Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

Καλά ρε τρελές χωρίς να ξέρετε τι έχουν τα παιδιά, τους δίνετε ντεπόν;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νατασούλα αυτό το έκανε και η Ιωάννα 2 φορές πριν 2 εβδομάδες....Μου έλεγε μέσα, την πήγαινα μέσα, άρχιζε να κλαίει, μου έλεγε νάνι, πήγαινε ξάπλωνε στο κρεβάτι, ξάπλωνα κι εγώ δίπλα της και ξανάρχιζε το κλάμα και πάλι μέσα μου έλεγε...... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Κι εμένα τα νεύρα μου γίνονταν κουρέλια...... :evil::evil::evil::evil::evil:

Ευτυχ'ως που κράτησε μόνο 2 ημέρες αυτή η φάση... :evil::evil::evil::evil:

Θου είχα πει ότι θα έκανες κόρη επειδή δε σου αρέσουν τα κοριτσάκια....Αλλά τελικά επειδή κατάλαβα ότι είσαι πολύ ΚΑΚΟΣ άνθρωπος, ο Θεός θα σου στείλει πάλι γιο....... :evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε κοριτσια και εγω ολο κλαματα ειμαι!!!Με το παραμικρο!!! :oops::oops:

Και γω έτσι ειμαι αλλά ούτε εγκυος ειμαι και κοντευουν και 2 χρονια απο τότε που έχω γεννήσει..

Εχω πρόβλημα το κορίτσι.. :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eley8eria ειδα το μπλογκ σου και γελασα πολυ με αυτο:

"Eri Μια μισότρελη μάνα με τα μυαλά στα κάγκελα" :lol::lol::lol::lol:

Επισης λιγουρευτηκα τη μανιταροπιτα!!!Τελεια φαινεται.Σλουρπ!!!!!

Σας αφηνω.Ηρθε η κολωνα με τα ψωνια απο το μαρκετ!!!Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα αδυνατώ να αντιληφθω τι θέλει να πει η κυρία..... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Αλλά έχει κόμπλεξ με την ηλικία της..... :lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα δεν έχω ιδέα από Πεύκη...Καλέ θέλω κι εγώ να συναντηθούμε...Για που λέτε;;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Επίσης μπορώ μόνο Παρασκευές απόγευμα και ΣΚ......

:oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου σοβαρά;;;;;; :shock::shock::shock::shock: Δεν της έχω δώσει ποτέ όταν είναι ανήσυχη και δεν κοιμάται...Και στον πυρετό περιμένω να δείξει πάνω από 38 για να της δώσω ντεπόν.....Και 37,9 να έχει δεν της δίνω..... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης ένα άλλο πράγμα που μου έκανε εντύπωση στον γάμο (τον χαβά μου εγώ!!!!! :lol: ) ήταν το ότι δεν έβγαλαν καμμιά φωτό μόνοι τους!!!! :o , ήταν τόσο ωραία εκεί στη φύση, είχε λιμνούλα, δέντρα, όλα υπέροχα και αυτοί καθόλου φωτό!!!! τι να πω!!!! βγήκαν κάτι φωτό αλλά με όλους, τίποτα σπουδαίο και όχι στημένες!!!!....επίσης στο εστιατόριο δεν χόρεψαν καθόλου έναν χορό, αυτόν που χορεύει το ζευγάρι συνήθως!!!! :o

Συμπεθέρα γιατί κλαίς? ακόμη σε επηρεάζει η εγκυμοσύνη? :lol::lol::lol:

είσαι ευαίσθητος άνθρωπος για αυτό!!!! ;):x

Νατασσούλα δεν είναι μεγάλος ο φράχτης αλλά για εκείνη είναι!!!...αλλά στο άμεσο μέλλον θα τον αλλάξουμε και θα βάλουμε πολύ μέγάλο ώστε να μην μας βλέπουν οι απ' έξω διερχόμενοι!!!

Λένα και εγώ δεν κατάλαβα τι εννοεί.....δεν ξέρω και τι συζήτηση προηγήθηκε!!! :?

και εγώ είμαι κατά των ντεπόν χωρίς λόγο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα τις στημένες φωτογραφίες τις έχουν κόψει και εδώ ευτυχώς..

Ξέρω για γάμο που μάζεψαν τους νεόνυμφους με τους φίλους τους σε παιδική χαρά,

Τα κορίτσια έπαιζαν μηλα και τα αγορια μπάλα και βγηκαν κατι φωτο τέλειες!

Αχ, τωρα που ειπες για την εγκυμοσύνη.. ειλικρινά νομίζω ότι ακόμη με επηρεάζει..

Χθες το βράδυ ειδα όνειρο ότι λέει ημουν σε μια παραλία και η κοιλιά μου ηταν μουδιασμένη όπως το

πρώτο εξάμηνο μετά την γέννα.. Δεν ξέρω τι να πω και τι να πω δεν ξέρω..

Ασε που ακόμη βγάζω λίγο γάλα και συγχίζομαι.. :shock: Γενικά δεν έχω ξεκολήσει..

Παναγιώτα μου ναι πραγματικά ειμαι μια μισοτρελη μάνα με τα μυαλά στα κάγκελα…

Για τον πυρετό ξέρω και εγώ ότι δεν δινουμε στο παιδι αντιπυρετικό πριν το 38.. Μακροχρόνια του χαλάμε τον θερμοστάτη :!: του παιδιού.

Ο ανηψιός μου (6 χρονών) από αυτό το πράγμα παρουσίασε υποθερμία και ήθελε αγωγή. :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάμε να πάρουμε τον Λουκά......καλό βράδυ, δεν θα μπορέσω να ξαναμπώ γιατί το απόγευμά μας είναι πλήρες!!!!....έχουμε να κάνουμε και την εργασία για αύριο....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα τις στημένες φωτογραφίες τις έχουν κόψει και εδώ ευτυχώς..

εντάξει όχι τις πολύ στημένες, που έβγαλα εγώ πριν 8 χρόνια περίπου!, αλλά στη φύση θα έβγαιναν ωραίες φωτό!

τα μήλα δεν θα μπορούσα να παίξω με τα χαζά παπούτσια που φόρεσα!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κουκλες?

διαβασα λιγα το μασημερι να χαλαρωσω και τα υπολοιπα τωρα!

ειμαι τοοοοοοοοοοοοοοοοσο κουρασμενη που δεν ξερω που βρισκομαι!

σημερα ημουν πρωι και παλι νυχτα!.....εβαλα αλλη μια κοπελα νυχτα(της εκοψα ρεπο) και θα παω και εγω να τελειωσω με ολες τις δουλειες που αφησα το πρωι!

το [ρωι υποτιθεται θα σχολουσα λιγο πιο νωρις απο το μειβμενο μου και τελικα αβτι 1 :30 εφυγα απο εκει 2:15.....ηθελα να κοιμηθω και η κορη μου δεν ηθελε....υψωσα λιγο τον τονο της φωνης μου και μου ειπε¨ μη φωναζεις...ποναει το κεφαλι σου"

τελικα κοιμηθηκε 5:00 με 7:00 τη εστειλα στην μανα μου να κοιμηθω λιγο ακομα...μολις πηρα ντεπον και περιμενω να δρασει.....!

σηεμρα περιμεναμε νεο προσωπικο....ηρθε στις 7:00 και στις 7:30 μου ζητησε 2ωρη.....και ενω πνιγομουν.....τελικα εφυγε στις 10:30 και στις 12:30 με πηρε τηλ να με ρωτησει αν την ηθελα να γυρισει......εεεεεεεεεε δεν την ηθελα αλλα της ειπα να γυρισει.....ναι ναι ξερω κακια ειμαι !

αλλα με το καλημερα πριν καν πιω καφε και ενω ξερει οτι ειμαι με 2πλοβαρδια και 1 ρεπο 3 εβδομαδες και νεα υαπλληλος -προσωπικο δεν ζητας 2ωρη!

κοψαμε την πιπιλα και τα νευρα μας ειναι στα ορια.....δεν μπορει να κοιμηθει ευκολα..... και οταν της λεμε διαβασε παρμυθακι στην Ντορα μας απαντα ¨διαβασε εσυ..το λες καλυτερα"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to ntepon omos den einai mono antipuretiko ma kai analgitiko pausipono!!!!! sti diki mas periptosi pou exei polu asximi odontofuia di tha piei,sugnomi ma den tha katso na to akouo na ourliazei kai na upoferei apo ti stigmi pou uparxei to pausipono!!! eseis otan ponaei to kefali sas i to donti sas den pernete aspirini/depon/panadol?kati telos panton? pebaki kala tis eipes tis kurias.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαυροπηγκουινάκι μου οταν το παιδι υποφέρει απο πονους εννοείται ότι δίνουμε αναλγητικό!

Αυτο μας ελειπε να βλέπω το παιδι να υποφέρει και γω να κάνω οτι δεν βλέπω.. /:)

Τωρα για μας που λες για πονοκεφάλους και τέτοια.. προσωπικά δεν παίρνω τίποτα.. Τσαγάκι και διαλογισμός χαχα!! (Γι αυτο ειμαι ψυχοπαθής :-B χιχιχι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω 2 φορα δινω ντεπον βραδυ ενω ηταν ανυσηχος..

μολις κοιμηθηκε,,,τελειαααααααααααα

βικυ εχω παθει πλακα με τη μικρη σου...

γιωταρα καλα?

ελευθερια κ γω ευκολα κλαιω...γενικως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πωωωω πόσα είπατε;;;

Πήγαμε στη Λένα το απόγευμα να τη δούμε στην κλινική με τη Θου!!!

Κούκλες οι μικρές! Η μια ξανθιά και η άλλη μελαχροινη!!! Και η μαμά σούπερ!!!! Πονούσε λίγο η καημένη αλλά ήταν πάρα πολύ καλά ψυχολογικά!!! Φτου φτου!!!

Εγώ είχα το μαύρο μου το χάλι θυμάμαι...

Τώρα μόλις έφαγα μια σαλάτα μαρούλι με διάφορα μέσα,ένα κουλούρι και ακόμη πεινάαααααααωωωωωω.....

Κάτι διάβασα για κλάμματα και δε θυμάμαι ποια το έγραψε...

Στη Ειρήνη το δάκρυ το είχα έτοιμο. Τώρα δεν έχω κλάψει ακόμη...

Γενικά μόνο η κοιλιά μου θυμίζει οτι είμαι έγκυος! Είμαι και νιώθω υπέροχα!!! Ακμαιότατη σας λέω!!!!

Ουάου!!!!!!

Θου τί αεροπλανικό χτένισμα είναι αυτό!!!

Κάνεις και τέτοια;;;;

Ξέρεις οτι δεν είναι καθόλου του στυλ μου αλλά εκπλήσσομαι!!

Γιώτα νέο δόντι βγάζει η μικρή;; Κουράγιο....

Αφροδίτη όσο περναέι ο καιρός θα χαλαρρώνεις...

Τώρα είναι αρχή και ζόρίζεσαι μωρε. Θα συνηθίσεις σιγά σιγά με την ιδέα.

Παναγιώτα πως είσαι;;;

Πως πάει η διατροφή;;;

Νατάσα να μας πεις τα νέα από το νηπιαγωγείο αύριο...

Γωγώ πέρασαν οι αναγούλες;;;

Αυτό ήταν;;;

Τέλεια!!!!!

Βίκυ ξεκίνα τα καψόνια!!!

:lol::lol::lol::lol:

Αααα Ιουλία συγχαρητήρια στον Γιωργάκη!!!! Θα στο λέει για να το συνηθίζεις...

Κάτι διάβασα για μανιταρόπιτα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Μ μ μ μ μου μύρισε κιόλας!!!!!

Από την Αθηνά κανένα νέο;;;

Δεν πιστεύω να γέννησε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες τι κανετε??

εμεις καλα σημερα πηγαμε παιδιατρο και καναμε ενα εμβολιο ακομα.. ο αναστασακος ειναι 11.800 και 90 ποντους!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: το μαναρι μου ειναι πολυ ψηλο!!!! μας εδωσε ενα ακομα σιροπι για το σιδηρο και μας ειπε οτι η αναπτυξη του ειναι σουπερ!

θουλαρα το χτενισμα ειναι σουπερ!!!! τρελα!!!!

θα το ηθελα ενα κριτσινακι! :D

αργυρουλα δεν προηγηθηκε καμια συζητηση!!! :lol::lol::lol::lol:

νατασα λαβι φιλακια πολλα στην κοιλιτσα και στην ειρηνουλα!!!

κοριτσια εγω προσωπικα αποφευγω τα φαρμακα παρα πολυ!! για να παρω ντεπον πρεπει να υποφερω και να ποναω για ωρες. ουτε στο μικρο δινω ευκολα. ντεπον δινω απο 38.5 και πανω, μια φορα εχω δωσει με χαμηλοτερο επειδη δεν ηξερα τι αλλο να τον κανω και δνε ειχε ηρεμησει τελικα.

να ρωτησω κατι, καθαρα εκγυκλοπαιδικη γνωση

απο ποτε τα παιδια αρχιζουν και χοροπηδανε κανονικα?

ο μικρος ανεβοκατεβαινει κανονικα τα σκαλια, κανει κατι μικρα πηδηματακια αλλα οχι κανονικα. δεν αγχωνομαι προς θεου, ειναι αρκετα χουλιγκαν, απλα ειχα μια συζητηση σημερα με μια συναδερφο στο σχολειο

εχει ενα μηνα που ο μικρος εχει αλλαξει παρα πολυ συμπεριφορα, ειναι τοσο ηρεμος και ησυχος!!!!!!!!!!!! φτου φτου να μην τον ματιαξω!!!!!! ενω περιμενα να αντιδρασει πιο ασχημα τωρα που γυρισα στη δουλεια, αλλα ειναι πολυ καλος!!! αφου το βραδυ του λεω να παμε να φτιαξουμε το γαλα, ερχεται και καθεται διπλα μου και περιμενει και μετα του λεω πανε κλεισε την τηλεοραση και ξαπλωσε στο κρεβατι σου και ερχομαι και παει το μαναρι μου!!!!!!!!!!! :lol::lol:

ειδα κατι για συγκινησεις κλπ..

απο οταν εμεινα εγκυος και μετα κλαιω παρα πολυ ευκολα, με το παραμικρο. εχω γινει πολυ ευσυγκινητη, εγω, που ημουν σκετη αναισθησια!!

μανιταροπιτα μιαμ!!!

ονειρα γλυκα μανουλες!!! φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα! Δεν γέννησα ακόμα. Η μαία μου είπε ότι αυτοί οι πόνοι προετοιμάζουν τη μήτρα για τον τοκετό. Αν προλάβω και είναι όλα ΟΚ θα σας ειδοποιήσω. Έχω και τις μικρές έννοια.. ποιός θα τις προσέχει, κλπ.

Θούλη ωραίο το χτένισμα. Παρόμοιο έκανα και εγώ! :)

Καληνυχτα κορίτσια! Πάω να χαλαρώσω λίγη ώρα πριν κοιμηθώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας...τι κανετε κοριτσια???

εμεις εδω τα ιδια...ο σπυρος αρχισε καινουργια κολπα την νυχτα

χθες και προχθες ξυπνησε μονο μια φορα αλλα δεν ξανακοιμαται :evil::evil: κανω τουλαχιστον μια ωρα να τον ξανακοιμησω

σκευτομαι μηπως πειναει αλλα κοντευει τα 2.5 και θα του δωσω παλι γευμα μεσα στην νυχτα???

μολις πινει το πρωινο του γαλα πεφτει ξερος για υπνο :?:?

δεν ξερω τι να κανω...λεω να παρω το βιβλιο 'κοιμησου παιδι μου' μπας και βρω καμια ακρη!!!

το ξερει καμια σας????

να σας πω τα νεα μας?????????????

χθες καναμε την πρωτη συνεδρια-αξιολογηση στην λογοθεραπευτρια!!!!

η κοπελα ειναι πολυ ευγενικη και γλυκομιλητη και με τον σπυρο τα πηγανε πολυ καλα,δεν εκλαψε καθολου.

μου ειπε οτι ειναι πολυ καλος και μολις εξοικειωθουν μεταξυ τους θα αρχισουν και τις ασκησεις.

θα μας δινει ασκησουλες και για το σπιτι!!!

βεβαια εκεινος δεν της πολυμιλαγε(δεν εχουν γνωριστει καλα ακομη)και προτιμουσε να μιλαει στην φυσικοθεραπευτρια του :lol::lol::lol::lol:

της ειπε τις νεες λεξουλες που εμαθε :lol:

εχουμε φτασει αισιως τις 20 λεξεις,λιγες βεβαια αλλα ειναι ενα βημα το οτι εμαθε 3 λεξεις μεσα σε 2 μερες!!!

σκοπος ειναι να μαθει τις λεξουλες και να μαθει να τις χρησιμοποιει σωστα

πχ θελει νερο να πει νερο και οχι πατατα :oops::oops:

αυτο θα γινει με τον καιρο και με τις ασκησεις.

σας κουρασα???

σορυ κοριτσια αλλα ειμαι πολυυυυυυυ χαρουμενη που ξεκινησαμε και που σε λιγο καιρο θα μπορω να μιλαω με το ζουζουνι μου

φιλακια πολλα

καλημερααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

Αναστασία ωραία τα νέα σας, άντε να αρχίσει και ο Σπύρος την λογοδιάροια!!!! :lol: , θα σε τρελαίνει όπως η μικρή της Βίκυς, είδες απαντήσεις?! :)

Αθηνά κάλεσε καμμιά φίλη σου να κάτσει με τις μικρές κατά την διάρκεια της γέννας!!!....και εγώ το είχα ένα άγχος και δεν είχαμε ποιόν να φωνάξουμε, ευτυχώς ήρθαν τα πεθερικά!!!!, γιατί γέννησα και βράδυ!!!

ο παιδίατρος μας είχε πει να δίνουμε κανένα υποθετάκι παυσίπονο αν το παιδάκι έχει πόνο - γκρίνια γιατί μπορεί να πονά και εμείς να μην το ξέρουμε επειδή δεν μπορεί να μας το πει!!!!

Λένα ψηλό παιδάκι έχεις! μπράβο.....

πάμε να ετοιμαστούμε.....σας φιλώ.....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου, μπήκα στους ρυθμούς μου και τώρα προλαβαίνω να σας διαβάσω!

Θουλη ταλεντάρα τέλειο το μαλάκι της νυφούλας – καμία σχέση με την Αλεμανίδα χαχα!! –

Και τα κριτσινάκια να μου πεις πως τα έφτιαξες.. θα φτιάξω και εγώ κάτι κουλουράκια με καρότο που μου έστειλε

η Βενετία.

Αθηνά μου κάπως θα το κανονίσεις με τις μικρές, δεν θυμάμαι αν έχεις συγγενή κοντά σου εκεί. Οι μικρές αδημονούν να έρθει το νέο μπεμπέ??

Λενάκι πραγματικά ψηλό το παιδί σου! Κυπαρίσσι!!

Χαίρομαι που τα πήγε καλά με την λογοθεραπεύτρια ο Σπυράκος, είναι πολύ σημαντική η πρώτη εντύπωση που θα κάνει στο παιδι.

Είναι κ η κουνιάδα μου ψυχολόγος – λογοθεραπεύτρια κ όλο πειράματα κάνει με τον γιο μου χαχα.

Φιλάκια μανουλίτσες μου καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...