Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 2010 Νο3!!


Recommended Posts

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΓΛΥΚΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ Ο,ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ!!ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ..ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ ΟΠΟΤΕ ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΟ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ,ΕΙΤΕ ΜΟΝΑΧΟΥΛΕΣ ΕΙΤΕ ΜΕ ΠΑΡΕΑ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ..ΚΡΙΜΑ ΜΩΡΕ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΦΡΙΚΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κ απο εμας

χρονια πολλα ευχομαι σε ολες σας ! Να χαιρεστε τις οικογενειες κ τα παιδακια σας !

Παντα χαρες κ υγεια σε ολους !

χαθηκα λιγακι , εμπαινα να βλεπω τα νεα σας αλλα δυστηχως μ'εχει πιασει μια κριση φρονιμιτη κ περναω γιορτες μες την τρελη χαρα οπως καταλαβαινετε ..Τελοσπαντων ..

Φιρφιρι μου ευχομαι να συνελθει γρηγορα ο μικρουλης κ να μην ταλαιπωρηθει..Εμεις την επομενη εβδομαδα θα κανουμε επιτελους εμβολια κ ευελπιστω να μην τσιμπησουμε τιποτα στο μεσοδιαστημα ..

Μαριλου μου μπραβο περπατησατε !!! Θελω κ γωωωωωωωω! Ομως η μπουλουκα απολαμβανει το να πηγαινει χερακι χερακι , κ δεν λεει να βαλει μπρος ..Τεμπελιαζει ..

Παω σιγα σιγα να μαζεψω τον απιστευτο χαμο στην κουζινα μου ..

χρονια πολλα κ παλι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου χρονια πολλα!!Να ειμαστε ολοι καλα και ευτυχισμενοι!!!Πως τα περασατε??Εμεις δοξα το Θεο ομορφα!!Η Αλεξια μες την τρελη χαρα με τοσα δωρα!!!Θα το παραδεχτω....εφαγα του σκασμου η μοσχαρα!!!Δυστυχως ομως τα σ@#$%δοντα την θυμηθηκαν σημερα το πρωι και εκανε και λιγα δεκατα!!Ελπιζω να μην ξανακανει!!Δεν μπορω να το βλεπω αρρωστουλι...αν και μεταξυ μας ευτυχως δεν εχει χασει καθολου το κεφι της!!Συνεχιζει να κανει το παπαγαλακι και να προσπαθει να πει οτι ακουει και κλασικα 3-4 βηματακια μοναχουλα!!Ξερετε απο τον εναν στον αλλο!!

Σοφουλα μου πως ειναι το αγορι σου???Τι επαθε μωρε το λουλουδι!!!

Ευα τι σπαστικα δοντια!!Ο ενας απο τους 4 με ειχε τσακισει τελειως και σε νιωθω απολυτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου! Χρονια Πολλα και καλα! Ελπιζω να περασατε ολες τελεια! Εμεις τη βγαλαμε οικογενειακα και μια χαρα ηταν. Εχουμε ξεκουραστει γιατι επιτελους η Γλυκεριαννα κοιμηθηκε. Ειχε 1 βδομαδα που ξυπνουσε κατα τις 4 το πρωι και χοροπηδουσε σα τρελο μεχρι τις 7. Μας ειχε ξεκανει σας λεω. Αυτη τη βδομαδα κοιμαται κανονικα, αλλα παιρναμε τη φαση του ουρλιαχτου. Τσιριζει για το οτιδηποτε θελει και απαξ και δεν της κανουμε το χατιρι τα ντεσιμπελ ανεβαινουν. Μας εχει παρει κανονικα τ'αυτια :) Εχει και την πλακα της ομως. Μια σταλια πραγμα και ακουγεται σε 2 οροφους :lol: Απο βηματακια κι εμεις αλλο τιποτα. Σημερα εκανε 8 συνεχομενα και μετα παρτη κατω :lol: Εχουμε κι ενα θεματακι....τα 2 κατω δοντακια της τα μπροστινα ειναι σα να εχουν πιασει αναμεσα τροφη. Της εβαλα νημα, της πηρα και μικρη οδοντοβουρτσα αλλα δε φευγει με τιποτα. Ξερει καποια τι να κανω;;;;; Πιανουν τα δοντια τροφη σε τετοιες ηλικιες;;;; Και αμα χαλασουν τι κανουμε;;;;;;;;;;; Εχω ανυσηχησει. Αμαν πια! Ουτε μια βδομαδα χαλαρη. Ολο μια το ενα και μια το αλλο! Please!!! Οποια ξερει κατι ή εχει καμια ιδεα ας μου πει!

Φιρφιρικο μου ειναι καλα ο Βασιλης σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου...Χρόνια πολλά και καλά σε όλες σας και στις οικογένειές σας.

Εμείς περάσαμε οικογενειακά τα Χριστούγεννα, από μαμά σε αδερφή και τούμπαλιν. Άλλωστε δεν είχα ούτε χρόνο ούτε όρεξη για τραπεζώματα (δούλευα παραμονιάτικα μέχρι τις 5). Τέλος πάντων, όλα καλά.

Φιρφιρίκο περαστικά στο Βασιλάκη. Άντε μωρέ, χρονιάρες μέρες με αρρώστιες, κρίμα :( .

Αθηνά, μπράβο στο κορίτσι που κάνει βηματάκια....Εμείς τον κυνηγάμε το Γιώργο κανονικότατα!! Πήγαμε την Κυριακή βόλτα στον Πειραιά και γύριζε με τον παππού και τα καινούργια του παπουτσάκια (γλύκας). Το κακό είναι ότι στο σπίτι παραενθουσιάζεται και όλο τρέχει και τρώει το κεφάλι του στα έπιπλα...όλο καρούμπαλα είναι :lol: Όσο για τις τσιρίδες της φούσκας, άσε...κι εμείς μία από τα ίδια. Ό,τι και να του δώσεις, αν τολμήσεις και το πάρεις τσιρίζει σε τέτοιο βαθμό που μας ακούνε 4 τετράγωνα. Αφού το Σάββατο, τον μάλωσα και με κοίταζε όλο λύπη και απορία. Και μετά με έφαγαν οι τύψεις...Αχ, χάνω την ψυχραιμία μου καμιά φορά και το μετανιώνω αλλά δεν την παλεύω και πολύ με την τσιρίδα του. Πολύ νεύρο ρε παιδί μου.

Για τα δοντάκια δεν ξέρω κάτι άλλο να σου πω εκτός από αυτά που ήδη δοκίμασες...Μου κάνει εντύπωση που το νήμα δεν είχε αποτέλεσμα ή μήπως η φουσκίτσα δε σε αφήνει να βάλεις το νήμα στα δόντια (δε θα μου έκανε καμία εντύπωση...).

Σοφάκι μου, έφαγες καλά ε??? Εγώ να δεις....Μετράω 50 κιλά φαί και 652 κιλά κουραμπιεδομελομακάρονα. Αν εσύ χαρακτηρίζεις τον εαυτό σου μοσχάρα, εγώ με λέω όλο το κοπάδι με τα βόδια...και λίγο είναι. Ντροπή μου και θέλω να χάσω και κιλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ !!!

ΣΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΑΛΛΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΟΛΥ!!!

ΕΙΧΑ ΚΟΣΜΟ ΑΠΟ ΤΙΣ 18.00 ΕΩΣ ΤΙΣ 00.00

ΧΑΜΟΣ 12 ΠΑΙΔΑΚΙΑ Κ ΚΑΜΙΑ 20 ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΑΡΕΛΑΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΥΝΟΛΟ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΣΚΙΣΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙ ΤΗΣ...ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΧΑ Κ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!ΕΒΑΛΑ ΜΠΕΤΑΤΙΝ Κ ΓΑΖΟΥΛΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ ΜΑΣ?

ΚΟΚΟΡΙΚΟ ΠΟΛΥ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ Ε???

ΤΕΛΕΙΑ!!!

ΣΟΦΑΚΙ-ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ-ΑΛΙΚΗ ...ΧΑΘΗΚΑΜΕ!!!

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΣΟΥ!!!

ΕΥΑΚΙ ΜΕΙΝΑΤΕ ΠΟΛΛΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΠΙΣΩ?ΜΕ ΤΟ ΑΕΡΟΛΙΝ ΠΩΣ ΠΑΤΕ?ΟΙ ΔΙΔΥΜΕΣ?

Ο ΦΡΟΝΥΜΙΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΖΟΡΙ!!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ!!!

ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ!ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΘΑ ΜΠΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλες!!!Ηρθαμε στη μαμα μου σημερα και τωρα κοιμηθηκε λιγο το μπιζου!!!Απο τις 7.45 μονο με μιση ωρα υπνο ειναι!!!!Το παιδι μου δουλευει με ντουρασελ!!!Πανω κατω με την περπατουρα εγω τα εχω παιξει κ αυτη συνεχιζει!!Μιλαμε παει μαλλια το παιδι!!Χαχαχαχαχαχαχα!!!

Φιλεναδα Γιαδικιαρογλουγλουγλου!!!Μου λειπειειειειειειεςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!Να χαιρεσαι το αστερακι σου κ να ειναι καλοτυχο το Σισσακι!!!Παντα με υγεια ολοι σας!!

Αθηνα εγω πηρα απο το φαρμακειο ενα πραγματακι το οποιο το φοραω στο δαχτυλο και στην ακρη εχει "τριχουλες" .Βαζω το δαχτυλακι μεσα και καθαρισω τα δοντακια κ παραλληλα κανω και μασαζακι!Για ρωτα στο φαρμακειο σας!!Καλα απο τσιριδες αλλο τιποτα!!Το ψευτικο τσιριχτο κλαμα ομως ειναι το χειροτερο!!

Παω να φτιαξω κανενα καφεδακι και τα λεμε αργοτερα!!!Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!ΝΑΝΑΒΙΛΛ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ,ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ!!SORRY ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ..ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΤΟΝΙΑ..ΞΕΠΑΤΩΘΗΚΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΓΙΑΤΙ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ,Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ ΜΑΣ,ΓΙΟΡΤΑΖΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ..ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΟΥ..ΚΟΚΟΡΑΚΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΡΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ,Ε?ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΤΩΡΑ,Ε?ΕΜΕΝΑ Ο ΘΑΝΟΣ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΝΤΟΥΛΑΠΙ ΣΕ ΝΤΟΥΛΑΠΙ,ΦΟΒΑΤΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΥΤΗ..ΑΘΗΝΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕ!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΝΕ,ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ..ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΧΑΖΟ?ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΕΙΔΙΚΑ ΠΑΠΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΟΤΑΝ ΠΕΡΠΑΤΑΝΕ,ΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΤΟ?ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ?ΘΗΛΑΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ?ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΦΕ ΝΑ ΠΙΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΩ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!Τι μου κανετε?Εγω πινω καφεδακι μονη μου αφου μπαμπας και κορη ακομη κανουν νανι αγκαλια!!Η μικρη κοιμηθηκε χθες στις 23.30 με τα χιλια ζορια!!Επαιζε σα τρελη με τη μαμα μου και τον Οθωνα και δεν ηθελε με τιποτα να παει για υπνο!Μολις εκανε η μαμα μου να φυγει φωναζε "γιαγια ελα ελα ελα...αντεεεεεεε αντεεεεεεεε...παπαπαω" που να φυγει η χοντρουλα!!!!

Δημητρουλα ειναι πολυ κουραστικα αυτα τα τραπεζια τις γιορτες μς ολο το συγγενολοϊ!Να σου πω την αληθεια εγω αποφευγω να τους μαζευω σπιτι μου!Αλλα συνηθως τρωει το πακετο η μαμα μου γιατι εχουν αρκετα μεγαλο σπιτι, μονοκατοικια και παμε ολοι εκει!Η χαρα του πατερα μου βεβαια ειναι να ψηνει...οποτε γιατι να του το στερισουμε???? :D

Αθηνουλα τι εκανες με το δοντακι???Μπραβο στην Γλυκεριαννα...εφυγε και αυτο το μαμουνι!!!Αντε καλα 100αρια!!!

Κοριτσια αυτη η εβδομαδα ειναι και επισημα η τελευταια μου στη δουλεια!Μετα παιρνω οσες μερες αδειας μου χρωσταεικ και επιστρεφω απλα 24/1 να υπογραψω την απουση μου!Απο εβδομαδα δλδ αρχιζει η ερευνα!Παντως ειμαι διατεθημενη να κανω οτι δουλεια βρω!Δεν εχει τωρα πολυτελειες!Ειδικα τωρα που η δουλεια του Κωστη εχει μεγαλη πτωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !!!!Χρόνια πολλά!!!! Ελπίζω να περάσατε όλες όπως θέλατε και την πρωτοχρονιά να είναι ακόμα καλύτερα!!!!! [smilie=icon_colors.gif] [smilie=icon_colors.gif] [smilie=icon_colors.gif] [smilie=icon_colors.gif] [smilie=icon_colors.gif]

Καταρχήν Νανά μου να χαίρεσαι την κορούλα σου! Να είναι πάντα ευτυχισμένη και χαρούμενη!!!! :YMHUG::YMHUG:

Αθηνά μου ξεκίνησε και η Γλυκεριάννα το περπάτημα βλέπω!!! :-bd:-bd Καλό τρέξιμο τώρα….Ένα ένα παίρνει σειρά…….Για τα δοντάκια της εγώ έχω πάρει το ίδιο με την Σοφία από το φαρμακείο. Κάνει δουλειά!!! Όσο για τις τσιρίδες μια από τα ιδία είμαστε και με μεγάλη ένταση και διάρκεια αν δεν της κάνουμε το χατίρι!!!!

Σοφακι καλο ψαξιμο. Κατι θα βρεθει…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου... Όλα καλά?? Περιμένουμε την Πρωτοχρονιά, εεε???

Αθηνούλα, καλά περπατήματα για τη φούσκα και καλό ξεπάτωμα για σας :lol: . Δεν έχουν πολλή πλάκα τα ζουζούνια έτσι που πάνε σα πιγκουίνοι?? Πολύ γέλιο ρίχνω.

Νανά μου, είμαι απαράδεκτη....Έστω και καθυστερημένα, Χρόνια Πολλά για το Σισσάκι, να είναι χιλιόχρονη και ευτυχισμένη πάντα.

Σοφία, μια χαρά μπλα μπλα η Αλέξια. Δελτίο του Star κανονικότατα!!!Τί μαμούνι είναι, αμα τη δω στην εκκλησία θα τη φάω!!! Όσο για τη δουλειά, μη σκας, κάτι θα βρεθεί. Και εννοείται ότι δεν κάνουμε διακρίσεις πια, δουλειά να υπάρχει (τίμια, μην παρεξηγηθώ κιόλας :o ). Χαιρετισμούς στο μ@λ@κ@ το αφεντικό σου. Εύχομαι με το νέο έτος να τον δω στη Συγγρού να κάνει πιάτσα για λεφτά. ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΒΡΙΣΚΕΙ ΠΕΛΑΤΗ ΤΕΤΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ :evil::evil: .

Δήμητρα, να χαίρεσαι τον άντρα σου και τον κούκλο σου το Θανούλη. Ότι τραπέζι έκανες, έκανες. Ξεκουράσου τώρα την πρωτοχρονιά και πηγαίνετε σε άλλους (χαχα, μόνο εσύ θα ξεπατώνεσαι?).

Κορίτσια, μου δίνετε πολύ θάρρος που βλέπω ότι η τσιρίδα και το πείσμα είναι μάλλον φάση της ηλικίας και όχι χαρακτηριστικό μόνο του γιου μου. Αν ξέρω ότι το περνάνε γενικά τα παιδάκια της ηλικίας του, το παλεύω. Αν υποψιαστώ ότι ο δικός μου είναι απλά αντάρτης, σκάω από στενοχώρια και πάντα αναρωτιέμαι τί στραβό έκανα (πολλή εμπιστοσύνη μου έχω, τί να πω).

Άντε, πάω να κάνω και καμιά δουλειά...Φιλιά και τα λέμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες Τι μου κανετε; Εγω ειμαι απο χτες ψιλοαρρωστη, ξυπνησα μη μπορωντας να καταπιω και ψιλοχειροτερευω. Ελπιζω να μην κολλησω τη Γλυκεριαννα. Αυτο μας ελειπε τωρα :(

Κικη μου απο ξεπατωμα αλλο τιποτα. Αλλα ειναι καταπληκτικο να τη βλεπω να περπαταει. Και ειναι και πολυ προσεκτικη η ατιμη....αν δει οτι δεν την παιρνει ή έιναι πολυ μακρια αυτο που θελει, θα πεσει και θα αρχισει το μπουσουλημα. Οποτε προς το παρον εχουμε γλυτωσει τις τουμπες. Οσο για τη τσιριδα κι εγω φοβομουν οτι η δικια μου ειναι η κακομαθημενη και ειχα στενοχωρηθει. Ευτυχως διαπιστωνω οτι ειναι φαση. την πιανω οτι μεσα στις τσιριδες ειναι σα να μιλαει. Σημερα πηγαμε για καφε και γιναμε ρεζιλι απο αυτο. Ειχε η διπλανη παρεα παιδακια και αρχισε τα ουρλιαχτα να την παμε να παιξει. Αυτα βεβαια ουτε που την κοιταζαν. Την λυπηθηκα αλλα και αισθανθηκα ασχημα που μας ακουγε ολο το μαγαζι. Αρον αρον φυγαμε. Για τα δοντια, νημα της εβαλα (κι ομως με αφησε) αλλα δεν ειδα βελτιωση. Θα την παω παιδιατρο την αλλη βδομαδα και θα δουμε τι θα μου πει.

Δημητρα μου να χαιρεσαι τον αντρα σου. Ετσι ειναι βρε παιδι μου αυτες τις μερες. Ενα τραπεζι στο σπιτι μας θα το κανουμε καποια στιγμη, οποτε το ξεπατωμα δε μας λειπει. Εγω το εχω την Πρωτοχρονια. Ολοι στο σπιτι μου. Και την αλλη μερα εχουμε κανονισει και μια παρεα να ερθουν παλι για φαϊ, οποτε διπλο τραπεζι. Τους φιλους βεβαια θα τους κοψει η πιτσα και η σαλατα. Για εμενα θα μεινει η λατζα και το καθαρισμα του σπιτιου ;)

Σοφουλι τι λογακια ειναι αυταα που λεει το Αλεξακι σου;;;;;;;;;;;; Αυτη μιλαει κανονικα!!!!!!!!!!!!! Δωστης 2 ρουφηχτα φιλια απο εμενα! Με τρελαινει αυτη η φατσα! Οσο για τη δουλεια, μεσα απο την καρδια μου καλη επιτυχια στο ψαξιμο. Συνεχεια ακουω αυτες τις μερες για καποιον που απελυσαν και ψαχνει δουελεια. Σχεδον σε ολα τα φιλικα μας ζευγαρια, ο ενας απο τους 2 ειναι πλεον ανεργος. Και στην αγορα να μην κινειται τιποτα. Αυτο μου ελεγε και η νονα της Γλυκεριαννας που δουλευει σε μια φρμακευτικη, πολυ γνωστη, που κλεινει. Εχει τρελαθει τελειως. Μακαρι να βρεθει μια θεση για ολους!

Φιρφιρικο μου πως ειναι ο Βσιλης;

Σας αφηνω , παω να την πεσω μπας και μου φυγει το παλιοκρυολογημα. Να δω πως θα ειμαι αυριο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά μου περαστικά σου....Εύχομαι να συνέλθεις σε dt και να μην κολλήσει η φούσκα....

Κορίτσια, τα έχω πάρει ανάποδα. Δεν πρόκειται να κλείσει το γραφείο ούτε 1 μέρα. Είχα σκοπό κι εγώ να κάνω τραπέζι την Πρωτοχρονιά αλλά ακυρώνεται διότι δεν προλαβαίνω να ετοιμάσω φαγητά και στολίσματα για 15 άτομα σε μισή μέρα. Συνεπώς θα φορτωθώ σε καμιά μάνα ή πεθερά. Κρίμα όμως, γιατί θέλω να "ανοίγω" το σπίτι μου κι εγώ ρε γμτ. Άσε που άμα το πάρω απόφαση, μαγειρεύω ωραία πραγματάκια :D Αλλά είπαμε....άτιμη κοινωνία που μας έριξες στα ξένια χέρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ..ΚΟΚΚΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙΣ ΩΡΑΙΑ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ..ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ,ΒΕΒΑΙΑ ΤΡΩΣ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ.ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΚΑΤΑΠΙΕΖΕΣΑΙ.ΣΚΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ,ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ..ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ..ΣΟΦΑΚΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ Τ'ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΑΝΙΚΙ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ..Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΗ ΑΠΟΛΑΥΣΗ..ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ,ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!ΑΘΗΝΟΥΛΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΚΑΙ Η ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΑ ΜΑΣ!ΚΑΛΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΠΟΥ ΦΩΝΑΖΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ.ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΤΙ ΑΓΕΝΙΑ,ΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΩΣΟΥΝ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΜΑΣ?ΜΑ ΔΕΝ ΝΤΡΑΠΗΚΑΝ ΛΙΓΟ?ΕΣΤΩ ΕΝΑ ΓΕΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΛΕΓΑΝΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΑΘΗΝΟΥΛΙ..ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ?ΑΜΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟΤΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΑ..ΣΟΦΑΚΙ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Η ΑΛΕΞΙΑ ΜΑΣ,ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!ΕΜΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΔΕΝ ΛΕΜΕ,ΜΟΝΟ ΜΑΜΑ ΣΤΑ ΖΟΡΙΑ ΤΑ ΠΟΛΛΑ!ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ..ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!ΚΑΙ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΛΟΓΑΚΙΑ,ΖΗΛΕΥΩ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ..ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΣΩ ΤΟΝ ΘΑΝΟΥΛΗ..ΔΩΣΤΕ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΔΑΡΟ ΣΟΥ

ΕΓΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ

ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ!!!

Η ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΥΓΕΙΑ!!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ Κ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες!!!!!

Είχα μέρες να μπώ γιατί έφυγαν όλοι από την πολυκατοικία και το ζουζούνι μου δεν με αφήνει ρούπι!!! Τώρα και τρεις μέρες κάνουμε μαύρο ύπνο... :( Ξυπνάει σχεδόν κάθε 1 ωρα.... έχει ο καημένος τα ουλάκια του πρισμένα σε 3 σημεία και τον έχουν ξεκάνει. Μου έκανε και 2 μέρες λίγο πυρετούλι και ήταν σαν το κοτοπουλο.... Συνέχεια θέλει στήθος για παρηγοριά....

Πήγαμε και στην παιδίατρο και πάντα χαίρεται ο Χριστόφορος εκεί! Βέβαια τελευταίο εμβόλιο που κάναμε ήταν οταν ήταν ο Χριστόφορος 7 μηνών οπότε δεν θυμάται την εμπειρία αυτή. Το επόμενο το έχουμε 13 μηνών. Απ΄οτι βλέπω όμως πολλά από τα παιδάκια δεν σταμάτησαν τα εμβόλια... :?:

Λοιπόν είμαστε: 78 πόντους και 9.650γρ. Η γιατρός μας βρήκε κομψότατους!!! :P

Επιτέλους ξεκινήσαμε αβγουλάκι αλλά πάλι με διαφορετικό τρόπο από οτι ακούω και το δίνουν άλλοι: Θα του δίνω τις 4 πρώτες μέρες μόνο τον κροκο και την 5η μέρα θα τρώει και το ασπράδι. Επειτα θα τρώει αβγουλάκι μέρα παρά μέρα. Μου είπε να το δίνω μελάτο, βρασμένο 3 λεπτά. Συνήθως σφιχτό δεν λένε;;;; Τέλος πάντων, του έδωσα και του αρέσει πολύ!!!! Μου είπε πως μπορώ, οταν τρώει ολόκληρο το αβγό να το βάζω σε μια κουπα και θα προσθέτω μέσα λίγα κομματάκια ψωμιού. Ετσι θα είναι γευματάκι κανονικό και θα το δίνω για απογευματινό.

Επίσης το ψάρι θα το ξεκινήσουμε 11,5 μηνών και το καλύτερο;;;;

Μόλις γίνουμε 1 ετους σταματάμε τα φαγητά που του έκανα μέχρι τώρα και θα τρώει από το δικό μας. Απλά δεν θα βάζω μέσα πολλά μπαχαρικά και πολύ αλάτι. Επίσης τώρα θα αρχίσω σιγά σιγά να μην αλέθω τόοοοσο πολύ το φαγητό του έτσι ώστε μετά από λίγο καιρό να το τρώει πατημένο με το πηρούνι και μετά να τρώει κανονικά! Αυτά από εμάς!!!!!

Εύχομαι σε όλους Καλή Πρωτοχρονιά και ο καινούριος χρόνος να φέρει υγεία, αγάπη και ....δουλειά για όλους! Και όπως λέει και μια φίλη μου " εύχομαι ο νέος χρόνος να είναι που@της γιατί το 2010 μας γαμ@σε! χαχα! "

Πολλά φιλιά σε όλα τα ζουζούνια, περαστικά στα αρρωστούλια μας και να χαίρεστε τους εορτάζοντες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ 2011 ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΕΙ Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΕΦΕΡΕ ΤΟ 2010!!ΝΑ'ΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΧΑΡΕΣ,ΥΓΕΙΑ,ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!ΜΑΡΙΛΟΟ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΦΙΛΗ ΣΟΥ,ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ!!ΣΟΦΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΑΚΗ,ΝΑ'ΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ!!ΝΑΝΑΒΙΛΛ,ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ,ΝΑ'ΣΑΙ ΓΕΡΗ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ'ΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ..ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΑΝΟ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΠΟΥΜΟΥΚΑΚΙΑ ΜΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ....

ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΒΓΗΚΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ...ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ...

ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! ΜΟΝΟ ΥΓΕΙΑ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ!....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλη χρονιααααααααααααααα!!!!Να ειμαστε ολοι καλα με υγεια και πολυ πολυ ευτυχια!!!Πως τα περασατε?Υποδεχθηκαμε τον καινουριο χρονο αγκαλιτσα οι τρεις μας στον καναπε!!Η ζουζου ειχε κοιμηθει κατα τις 11.15 σαν γνωστη μουζουκοβια οπως λεει και η Κικη οποτε την κρατησαμε διπλα μας για να υποδεχθουμε ολοι μαζι το 2011!!

Νανα μου να χαιρεσαι το Bill σου παντα μαζι και αγαπημενοι!!

Σοφακι μου να χαιρεσαι τον κουκλο σου!!Ευχομαι η περιπετεια που περασατε να φυγει και να μην ξαναρθει!!Παντα με υγεια!

Κικιτσα γειτονισσα δεν εισαι αληθινη...λιωσαμε στο γελιο πρωτοχρονιατικα με τον Κωστα με αυτα που εγραψες για το αφεντικο(τυπικα μεχρι τις 24-1).

Παω παω κοριτσια γιατι βλεπω την παστιτσαδα και γινεται καρβουνο!!!Φιλακια σε ολα τα μωρουλια μας!!!Το 2010 εφυγε αλλα ηρθε ο Ιανουαριος του 2011 γεματος γενεθλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα κ απο εμενα !

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχομαι υγεια σε ολους μας πανω απο ολα κ να χαιρομαστε τις οικογενειες μας !

Κοριτσια περπατησαμεεεεεεεεεεεεεεεε

Επιτελους η τεμπελιτσα μου εκανε το ..βημα προς την ελευθερια αν κ θελει αρκετη εξασκηση ακομα ..Χτες ολο το απογευμα πηγαινε πανω κατω στο σπιτι κρατωντας απο το ενα χερι .Καποια στιγμη εκανε ενα βημα δυο , τρια , τεσσερα και παρτην κατω ..Χαρα εμεις ..δεν περιγραφεται ..Απο εκεινη την στιγμη το εκανε συνεχεια μεχρι που πηγε για υπνο ψοφια απο την κουραση ..Σημερα δεν το εχει επιχειρησει πολλες φορες ομως σιγουρα ειναι μια αρχη ..

Επισης χρονια πολλα στους εορταζοντες να τους χαιρονται οι δικοι τους κ να εχουν υγεια !

Σας αφηνω προς το παρον παω να πιω το καφεδακι μου κ τα λεμε αργοτερα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalh xronia!!!oti epithumeite!!!

emas o xronos mas vrike ligo ...kapws...

h mikrh moy den einai kala!!!einai polu mpoukwmennh de mporei na koimithei!!!

de xempoukwnei me tpt

oute me to otrivin!!!

firfiriko mou na xairesai ton billako...

euxomai oti eixate na einai perastiko...

kalh xronia se olous...kai euxaristw gia tis euxes sas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου ομορφες!!!!!!!!!!!! Καλη χρονιααααααααααααα!!! με υγεια και αγαπη! Και οπως ειπε και μια φιλη στον Κωστα και γελασα πολυ.....Καλες δουλειες να εχουμε :lol: Εκει φτασαμε! Δεν εχω μπει τοσες μερες γιατι ειμαι πολυ χαλια! Απο το κακο στο χειροτερο παω και πολυ φοβαμαι μην κολλησω τη Γλυκεριαννα. :( Αγριο κρυωμα εχω αρπαξει. Εμας ο καινουριος χρονος μας βρηκε οοοολους ξυπνιους. Ειχαμε παρεα τον ξαδερφο μου σπιτι με τα 2 του πιτσιρικια και η κυρια δεν πηγαινε για υπνο με τιποτα. Μεχρι τις 1 εκατσε ξυπνια η μπαροβια η κορη μου :lol::lol: Πολυ το χαρηκα ομως που το πρωτο ατομο που φιλησα ηταν το φουσκαλακι μου!

Νανουκα μου να χαιρεσαι τον αντρα σου και περαστικα στο Σισσακι σου! Ειναι ολος ο κοσμος αρρωστος παντως. Σε καθε σπιτι υπαρχει και απο ενας.

Φιρφιρικο μου κι εσυ να χαιρεσαι τον Βασιλη σου. Τι παθατε αγαπη μου; Τι συμβαινει με τον μπουμπουκο; Σου ευχομαι πααααρα πολυ γρηγορα περαστικα και να μη σας ξανασυμβει τετοια λαχταρα.

Ευακι μπραααααβο!!! Περπατησατε κι εσεις! Ενα ενα παμε στη σειρα.

Η Γλυκεριαννα πλεον περπαταει κανονικοτατα αλλα απο λογακια τιποτα. Κατι ακαταλαβιστικα λεει ολη την ωρα. Δεν αγχωνομαι, θα μας τα πει μια και καλη και μαζεμενα, το βλεπω....

Κοριτσακια μου και παλι να εχουμε μια παρα πολυ καλη χρονια, για οσες ηταν καλο το 2010, να συνεχισει και το 2011, για οσες ηταν κακο, να φυγει και νε μην ξαναρθει! Καλα γενεθλια απο δω και περα. Εγω ετοιμαστηκα για το Σαββατο, παρηγγειλα και την τουρτα μας, 2ωροφη Μινι Μαους, πολυ αστεια :D και μεσα στη βδομαδα θα ετοιμασω και τις υπολοιπες λεπτομερειες. Ελπιζω μονο να γινω γρηγορα καλα, γιατι οποιον ξερω με αυτη την ιωση του παιρνει καμια 15αρια μερες. Καηκα αν κρατησει τοσο πολυ. Και επισης την αλλη Δευτερα τερμα το διαλλειμα, τα κεφαλια μεσα, επιστρεφω στο σχολειο ;);) Δεν το εχω παρει και πολυ καλα,,.....αλλα τι να κανουμε! C'est la vie!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και Καλή Χρονια!!!!!!!!!!!! [smilie=wav.gif] [smilie=occasion18.gif]

Να χαίρεστε τα μωρούλια σας και τις οικογενειες σας και να υπάρχει πάντα υγεία και αρμονία!

Πώς περάσατε τις γιορτές με τα μικρούλια σας;;; Εμείς κλασικά ... οικογενειακά!

Την παραμονή Πρωτοχρονιάς ανεβήκαμε στης αδερφής μου για φαγητό, ενώ ο μικρούλης μου είχε κοιμηθεί ήδη από τις 10 στο κρεβάτι του, και είχα την ενδοεπικοινωνία μαζί μου αντί αυτόν.... :(:roll: Στην αλλαγή του χρόνου κατέβηκαμε 2 λεπτά για να μας υποδεχτεί ο χρόνος όλους μαζί και μετά ανεβήκαμε πάλι για να κόψουμε την βασιλόπιτα! Την ημέρα της Πρωτοχρονιάς πήγαμε στης πεθεράς μου και γουρουνιάσαμε.... :? Φάγαμε του σκασμού! (και πήραμε και ταπεράκια! χαχα!). Στην δική μου βασιλόπιτα, το φλουρί έτυχε στον Χριστό ενώ στης πεθεράς μου έτυχε στον Χριστοφορούλη μου!!!! :P

Χθες ηταν πολύ βαρετα.... δεν βγάλαμε καθόλου τις πυτζάμες μας... :oops: από το κρεβάτι στο σαλόνι και τούμπαλιν! χαχαχαχα!

Φιρφιρίκο μου, να χαίρεσαι το Βασιλάκη σου και εύχομαι περαστικούλια! Αχ το μωράκι μου, σταναχωρέθηκα μωρε.... δώσε του μια φιλούρα στο μπουτάκι!

Νανά μου, να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!

Αθηνά μου περαστικά σου! Προσοχή με την κουκλίτσα σου μην κολλήσει και εκείνη!

Με το καλό να επιστρεψεις και στην δουλειά!

Σοφάκι μου, ευχομαι μια καινούρια δουλειά για εσένα με αφεντικό ΑΝΘΡΩΠΟ και όχι κόπ@νο! Φιλα μου ροτφιχτά την κουκλάρα σου!!!

Κική, αντε με την καινούρια χρονιά να βάλεις μπροστά για το 2ο νινί που έλεγες!!!

Δημητρούλα, Ιωάννα, Ευα μου, (ξέχασα καμιά;;;;; ) εύχομαι ότι καλύτερο στις οικογένειές σας και να δώσετε τόοοοοοοσα :YMHUG: πολλά φιλάκια :-* στα νινάκια σας!!!

Πάω να μαγειρέψω του μικρού μου γιατί πρέπει να κατέβω στην αγορά σε λίγο....

Φιλιά σε όλες! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !!!!Χρόνια πολλά!!!! Καλή χρόνια να έχουμε ,μονό με καλά και με υγεία πάνω απ’ολα!!!!

Εμείς κάναμε αλλαγη του χρόνου στα πεθερικά μου και η Δανάη μου κοιμόταν του κάλου καιρού.Και ανημερα πρωτοχρονια παλι στα πεθερικα μου ειμασταν! Μιλάμε για πολύ φαί…..Είχε γεμίσει και η μαμά μου μια γαλοπούλα…..μούρλια!!! :D:D

Χθες καθίσαμε σπιτάκι μας, με το τζάκι αναμμένο και την μικρούλα μου να ζουζουνίζει! Πιστεύω ότι αν περπατήσει καλά θα κάνουμε σπριντ!!!! [smilie=blob1.gif]

Νανά μου να χαίρεσαι τον αντρούλη σου! Και περαστικά στην ζουζουνα σου…….γρήγορα καλά!

Φιρφιρικο μου χρόνια πολλά στον κούκλο σου! Να είναι πάντα ευτυχισμένος !!!!Και όλα περασμένα ξεχασμένα…..

Ευα μου καλή αρχή και καλό τρέξιμο……..!

Αθηνά μου έτοιμη για τα γενέθλια βλέπω…..Ελπίζω να γίνεις και γρήγορα καλά για να το ευχαριστηθείς. Και καλή επάνοδο!!!

Καλό μήνα γενεθλίων για όλες μας!!!!! [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και καλή χρονιά!!! Εύχομαι ο νέος χρόνος να φέρει μόνο υγεία, αγάπη και χαρά στα σπίτια σας και σε όλο τον κόσμο. Make love, not war και τα ρέστα 8-)

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΒΑΣΙΛΑΚΗ (ΦΙΡΦΙΡΙΚΟΠΑΙΔΟ) ΚΑΙ ΜΠΙΛ (ΝΑΝΟΣΥΖΥΓΟ) :lol::lol::lol: Να είναι πολύχρονοι, σαν τα ψηλά βουνά.

Αθηνά περαστικά σου και καλή δύναμη τώρα που θα πας δουλειά...Αχ, τί να κάνουμε, η πρώτη εβδομάδα είναι δύσκολη, μετά είσαι ΟΚ.

Εύα μπράβο στην Αριάδνη-Κεντέρη :P Άντε, καλά κυνηγητά τώρα!!! Μια χαρά το μπουλουκάκι!!!

Φιρφιρίκο, στενοχωρήθηκα με το Βασιλάκη...Περαστικά σας μωρέ, εύχομαι να είναι γεμάτος υγεία από δω και πέρα και ελπίζω να είστε καλύτερα τώρα. Πες μας τα νέα σου.

Εμείς τελικά περάσαμε καλά όλο το ΣΚ. Την Παρασκευή πήγαμε (κλασικά τελευταία στιγμή) και ψωνίσαμε ένα σωρό παιχνίδια για το Γιώργο και τα ανήψια μας, τα οποία μοίρασε ο Σωτήρης χτες ντυμένος Άη Βασίλης (μεγάλη πλάκα)....Κόψαμε και την πίτα στο δικό μας σπίτι γιατί το χρόνο τον αλλάξαμε στη μαμά μου. Μετά πήγαμε στον κουμπάρο μας για χαρτί και ο Γιώργος κοιμήθηκε με τη γιαγιάκα του. Γυρίσαμε καλές 5, το πρωί ο μικρός ξύπνησε από τις 7 με κλάμα τρελό και γκρίνια και εμείς ωσάν τα ζόμπι....Αλλά καλά περάσαμε γενικά. Το Σάββατο στην πεθερά μου, όπως λέτε, φαί μέχρι σκασμού, υπνάκι μεσημεριανό, καφέ απογευματινό και σπίτι καλές 8. Σούπερ!!!

Άντε, και του χρόνου καλύτερα. Καλά, Μαριλού, δεν έχω ακούσει καλύτερο για το νέο χρόνο!!! Θα το αναμεταδώσω κανονικότατα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...