..

σορυ για τη περιγραφη..

σημερα δινω γαλα κ παει να βηξει τον βλεπω παλι παει να τα βγαλει κ τα καταπινει

κ τον λεω φτυστο θοδωρη..κ μου τα βγαζει παλι..μυτη στομα ολο το γαλα...

μιλαμε ειναι γλυωδες ο εμετος..

γιαυτο λεω οτι ειναι απο μυξες..

το καλο ειναι οτι τις βγαζει κ ξεμπουκωνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Θου πάλι μίξες ο Ντόντος;;;;; :?:?:?:?:?:?

Και επειδή το πας φιρί φιρί για καβγά, δεν κατάλαβα...Υπονοείς ότι η κόρη μου, το κυπαρρίσι μου, είναι κοντή;;;;;;;;Η πας να φορτώσεις άλλη νύφη στον Αναστάση;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Ο Τάσης (που λέει και η Ιωάννα) έχει καπαρωθεί......Και η κόρη μου μπορεί να μην είναι 90, αλλά ήταν 82 τον προηγούμενο μήνα...Μια χαρά για γυναίκα..... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όταν παω σπίτι, θα γράψω κι εγώ τη συνταγή...

Και ναι μπορεί να δω αύριο το φύλο...... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Κοριτσάκια μου ευχαριστώ πολύ για τις ευχές..... :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...