Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010 Νο4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΙΟΥΛΑΚΙ τελειο το φουσκίδιο σου??? ξερεις γιατι ειναι αφρατουλι μωρε- προστατευεται απτον Βαρδάρη !! πως θα βγαλει τον χειμωνα -που σε λεω!!!

φτου σκόρδα το μανάρι μου!!! :D:D

χαχαχαχαχ

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

"Φυσα Βαρδαρη μου, φύσα Καρντάση"

Καλε το καλοταϊζω. Μανα τρωει, παιδι χορταίνει.....

Κρεμμυδάκιιιιιιιιιιιιιι ..απο εξωτικο αβοκάντο?? βρε βρε αλλαγές :)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΣΩ ΤΟ ''ΚΡΕΜΜΥΔΑΚΙ''ΤΗΣ ΚΟΥΚΙΔΑΣ.............. :lol::lol::lol:

ΤΗΡΑ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΟ ΑΒΟΚΑΝΤΟΟΟΟΟΟ!!! ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΚΡΕΜΜΥΔΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :P

<3 <3 (ΕΙΠΑΜΕ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ ΠΡΟΣΦΑΤΑ) :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζΑΧΑ και.... μισο κιλο κρεμμυδια αμα λαχει για παρτη σου!!!!!!! με τα αβοκάντα σου και τα παντζαρια σου κ οτι θες!!!!!!

σε αναμενουμε !!!!! [smilie=blob9.gif]

το μωρο μου Γιουλι ειναι ζαρζαβατι και το δικο σου φραντζολακι!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραια νεα ειναι αυτα και σημερα???????????παντα τετοια να εχουμε!!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΓΙΟΥΛΑΚΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!

Και μενα βρε γιουλακι μπυ ειπε οτι ειναι ενα μεγααααλο μωρο για τις βδομαδες του,καλα τι τα ταιζουμε????? =))=))=))

ολα καλα λοιπον κοριτσακια μου!!! αντε και οι επομενες με το καλο!!! :x:x:x:x:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΛΗ ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑς ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ....ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΘΕς ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΥΤΣΙΚΗ ΚΑΙ ΨΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟς ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΗς ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΜΑς ΗΤΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΑΝΟΙΓΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΚΟΥΝΑΓΕ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΤΗς,ΤΡΕΛΑ ΣΑς ΛΕΩ ΤΡΕΛΑ...ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΤΗς 20 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΟΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΔΩ ΚΑΙ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΗ.Α!ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ 2 ΚΙΛΑΚΙΑΓΙΑ 5 ΜΗΝΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ,ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μummy's love ωραία νεα!!! :)

να ρωτησω- στην Β- επιπεδου ο τρισδιάστατος υπερηχος ειναι σιγουρος? δλδ θα δουμε κανονικα φατσουλινι?>>χαχα

τρελαινομαιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!κορίτσια μου θα χρειαστώ τη βοήθειά σας μιάς κ είστε πιό έμπειρες! Απο τη 5 εβδομάδα μέχρι κ προχθές ήμουν χάλια με εμετούς κ ναυτίες!Ξαφνικά σταμάτησαν εντελώς!Δεν είχα άλλα συμπτώματα για να καταλάβω οτι όλα πάνε καλά.Είναι φυσιολογικό να σταματήσουν έτσι ειδικά στην 9η εβδομάδα; Σας ευχαριστώ κ συγνώμη αν σας ζαλίζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!! ηρθε και δω επιτελους η βροχουλα!!! τι κανετε σημερα? τελευταια εχουμε σκορπισει λιγο η μου φαινεται? λενακι εγω δεν μπορω να σε βοηθησω γιατι δεν ειχα ποτε μεχρι τωρα ουτε εμετους ουτε ναυτιες....καλο θα ηταν να ρωτησεις το γιατρο σου.

παρασκευη σημερα.... Γιουπι!!!!!

φιλια σε ολες!!!!! :-*:-*:-*:-* \:D/ \:D/ [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα

Επιτελους χειμωνας :D αγγαλιτσες στον καναπε,ζεστο σπιτακι,φιλους και καφεδακια στο σπιτι ,γιορτες :D:D

Δεν αντεχω πια το καλοκαιρι και σημερα ειμαι πολυ χαρουμενη.

Φιλακια σε ολες και ολα σας τα ομορφοπαιδαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκοκοπελίτσες!

ουτε εγω αντεχω το καλοκαιρι άλλο- εσκασα φετος ΦΤΑΝΕΙ!!!! ασε που τον χειμωνα δεν μαρεσει ο ηλιος- θελω ναναι ολα μαυρα κ αραχνα!! ειδικα φετος που δεν παω στην δουλεια κ θα ειμαι σπιτι!!

πως πατε κοριτσια?

Ελενακι μου γεια σου!!

ουτε εγω κοπέλα μου εχω τετοιο θέμα δεν μπορω να σε διαφωτίσω- δεν ετυχε να μπουν κ τα κοριτσια που εχουν/ειχαν τετοιο θέμα να σε βοηθησουν! @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!σημερα κι εγω εχω χαρουλες,ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!!!το μεσημερακι θα φυγουμε για σ/κ και θα χαλαρωσω λιγο.τωρα κανω δουλειτσες σπιτι,με μουσικουλα,ποσο μου αρεσει!

ελενα εγω,για εμετους εγω θα στα πω ολα.με ξεκινησαν 5η εβδομαδα, 10η με χαλαρωσαν παααρα πολυ εως και σταματησαν στην 11η τελειως.μη χαιρεσαι ομως,με ξαναπιασαν απο τη 13η οχι οπως πρωτα,αλλα καθε μερα 1 η 2 φορες θα τον κανω τον εμετο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααα Ελενη σου απάντησα στο αλλο πόστ ;)

Τι κανετε?Εγω σημερα κρυώνω πολυ πολυ και εκτος απο κρυο, νομιζω οτι κανει και πείνα σημερα..... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι,εχεις δικιο...κρυο βεβαια εδω δεν κανει καθολου αλλα πεινα κανει παρα πολυ.και μου φαινεται πως απο εδω και περα θα κανει συνεχεια πεινα,δυστυχως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ βρε κορίτσια!Να είσε καλά κ εσείς κ τα μωράκια σας! :D Ράνια μακάρι να ξαναρχίσουν πάλι κ ας είμαι χάλια!Αλλιώς δε νιώθω έγκυος.. :? Υπομονή κ σε εσένα! ;) gioulaki μου τώρα θα το δω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες τωρα?μην τρελαινεσαι παντως,καποια στιγμη σταματανε οι εμετοι(θελω να πιστευω).σε αλλες πιο γρηγορα,σε αλλες αργοτερα.αν σου σταματησαν απο τωρα,αυτο δεν σημαινει πως κατι δεν παει καλα,μην το σκεφτεσαι ετσι.αλλες δεν ειχαν καθολου εμετο,τι να πουν?εγω μου φαινεται πως θα γεννησω,θα θηλαζω,θα το στειλω σχολειο,φανταρο αν ειναι αγορι..και μολις κανω εγγονακι,θα σταματησουν οι εμετοι μου!ατελειωτος μου φαινεται ο καιρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: σε φαντάζομαι και δεν έχεις άδικο καθόλου! Είναι ζόρι.. Δε θέλω να σε απογοητεύσω αλλα η ξαδέρφη μου είχε μέχρι κ τη μέρα που γέννησε!Το μόνο καλό ήταν οτι πήρε μόνο 7.5 κιλά και ευτυχώς έκανε ένα γίο 4.300!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια φιλεναδες !!!

γεια σου Ελενακος! δεν θα μπορούσες να μιλησεις με πιο καταλληλο ατομο γι αυτο το θεμα απο τη ρανια μας!!!

εγω απο χθες ξεκινησα το διαιτολογιο που μου εδωσε η γιατρος... να δουμε τι θα δουμε... παντως χθες που επεσα για υπνο... ψιλοπειναγα!

σημερα για να ξεχαστω εκανα δουλιτσες, λιγο το σπιτι, λιγο το μπαλκονι... αααντε να περνανε οι μερες...

παντως ειμαι εντελως αναποδος ανθρωπος σε ολα μου... ολοι οι ανθρωποι κανουν διαιτα προ δυσκολων εποχων, εμενα μου εκατσε πανω στην εγκυμοσυνη....

αφου ειναι για καλο...ας ειναι...

αμ καλα με λεγαν οι θειαδες μου αναποδιαρα μικρη...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσα κιλα εισαι βρε μαρια και τι υψος εχεις??? μηπως και γω ειμαι υπερβαρη και δεν μου το λεει ο γιατρο μου να μην με στενοχωρησει......................... :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια ελπιζω να στε ολες καλα ....σπιρτουλι την β επιπεδου θα την κανω στην 20 εβδομαδα δηλ.μεσα στα πλαισια γιατι 20 με 22 εβδομαδων γινεται αυτος ο υπερηχος ετσι τον ειχα κανει και στον γιο μου,οσο για την τρισδιαστατη εικονα εγω εκει που θα παω ειναι σιγουρο γιατι στον ιδιο εκανα και στην πρωτη μου εγκυμοσυνη.παρεπιπτοντος ειναι προγενετιστης νεογνολογος και γυναικολογος και ειναι κορυφη ασε που ο υπερηχος κραταει καμμια ωριτσα,τον ευχαριστιεσαι δηλαδη..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε??? λοιπον εκλεισα κι εγω σημερα το ραντεβου για τη β επιπεδου στις 3 νοεμβριου στο κεντρο ιατρικη μητερας εμβρυου. Μου το συστησε ο γιατρος μου. το εχει ακουσει καμια να μου πει καμια γνωμη??? ανυπομονω σαν τρελη να περασουν οι μερες. και επομενο ραντεβου στο γιατρο μας στις 27 του μηνα. βασανιστικα περναει ο καιρος... :?:?:?

αλλα ας λεμε κ δοξα τω θεω!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia καλη αναμονή μεχρι την επομενη συναντηση με το μπεμπάκι!!!

εγω θα κανω υπερηχο στις 18 του μηνα (την αλλη Δευτερα) αλλα για την Β επιπεδου θα κλεισω μετα απαυτον τον υπέρηχο.

ολα καλα να πανε με όλες μας! απο ορεξουλα πως πάτε?? :@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια τι κανετε?Ακουσα πιο πανω για πεινα,πολυ πεινα κοριτσια και εγω εχω σημερα ολη την μερα τρωω...Κατα τ'αλλα καλα ελπιζω και ολες σας,βρε κοριτσια πως αντεχεται τους εμετους στην εγκυμοσυνη εγω λιγες καουρες εχω και νιωθω απαισια,αν ημουνα οπως εσας σαν αρρωστη ολη μερα θα ημουνα!!!!!!!!!!φιλια σε ολεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...