Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010 Νο4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερούδια σε όλα τα κορίτσια!!! ολες χαρουμενες βλέπω σημερα ε? κι εμεις μια απτα ιδια :D:D χτες ειχαμε ραντεβου στον γιατρό και ειδαμε το ζουζουνι μας το οποίο ειναι απλά υπέροχο(κουκουβαγια μανα κλπ) όλα ειναι πολύ καλα και η αναπτυξη του ακριβως όσο και η εγκυμοσύνη και το πιο απίθανο ειναι οτι μας εκανε ζογκλερικά!!! :lol::lol::lol: ήταν με το κεφαλάκι αριστερα και τα ποδαράκια δεξιά και ξαφνικά όπως το κοιτούσαμε γυρίζει κωλοτούμπα και πάει το κεφαλακι δεξια και τα ποδαράκια αριστερα!!! :lol::lol: τρελάθηκα σας λεω!!!ποιος περιμενει τωρα τον επόμενο μηνα? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tesh μπράβο! καλα πολυ ζουζούνι το μικρό σας :lol: κολοτουμπα κανονική ετσι???

υπομονη τωρα μεχρι το επόμενο ραντεβου!!

παντως λεω παμε στον γιατρο- ολα καλα- κα ικαπάκια μετραμε αντιστροφα μεχρι το επόμενο ραντεβου να δουμε το μικρακι

Γιουλάκι θα περιμενουμε τα νεοτερα σου εντάααααααξ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε κουκιδα κανονικοτατη κωλοτουμπα :lol: ήταν τελειο!!!αυτο με το γιατρο που λες ετσι ακριβως ειναι...νιωθεις ωραια εκεινη την στιγμη κ μετα ανυπομονεις για την επόμενη φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

spirtouliiiiii!!!!!! τελεια!!! κι αλλος παιδαρος!!! αλλο ενα απολυτο αρσενικο μεγαλωνει μεσα σου!!! εγω πια εχω ξεφυγει με το τσουτσουνακι μας!! βρισκομαι μονιμως σε αλλο επιπεδο... :D:D:D

τελικα πραγματικα η ευτυχια δεν εχει ορια καποιες φορες... :D:D

και τα καλυτερα ερχονται!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλιτσες..αχ βρε κοτιτσια τι ωραια νεα τι πολλα αντρακια ποσο χαιρομαι δεν μπορειτε να φανταστειτε που μοιραζομαστε τις εμπειριες μας απο καθε υπερηχο..Διαβαζω για τις περιγραφες σας και ζηλευω πολυ,που τα ειδατε που κανανε κολοτυοτμπιτσες θα συμφωνησω sofouki οτι η ευτυχια δεν εχει ορια καποιες φορες.gioulaki καλη επιτυχια ευχομαι φιλια στις υπολοιπες (κουκι πεθαινω με την φωτωγραφια του αγοριου που εβαλες που χασμουριεται)σημερα φασολαδα το μενου απο τα χερακια της μαμας και σαλατουλα λαχανο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

μπραβο teshακι !!!! μπραβο και στο δικο σας το νινι !!!

σειρα εχουν τα νεα απο το γιουλακι !! περιμενουμε !!!

εγω ετοιμαζομαι για αυριο !!! μετραω αντιστροφαααααααααααα...

[smilie=clock.gif][smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια-Φωτη καλη επιτυχια αυριο αν και ειμαι σιγουρη οτι ολα θα ειναι τελεια!!!!!

ευχαριστω σπιρτουλι !! μακαρι να ναι ολα καλα γιατι -οπως πριν απο καθε υπερηχο- εχω ανησυχια μηπως παρω ασχημα μαντατα...

μα που ειναι αυτο το κουμπι να κλεισω το νου να μην σκεφτεται τετοιες ωρες ??? :-?:-?:-t:-t

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περιμενουμε νεα απτο Γιουλακι-

Μαρια αυριο να μπεις πρωι πρωι να μας πεις τα ευχαριστα!!!

ολα καλα θα ειναι - θα δεις τον αγοραρο!!!α ρε τυχερουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!!!

Αντε Μαράκι με το καλό να δεις αύριο το μπεμπάκι σου.

Εγώ χτες νύσταζα τρομερά κοιμήθηκα στις 11 και ξύπνησα στις 9 το πρωι. Ευτυχώς σήμερα δεν πήγα στο γραφείο και έχω αράξει στο καναπέ. Το μόνο που έκανα ήταν να μαγειρέψω μπριάμ, μου αρέσει πάρα πολύ και έφαγα αρκετα. Τώρα που σταμάτησαν οι αναγούλες και οι ζαλάδες του πρώτου τριμήνου νιώθω άλλος άνθρωπος αφού μερικές φορές αναρωτιέμαι είμαι έγκυος? Τι να πω εμείς οι τρελο-μαμάδες μια ζωή μέσα στο άγχος θα ζουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vasia περασαν οι αναγουλες? ΑΜΗΝ! τωρα τσακισε τα ολα- μην αφησεις τπτ!! παρε το αιμα σου πίσω!!!χαχα

εγω αναμενω με λαχταρα να λάβω επιτελους το 1ο σημείο ζωής..που εισαι ρε κουκιδίτσα- ρίξε μια κλωτσια εκει μεσα τωρα που εχεις το ελευθερο!!!!!!!! ;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!με εχει παει γ....ντας απο τη δευτερα με εμετους και ζαλαδες.πανω που ειχα ψιλοηρεμησει.μα τι πραγμα ειναι αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκίδα σε καταλαβαίνω και εγώ περιμένω πως και πως να το νιώσω το ζουζούνι μου και μετά πιστεύω θα ηρεμήσω. Μετά θα ξέρω ότι όλα είναι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια ολα καλα κοπελα μου αυριο θα καμαρωσεις τον αντρακλα,εγω πλεον δεν αγχωνομαι γαι το ποτε θα το νιωσω,ουτε πασπατευομαι πολυ πολυ στην κοιλια,γιατι το πηρα αποφαση οσο και να το χαιδευω αν δεν θελει αυτο δεν θα κουνηθει..Αυριο πρωι παω για εξετασεις αιματος και ουρων μεχρι το βραδυ θα βγουν τα αποτελεσματα πιστευω,πολλα φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσακια.πληθαινουν οι αγορομανες.γερα παιδακια να ειναι.εγω καλυτερα απο εμετους αλλα πρεπει να παιρνω σιδηρο και δεν θελω....αλλα τι να κανουμε.αντε να περναει ο καιρος να ερθουν τα χριστουγεννα.παντα τα λατρευα αλλα τωρα ιδιαιτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=toothy4.gif] καλημερούδια !!!!

ααααχχχ dolfin μες την καρδια μου μιλησες με τα [smilie=icon_rendeer.gif] Χριστούγεννα !!!! και γω τα περιμενω πως και πως!!!

κοριτσουδια ολα καλα με τον μπεμπη [smilie=binkybaby.gif] !!! αλλα ουτε φωτο ομως μας εδωσε, ουτε εκατοστα μας ειπε...

γενικα σημερα η γιατρος μου με εκνευρισε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ... μου εδωσε και διαιτολογιο λεει για να μην παρω κιλα αφου ειμαι ηδη υπερβαρη... ντοινγκ !!!! καλως την! λες και εγω θελω να παρω κιλα!

τελος παντων... ας μην το ξανασκεφτομαι και βγαζω καπνους απο τα αυτια... [smilie=angry4.gif]

α! μου εδωσε και μαγνησιο 2 φορες την ημερα και τι αλλο...!!!;;;

μου ειπε ΛΕΕΙ [smilie=argue.gif] οτι δεν μου ειπε ποτέ να τρωω/πινω γαλακτοκομικα 2 ωρες μετα το σιδηρο... οτι δηλαδη το φανταστηκα ;;;!!!!!!!! [smilie=banghead.gif]

τελος παντων... λογω της ημερααααααααςςςςς....!!!!!!!

μου εγραψε και γενικη αιματος/ουρων/tsh/τοξοπλασμα και θα τα πουμε σε 3 βδομαδουλες...

αφου ειναι καλα ο μπεμπης [smilie=binkybaby.gif] αυτο ειναι το πιο σημαντικο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια μαρακι!ωραιος ο μπεμπουλης ε?θα μεγαλωσε!ολοκληρος ανθρωπακος ειναι τωρα πια!εγω αργω ακομα,στις 19 του μηνα θα παω...οσο περναει ο καιρος τρωγομαι να μαθω το φυλο,ενω δεν με ενοιαζε καθολου.τωρα θελω να ΞΕΡΩ!!!

σε καμια ωριτσα φευγω για δουλεια και επειδη θα λειψω αυριο τα εχω φουλαρει σημερα τα ραντεβου και θα πεθανω μεχρι το βραδυ ορθοστασια...με πιανουν και τα απογευματα οι εμετοι μου..καλα να περασω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑρακι μου καλα ειναι ο μπεμπης σου- αυτο μετραει!

στην εσπασε η γιατρος ε? δεν καταλαβα αυτο με το σιδηρο και τις ωρες που περναν για τα γαλακτοκομικα- εννοει οτι δεν στο ειπε αυτη ποτε- και καλα -εσυ απο που το εμαθες?

δεν σου εδωσε φωτο?

δεν πειραζει κοπελα μου- αφου το ειδες καλα στον υπερηχο!ουτε εμενα μου εδωσε τπτ της προκοπης στους τελευταιους 2 υπέρηχους ο δικος μου :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο μέναααα!!!

Αχ Μαρακι πόσο σε καταλαβαινω!!

Εμενα κορίτσια το παιδί μου ειναι υπερβαρο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το μηχανημα αυτόματα εξαιτιας του υψους κ του βάρους εβγαλε ΠΗΤ 16/3 αντι για 25/3

Εχω ενα χοντρο ζουζούνι στη κοιλίτσα μου....

Φυλο δεν μαθαμε γιατι αν θυμάστε δεν θέλουμε, αν και φαινόταν ειπε ο γιατρός!

Τωρα θα πάρω τηλ σε ενα κεντρο να κλεισω για β-επιπέδου...

χθες ηταν με το κεφαλι προς τα κάτω, μια γυριζε πλαι μια με το ποπο μια μας ανοιγε τα πόδια, αλλα με το κεφαλι κάτω :lol::lol:

και επίσης ολο κλωτσομπουνίδια εριχνε, δεν σταματησε να γυρναει κ να κουνιεται

Και ζωηρο και υπερβαρό...χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΟΥΛΑΚΙ τελειο το φουσκίδιο σου??? ξερεις γιατι ειναι αφρατουλι μωρε- προστατευεται απτον Βαρδάρη !! πως θα βγαλει τον χειμωνα -που σε λεω!!!

φτου σκόρδα το μανάρι μου!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Πηρα τηλ τον νεο αλλα θα ειναι κλειστά μέχρι 10/7. Και μου εκλεισε 10/7 χαχα καλα το κρατησα το ραντεβού να υπάρχει αλλα δεν... Με τον αλλον γιατρό (με την ανιψιά) εχω ραντεβού Δευτέρα βράδυ. Το εχω κλείσει εδω και 2 βδ γιατι κι αυτος θα λειπει ολη αυτη τη βδομάδα. Δεν θα μπω στη διαδικασία για αλλον. Δεν το αντέχω όλο αυτό. Και να ηταν μια εγκυμοσύνη σε ηλικια οπωσ τη δική σου, αλλα και να είχα ακούσει τουλάχιστον καρδια, θα το παλεύω με όλους τους εμβρυολογους της Αθήνας. Αλλα τωρα να παω να πω τι; Ειμαι 8+ καρδια δεν εχω ακουσει, αιμορραγία έχω, κοκκινο αιμα σαν περίοδο , 2 βδομάδες πισω το έμβρυο και με μεγάλο αιμάτωμα; Και μονο που τα γράφω δεν ξερω αν θελω να κλαψω η να γελάσω (από πίκρα το γέλιο)... Μονο από θαύμα στη δικη μου περίπτωση θα προχωρήσει. Το μονο που θα κανω ειναι να μεινω οσο μπορω στο κρεβάτι και θα παίρνω 6 utrogestan την ημέρα. Και εχει ο Θεός. Αν Δευτέρα ακούσω καρδιά θα το παλέψω με γιατρούς. Διαβασα περιπτώσεις που αυτα τα αιματώματα αργησαν πολυ να φύγουν. Οσο για εσενα, αλήθεια στο λέω το πιστεύω οτι δεν θα έχεις πρόβλημα. Το μωρακι παει σφαίρα και απο τη στιγμή που ο γυναικολόγος σου, δε φοβάται, αυτο είναι τοσο σημαντικό. Του εχεις εμπιστοσύνη φουλ απ οτι έχω καταλάβει. Δειξ'του εμπιστοσύνη και σε αυτό.
    • Γιατί είχα αυξημένες κάτι τιμές στο συκώτι κ μου έκανε παύση για 2 βδομαδες.  @ditaki κ γω χθες είχα μεγάλη ενόχληση στην κοιλια ήταν σε ένα σημείο σκληρή και πονούσε, γύρισα σπίτι από την δουλειά κ ξάπλωσα να ηρεμήσει.  Ήμουν καλύτερα μετά περασε ο πόνος αλλά δεν ήμουν για πολλά πολλα
    • Ναι ναι μια χαρά! Έχεις δουλειές να απασχοληθείς!! Εγώ πραγματικά λέω ευτυχώς έχω τόσα πράγματα να κάνω γιατί αλλιώς θα με έπιανε το άγχος μου τώρα που σταμάτησα και τη δουλειά!! Αν τίθεται θέμα χώρου εννοείται καλά έκανες και πήρες αυτό που βολεύει στο δωμάτιο! @μαμά12345 κατάλαβα! Είναι κι αυτό μια λύση! Εμένα ο άντρας μου είναι κοντά στα δύο μέτρα οπότε πολύ φοβάμαι ότι και ο μικρούλης μας δεν θα είναι τόσο μικρούλης γενικά 🤣🤣 θα φανεί στην πορεία!
    • Κοριτσια να ρωτησω η προλακτινη με αριθμο 48 ενω το καλο επιπεδο ειναι εως 25 ειναι ανησυχιτικη? Εκανα τις εξετασεις σημερα 21ημερα κυκλου (ειπα ειναι τα τελευταια που κανω γτ θελω να ηρεμησω )καλα προγεστερονη δε το συζητω 0.47 παλι δεν εγινε ωορηξια παρολο π εκανα προκληση κ αυτον τ μηνα κ ηταν κ αυτη η τελευταια ...πρωτη φορα ανεβαζω προλακτινη...
    • Εμένα μου έτυχε στην δεύτερη εγκυμοσύνη…είναι λόγο ορμονών υπομονή δεν έχει κάτι άλλο δυστυχως θα περάσει…💕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...