Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

Καλημέρα!!

Τώρα ξύπνησα...

Μη με βαράτε...

Ήμουν κομμάτια το πρωί που σηκώθηκε η Ειρήνη και την πήρε ο άντρας μου για να κοιμηθώ!!!

Άντε καλούς ύπνους να έχουμε!!!!!

Θα επανέλθω αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν έβαλες θεματάκι στο Νο 19!!!!

Καλημέρα! Σήμερα θα πάω στο νοσοκομείο μόνο για να το δω. Ζήτησα να κάνω υπέρηχο αλλά μάλλον δεν θα μου κάνουν! Σιγά μην ενδιαφερθούν!

Για να δούμε ποια θα ανακοινώσει εγκυμοσύνη σε αυτό το ...τεύχος;

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε νατασα..βαλε κανενα πιασαρικο υποτιτλο...

χαχαχαχα

Τι καλα...να πεις του αντρα σου να παιρνει συχνοτερα τη μικρη να κοιμασαι και να ξεκουραζεσαι..

Νατασουλα να σου απαντισω απο εδω πλεων μιας και εχω κλειδωσει το προηγουμενο να μην μπερδευομαστε

Προβληματα οικονομικα θα υπραχουν παντα, εμεις ειμασταν απο τους πρωτους που οταν ηρθε η κριση ειδαμε τους μισθους μας να συρρικνονονται κατα 20% και να μην παινουμε δωρα και επιδοματα..ΟΚ...

Πιστευω γενικα πως με την κριση καποιες εταιριες εχουν κανει ασυντονιστους χειρισμμους..και ξυπνανε καπως αργα.

ΠΧ εμεις πληρονομαστςε απο εξω..η μητρικη εταιρια μας ειναι ξενη..οποιαδηποτε στιγμη μπορουν να μας ξεφορτωθουν γιατι δεν παραγουμε κατι..απλα ξοδευουμε λευτα.

Γεννικα ειναι θεμα που σηκωνει πολυυ συζητηση...βλεποντα ςομως πως η κριση εχει βελτιωσει την ζωη καποιον στο εξωτερικο..απλα αναρρωτιεμαι...ειμαστε συγουρα απογονοι των Αρχαιων Ελληνων- αν και ακομα και αυτοι ηταν λιγο ......- η μηπως 400 χρονια σκλαβιας αλλαξαν τελειως το DNA μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα εγραφα στο 18 και κλειδωθηκε...

εγω τι να πω που ενα χρονο περναμε με 500 ευρω????

και μωρο που συχνα πυκνα τρεχει σε γιατρους και θεραπειες????

νευριαζω οταν ακουω ανθρωπους που εχουν δουλεια να μιζεριαζουν γιατι εμεις ειμαστε ανεργοι 2 χρονια ο αντρας μου και 1 χρονο εγω

ο αντρας μου τωρα βρηκε δουλεια και ξεκιναει την δευτερα(επιτελους)αλλα τα χρεη ηδη εχουν φτασει σε 4ψηφιο ποσο που σημαινει οτι τουλαχιστον τους 3-4 πρωτους μηνες θα ειναι πολυ σφιχτα τα πραγματα μεχρι να ξαναερθουμε στα φυσιολογικα μας!!!

εγω καλως εχοντων των πραγματων ξεκιναω δουλεια(με μεσον)τον αλλο μηνα στο τελος

και δουλεια με βαρδιες

εχω την μανα μου να λεει τι θα γινει με τον μικρο,πως θα τα καταφερω κτλ

ειμαι εγω σε θεση να επιλεξω???

ειδα και επαθα να βρω δουλεια,εβαλα λυτους και δεμενους και ας εχω τα προσοντα απο μονη μου!!!

αυτα της ειπα!!!!!!

δεν μιλαγε!!!

με 500 ευρω βγαζω περα ενα σπιτι και ενα παιδι ενα χρονο τωρα(εχω αφησει πισω αλλα πραγματα οπως η ασφαλεια του αυτοκινητου πχ που το εχω βαλει στο γκαραζ και το βαζω απλα μπρος) δεν παει αλλο αυτο της ειπα πρεπει να δουλεψουμε και οι 2

και η δουλεια που επιασε ο αντρας μου δεν θα του δινει και κανα 3χιλιαρο για να πω οτι εγω θα καθομαι στο σπιτακι μου!!!

με νευριασε κι εμενα η μανα μου ελεος βρηκαμε δουλεια και δεν θα παμε??? τοσο καιρο που δουλευα πως μου κραταγε τον μικρο? βαρεθηκε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Σήμερα θα πάω στο νοσοκομείο μόνο για να το δω. Ζήτησα να κάνω υπέρηχο αλλά μάλλον δεν θα μου κάνουν! Σιγά μην ενδιαφερθούν!

Για να δούμε ποια θα ανακοινώσει εγκυμοσύνη σε αυτό το ...τεύχος;

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια!

διάβασα το θέμα σου.....γιατί δεν πας στο νοσοκομείο που γέννησες την Δανάη για υπέρηχο και έλεγχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!Καλορίζικο το νέο μας τρενάκι..... :D:D:D:D

Χρύσα μου ηρέμησε..Μη στενοχωριέσαι...Δυστυχώς έτσι είναι οι μαμάδες...Βασικά κι εγώ σαν τη μαμά σου είμαι...Λέω κουβέντες χωρίς να τις σκέφτομαι και πληγώνω τον άλλον.... :(:(:(:( Αλλά κι εσύ μωρέ μην τα παίρνεις όλα τοις μετρητοίς.... :roll::roll::roll: Κάντε υπομονή και όλα θα πάνε καλά... :P:P:P

Νατασούλα απλήρωτοι;;;;;; :o:o:o:o:o Πώς τα βγάζετε πέρα;;;;;; :?:?:? Αν εμένα με άφηναν απλήρωτη, δε θα βγάζαμε το μήνα με τόσα έξοδα.... :?:?:?:? Αν είναι δυνατόν....Έλεος!!!!!!!

Όσο για την Έλενα, η Ιωάννα το έκανε αυτό τη μέρα που αρρώστησε και είχε μπούκωμα...Απίστευτο κλάμα και δεν ήξερε τι ήθελε... :?:?:?

Βικάκι μου τι κούραση τραβάς κι εσύ;;;;; :(:(:( 70 ρεπό;;;;;; :o:o:o:o:o:o Για την κουκλάρα σου δεν ξέρω πως να βοηθήσω...Δεν παίρνεις τηλ τον παιδίατρο;;;Είναι πολλές μέρες χωρίς κακάκια... :(:(:(

Αναστασία μου μπράβο όρεξη ο Σπυράκος!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:Μια χαρά τον βρίσκω...

Η Ιώαννα μου χθες το βράδυ αν και την είχα ταίσει, έλεγε όλη την ώρα μαμ και μαμ...Τι θες να φας ρε Ιωάννα της λέω;;;;Έφαγες...Και τι έκανε το σούργελο;;;;Πήγε στο ντουλάπι, πήρε φυλλάδια από delivery που έχουμε, μου τα φέρνει και μου λέει ΠΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Κάγκελο εγώ!!!!!! :o:o:o Και ο χαζομπαμπάς της μου έλεγε, να πάρουμε πίτσα να φάει το παιδί.... :x:x:x:x:x:x:x:x Πίτσα τελικά πήραμε, αλλά την έφαγε ο άντρας μου αφού κοιμήθηκε η Ιωάννα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αθηνούλα άντε περιμένουμε νέα από τη μαία...Λες να γύρισε η μπεμπουλίνα;;;;;;; :P:P:P:P

Αρτζι ζηλέυω...Θέλω κι εγώ αυτά που τρως...... :lol::lol::lol:

Κορίτσια κι εγώ έχω πρόβλημα με τις ντουλάπες...Έχουμε από μια 6 φυλλη σε κάθε κρεβατόκαμαρα συν τα πατάρια...Αλλά δε μας φτάνουν...Χειμώνα και καλοκαίρι βάζω τα ρούχα σε βαλίτσες και τα πάω στην αποθήκη, στο υπόγειο... :?:?:? Έχουμε μεγάλο θέμα με τις ντουλάπες..Και τώρα που θα έρθει και το νινί, σκέφτομαι να πάρω κάτι απίστευτες ντουλάπες κλπ από ΙΚΕΑ..Παιδικές....

Κατά τ'άλλα χθες πήρα τηλ τη μαία μου και της λέω "Πεθαίνω από τις αναγούλες..Δεν αντέχω άλλο...Έχω όλη μέρα"...Μου απαντάει "Τρως μικρά και συχνά γεύματα;;;;" Της λέω "Πλάκα μου κάνεις...Δεν τρώω τίποτα"...Τελικά με πήρε μετά αυτή και μου είπε ότι της είπε ο γιατρός να παίρνω αντιόξινα Simeco πρωί-μεσημέρι-βράδυ και να τρώω συχνά έστω και μια μπουκιά.... :roll::roll::roll::roll: Δε θέλω να φορτώνομαι με τέτοια, αλλά χθες το βράδυ πήρα ένα και κοιμήθηκα σαν πουλάκι...Σήμερα είμαι πολύ καλύτερα....Μόνο αν δω ότι φτάνω στο απροχώρητο, θα παίρνω κανένα... :?:?:?:?

Επίσης, τις τελευταίες ημέρες η κόρη μου όταν νευριάζει βάζει κάτι τσιρίδες που μου τρυπάνε τα αυτιά..... :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Όταν κάνει έτσι, θέλω να την πλακώσω στο ξύλο.... :oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αναστασία τι λες τώρα;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock: Έχω μείνει άφωνη......Πώς τα βγάζετε πέρα κοριτσάκι μου με 500 ευρώ το μήνα;;;;;; :o:o:o:o:o Εμάς 610 είναι το ενοίκιο μας.... :shock::shock::shock::shock::shock:

Αχ δεν έχεις την πολυτέλεια να καθίσεις σπιτάκι σου..Να πας για δουλειά κοπέλα μου και η μαμά σου μπορεί να γκρινιάζει, αλλά θα σε βοηθήσει......

Όλα θα πάνε καλά....

Τα φιλιά μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διάβασα το θέμα σου.....γιατί δεν πας στο νοσοκομείο που γέννησες την Δανάη για υπέρηχο και έλεγχο?

Εκείνη η κλινική έκλεισε!!! Δεν είχαν πολλούς τοκετούς και το έκλεισαν το τμήμα! Πάω να κοιμηθώ να ηρεμήσω λίγο γιατί τα σκέφτομαι και συγχίζομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re sy Anastasia sugnomi kiolas ma den theoro oti kapoios ta vgazei pera otan afinei ta panta aplirota... elpizo tora pou vrike douleia o antras sou na plirosete ola ta aplirota k na katharisete kai na min vretheite pote ksana se afti ti thesi...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνα δεν μπορει να σει δει αλλος γιατρος στην κλινικη;;;;

λεω γιατι κοντευεις και αμα σε πιασουν οι πονοι τι θα γινει;;;;

Γωγω μου δεν τα παιρνω ολα της μετριτης, αλλα αυτη η μιζερια και η γκρινια ειναι ανυποφορη.

Ειλικρινα σου μιλαω εχουμε περασει και χειροτερα..και μουρμουριζοντα και ασκοντας ψυχολογικη πιεση στος αλλουν δεν ειναι και οτι καλυτερο για να διορθωθει η κατασταση, δημιουργουνται εντασεις χωρις λογο ενω πρεπει να υπαρχει ομονοια.

Εμεις επι ενα χρονο σχεδον ειχαμε παρα πολλα εξοδα ..και μονο ενα μισθο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα δεν τα βγαζουμε περα...τουλαχιστον οχι οπως πρεπει

σε εμας λειπουν πολλαααααα

στο παιδι τιποτα!!!!!!!

φυσικα και μενουν πολλα απληρωτα και ενα απο αυτα ειναι το αυτοκινητο μου :(:( το αμαξακι μου πληρωσε το τιμημα :( με στεναχωρει αλλα...

οταν αφησεις καποια απληρωτα θα τα βγαλεις περα σε θεμα διατροφης τουλαχιστον!

συγνωμη που αναφερα αυτο το θεμα

μακαρι να μην βρεθει κανενας σε τετοια θεση

ευτυχως που δεν εχω ενοικιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοταξιδο το καινουριο τρενακι!!!!!!!!!!!!! :-bd:-bd:-bd

σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας κουκλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif]

θα μπω αργοτερα να σχολιασω!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μακιααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!! :-h:-h:-h:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοτάξιδο κορίτσια!

Υγεία να υπάρχει και όλα θα γίνουν. Κι εγώ δεν ξέρω αν θα προλάβω να πληρωθώ μέσα στον Οκτώβρη. Και τρέχει το ΤΕΒΕ, θα έχουμε ενοίκια, το μεταπτυχιακό μου που κοστίζει 7800 #:-s και ένα σωρό έξοδα.

Να είμαστε γεροί και όλα θα τα κουμαντάρουμε.

φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..τι κανετε?

εγω τον πηγα στο παιδικο το πρωι κ ακουσα τη κοπελα που τα χει να τσιριζει-φωναζει σε ενα παιδακι..

ακουγοταν μεχρι εξω..

ακουσα να λεει,,,εμενα δε θα με λες πασχαλια αλλα κυρια πασχαλια..καταλαβες?> :o

κ ειχω μεινει μαλακας..χτυπαω το ουδουνι κ τις λεω φορτωσες?κ λεει ε μα

κοριτσια ευχομαι να μη ακουσα καλα..δηλ να προηγειθηκε κατι αλλο..

καλοταξιδο το νεο τρενακι ;)

φιλια σε ολεςςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοτάξιδο και καλούς ύπνους εύχομαι σε όλες και όλα τα μωράκια!!!!!!!!!!!!!

Αθηνά ελπίζω να έχεις ευχάριστα νέα να μας πείς όταν επιστρέψεις:):)

Η μιζέρια κι εμένα δεν μου άρέσει όπως και σε κανέναν φαντάζομαι αλλά δυστυχώς κάποιες στιγμές φτάνουμε στα όρια μας και μετά είναι αναπόφευκτο ;)

Γωγώ δεν ξέρω τι θά κάνω αν συνεχιστεί αυτή η κατάσταση (δεν θέλω να το σκέφτομαι) προς το παρόν πάντως πληρώνω ότι μπορώ με πιστωτική για να μου μένουν μετρητά για τις δόσεις σπιτιού και αυτοκινήτου και για την γυναίκα που κοιτάει την Έλενα

Ελπίζω να πληρώνεται ο άντρας μου.........

Αναστασία δεν ξέρω πως τα βγάζετε πέρα με 500 εμάς αυτά δεν μας φτάνουν ούτε για τα φαγώσιμα :roll::roll:

Μακάρι να πάνε όλα καλά από εδώ και πέρα και να μην βρεθείτε σε παρόμοια κατάσταση

Μάρθα δεν της είπες κάτι???????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εσύ ρε Θούλη δεν της είπες τίποτα? ! εγώ θα της τα είχα σούρει!!!! ποιά είναι αυτή που φωνάζει στο παιδί μου? και με ποιό δικαίωμα? :o

Ο Λουκάς και τα υπόλοιπα παιδιά, τις δασκάλες τις φωνάζουν με το μικρό όνομα, υποθέτω ότι οι ίδιες το έχουν ζητήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!

καλοταξιδο το καινουριο μας τρενακι!!!!!!! αφου το ανοιξε και η νατασα να αρχισει να παει ροδανι η γλωσσα!!!! :D

αχ ουτε εγω μπορω να ακουω ανθρωπους που εχουν δουλεια να γκρινιαζουν οτι δεν τους φτανουν... ειλικρινα δε μπορω!!!!

εμεις οταν ο νατρας μου δεν ειχε δουλεια ειχαμε νοικι 500 ευρω και αυτος ηθελε να μας το ανεβασει!! :o:o:o:o ελεος δηλαδη!!! αλλα κουτσα στραβα τα βγαλαμε περα

αναστασια παλι καλα που δεν εχετε νοικι ρεσυ....

ειναι σαφως δυσκολα να τα αφηνεις ολα απληρωτα αλλα τουλαχιστον να εχεις να φας.

και ο αντρας μου μαλλον απληρωτος θα ειναι αυτο το μηνα... ετσι φαινεται... θα δειξει ομως

συμπεθερα μου παλι καλα... να στυλωθεις λιγο ρε κοριτσι μου!! να συνερθεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης θουλη αυτη πως την ειδε, σε παιδια τι ηλικιας μιλουσε και εχει την απαιτηση να τη λενε και κυρια πασχαλια??? μηπως θελει να της μιλανε και στον πληθυντικο?? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μετανιωσα που δε μιλησα..δηλ να ρωτησω βρε παιδι μου τι εγινε?κ μετα να τη κραξω..

αλλα κολλησα εκεινη τη στιγμη.. :oops::oops::oops:

κοιτα στη αιθουσα που ηταν ειναι τα μεγαλα παδακια..4-5 χρ

αλλα εκει παει κ ο δικος μου..

επισης μετα του ελεγε μολις ηρεμησεις ελα τοτε..αχ δε ξερωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε θου μην το αφήνεις έτσι.

Να πας αύριο στη διευθύντρια. Ό,τι και να έγινε δεν μπορεί να του μιλάει έτσι του παιδιού.

Μη κομπλάρεις γιατί μπορεί αύριο με΄θαύριο να το κάνει με τον Θοδωρή αν δεν έχει ήδη γίνει.

Νατάσα κάτι έχασα..

Είσαι απλήρωτη για μήνες;;;

Αυτήν την ανευθυνότητα από μέρους των εργοδοτώ δεν την καταλαβαίνω. Πρώτα κοιτάς να είσαι εντάξει στις υποχρεώσεις σου και μετά κοιτας τον κώλο σου (συγνώμη κίολας).

Αναστασία ούτε να το φανταστώ δεν μπορώ πως θα πρέπει να ζω με 500 ευρώ και με ένα παιδί. Χαρά στο κουράγιο σας που τα βγάζετε πέρα.

Αθηνά να μας πεις τα νέα.

Λένα ξέχασα να σου πω, πολύ καλό το τρικ μετα φαναρια και την τιμωρία!

Βλακεία τελικά που δεν έγραψα την Ειρήνη στο σχολείο σας!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Γωγώ πως είσαι σήμερα;;;;

Και μένα μέπιασε αναγούλα το μεσημεράκι και σε θυμήθηκα....

Μπλιαξ μπλιαξ μπλιαξ...

Γιώτα πρωινή είσαι;;;

Φιλιά στην Κωνσταντίνα.

Χρύσα δεν θα έπρεπε ποτέ να σου το πει αυτό η μάνα σου γιατί πάνω απ'όλα είναι γονιός και συ το παιδί της. Έχω και γω έναν μπεμπη στην οικογένεια (τον μπαμπά μου) και καταλαβαίνω. Πολλές φορές μπερδεύουν τους ρόλους τους και χάνονται. Εμείς όμως δεν είμαστε υποχρεωμένοι να τους υπενθυμίχουμε το λάθος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα θα συμφωνήσω με την Νατάσα, καλύτερα να μιλήσεις στην δ/ντρια

Νατάσα 2ο μήνα είμαστε απλήρωτοι αλλά μας είπαν ότι για κανένα 3μηνο ακόμα να μην περιμένουμε πολλά :evil::evil:

Η αλήθεια είναι ότι έχουν ζορίσει πολύ τα πράγματα αλλά ελπίζω να στρώσουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....και είναι και ιδιωτικός παιδικός σταθμός!!!! και ήταν και πρωί, δηλαδή πώς μιλάει στα παιδιά στο τελείωμα της μέρας? τα χτυπά?!!! :o:shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...