Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

νομιζω οτι δεν με παρακολουθεισ :-p

σε καθε μηνυμα γραφω και απο ενα μπιαχ :ymsick:

μια χαρα κρατουν οι αναγουλεσ και οι ζαλαδεσ και τα πονακια και ολα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΩΩΩ σε παρακολουθω..και σε καταλαβαινω..αλλα δεν μπορω να μη ξερογλειφομαι...μου αρεσει πολυ το σνιτσελ...ειδικα σερβιρισμενο με πουρε η πατατοσαλατα!!!!

Να σου πω πως ουτε εγω μπορουσα..μου μυριζαν τα παντα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και δεν πήγε μετά μόνος του να την πάρει και να την φάει? στα κρυφά?!! :lol::lol:;):roll:

τόσα παιδιά έχει πού θα τον έπαιρνε είδηση?!!!

Δεν νομίζω να τον ένοιαξε που δεν έφαγε, δεν είναι και πολύ του φαγητού, ιδίως αν την ώρα του φαγητού τον άφησε να ασχοληθεί με κάτι άλλο θα ήταν κι ευτυχισμένος.....

Εμένα δεν μου αρέσε ο τρόπος της γιατί κάποιο άλλο παιδάκι θα μπορούσε να είχε στεναχωρηθεί πολύ.

Θα σας πώ αύριο το σκεπτικό της ελπίζω να μάθω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δεν ξερω τι με εχει πιασει και φοβαμαι οτι κατι δεν θα παει καλα σε αυτην την εγκυμοσινη .....ο αντρασ μου λεει οτι ειναι επειδη δεν το εχω δει ακομα .....

εγω νιωθω οτι κατι θα στραβωσει ως το τελοσ .....ισωσ να εχω τυψεισ οτι μπορει να μου παθει κατι γιατι δεν νιωθω τοσο χαρουμενη οσο στον Μανωλη ..... :oops::oops: .....φοβαμαι πολυ το πως θα τα καταφερω και σκευτομαι οτι ολα θα τα ζησω παλυ απο την αρχη ,ξενυχτια κλαματα ....θα ειναι πιο δυσκολο να κινουμαι με δυο παιδια ....γενικα νιωθω μεγαλη πιεση .....

μιλησα και με την μαμα μου σημερα για ολο αυτο και μου ειπαι καποια πραγματα που με κανανε λιγο καλυτερα γιαυτο και μπορω να το συζιτισω ......λετε μολις το δω να αλλαξω ναμην φοβαμαι πια ?

ηθελα τοσο πολυ δευτερο και τωρα φοβαμαι και πνιγομαι :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΩΩ σε παρακολουθω..και σε καταλαβαινω..αλλα δεν μπορω να μη ξερογλειφομαι...μου αρεσει πολυ το σνιτσελ...ειδικα σερβιρισμενο με πουρε η πατατοσαλατα!!!!

Να σου πω πως ουτε εγω μπορουσα..μου μυριζαν τα παντα!!!!!!!

στο μαιμουδακι πηγενε οτι δεν με παρακολουθει που με ρωταει αν εχω αναγουλεσ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όσα κιλά δεν πήρα τους τρεις μήνες, θα τα πάρω τώρα...Από τότε που σταμάτησαν οι αναγούλες, πεινάω συνέχεια..... :shock::shock::shock::shock: Ευτυχώς βέβαια που έχω κόψει το βραδινό.... :?:?:?:?:?:?:?:?

Αφρο μου γιατί έστι ρε αγάπη;;;;;Εσύ ήθελες σαν τρελή ένα δεύτερο νινί....Εγώ πιστεύω ότι φταίνε οι ορμόνες και το γεγονός ότι τώρα είσαι χάλια με αναγούλες και ζαλάδες κλπ, έχεις και το Μανωλάκη και δεν έχεις καθόλου βοήθεια και πιέζεσαι...... :roll::roll::roll::roll::roll: Μη σκέφτεσαι αρνητικά και να είσαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά...

Όταν θα δεις το νινάκι και θα ακούσεις την καρδούλα να χτυπά, θα αναθεωρήσεις....

Όσο για το γεγονός ότι δε νιώθεις όπως ένιωθες με το Μανωλάκη, εγώ το βρίσκω απόλυτα λογικό...Εγώ στην Ιωάννα μέτραγα τις μέρες για να τη δω, έψαχνα σαν τρελή πληροφορίες στο ίντερνετ, για 9 μήνες τα πάντα γυρνούσαν γύρω από την εγκυμοσύνη...Τώρα, δεν είμαι έτσι... :?:?:? Προφανώς επειδή το έχω ξαναζήσει και ξέρω τι με περιμένει....Χαλάρωσε, αν μπορεί ας έρθει η μανούλα σου για λίγο καιρό να σε βοηθήσει και όλα θα πάνε τέλεια...

Εγώ ήμουν τόσο χάλια που ούτε την Ιωάννα μου δεν μπορούσα να πάρω αγκαλιά...Όλη μέρα δουλειά και γύριζα αργά σπίτι και αντί να παίξω μαζί της, ξάπλωνα στον καναπέ.... :(:(:(:(:(:( Και σκέψου ότι είχα την πεθερά μου που έκανε τα πάντα..... :?:?:?

Επίσης έχω να σου πω ότι πολλές φορές αναρωτιέμαι αν το νινάκι που έρχεται θα μπορέσω να το αγαπήσω όσο την Ιωάννα μου.... :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα Αφρο!!!! συννενόηση μπουζούκι, όπως λένε.....

δεν σας είπα: η μικρή παρά έχει ξεθαρέψει!!!! χθες βγήκαν στον κήπο και ο Λουκάς πήδησε από τα σκαλάκια που έχουμε και ανεβαίνει και αυτή και κάνει το ίδιο!!! :o:shock: και φυσικά "έφαγε" τα μούτρα της!!!!....

μετά ήμουν στο σαλόνι και δεν ακούω τίποτα από έξω, βγαίνω στον κήπο και πουθενά τα παιδιά!!! :shock: μετά τα βλέπω στον δρόμο, είχε πηδήσει τον φράχτη ο Λουκάς και το ίδιο έκανε και η τσαπερδόνα!!!! :o:shock: , πώς προσγειώθηκε δεν ξέρω, χτύπησε, δεν χτύπησε δεν ξέρω!!!...έστειλα τον άντρα μου να τους βάλει μέσα....και δεν ανησυχώ για τον Λουκά αλλά η μικρή δεν ξέρει να προφυλάσσεται ακόμη τελείως από τα αυτοκίνητα, βέβαια είναι αδιέξοδο αλλά γενικά έχω τις επιφυλάξεις μου, αφού εδώ και 4 μήνες αγνοείται ένας 10χρονος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα..

ο μικρος κοιμηθηκε..

μαρια κ γω εχω τελεια πεθερα..δε μπορω να πω..αλλα η δικη σου αντε εσενα να μη σε θελει..αλλα τα εγγονια????????????

αργι στη φωτο για φραντζα μιλουσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: δε προλαβα τη νυφη :(

γιωτα τσιμπα ρε συ ενα χιωτικο αγορι..βαλε μπρος..

σες σταματα να σκεφτεσαι το παρελθον..κ στειλε σουπα για το γιο μου :P:P:P:P

αθηνουλα προσεχε ρε με τα πονακια..προτειμω εγω την πορτοκαλι παντως..

αφρουλα μου αχ δυσκολο το πρωτο τριμηνο..εγω οταν εμεινα εγυος ουτε χαρηκα..δε το ειχα συνηδειτοποιηση..λεω στο δευτερο θα ναι αλλιως/κ ομως..κ στο δευτερο το ιδιο νιωθω..ενα κενο. :oops::oops: με το που γεννησα τον θοδωρη εκανα κακα πανω μου..το λατρεψα

γωγωκα το ενιωσες?????????ντοινκκκ

μωρε λες?????????αχ κοριτσι θα ναι..λεω εγω τωρα..

νατασουλα κριμα που εμεινε νηστικος..αλλα να μη δινει σπιτικι πιτσα???????????

συμπεθερα ολο με ξεχνας :(:(:(:(

λενα τον τολη το βλεπω πολυ ενημερωμενο ρε συ..φιλια στο γιοκα σου

οποια ξεχασα :oops::oops:

ω την παναγιωτααααααααααααα

πως παει η διατροφη?????????????? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης έχω να σου πω ότι πολλές φορές αναρωτιέμαι αν το νινάκι που έρχεται θα μπορέσω να το αγαπήσω όσο την Ιωάννα μου.... :oops::oops::oops::oops:

ναι σε διαβεβαιώ, ρώτα την Νατασσούλα και την Αθηνά να σου πουν!!!!

εγώ όταν ήμουν έγκυος την 2η φορά αισθανόμουν τύψεις προς τον Λουκά και ένιωθα λες και τον "απατούσα"!!!! :?

Θούλη είπα και γω τι είναι αυτή η γράντζα?!!! :lol::lol::lol:

θα βάλω φωτό της νύφης μόνο για σένα!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘουΘου σου έχω πει ότι δε σε συμπαθώ καθόλου;;;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Έλεος μωρή...Λύσσαξες με την κόρη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αλλά και κόρη να κάνω κανένα πρόβλημα....Εγώ θα έχω ΠΑΝΤΑ μια αγκαλιά όσο και να μεγαλώσει η κόρη μου.....Οι αγορομάνες μόνες τους μένουν...Τα αγόρια από την εφηβεία και μετά είναι αδιάφορα..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το κορίτσι θα σου φέρει ένα ποτήρι νερό, το αγόρι χεσμένη θα σε έχει...... :x:x:x:x:x:x:x:x :

Άντε, τα είπα και ξεθύμανα!!!!!!!!!!!

Έτσι, για να μάθεις...Που έχεις έναν γιο και περιμένεις και τον 2ο....... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας πω τον πονο μου τωρα..

περναμε ασχημη φαση νομιζω με τον μικρο..

εδω κ κανα μηνα οπως σας ειπα παμε με κλαματα για υπνο..ειτε νυσταζει ειτε οχι..

χθες δε κοιμηθηκε το μεσιμερι..οπως σας ειπα..χθες τον κοιμησα 10 παρα//

ξυπνησε 12 με κλαματα..παιρνω τον θηλαζω..κοιμαται με μας κ ξυπναει 3 παλι..αυτο ειχε να μου το κανει μηηηνες..να ξυπνησεει 2 φορες..

αλλα το θεμα ηταν οτι δε ηθελε μεμε..αλλα κοιμοταν στριφογυρνουσε γκρινιαζε κοιμοταν λτ

σα κατι να τον ενοχλουσε..

εμενα με ενοχλουσε ενα κουνουπι μεσα στο αυτι μου βζιν κ βζιν..λεω λες κ αυτον/"???

αλλα δε μπορουσε να υσηχασει..μπα λεω το παιδι ποναει..του δινω ντεπον κ κοιμαται(χθες ανεβασε λιγα δεκατα)

κ ξυπναει 7,30 κ τον δινω μεμε..παλι λιγο εκλαψε κ κοιμηθηκε μεχριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

....................................9,45 που τον ξυπνησα εγω.. :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

γενικως εχει μια βδομαδα που κοιμαται παρ πολυ καλα..δηλ με ξυπναει απο χαραματα..

χαιρομαι παρα πολυ αλλα λεω μηπως γιαυτο δε κοιμαται μεσιμερι?

ευτυχως αν κ κοιμηθηκε 12 ωρο τον κοιμησα σημερα..

αλλα δε παλευετε να μη κοιμαται μεσιμερι...

σορυ αν σας επρηξα :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

α κ αφρο..δε τον βαζω ρε με το ζορι μεμε..απλως παμε με κλαματα για νανι κ τον δινω μεμε να ηρεμησει..χθες ουτε μεμε δε ηθελε απο καποια στιγμη κ μετα..

2 ατομα πηγαν να τον κοιμησουν κ δε ηθελε με τιποτα..εδειχνε τη πορτα :evil:

αργι :D:D:D:D:D:D

ευχαριστω για τη φωτο.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘουΘου σου έχω πει ότι δε σε συμπαθώ καθόλου;;;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Έλεος μωρή...Λύσσαξες με την κόρη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αλλά και κόρη να κάνω κανένα πρόβλημα....Εγώ θα έχω ΠΑΝΤΑ μια αγκαλιά όσο και να μεγαλώσει η κόρη μου.....Οι αγορομάνες μόνες τους μένουν...Τα αγόρια από την εφηβεία και μετά είναι αδιάφορα..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το κορίτσι θα σου φέρει ένα ποτήρι νερό, το αγόρι χεσμένη θα σε έχει...... :x:x:x:x:x:x:x:x :

Άντε, τα είπα και ξεθύμανα!!!!!!!!!!!

Έτσι, για να μάθεις...Που έχεις έναν γιο και περιμένεις και τον 2ο....... :lol::lol::lol::lol::lol:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλαρα κ εμενα το κανει αυτο

τις πρωτες 5-6 μερες εγινε της τρελης αλλα μετα βρηκα το κουμπι του 8-)

εγω απλα κλεινω την πορτα του δωματιου, μενω ξαπλωμενη στο κρεβατι, παει στην πορτα κλαιει για λιγο και μετα ερχεται μονος του και ξαπλωνει διπλα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο νομίζω ότι φταίνε οι ορμόνες, να μιλάς και να μην τα κρατάς μέσα σου γιατί θα γίνεσαι χειρότερα.

Το κακό με σένα είναι ότι φεύγει και ο άντρας σου για πολλές μέρες και μένεις μόνη σου. Να βγαίνεις όσο μπορείς να ξεσκάς και να μην κάθεσαι όλη μέρα σπίτι.

Γωγώ κι εγώ το σκεφτόμουν πολύ στην εγκυμοσύνη αν θα μπορέσω να αγαπήσω το 2ο παιδί τόσο πολύ όσο το 1ο. Τώρα μπορώ να σου πώ με βεβαιότητα ότι όσα παιδιά και να κάνω το ίδιο θα τα αγαπάω :)

Χρύσα μας χρωστάς την συνταγή για την κολοκυθόσουπα, είπες ότι αν γίνει καλή θα μας την δώσεις

Αργυρώ πόσο ψιλός είναι ο φράχτης και πήδηξε?

Μάρθα βάλε μας φώτο να δούμε το χτένισμα

Λένα έχω πεθάνει στο γέλιο με το πενθήμερο :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γι'αυτό συμπεθέρα κανόνισε το 2ο να είναι κόρη......Αμα κάνεις πάλι γιο σαν τη ΘουΘου μαύρο φίδι που σε έφαγε....Σε γηροκομείο σε βλέπω να τη βγάζεις..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θουλάκι γέλααααααααααααααααααααααααααα.......... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιας που μιλάτε για ύπνο, ένα θα σας πω...Σήμερα κατά τις 7 άκουγα να χτυπά το ξυπνητήρι του Γιώργου, ο οποίος έβαζε συνέχεια αναβολή....... :roll::roll::roll::roll: Σε κάποια φάση και ενώ το ξυπνητήρι χτύπαγε, βλέπω το φως της Ιωάννας αναμμένο..Σκέφτηκα ότι θα ξύπνησε, δε θα την άκουσα και θα την άλλαζε η μαμά μου....Κλωτσάω το Γιώργο να ξυπνήσει, σηκώνεται, πάει στο δωμάτιο της μικρής και τη βλέπει ξύπνια να κάθεται στην κούνια μόνη της....... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

7.30 η ώρα το πρωί είχε ξυπνήσει το σκατό ούτε που ακούστηκε και είχε ανάψει και τον φως για να μην κάθεται στα σκοτάδια..... :lol::lol::lol::lol::lol:

Εδώ και 5 μέρες ξυπνάει νωρίς (μια μέρα ξύπνησε στις 6) και φωνάζει Μέσααααα..Μέσα...Πολιτεία....Εννοώντας πολυκατοικία που φτιάχνει με τα τουβλάκια της....Νομίζω ότι έχει άγχος μήπως δεν προλάβει να παίξει...... :?:?:?:?:?:?:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα καλε γωγωκα εσυ δε με ειπες καορη θα κανω?????????????????????

πως βαζουμε φωτο :shock:

αχ ρε λενα το κανα κα υτο..κ παει κ παιζει..χεσμενη με εχει :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα αυτό που περιγράφεις η Έλενα το κάνει την τελευταία βδομάδα

Ξυπνάει κλαίει δείχνει συνεχώς κάτι και μόλις της δώσω ή την πάω εκεί που δείχνει δείχνει κάτι άλλο, στήθος τις περισσότερες φορές δεν θέλει οπότε κάθε βράδυ κι εγώ ντεπόν της δίνω, δεν ξέρω τι άλλο να κάνω, περιμένω να βγούν οι κυνόδοντες μήπως και ηρεμήσει γιατί δεν παλεύεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Γωγουλίνι σιγά μην σου φέρει νερό η κόρη :P:P Στα αμερικαν μπαρς θα τρέχει και θα μένεις αγρυπνη να την περιμένεις :lol::lol: αστειεύομαι φυσικά, εγώ τώρα έχω ξεκινήσει να ψιλοσκέφτομαι το δευτερο αλλα νομίζω ότι συμφωνώ με την Νατάσα και όσα παιδιά και να κάνω το ίδιο θα τα αγαπάω.

Αργυρούλα, πολύ Ευρωπαικιά :!: η νυφη βρε παιδι μου! Πρέπει να ερθουν εδώ να δούνε τους κορσέδες,τις δαντέλες, τα τουλια, το μαλί υπερπαραγωγή και τον στοκο 5 εκατοστα..

Φιλάκιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loipon koritsia ego tha sas miliso me ligo parapano empiria giati exo polu megalitera paidia apo esas alla oxi megaliteri ilikia i diki mou gnomi einai oti voithai arketa ta paidia alla na min ginete megali kataxrisi oso gia tous giatrous afisteto oti tous simferi lene kai posa exoun tseposi opos an rotisete tis manade...s sas kapoia xronia prin legane oti to mitriko gala den einai kalo gia ta paidia tora einai kai polla alla pragmata pou oi paloi exoun dikio giati siga siga kai oi giatri girnane sta palia me liga logia lene kai 3elene

αυτο το γραφει μια κοπελα σε ενα γκρουπ μαμαδων στο φεις. οποια καταλαβει ας μου εξηγησει τι θελει να πει ο ποιητης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου καλο μεσημερι!!!

Αχ σημερα ειχε φασινα το προγραμμα.Μπλιαχ!!!!!

Μαρια Ιωαννα νομιζω οτι η μητερα του αντρα σου ειναι κακια ως ανθρωπος ,ποσο μαλλον ως πεθερα!!! :?:?:?

Χρυσα να υποθεσω οτι ο Οδ. σε εχει τρελανει με τα δικτυα ,τους σερβερς και τους ρουτερς;;;; :roll::roll::roll:

Γωγω μπορει να ηταν και το μωρο ρε συ.Εγω το 1ο το ενιωσα στις 21 εβδομαδες και το 2ο στις 19.γενικα αργω πολυ οπως βλεπεις.Σημερα θα ειμαι κοντα στη γιετονια σου.Στην Πευκη.

Θουλι τι να παει.Σημερα τη χαλασα τη διατροφη.Επειδη εκανα φασινα εφτιαξα το "φαι της τεμπελας" και εγαφα 2 κομματια. :oops::oops:

Νατασουλα παει καλα η νηπιαγωγος;;; :evil::evil::evil: Αν δεν ηθελε να φαει πιτσα το παιδι θα επρεπε να του προσφερει κατι αλλο και οχι να το αφησει νηστικο!!!!Ελεος!!!!

Γιωτα ευχομαι να σας κατσει η εγκυμοσυνη ετσι οπως θελετε.

Ρε κοριτσια και εγω ολο κλαματα ειμαι!!!Με το παραμικρο!!! :oops::oops:

Αφροδιτη εγω εχω μερες που το βραδυ πεφτω να κοιμηθω και αναρωτιεμαι αν ενιωσα το παιδι!!!Οταν εχεις ηδη 1 παιδι ειναι αρκετα δυσκολο.Ειδικα εσυ που δεν εχεις βοηθεια.

παρεπιμπτόντως εγω μπορω ολες τις καθημερινες αλλα θα ερθω χωρις το μικρο οταν κανονισουμε.Να σας δω και λιγο!!!!

Αργυρουλα αν δε στολιστεις στο γαμο σου ποτε θα στολιστεις;;; /:)/:) Ενταξει να μη γινεις σα λατερνα αλλα ενα μαλλι και ενα μακιγιαζ μπορουσε να το κανει πιστευω.

Νατασα καλη επιτυχια με την αιτηση.Κανω και εγω για το ¨Σπουδες στην Εκπαιδευση". :mrgreen::mrgreen:

Εμενα παλι Ιουλια μου ειναι 18 μηνων και φωναζει μπαμπα,παπα(παππου),τατα(τασο) αλλα μαμα γιοκ!!! :evil::evil::evil:

Ηθελα και αλλα να πω αλλα ξεχαστηκα.Το βραδακι εχω διαβητολογο.Θα σας γραψω αυριο τα νεα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...