Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010 Νο3!!


Recommended Posts

Γειά σας ζουζούνες!!!

Δεν έχω πολύ χρόνο στη διάθεσή μου απλά μπήκα για να ευχηθώ.

Ο Χριστόφορος είναι από χθες μέσα στην γκρίνια και ετοιμάζοντε 2 τραπεζίτες να μας ξεμυτίσουν.... αχ θα βγούνε δεν θα βγούνε τα δοντάκια;;; Να δούμε μετά με τι δικαιολογία θα γκρινιάζει.... έ, όλο και κάτι άλλο θα προκύψει.... ουφ.... τέλος πάντων...

Νανά μου να χαίρεσαι την κουκλίτσα σου!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! Να την χαίρεσαι και πάντα να είναι υγιής και ευτυχισμένη!!!! [smilie=occasion13.gif]

Αθηνά μου, μου άρεσε η σκέψη σου για γεννέθλια οικογενειακά και παρτάκι στην γιορτή....

και εμείς Μάιο γιορτάζουμε στις 8 αν δεν κάνω λάθος :oops: οπότε από του χρόνου ίσως το κάνω έτσι!!!!

Φιλιά!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αθηνα μου 600 ευρω για ποσα ατομα???Δεν εχω ρωτησει τιμες για να ειμαι ειλικρινης και δεν εχω καθολου ιδεα τι παιζει!!Αυτο που ξερω εκ πειρας απο τα γενεθλια του Οθωνα ειναι οτι τα παιδακια 3+ ειναι κανιβαλοι!!! :lol::lol::lol: Καλα δε θελω καν να περιγραψω τι γινεται οταν το παρτυ γινεται χωρις να ειναι στον ιδιο χωρο και οι γονεις των μικρων καλεσμενων!!!!!Το παρτυ γενεθλιων της 6ης δημοτικου ηταν ενας εφιαλτης!!!!Ετσι αποφασισε η μαμα μου να κανει το ιδιο με εσενα γενεθλια οικογενειακα και γιορτη το καλοκαιρι στην αυλη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??????????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΤΑ ΦΥΛΑΕΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΘΕΟΥΛΗΣ!!!Κ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ!

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ...ΤΟ ΚΕΡΑΚΙ ΤΟ ΕΣΒΗΣΕ ΤΟ ΠΑΠΙ...Κ ΑΥΤΗ ...ΟΠΩΣ ΕΙΔΕ Η ΣΟΦΙΑ...ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΟΛΟ ΑΠΟΡΙΑ!!!

ΕΙΧΑ 50 ΑΤΟΜΑ...ΠΑΙΔΑΚΙΑ Κ ΜΕΓΑΛΟΥΣ Κ ΠΛΗΡΩΣΑ 200 ΕΥΡΩ ΧΩΡΙΣ ΜΠΟΥΦΕ...ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΟΛΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ!ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ, ΣΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΧΑ 30 ΑΤΟΜΑ Κ ΜΑΣ ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ...ΠΑΡΕ ΑΛΛΑΝΤΙΚΑ,ΓΛΥΚΑ,ΠΟΤΑ,ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ...ΚΑΙ Η ΚΟΥΡΑΣΗ...

ΜΕΤΑ ΒΓΗΚΑΜΕ Κ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ, ΑΦΟΥ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ Κ ΑΛΛΑΞΑΜΕ Κ ΕΦΑΓΕ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!

ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΗΣ ΚΟΨΩ ΤΟ ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Κ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ!!!ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΗ ΠΩ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!

ΠΑΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΕΡΦΑΡΩ Κ ΜΕΤΑ Κ ΕΓΩ ΝΑΝΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΨΟΦΗΣΕΙ!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκα μου ειμαι η τελευταια που σου ευχομαι. Να σου ζησει το Σισσακι!!! ΠΟλυχρονο το λουλουδακι σου, παντα ευτυχισμενο και γερο!!!

Κοριτσια, με το που πατησα το ποδι μου σημερα σχολειο ξαναρρωστησα με πολυυυυ πονολαιμο και καταρροη. Συν τις αλλοις η Γλυκεριαννα ειναι με μπουκωμα απο την Παρασκευη, ευτυχως μονο αυτο και δεν εχω κοιμηθει 3 μερες τωρα γιατι δεν μπορει να ανασανει, δεν την ανακουφιζει ουτε ο ορος και γα να κοιμηθει τη βαζω διπλα μου πανω στο μαξιλαρι μου να ειναι λιγο ανασηκωμενο το κεφαλακι της :cry: Αλλα ολο το βραδυ το καημενακι μου στριφογυριζει απο το πιασιμο της αναπνοης και ο δικος μου ο υπνος εχει παει περιπατο. Σημερα ομως τα'παιξα!

Κικη πολυ πλακα εχει ο Γιωργος! χαιρομαι που πανε παρεα τα Αιγοκερακια μας! Ειδικα αυτο με την κατσαρολα με ελιωσε :lol::lol: Δοκιμαζει ο Top Chef!!!!

Σοφουλι τι εγινε με το αφρολουτρο; ειδες διαφορα; δεν ξερω ποσα ατομα εχει η κοπελα καλεσει, οποτε δεν ξερω για ποσους ειναι τα 600€ Παντως και μονο οτι ειναι χωρις φαϊ, μονο παιχνιδι-χυμος-καφες για τους μεγαλους, θεωρω οτι ειναι πολλα. Για φετος το καναμε το παρτακι μας, αλλα απο του χρονου, μαλλον θα το καθιερωσω. θα ειναι και πιο ωραια στον κηπο.

Σας ευχομαι ενα πολυ ωραιο βραδακι, παω να πιω κανενα γαλα μπας και ισιωσει ο λαιμος :(:(:( Σημερα απο ενα σημειο και μετα ψιθυριζα, ελπιζω να μην ειμαι ετσι και αυριο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα μου να χαιρεσαι την κουκλα σου!!!!!!!(Εστω και τελευταια) [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] Να την χαιρεστε!!!!!!!!!! Ελπιζω να προλαβω να μπω το βραδυ να σας πω τα δικα μας!

Φιλακια σε ολες!!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι κανετε??

σημερα πηγαμε παιδιατρο ειναι 76 π και 9450 σε κιλα

το θεμα ειναι οτι σε 2 μηνεσ πηρε μονο 150 γρμ

λιγο την προβληματισε αλλα ειπε επειδη ηταν αρρωστη ισωσ μασ πηγε πισω...θα μετρηθουμε ξανα σε 15 μερεσ να δουμε πωσ θα παει!

το μαντου εσεις το κανατε?

εμεισ σημερα!

αθηνουλα περασττικα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα φιλεναδες το κανετε???Εμενα με εχει πιασει κριση καθαριοτητας και κανω τα ντουλαπια της κουζινας!!!Πηρα τηλ. την παιδιατρο γιατι η ξηροδερμια οχι μονο δεν μειωνεται αλλα αυξανεται μερα με τη μερα!!Ειναι απογορευτικα λεει σαμπουαν αφρολουτρα προδερμ-τζονσον-νιβεα, δεν το ηξερε οτι το χρησιμοποιουσα αλλιως θα μου το ειχε πει...!Αποκλειστικα frezyderm λεει και για 5 μερες μιση ωρα πριν το μπανιο ελαιολαδο!Η αληθεια ειναι πως με το 0-12 δεν ειχα καποιο προβλημα αλλα αφου λεει frezyderm...frezyderm!!Οχι οτι θα το κοιταξω ειδικα τωρα που πειραξε το παιδι....παντως η διαφορα τιμης ειναι μεγαλη 26 το ενα 6.5 το αλλο!

Ενα αλλο καλο!Τις τελευταιες 3 μερες μου κανει ενα τελειο προγραμμα η Αλεξια!Μακαρι να το διατηρησουμε!Μεσημεριανο υπνο 2.5 ωριτσες, υπνο στις 10 και ξυπνημα στις 8.30!!!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!

Αθηνα μου πως εισαι???

Αγαπημενη don't worry ολα τα μπεμπακια σε αυτο το τριμηνο δεν παιρνουν πολυ βαρος!Αυτο μου το εχει πει και η κουνιαδα μου και η κουμπαρα μου!Απ' οτι βλεπω ουτε η δικια μου εχει παρει πολυ!

Κοριτσια γεννησε η παλια μου συναδελφος πριν λιγες μερες και σημερα επιστρεφουν σπιτι...παω να παρω τηλ να μαθω τα νεα της νεας μαμας....Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδες! Τι κανετε; Σας εχασα! Με αυτη την ιωση ειμαι καθε μερα λιωμα και πεφτω σεκος για υπνο μεσημερι-βραδυ. Το χειροτερο ειναι οτι ξυπναω πιο κουρασμενη απ'οτι επεσα. Μυστηριο πραγμα!

Σοφουλινι μου μου φαινεται περιεργο τοσο θεμα να στο κανει το αφρολουτρο. Ολες πανω κατω αυτες τις μαρκες χρησιμοποιουμε. Μηπως η Αλεξουλα ανεπτυξε καμια αλλεργια ξαφνικα; Και οντως ειναι πολυ ακριβο το frezyderm το χρησιμοποιουσαμε οσο ηταν νεογεννητη γιατι ειχε βγαλει κατι σπυρια. Ξεπαραδιαστηκαμε!

Σημερα η Γλυκεριαννα εφαγε αρακα. Με πατατουλα, φετουλα, λιωμενα ολα, φτου το εκανε το φαγητο! Γλυφοταν. Η αληθεια ειναι οτι τις τελευταιες βδομαδες δεν ετρωγε και πολυ το μεσημεριανο της με αποτελεσμα να πειναει συνεχεια. Μαλλον απ'οτι διαπιστωσα εχει αρχισει να βαριεται τις σουπες. Ειδικα ψαροσουπα δεν την παλευει με τιποτα.

Ναννουκα θα συμφωνησω με τη Σοφια. Τζαμπα ανυσηχεις. Τα μωρα μας απο δω και περα δε θα παιρνουν ουτε πολυ υψος ουτε πολυ βαρος. Εμενα ειχε βαλει απο το Δεκεμβρη ως το Γεναρη 400γρ και φρικαρε η παιδιατρος. Μου ειπε οτι για τον επομενο χρονο δεν πρεπει να βαλει πανω απο 2 κιλα, πραγμα το οποιο θεωρω πολυ δυσκολο.

Σας φιλω και σας ευχομαι ενα ομορφο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνουλα μου ειμαι 99% σιγουρη οτι ειναι το προδερμ!Δεν μπορει να ειναι τυχαιο!Με την πρωτη χρηση κοκκινησε λιγο στο μετωπο αλλα υπεθεσα οτι ισως να της μπηκε σαπουναδα στο ματακι και το ετριψε και μετα τη δευτερη χρηση φουντωσε η ξηροδερμια!Δεν ειχε βρεφος δεν μπορει να βγηκε στα καλα του καθουμενου!Anyway της εβαλα λαδακι σημερα και βλεπουμε!!Ελπιζω να μη το κανω τηγανι το κεφαλι του παιδιου για μερες ακομα!

Μηπως να επαιρνες κατι ισχυρο...???Απ' οτι καταλαβαινω η ιωση θελει να σε παιδεψει για τα καλα!!

Δημητρουλα μολις το σκεφτηκα συριο εκτος απο το Θανουλη σου εχει και η μαμα μου γενεθλια!!!Διπλη χαρα λοιπον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλιτσες..

Τι κανετε?Χαθηκα λιγο γιατι κατεβηκαμε Θεσ/κη για ψωνια και παιδιατρο και καθησαμε 3 μερες και ηταν τελεια...Πηραμε και παππουτσακια τον Θανο απο το Μουγιερ και εχω να σας πω οτι ενιωσε πιο πολυ σιγουρια και ασφαλεια και περπατησε!!Περπαταει το μαμουνι μου!!Μου φαινεται πολυ περιεργο..Τον πηραμε και τον Whinnie the Pooh,ton παραμυθα που λεει και τραγουδακια για τα γεννεθλια του..Του τον εδειξα στα JUMBO και μολις τον ειδε,σκαει ενα χαμογελο...

SOPHIAK ΜΟΥ εχω να σου πω οτι σιγουρα ειναι το προδερμ!!Και μενα οταν ηταν 2 μηνων,ειπα να τον αλλαξω σαπουαν για αλλη μυρωδια,και γεμισε κοκκινιλες παντου!!Τα ειχα παιξει!!Και τωρα που μεγαλωσε του το ξανα δοκιμασα και εβγαλε παλι..Τον λουζω με της chicco και δεν εχει προβλημα..

Να χαιρεσαι και την μανουλα σου,να ειναι πολυχρονη και γερη !!ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΛΑ!!

ΑΤΗΙΝΟΥΛΙ ΜΟΥ πως εισαι?Εισαι καθολου καλυτερα?Περαστικα σας..Ευχομαι να αναρρωσεις συντομα κοπελα μου..

ΝΑΝΑ ΜΟΥ γλυκεια μην αγχωνεσαι,δεν πιστευω να ειναι τιποτα ιδιαιτερο,αφου ηταν και αρρωστουλα η μπουμου,γι'αυτο πιστευω..Μην στεναχωριεσαι,θα δεις δεν ειναι τιποτα..

Κοριτσαρες μου σας αφηνω γιατι αυριο εχω τρεχαματα..Τελικα θα τα κανω στον παιδοτοπο γιατι στο σπιτι δεν θα χωρουσαν..και να σας πω καλυτερα γιατι θα μ'ετρωγε το αγχος και δεν θα τα ευχαριστιομουν..

Φιλακια πολλα και καλο βραδυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια !

Μπηκα στα γρηγορα να ευχηθω !

Δημητρουλα να χαιρεσαι τον Θανουλη σου , πολυχρονος να τον καμαρωσεις οπως επιθυμεις ! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif]

τα λεμε ξανα μετα

μια καλη μερα σε ολες σας !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα!!!

Θανουλη χρονια σου πολλα να τα εκατοστησεις παντα γερος!!!Δημητρουλα να τον καμαρωσετε οπως επιθυμειτε!!!!

Χρονια πολλα και στη mama mia μου!!!46 παρακαλω πηρε την κατηφορα προς τα 50 η Κικιτσα!!! :lol:

Εφτιαξα μοσχαρι για την Αλεξια και κανω μακαρονια με σαλτσα για εμας!!Βρε κοριτσια εχω κουραστει πια το ενα πληντυριο μετα το αλλο...ευτυχως που τα πεταω στο στεγνωτηριο και καποια στα καλοριφερ... :oops: ....γιατι με το βρωμοκαιρο δεν στεγνωνουν με τιποτα!Τι σας αρεσει στο χειμωνα τι????

Δε σας ειχα πει για το προβληματακι που εχουμε με το μπανιο,το ειχα συζητησει μονο με την Αθηνα, αποφασισα λοιπον να την κανω ορθια μπανιο πια...ελα που ομως δεν ειχα προβλεψει κατι....φοβαται το τηλεφωνακι!!!Κλαμα οχι αστεια!!Τελικα αφου προχθες μπηκε ο Κωστας μαζι της και χθες εγω αρχισε να το παιζει και να γελαει οπως συνηθιζει την ωρα του μπανιου!!Σημερα λεω να τη βαλω μονη της παλι!Ελπιζω να παει καλα!!! Δεν ειχε ξανα φοβηθει κατι και στεναχωρηθηκα ετσι που την εβλεπα να κλαιει!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα στα γρηγορα θα ξαναμπω το βραδυ...για τα νεα!!!

χρονια πολλα θανουλη!!!!

πολυχρονοσ!!!

δημητρα μου να τον χαιρεστε!!!!!!

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα Θανουλη!!!!!Να τα εκατοστησει!!!!!Να ειναι παντα ευτυχισμενος!!!! [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] Να τον καμαρωσετε οπως ποθειτε Δημητρα!

Σοφακι χρονια πολλα και στην μανουλα σου!Να την χαιρεστε κουκλα μου! :YMHUG:

Ελπιζω να μπορεσω να μπω το βραδυ............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!!!!

Αρχικά να ευχηθώ στον Θανούλη μας, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! [smilie=occasion13.gif] Να τον χαίρεσαι Δημητρούλα μου και να είναι πάντα γερός και ευτυχισμένος!!!!

Μπράβο που περπάτησε το μαμούνι σου!!!!!

Σοφία μου να χαίρεσαι και εσύ την μανούλα σου!!! 46 ε;;; Μικρούλα είναι!!!! Φαντάσου....εμένα ο αδερφός μου είναι 43 και η αδερφή μου 42! χαχα!!!!

Ιωάννα μου τελικά με τον αποθηλασμό τι κάνατε;;;

Είμαι χαρούμενη γιατί όλα πάνε καλα μέχρη στιγμής!!!! Με τον γαμο/βαφτιση όλα υπέροχα! Ηρθαν και τα προσκλητήρια και θα αρχίσω να τα μοιράζω από βδομάδα. Αυτό που με κάνει ακόμα πιο χαρούμενη είναι πως μίλησα με τον ορθοπεδικό που θα μου κάνει την εγχείρηση στο χέρι τον άλλο μήνα και επειδή θα γίνει με τοπική νάρκωση, δεν χρειάζεται να σταματήσω τον θηλασμό! Απλά εκείνη την μέρα δεν θα πρέπει να θηλάσω!!!!! Οπότε φιλενάδες μου, στο γάμο θα αρμέγω κανονικότατα! :lol: Αποφάσισα να συνεχίσω τον θηλασμό όσο θέλει ο Χριστόφορος!

Ελπίζω μόνο να καταφέρω να μείνω έγκυος και να μην προκύψει κάποια επιπλοκή στην εγκυμοσύνη εξαιτίας του θηλασμού....

Πάω να ετοιμάσω σπανακόρυζο!!!!

Φιλιά σε όλα τα λουλούδια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδες!!!Ευχαριστω για τις ευχες για τη mama mia!!Χθες καναμε μπανακι χωρις καθολου κλαματα!!!Ευτυχως το ξεπερασε το λουλουδι!!Στο τελος κραταγε το τηλεφωνακι και εριχνε νερο στο σωμα της...και μετα στο προσωπο της.....και μετα στο δικο μου!!! :lol::lol::lol: Μουσκεμα με εκανε!!!Κατα τα αλλα καποιο δοντακι πρεπει να ετοιμαζεται να σκασει γιατι εκανε πολυ ανησυχο υπνο χθες!!!

Νανα τα κοπανησατε τα ουζακια σας???? :lol::lol::lol:

Μαρυλου μου αντε με το καλο κοριτσι μου!!!Ποτε ειναι ακριβως???Εννοειτε θελουμε φωτο!!!Α και μια μεριδα γαμοπιλαφο!!!!Αχ ποσο μου αρεσει!!!Οταν παμε στην Πασιφαη(ενα κρητικο στον Κορ/λο) ειναι το στανταρακι μου!!!

Ιωαννα που χαθηκες???

Αθηνα εισαι καλυτερα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλιτσες και μπεμπακια!!!

Δημητρουλα μου να τον χαιρεσαι τον Θανουλη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Χαρουμενα γενεθλιακια σας ευχομαι!!! να ειναι γερος και τυχερος!!! Συγγνωμη για τις καθυστερημενες ευχες αλλα χτες δεν ειχα internet καθολου και δεν μπορεσα να μπω. Καποια επιπλοκη ειχε γινει. Μπραβο και για το περπατημα! Καλωσηλθες στο κλαμπ! Καλο τρεξιμο και πολυυυυ προσοχη!

Σοφουλινα να χαιρεσαι τη μανουλα σου! Καλε τι νεα μαμα που εχεις! Ετσι εξηγειται και ο πολυ μικρος αδελφουλης. Τυχερη εισαι κι εσυ κι εκεινη που θα σας χαιρεται νεοτατη! Μπραβο και για το μπανακι! Τζαμπα ανυσηχουσες. Εκατσε ορθια ολη την ωρα;

Κοριτσια μου εδω και λιγες μερες η Γλυκεριαννα βιωνει μαλλον το "σταδιο αποχωρισμου" μαζι μου. Το αστειο ειναι οτι δεν την πιανει το πρωι που με βλεπει να φευγω, αλλα το βραδυ! Χτες ουτε μεχρι την τουαλετε δεν μπορουσα να πω να χτενισω τα μαλλια μου που ειχα λουστει! Μιλαμε για κλαμα γοερο, ολο παραπονο, δακρυ ποταμι και μυξαααααα!!!! Αλλο πραγμα! Τον Κωστα ουτε να τον δει το βραδυ, εμενα να με πιανει αγκαλια σφιχτα και να με κραταει κολλημενη μαγουλο-μαγουλο. Μας ειχε πιασει νευριοκο γελιο με τον κωστα! Βεβαια το κακομοιρακι μου υπεφερε κι εμεις γελουσαμε, αλλα πραγματικα δεν ειχε λογικη αυτο το κλαμα. Περναει καμια αλλη παρομοιο σταδιο;

κατα τ'αλλα συννενοουμαστε πληρως, οτι της λεμε το κανει και το καταλαβαινει, μονο που δεν μπορει να το πει. Λεει κατι ακαταλαβιστικα που γι'αυτη μαλλον ειναι λεξεις και προτασεις. Η πλακα ειναι που λεει "γκιιιιιιιιιιι" με εμφαση και κουναει το χερι σα να λεει "καταλαβες";

Μαρυλου μου, αντε και τα προσκλητηρια! καλο μοιρασμα! Ανακαλυψα οτι στο σχολειο μια συναδελφος ειναι Χανιωτισσα, το σπιτι της ειναι λεει στην "κουκουβαγια" (δεν καταλαβα τι ειναι αλλα μαλλον θα ειναι ωραια εκει γιατι ολες λεγαν τι φανταστικη θεα!!!). Υπαρχει μια περιπτωση το καλοκαιρι να κατεβουμε Χανια και μου ελεγε που να ψαξω να μεινω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλες!!!Τι μου κανετε???Εγω φτιαχνω φαγητα...πατατες γιαχνι για την Αλεξια και πατατοσαλατα για εμας!!!Χθες ειχαμε παει βολτουλα το απογευμα λιγο μακρια στην Αγια Παρασκευη κοιμηθηκε το καλο μου την ωρα της επιστροφης ενα μισαωρο και οταν γυρισαμε ηταν λες και ειχε πιει red bull!!!!

Aθηνα μου ναι ορθια καθεται και ακολουθει και τις εντολες μου :D:D:D "σηκωσε τα χερακια να καθαρισουμε τις μασχαλιτσες", ΄"σκυψε το κεφαλακι" κτλ!!Οσο για το σταδιο του αποχωρισμου που ρωτας το συζητησα τις προαλλες με τη φιλη μου τη ψυχολογο (αυτη που ειχε γραψει το κειμενο της βαπτισης :!::!::!: ) και μου τα εξηγησε αναλυτικα!!!Αντε να πιουμε καφεδακι αυτες τις μερες που φτιαχνει ο καιρος να τα πουμε!!!

Σοφακι στο fcb σε βλεπω εδω μας ξεχασες :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΕΜΑΣ Η ΑΠΕΡΓΙΑ ΠΕΙΝΑΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ....

ΚΑΤΑ Τ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΟΧΙ!!!

ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ Κ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ...ΕΝΩ ΠΑΛΙΑ ΑΝ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΕΒΛΕΠΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ (ΣΗΜΕΙΩΣΗ:ΜΟΝΟ ΠΡΩΙ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ, ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΠΑΝΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΞΥΠΝΗΤΗ) ΗΘΕΛΕ ΕΚΕΙΝΟΝ, ΤΩΡΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙ!!!

ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΑΚΟΜΗ ΕΧΟΥΜΕ 2...~ΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ...ΕΠΙΣΗΣ ΔΕ ΠΕΡΠΑΤΑΜΕ ΝΤΙΠ...ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΕΠΙΠΛΑ Κ ΣΤΑ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΠΤ!!!

ΣΟΦΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ, ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ???

ΜΑΡΥΛΟΥ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΣΟΥ!!!ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΚΡΙΒΗΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ???

ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΝΟΙΞΗ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσινια!! Που ειστε καλε ;;;;;; Εχω βαλει πλυντηριο και περιμενω να τα βγαλω, οποτε ειπα να μπω να δω τα νεα σας. Αποψε ειχαμε παρεα κατι φιλους που εχουν ενα κοριτσακι 9 μηνων και η δικια μου το επαιζε μεγαλη :lol: Πηγαινε τη χαίδευε, της κρατουσε το χερακι να σηκωθει ορθια, τη βαζαμε στο αυτοκινητακι και η Γλυκεριαννα την εσπρωχνε.......αλλο πραγμα!! Πλακα ειχε το μωρο μου ως μεγαλο :D Ασχετο βεβαια που με την μπουμπου θα ειναι στην ιδια ταξη και σε λιγους μηνες δε θα ξεχωριχει ποια ειναι η μεγαλυτερη :lol:

Νανουκι μου σας βλεπω....παιρνετε κι εσεις το δρομο για τρεχαλα! Μην ανυσηχεις βρε για τα δοντια, υπαρχει ανθρωπος χωρις δοντια; Εκτος κι αν προβληματιζεσαι για το φαγητο, που οσο να'ναι τα δοντια σε ελυθερωνουν πολυ και τρωει διαφορα πραγματα. Οσο για το χειμωνα που λες, κι εγω που ειμαι του κρυου, μπαϊλχτισα απο τον παλιοκαιρο!!! θελω αποκριατικο καιρο, με ηλιο και αερακι!!! Βεβαια, ας μην κανουμε ορεξη.....Φεβρουαριο εχουμε μπροστα μας. Απο Μαρτη θα αρχισω να ελπιζω.

Σοφουλινι πολυ θελω ν'ακουσω τις συμβουλες της φιλης σου για το φοβο αποχωρισμου. Εχουμε καταντησει πια!! Ηταν που ηταν κολλημενη πανω μου, τωρα πια απογινε. :lol: σκια μου εχει γινει, ουτε τουαλετα που λεει ο λογος!!!!

Αυριο λεει οτι θα εχει τη σουπερ μερα οποτε θα την αρπαξουμε με το ποδηλατακι και θα την παμε στον Φλοισβο να δουμε θαλασσα και να λιαστουμε. Ας μη συννεφιασει και χαλασει τα σχεδια μας! Καληνυχτα κοπελουδες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλιτσες..

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας!!Με συγκινησατε,πραγματικα..Και εσεις να'στε γερες να καμαρωσετε τα μπεμπεκια μας οπως επιθυμειτε!!

Τελικα τελευταια στιγμη αποφασισα να τα κανω στον παιδοτοπο γιατι το σπιτι ειναι πολυ μικρο και εβλεπα οτι καλουσαμε και καλουσαμε και δεν προκειται να χωρουσαν..Μια χαρα το απολαυσα κι ολας,ουτε αγχος ειχα,ουτε τιποτα..Μονο αγχωθηκα για να τελειωσω τα κεκακια που εκανα με γλασο για τα παιδακια,και ηταν πολυ ωραια.Η βλακεια που εκανα ηταν οτι νομιζα οτι επρεπε να βουτηρωσω τα χαρτακια που τα'βαλα και μ'εφαγε πολυ χρονο εκει,και τελικα εμαθα οτι δεν χρειαζοταν!! :evil::evil:

Τεσπα,κι ο Θανος περασε πολυ καλα,χαιροταν και γελουσε με τα πυροτεχνηματα που ειχαμε στην τουρτα του..Αλλα κοριτσια περιττο να σας πω οτι ο μισος κοσμος,ηταν χαλια!!Μολις γυρισαμε το βραδυ,ακουω τον Θανο στον υπνο του εναν γαιδουροβηχα..Πηρα χθες τον παιδιατρο,και τον δινω το PROSPAN.Το ξερει καμια?Ειναι καλο?Σημερα απο το μεσημερι και μετα βραχνιασε κι ολας!!Απο τον βηχα ειναι αυτο?Ξερετε?

Ειναι ανησυχητικο?Και εγω χθες ημουν χαλια,νυσταζα,κρυωνα..Σημερα εχω καταρροη..Ασ'τα να πανε..

Μαριλοο μου με το καλο να γινει η γαμοβαφτιση κοπελα μου!!Ποτε ειναι?

Σοφια μου με κανει πολυ εντυπωση που ειχες θεμα με το μπανιο..Εμενα τρελλαινεται,δεν θελει να βγει απο εκει μεσα..Και εγω ορθιο τον βαζω και εχει πολυ πλακα.Εμενα εμαθε τωρα και μου κλεινει και την βρυση και κανουμε 10 ωρες μεχρι να ξεπλυθουμε..

Αθηνουλι μου και μενα δεν μου ειχε δειξει τιποτα ο Θανος,αλλα τις προαλλες που μας εβγαλε ενα φιλικο ζευγαρι στην ταβερνα,ο αντρας μου καθοταν σε καποια φαση πιο μακρια,επιασε συζητηση,και τον πηγαινα εκει να κανω τσιγαρο με την ησυχια μου,και μολις τον αφηνα τσουπ τσουπ ερχοταν το μαμουνι(μολις περπατησε)..Μου εκανε εντυπωση..Πηγαινε το τσιγαρο..Αναβα αλλο για να το ευχαριστηθω,αντε παλι τα ιδια..Αυτο εγινε καπου 4 φορες και μετα φωναζε και ο αντρας μου οτι καπνισα πολλα και τσιγαρο δεν ειχα ευχαριστηθει ακομα,ε?Αλλα και προχθες στα γεννεθλια,μολις πηγα στην τουαλετα στο μαγαζι με μια φιλη μου για τσιγαρο,με πηρε χαμπαρι ο Θανος,και ηρθε απ'εξω απο την πορτα και εκλαιγε και φωναζε..Και εκει που επρεπε να τον παρει η πεθερα μου,δεν τον επαιρνε..Τι να πω..Αλλα τωρα μου τα'δειξε αυτα..Δεν το καταλαβα πιο μπροστα..

Τεσπα σας αφηνω κοριτσια γιατι κλαιει παλι..φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλες!!Τι μου κανετε???Εγω Κυριακατικες δουλιτσες!!!Χθες πηγαμε βολτιτσα στον παιδοποτο του village και σημερα λεω το απογευματακι να παμε βολτιτσα με το νεο μελος της παρεας, το μπεμπη της φιλης μου!!!Ποτε περασε ενα μηνας δεν καταλαβα....!!!Δεν κρατιεται αλλο η φιλη μου θελει να τον βγαλει εξω!!Μεταξυ μας αν δεν ημουν και εγω φοβιτσιαρα θα την ειχα βγαλει πολυ νωριτερα!!

Δημητρουλα και εμενα η μικρη τρελενεται για το μπανιο απλα τωρα που την εβαλα μες το δικο μας μπανιο για καποιο λογο φοβηθηκε στην αρχη το τηλεφωνακι!!Αυτο βεβαια για 2 μερες τωρα το κραταει μονη της!! :D:D:D Αχ αυτος ο αντρουλης σου πια....μουρμουρακος πρεπει να ειναι ε??

Αθηνα μου δεν ειναι τελειο να τα βλεπεις να ειναι κοινωνικα και συνεργασιμα με τα αλλα παιδακια!!!Η δικια μου θελει να τα παιρνει και αγκαλια και να τα φιλα!!Εκανε ενα πεσιμο προχθες στον Τονυ της Αννουλας!!! :D:D:D Μετα παιζανε μια χαρα...και ο Τονυ μοιραζοταν τα παιχνιδια του και τα περασαμε τελεια!!Οταν τα παιδια μεγαλωνουν με πολυ αγαπη ξερουν να εκφραζουν τα ομορφα συναισθηματα που εχουν και με τα αλλα παιδακια!!

Νανα ακομη απεργια???Θα περασει βρε φιλη!!Φαση ειναι!!

Παω να φτιαξω καφεδακι...ματς μουτς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες!!!χαθηκα λιγακι παλι...

Σοφακι μου δεν ειμαι εγω παντα στο φεις...μπαινει κ ο Κωστης καμια φορα για να δει καποιες σελιδες γιατι το δικο του το εχει κλεισει...εγω γενικα δεν προλαβαινω ουτε να ξυστω!! :lol:

εχει κ εδω πολυ ωραιες μερες κοριτσια μου!! ειναι οι Αλκυονιδες απ οτι ξερω τωρα οποτε ειναι ευκαιρια να τις χαρουν κ τα νινακια μας!!

περασε κ εμενα μια φαση με το μπανιο αλλα ευτυχως κρατησε μονο 4 μερες...ενω γενικα του αρεσει παρα πολυ οταν κανει μπανακι μια μερα δεν ηταν το νερο κ τοσο πολυ ζεστο μεσα στην μπανιεριτσα του αλλα ηταν χλιαρο κ δεν του αρεσε καθολου κ πατησε κατι κλαματα αλλο πραγμα κ τελος παντων για τις επομενες 3 μερες μολις βγαζαμε τα ρουχαλακια για να κανουμε μπανιο εκλαιγε σπαρακτικα κ τον κραταγα σφηχτα επανω μου του μιλουσα κ τον καναμε ετσι μπανιο κ σιγα σιγα παει κ αυτο...τωρα ολα οπως πριν ευτυχως! :ymapplause:

Σοφακι να χαιρεσαι την μανουλα αν κ λιγο καθυστερημενα...πολυχρονη κ γερη να ειναι!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif]

Νανουκο βγαζει κ αλλο δοντακι μηπως κ γι αυτο δεν σου τρωει?? παντως γενικα ολα τα μωρακια λιγο πολυ περνανε τετοιες φασεις...εμενα τις περναει συχνα πυκνα το μαναρι μου ααα ολα κ ολα δεν εχω παραπονο!!! :D

Αθηνα μου κ εμενα τα ιδια...εχω βαλει ενα χαλακι στην τουαλετα μονο για αυτον κ οταν παω για τσισα τον βαζω εκει κ του δινω κ τα μανο μου πανω απο το πλυντηριο κ καθεται ετσι για δευτερολεπτα...αν ειναι για την αλλη αναγκη κοριτσια μου...αφηστε τα... :mrgreen: περιμενω να ερθει ο αντρας μου...με τιποτα δεν με αφηνει μονη μου το αγορακι μου να κανω οτιδηποτε...

παω να σερφαρω λιγακι τωρα που ειναι ακομα μισοκλειστα τα ματακια μου κ τα ξαναλεμε αυριο κοριτσια μου...φιλακια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΒΛΕΠΩ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ...

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Η ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΤΟΥΑΛΕΤΑ?

ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ!

ΣΟΦΑΚΙ ΜΗΠΩΣ ΦΟΒΟΤΑΝ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ?ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΙΤΣΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ Κ ΕΧΕΙ 2 ΘΕΣΕΙΣ ΜΙΑ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΑ Κ ΜΙΑ ΓΙΑ ΠΙΟ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ...Κ ΕΧΩ 2 ΛΕΚΑΝΑΚΙΑ ΤΑ ΓΕΜΙΖΩ Κ ΤΗΝ ΞΕΒΓΑΖΩ!

ΑΘΗΝΟΥΛΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΒΓΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ Κ ΚΛΑΙΕΙ!ΕΝΩ ΠΑΛΙΑ ΔΕΝ ΕΔΙΝΕ ΣΗΜΑΣΙΑ!ΠΧ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ...Κ ΜΟΛΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΕΚΛΑΙΓΕ...ΑΛΛΑ ΔΕ ΓΥΡΙΣΑΜΕ , ΜΟΛΙΣ ΒΓΗΚΑΜΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ!ΚΟΛΠΟ ΕΙΝΑΙ!

ΔΗΜΗΤΡΑ , ΜΑΓΚΕΨΕ Κ Ο ΘΑΝΟΥΛΗΣ Κ ΤΡΕΧΕΙ Ε???Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΗΚΩΘΕΙ!!!

ΕΓΩ ,ΩΣ ΦΑΝΑΤΙΚΗ ΑΝΤΙΚΑΠΝΙΣΤΡΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΚΟΨΕΙΣ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ...!!!ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ...ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ...Κ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΕΞΩ Κ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΝ!ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ ΕΞΩ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ...ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΒΑΡΙΕΤΑΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΗΛΙΚΙΑΣ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...

ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλιτσες καλημερα και καλη βδομαδα να εχουμε!

Εκανα τωρα λιγες δουλιτσες,οσες μπορεσα που κοιμαται ο Θανος και θα συνεχισω και αργοτερα..Ευτηχως ειναι βραδυ ο αντρας μου σημερα και θα σιδερωσω και τις στιβες μου,εχουν μαζευτει αρκετα..

Νανα μου μαγκεψε παρα πολυ το μαμουνι,και ενω φαινεται ησυχος και ολοι λενε τι ησυχος που ειναι,ειναι ενα ζιζανιο..Ησυχα κανει την δουλεια του και χαμπαρι δεν παιρνεις,και θα την κανει μολις δεν βλεπεις και γρηγορα!!Ευτηχως ο βηχας του ειναι πιο καλος σημερα,πιο μαλακος,τον κανω και φυσιολογικο ορο και ελπιζω να το ξεπερασουμε ετσι..Οσο για το τσιγαρο,εχεις δικιο και το θεμα ειναι οτι,οσο ημουν εγκυος απο την πρωτη μερα που το εμαθα,και μετα που θηλαζα και μετα δεν ειχα κανει ουτε ενα!!Η μεγαλη βλακεια ειναι που ειπα να κανω ενα καθε βραδυ μολις κοιμοταν ο Θανος,τοτε στα μεγαλα ξενυχτια και το ξαναρχισα..Θα προσπαθησω να το κοψω η να το ελαττωσω εστω..Οσο για την πεθερα εχεις δικιο,ολες πανω κατω ετσι ειναι δυστυχως

Σοφακι μου,καλα κεει η Νανα,γιατι δεν τον βαζεις στο παρκο?Ας κλαιει και μενα κανει ετσι αλλα δεν γινεται ολα δικα τους..

Αθηνα μου και μενα με κανει ετσι,πρεπει να ειναι φαση νομιζω..

Τελεια μερα εχει παλι σημερα..Κοριτσια ξυπνησε..φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...