Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΝΕ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΝΑ ΔΕΙΣ....


Recommended Posts

(δεν ξέρω και η αγράμματη να το γράφω στα αγγλικά) ενώ άλλες γράφες ολόκληρες φράσεις και μετάφραση μαζί (χιχιχιχιιχι) όσες κατάλαβαν κατάλαβαν.

καλά βρε Ρία και εσύ τίποτα δεν έμαθες από άλλα θέματα εδώ στο φόρουμ ? :lol::lol::lol: ένα copy? ενα paste ? μια μετάφραση? ένα κατιτίς??? :lol::lol::lol:

προτείνω την επόμενη φορά να βάλεις κοριό στην μικρή σου για να καταγράφεις αυτά που σου λέει και να τα ακούς μετά!!! ξέρεις όπως βάζουν κάμερες στις νταντάδες για να δουν εάν χτυπούν τα παιδιά! :lol::lol::lol:

θα έχεις και ατράνταχτες αποδείξεις!!!!!!!!!!!!!!

popi με το καλό και το δεύτερο μωράκι !!!!!!!! να προσεχεις και να μην το πεις μεχρι να σιγουρευτεις!!! η μέλλουσα πάντως έπεσε μέσα!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 331
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ποπη ολα καλα ευχομαι να πανε! να προσεχεις πολυ ομως και να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου!

εγω απλα θα σας πω οτι συχαινομαι τον πατερα του αντρα μου γιατι πολυ απλα ειναι σιχαμενος

καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια τί κανετε σχετικά ήρεμες σας βλέπω. εμείς την Κυριακή αφού πηραμε και τον μπέμπη μαζί μας για να παμε να ψηφίσουμε πηγαμε για φαγητό περασαμε μια ήρεμη μέρα γενικά όταν γυρίσαμε περνει τηλ. η συνυφάδα και εβρισε τον αντρα μου γιατί δεν πηρε την μανα του να την παει να ψηφίσει.Ο άντρας μου της είπε ότι δεν ψηφίζει μαζί με την μανα του και ότι έχουν μεταφερθεί τα χαρτιά του και γυρναει και του λέει << ποτε στα πηρε τα χαρτια σου αυτή;(εμενα εννοουσε) >> ο άντρας μου την έκλεισε το τηλ. και μετα πηρε ο αδερφός του να ζητήσει τα ρέστα. να μην σας τα πολυλογώ έγινε ένας ψηλοχαμός και το βραδυ περνει τηλ. η πεθερα και μου είπε καλά ποτε του τα μετεφερες τα χαρτια; και της απαντησα απο τοτε που έκανε οικογένεια και μένει μαζί μου τα χαρτια μεταφέρονται μονα τους. Να σας πω έτσι για την ιστορία ότι ο άντρας μου έχει να ψηφίσει στο παλιό εκλογικό τμήμα έδώ και 3 εκλογές δημοτικές και βουλευτικές.( δεν του είχε δώσει κανείς σημασία μάλλον) Ετσι χθες έσκασε μύτη η πεθερα της τα έχωσα και live και φευγοντας έδωσε 50 ευρώ στον μπεμπη. ( η καλή γιαγιά ) μας σκάνε πρώτα και μετα αντε να μην πω τωρα.

popi1980 με το καλό το μωράκι μην πεις τίποτα και σε γλωσοφάνε κλείσε το τριμηνο και μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

η πιεση μου ειναι ανεβασμενη 200 εχει φτασει

ηρθε ο καταραμενος ποτε λετε οχι ποτε?>>>>?????? 1:30 το μεσημερι παρακαλω! ποτε το εχω πει να ΜΗΝ ερχετε???? 1-3 το μεσημερι! ειναι η δεν ειναι μαλακας!!!?????????

Δεν μπορω πραγματικα.!χθες με πηρε τηλεφωνο και λεει να ερθω να δω τα παιδια λεω οκ

ΟΧΙ 1-3!!!!!!!

1:30 νταααααααααααν το κουδουνι ποιος ειναι??? Ο ΣΚΑΤΑΝΘΡΩΠΟΣ!

δεν μπορω πραγματικα

με εβγαλοε και τρελη οτι λεει αν τα παιδια τα κοιμιζω το μεσημερι δεν θα κοιμουνται το βραδυ γι αυτο ηρθε τετοια ωρα για να με βοηθησει

ξυπνησε που λετε την κορη και λεει μετα

παω στο δωματιο λεει να δω τι κανει ο μπεμπης λεω κοιμαται οχι λεει να δω σεν θα κανω φασαρια λεω οχι

και τι κανει ρε παιδια????παιρνει το κινητο του και παει και μιλαει δυνατα εξω απο την πορτα του μπεμπη και τον ξυπναει

ΕΛΕΟΣΣΣΣ!!!

ερχεται ο αδερφος μου 3 το μεσημερι με σοκολατες (εννοειται οτι ο σκατανθρωπος ηρθε με αδεια χερια) και τρωω ενα bueno επιτοπου και αφου τονωθηκα και εννοειται δεν τον κερασα τον σκατογερο παιρνω παλι τον μπεμπη να τον κοιμισω και αφου προσπαθησα για κανενα μισαωρο τον εβγαλα παλι εξω απο το δωματιο και τι μου λεει ρε παιδια!!!!!!!! οτι το παιδι το βασανιζω και δεν θελει να κοιμαται!!!!!!!!!

ΑΕΙ ΚΑΙ ΠΝΙΞΟΥ!!!και του λεω κι εγω οτι τα παιδια οταν δεν κοιμουνται καλα το μεσημερι χανουν την σειρα τους και θα κοιμηθουν απογευμα?και πως θα τονβαλω εγω για υπνο το βραδυ?>>???????και αν δεν κοιμηθει αργοτερα και παθει υπερδιεγερση ποιος θα τον νταντευει μες την νυχτα??οεοοοοοοοοοοοοοοοο?????????????

ΣΤΟΥ ΚΟΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ ΒΡΟΝΤΑ!!!

και λεει το παιδι πρεπει να κοιμαται οταν θελει αυτο οχι οταν θελεις εσυ

και του λεω το παιδι θα κοιμαται οταν θελουν οι γονεις του και οχι οταν θελει αυτο!!!εγω κανω το προγραμμα!

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΜΗΝ ΤΑ ΣΠΑΣΩ ΟΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΩΡΑ!!!παλι καλα που ειναι και ο αδρφος μου εδω γιατι θα τα ειχα παριε κρανα χειροτερα

στον αντρα μου τι να πω που του εχω πει να πει στον πατερα του ολα αυτα να μην ερχετε και τα ειπε αλλα παρα ολα αυτα ο κωλογερος χαμπαρι δεν παιρνει????

να τσακωθω τωρα με τον αντρα μου?? αει σιχτιρ σκατογερε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε παιδί μου τι πράγμα είναι αυτό new-mammy? Γιατί έρχετε τέτοιες ώρες? Δε μπορεί να έρθει το απόγευμα?Μα καλά μεσ'στο μεσημέρι? Καθεστε και τρώτε όλοι μαζί,του κάνεις το τραπέζι? Γιατί μόνο έτσι εξηγείται... Του έχεις πεί καμιά φορά οτι θα λείπετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά new mammy ο πεθερός σου είναι πολύ μεγάλος μ@#@##ς (sorry κιόλας)! Μόνο που διάβασα αυτά που μας διηγήθηκες ανέβασα πίεση...φαντάζομαι εσύ που πρέπει να το ανέχεσαι κιόλας όλο αυτό το τσίρκουλο! Μήπως πρέπει να του τα χώσεις μια και καλή???

Κι η πεθερά μου τα κάνει κάτι τέτοια...έρχεται ότι ώρα βολεύει εκείνη και δεν σκέφτεται το πρόγραμμα του μωρού. Βέβαια τώρα που είμαστε από μακριά κι "αγαπημένες" (λέμε τώρα), έρχεται πάρα πολύ σπάνια έως καθόλου οπότε γλίτωσα κι απ'αυτό.

Πάντως η πεθερά τον τελευταίο καιρό...δεν ξέρω και πώς να το χαρακτηρίσω...όλο το μέρος μου παίρνει ότι και να γίνει, προσπαθεί να με καλοπιάσει, φοβάμαι πως κάτι ετοιμάζει γιατί δεν με έχει συνηθίσει σε τόοοοοση υποστήριξη!!!!! Ελπίζω να βγώ ψεύτρα και να μην κάνει πάλι καμιά χοντράδα...γιατί κάθε φορά που λέω ότι δεν μπορεί να κάνει κάτι χειρότερο, με διαψεύδει πανηγυρικά!

Είδωμεν!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπη οχι δεν του κανω το τραπεζι παντα αλλα παντα ρωταει οταν ερχετι τι φαι εχω και αν του αρεσει θα φαει

πχ σημερα που ειχα φασολακια απο χθες και σημερα εκανα μοσχαρακι με κοκκινη σαλτσα στην κατσαρολα επειδη μαλλον δεν του αρεσε μου λεει οτι ειναι πολυ νωρις η ωρα αυτη για φαγητο και οτι τρωει αργοτερα γιατι τοτε ηταν ακομα χορτατος απο το πρωινο του

ρε χιλιες πεθερες να ειχα σαν και τουτον δεν θα ηταν

αναστασια δεν θα μπει απο το παραθυρο γι αυτο δεν πρεπει να του ξανανοιξω αλλα καλο θα ηταν να πηδηχτει απ το παραθυρο γμτ μου πια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον πρεπει να αλλαξουμε το ονομα του θεματος και να το κανουμε

<ΚΑΝΕ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΒΡΕΣ ΓΙΑΤΡΟ>

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Δεν παλευονται οι ανθρωποι λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι [smilie=pottytrain5.gif] σκ@τ@ εχουν μεσα στο κεφαλι τους κ λενε αυτα που λενε κ κανουν αυτα που κανουν;;;;

Δε μπορω να καταλαβω........... [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λολιποπ ωραια ιδεα η αλλαγη ονοματος ..

new_mammy , εγω προτεινω να μην αφηνεις τον πεθερο να ερχεται ..Πες οτι εισαι αλλεργικη η κατι παρομοιο σε κατι που εχει πανω του..Κολωνια , μυρωδια επιδερμιδας οτιδηποτε .. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

πεθεροπληκτες μου φιλεναδες τι κανετε ?

εγω ειμαι καπως καλυτερα μιας κ εχουν αρκετες μερες να κανουν την εμφανιση τους τα πεθερικα οποτε απολαμβανω την ηρεμια μου γιατι ξερω οτι δεν θα κρατησει ..

Ευχομαι σε ολες σας καλη νυχτα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Λοιπόν... η μέλλουσα έμαθε οτι είμαι έγκυος... και παίρνει τηλ.τον άντρα μου,κατευθείαν στο κινητό του και τί του λέει...? "Να την προσέχεις τώρα που είναι έγκυος μην έχει αυτό που παθαίνουν στόν πέμπτο μήνα και αποβάλουν,στο λέω για να προσέχεις" Ούτε μπράβο,ούτε έστω για τα μάτια ένα συγχαρητήρια πρώτα,τίποτα μόνο αυτό! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ θα σκάσω το σκέφτομαι και.......

Της απαντάει ο άντρας μου "κλείσε το τηλ.τώρα γιατί με μαυρόγατες δε μιλάω,γειά σου" και της το κλείνει κατάμουτρα!!!!!!! μιλάμε κλαίω απο τα νέυρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω κακοψυχος κοσμος και ανωμαλος.popi αυτη ρε ευχαριστιεται να μοιραζει κακια!!!!Σπρωξτε την να παει αλλου.ΟΥΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ!!!! :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Λοιπόν... η μέλλουσα έμαθε οτι είμαι έγκυος... και παίρνει τηλ.τον άντρα μου,κατευθείαν στο κινητό του και τί του λέει...? "Να την προσέχεις τώρα που είναι έγκυος μην έχει αυτό που παθαίνουν στόν πέμπτο μήνα και αποβάλουν,στο λέω για να προσέχεις" Ούτε μπράβο,ούτε έστω για τα μάτια ένα συγχαρητήρια πρώτα,τίποτα μόνο αυτό! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ θα σκάσω το σκέφτομαι και.......

Ποπη καταρχην να σου ευχηθω καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη κοπελα μου ..Κατα δευτερον θα σου πω να μην συγχιζεσαι γιατι το εμβρυακι σου το νιωθει ..Ειναι η συγκεκριμενη μαυρογατα που ειπε κ ο αντρας σου ..Μην ερθεις σε επικοινωνια μαζι της μεχρι να γεννησεις μπορω να σου πω ..Μα καλα τοσο μικροψυχος ειναι ο κοσμος τελοσπαντων..καλα λεει η anastasia32 , Βρε ουυυυυυυστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

ποπη μην κανεις το λαθος και συγχιζεσαι, εισαι εγκυος και το παν ειναι το παιδακι που κουβαλας.

φροντισε απο τωρα να μην τους μιλας και να μην χρειαζεται ουτε καν να τους σκεφτεσαι και θα πανε ολα καλα.

ευχομαι ενα υγιες μωρακι στην ωρα που πρεπει!!!

και φτου φτου σκόρδα στον αντρα σου!

μακαρι και ο δικος μου αντρας να μιλουσε καμια φορα ετσι στον ακατανομαστο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις ευχές σας!new-mammy ο άντρας μου γενικά είναι πολύ ήρεμος άνθρωπος,δε λέει εύκολα τέτοιες κούβεντες,αλλά με αυτή τέτοια που είναι,έχει πάρει ανάποδες και εκείνος!Εγώ εννοείται οτι δεν σηκώνω τηλ.το έχω κάνει,με έχει πάρει κι'εμένα πρίν μάθει οτι είμαι έγκυος και δεν απάντησα 5-6 φορές και απο τότε δεν με ξαναπήρε,τώρα ελπίζω να μην πάρει ξανά και τον άντρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Λοιπόν... η μέλλουσα έμαθε οτι είμαι έγκυος... και παίρνει τηλ.τον άντρα μου,κατευθείαν στο κινητό του και τί του λέει...? "Να την προσέχεις τώρα που είναι έγκυος μην έχει αυτό που παθαίνουν στόν πέμπτο μήνα και αποβάλουν,στο λέω για να προσέχεις" Ούτε μπράβο,ούτε έστω για τα μάτια ένα συγχαρητήρια πρώτα,τίποτα μόνο αυτό! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ θα σκάσω το σκέφτομαι και.......

Της απαντάει ο άντρας μου "κλείσε το τηλ.τώρα γιατί με μαυρόγατες δε μιλάω,γειά σου" και της το κλείνει κατάμουτρα!!!!!!! μιλάμε κλαίω απο τα νέυρα.....

Α!καλά!μιλάμε για πολύ.....

πόσο χρονών είναι?Από που καταγεται?Ασχετο βέβαια,αλλα είναι σωστο τωρα αυτο?Σε μια εγκυο να λες τετοια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ελενίτσα μου οι πεθερές εγκυμοσύνες δεν υπολογίζουν.

Πόπη μου κάτι ήξερες τόσο καιρό και δεν το έλεγες. Κουράγιο και υπομονή τίποτα άλλο δεν μπορώ να σου προτείνω και όσο μπορείς να μην το σκέφτεσαι. Σκέψου το παιδάκι σου και να είσαι καλά με τον ανδρούλη σου. Φιλιά πολλά και μια αγκαλίτσα γιατί ξέρω πως αισθάνεσαι :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΔΡΙΑΝΑ μου σε ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση! Βρε δεν έχω πρόβλημα με τη πεθερά... με τη "μέλλουσα συνυφάδα" έχω!!!!!! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Popi το είχα ξεχάσει sorry έπαθα κοκομπλόκο καλά τόσο κακία από την συνηφάδα?? Και εμένα έχει μια δόση κακίας απλά συγκρατείται και δεν το λέει ευθέως. Και τώρα που σε λίγο που γιορτάζει η μικρή της και δεν θα πάω θα έχουμε καινούρια επεισόδια, αν και νομίζω ότι δεν πολυθέλει να πάμε.

Είναι καθαρά θέμα ζήλειας και τίποτα άλλο. Καλά έκανε ο άνδρας σου μετά από τέτοια λόγια.

Νομίζω ότι το έχω ξαναπεί εμένα το χειρότερο που έχει πει η δικιά μου ήταν σε μια γιορτή της που είχα πάει (ήταν έγκυος): Εύχομαι το παιδί μου να μην γίνει σαν την Ανδριάνα. Σκέψου πως ένοιωσα εγώ εκείνη την ώρα. Και να το πιστευεις το λες αυτό σε μια μαμά όταν ξέρεις ότι για να φέρει αυτό το παιδί στον κόσμο έχει κάνει τόσο κόπο?? Εγώ προσωπικά δεν θα το έλεγα και στον χειρότερο εχθρό μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανδριανα να μην πας και αν της στειλεις χαιρετισματα οτι ακουσες οτι εχουν ψειρες τα μικρα της γι αυτο δεν πηγες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...