Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Α έχει ακόμα.. Δεν ξέρω τι άλλο να προτείνω Ελπίζω να είναι μια φάση και να ηρεμήσει κάπως πιο μετά. Τουλάχιστον να μην σε δυσκολεύει στον ύπνο..
    • Εγώ αύριο θα κλείσω ραντεβού για το 2ο doppler... Θα περιμένουμε τα νέα σας!!!
    • Ααα ωραία κορίτσια ξεκινήσατε σιγά σιγά...κι εγώ αύριο θα πάω να ψωνίσω τίποτα να ξεκινήσω και τη βαλίτσα σιγά σιγά ...τελικά το άλλαξα τόσο doppler γιατί κάτι προέκυψε και θα πάω την άλλη Δευτέρα...αλλά την Τετάρτη έχω ραντεβού με τη γυναικολόγο μου οπότε θα τον δω τον μπεμπακο
    • Σιγά σιγά κορίτσι μου σε λίγες μέρες που δε θα μπορούμε να βγούμε απο το σπίτι εύκολα, θα γίνουν όλα. Εγώ απλά επειδή πρέπει να κατεβάσω πράγματα απο εδώ, τα έχω έτοιμα.
    • Ειδαμε σακο και εμβρυϊκά στοιχεία. Βγηκε όμως λιγο μικρότερο. Δεν τον απασχολεί όμως γιατί ειναι κάτι σύνηθες.. θα ξανα πάω σε 10ημερες. Η κορη μου έβγαινε 8 ημέρες μικρότερη θυμάμαι. Πιο πολυ μου συζήτησε για το παχος της μήτρας μου στην τομή. Η οποια ειναι αρκετά λεπτή... Και θα πρέπει να το παρακολουθήσουμε. Αυτο ναι με αγχωσε παρα πολυ. Το να ειναι πολύ λεπτή δεν τον φοβίζει. Απλα θα με βάλει νωρίτερα για γεννα. Θελει ομως να δει μεχρι την αυχενική, μηπως έχουμε εικόνα να φαίνονται οι συνθετικοί ιστοί (κατι τέτοιο τέλος πάντων) οπου αυτο ειναι επικίνδυνο. Μου πηρε ολη την χαρα... Ισως ψάξω και για γιατρό που να ειδικεύεται σε τετοια. Αλλα που να τον βρω...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...