Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010 Νο4


Recommended Posts

ΕΛΑ ΚΙΜΟΝΑΚΙ do it!!

ελα παρεου εδω !!!!

να εχεις ενα ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ τεστ και σε περιμενουμε με ανοιχτες αγκαλες να τα λεμε !!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

μην κοιτας, σημερα μας πετυχες σε εκρηξη ορμονων... αλλα ετσι ειναι οποιοι αγαπιουνται :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρανια Χροοοοοοοοοοοοοονια Πολλα!!!!!!!! [smilie=occasion15.gif] Με το καλο το μπεμπόνι να ερθει :o)

[smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

Γεωργία, σημερα ειναι ο υπέροχος?????????? Αντε ολα θα πάνε καλά!!!

Αχ κορίτσια ολες εχετε τα δικαια σας, ολες ανησυχουμε και αγωνιουμε αλλα ερχονται και καποιες μερες που μερικές ειναι πιο αισιόδοξες και προσπαθούν να παρασύρουν και τις υπόλοιπες σε αυτό το αισθημα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεε εχουμε γενεθλια σημερις????Ρανια πολυχρονη!!! :ymparty::ymparty::ymparty: αντε να κανουμε και εμεις καμια ανακοινωση της προκοπης!! [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] να χοροπηδαμε απο την χαρα μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!!! Τι μου κάνετε?

έχω μέρες να γράψω γιατι είχαμε πάει μια εκδρομούλα με τον αντρούλη μου και περάσουμε πολύ ωραία. Κουράστηκα λιγάκι αλλά σήμερα θα ξεκουραστώ.

Έχω το επόμενο ραντεβού στο γιατρό στις 1 Νοεμβρίου και μου φαίνεται τόσο μακριά. Θα σκάσω μέχρι τότε. Δεν μπορώ συνέχεια ανυσηχώ φοβάμαι. Δεν θα ήταν υπέροχαν\ να κάναμε υπέρηχο κάθε βδομάδα!!!

Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax κoritsia eimai toso ma toso xaroymenh ola einai μια χαρα δοξα τω θεο κουνουσε χερι δεξι λες κ μας χαιρετουσε ειναι 98 γρ κ ολα φυσιολογικα απο φυλο δεν μπορεσαμε να δουμε γιατι τα ειχε σταυρωτα λεω αμαν δεν θα φαινοταν κανα τσουτσουνι αμα ειχε μου λεει δεν φαινεται τι να σου πω την επομενη φορα στις 27 εχω ραντεβου για το τριπλο τεστ τοτε ισως το δουμε μονο που ειναι μια χαρα μου φτανει αληθεια ολα τα αλλα ερχονται.λες ΚΟΥΚΙΔΑ να ειναι κοριτσι ο γιατρος ειπε μπορει.μετρησε χερια ποδια κεφαλι κοιλια ολα φυσιολογικα.μου εκοψε την κορτιζονη κ την σαλοσπιρ θα την παιρνω μεχρι το τελος γυρω στην 38 εβδομαδα γυρω στις 13-15 μαρτιου πρωτα ο θεος θα γεννησω μεχρι τοτε εχουμε καιρο!ευχομαι κ σε ολες τις κοπελες να εχουν ευχαριστα νεα.εβαλα μισο κιλο κ στις 29 κλεινω τον μηνα μου τωρα εκλεισα στις 29 σεπτ τον τριτο :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σπιρτουλη δεν τιθεται θεμα παρεξηγησης ουτςε να το σκεφτεσαι φυσικα κ καμια δεν ειναι τοσο ανετη οσο κ αν θελει να δειχνει η καθεμια ξερει τον καημο της κ το κρυβει.τωρα ειμαι χαρουμενη οπως λεει κ ο γιατρος για κανα 2 ωρες μετα μολις σκεφτω κατι λεει ξανα απο την αρχη με κοροιδευαν με τον ανδρα μου κ γω καιγομουν.ολα θα πανε καλα κ με σενα θα το δεις ειναι μια δοκιμασια που ισως να μην χρειαστει αλλα αν ειναι να γινει θα γινει για να ξερουμε οτι ολα ειναι καλα.τελος καλο ολα καλα φιλακια σε ολες αυριο μια καινουργια μερα ξημερωνει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Γεωργία είδες όλα τέλεια ήταν!!! Το μπεμπάκι σου ζωηρούλι δεν σας έκανε το χατήρι να ανοίξει τα ποδαράκια του, και μας τα ίδια τη τετάρτη που πήγα στο γιατρό δεν μας έκανε το χατήρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε βασια τι να κανουμε θα γινει κ αυτο να ναι καλα κ θα το μαθουμε πιο μετα καλα θα ταν να ξεραμε αλλα το κρατανε εκπληξη μας εχουν σε αγωνια :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρε Γεωργία!!! μπραβο το μαναρι σου ειδες????τελεια νεα!!!

να σε πω- εμεις τρελοκοτσιδουδες θα κανουμε!!χχαχα

στην εκοψε την κορτιζονη? και γω σταματησα την Κυριακη. μονο Σαλοσπιρ μεχρι το τελος σαν κ εσενα θα παιρνω και τα αλλα 'συνοδευτικά' δηλαδη σιδηρο φολλικο μαγνησιο.

αντε κοριτσαρα μου ολα τελεια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια με έπιασε μια ημικρανία απίστευτη και ήπια ένα Depon. Δεν ήθελα να το πάρω αλλά δεν γινόταν αλλιώς. Ογιατρός μου έχει πει το Depon δεν βλάπτει το μωράκι. Μάλλον με έπιασε το κεφάλι λόγω της κούρασης της εκδρομής του Σαββατοκύριακου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑς ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΚΑΛΕ ΤΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΟΥΛΕς ΗΤΑΝ ΑΥΤΕς?ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΑΝΧΟς ΚΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕς ΜΑςΘΑ ΦΤΑΙΝΕ.ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΗ ΚΑΙΡΟ ΕΡΙΞΑ ΕΝΑΝ ΕΜΕΤΟΥΛΑΚΟ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ ΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΑΛΙ......ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΗς ΕΞΕΤΑΣΕΙς ΜΟΥ 34.3 Ο ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗς ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΝΕΙς ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΟΛΥΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΥ....ΚΑΤΑΤΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩς ΚΑΙ ΠΩς ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ,ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια και από εμένα...

Εγώ σήμερα γυρνούσα από εδώ και από εκεί για δουλειές στην ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ και γεμάτη κίνηση Αθήνα και εφτασα σπίτι το απόγευμα με έναν πονοκέφαλο μεγατόνων...πήρα μισό ντεπόν, ξάπλωσα και ξύπνησα με δολοφονική ημικρανία και πήρα άλλο μισό ντεπόν...ακόμη όμως να μου περάσει. Τώρα ξάπλωσα και έχω και ρίγος...μακάρι να είμαι καλά αύριο...

Λοιπόν σχετικά με το θεματάκι για το πως εκφράζεται η κάθε μια μας...θέλω να πω ότι είμαι της γνώμης ότι η καθε μία πρέπει να είναι ελεύθερη να λέει ότι θέλει και όπως το θέλει ...Δεν είμαστε εδώ για να κρίνουμε...

Αν 'ξυπνήσει'... μια κοπέλα με ανησυχίες τότε φυσικά και θα τις εκφράσει και αν 'ξυπνήσει' αισιόδοξη τότε θα προσπαθήσει να βοηθήσει μια άλλη κοπέλα που είναι πιο πεσμένη στην φάση αυτή....Άλλωστε είναι ένα φόρουμ αυτό και δεν γνωριζόμαστε οπότε και να σχηματίσουμε κάποια άποψη η μία για την άλλη το πιο πιθανό είναι να πέσουμε έξω...

Αν κατάλαβα καλά η Μαρία παραπονέθηκε γιατί σκέφτηκε ότι οι ανησυχίες της (και δικές μου στην προκειμένη φάση) θεωρήθηκαν ως απαισιοδοξίες και συμφωνώ ότι δεν πρέπει να θεωρούμε μόνο τις δικές μας ανησυχίες ως σημαντικές και των άλλων ως απαισιόδοξες σκέψεις γιατί είναι σαν να μην τις υπολογίζουμε... :(

Αλλά σκέφτηκα μετά ότι απλώς το spirtouli προσπαθεί να βάλει στην άκρη τις ανησυχίες της και να δει συνολικά πιο αισιόδοξα τα πράγματα και για αυτό μίλησε τόσο αισιόδοξα!!!! Και τι κακό μπορεί να έχει η αισιοδοξία :)

Οπότε το συμπέρασμά μου είναι: Να μην κρίνουμε η μία την άλλη γιατί όλες έχουμε καλές και κακές στιγμές και κάνουμε και λάθη και ... όπως και να το κάνουμε μπορεί να πούμε πράγματα που να φαίνονται ανόητα ή και ενοχλήτικα στους αλλους γενικά...Ε και αν λέμε και μια κουβέντα παραπάνω δεν χάλασε και ο κόσμος...έτσι και αλλιώς δεν είμαστε όλες ίδιες...Εγώ χαίρομαι να ακούω διαφορετικές απόψεις από το να συμφωνούμε όλες μεταξύ μας και να έχουμε ένα νερόβραστο φόρουμ :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα και σήμερα την έκανα την παρασπονδία μου γιατί ένοιωθα ανασφάλεια και πηγα για κρυφό υπέρηχο :D:D:D

το φύλο ο βλάκας ο γιατρός (ακτινολόγος) ούτε που ήθελε να το κοιτάξει και μάλιστα γελούσε που τον ρωτούσα και μου έλεγε: 'εμείς οι γιατροί κοιτάμε να είναι μόνο γερό και εσείς οι έγκυες μας κάνετε και γελάμε με τις ανησυχίες σας' και τα άκουσε ένα χεράκι...

Αλλά όλα ωραία όλα καλά και έχει μεγαλώσει (9 εκατοστά περίπου) αα και μου είπε ότι είμαι και μερικές ημέρες παραπάνω...έτσι να κερδίζω μέρες χιχι

αλλά δεν το αλλάζω τώρα το τικεράκι..βαρέθηκα...

αλλά το λυπήθηκα το καημένο το μωράκι έτσι στριμωγμένο που ήταν .. :D:D:D:D μάλλον μου χτύπησε το μητρικό ένστικτο σήμερα :D:D:D

Ρανιαααααααααααααααααααααααα : ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ (ΧΙΧΙ) :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια γεια σας χρονια πολλα ρανια χιλιοχρονη..εμενα σημερα ηταν αρκετη καλη μερα μου μεχρι το απογευμα,μετα καταφεραν να μου την χαλασουν καποιοι με τις μαλ.....ιες τους,απορω οι δικοι σου ανθρωποι αντι να σε κρατανε ηρεμοι θελουν να σε συγχηζουν και να επιμενουν σε πραγματα που δεν τους αφορουν?Γιατι?Ο καθε ενας θα μεγαλωσει το παιδι του οπως θελει?Εξαιτιας αυτης της συγχησης ειχα ταχυκαρδια και δεν μπορεσα να ηρεμησω..Τεσπα...Σας φιλω καλο βραδτ σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα πως εισαστε

Εγω νιωθω πτωμααααα αν και κοιμαμαι πολυ

Κοριτσια εγω με ολα αυτα τα μετρα του Γιωργακι ονομασα το μωρο μου ,το παιδι του ΔΝΤ

:D ευτυχως που θα εχουμε τσαμπα μητρικο γαλα οποτε κατι θα τρωει

Φιλακια σε ολες παω για δουλειες και βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?

Εγώ είμαι στενοχωρημένη σήμερα γιατί ξύπνησα με δέκατα 37.2 και ρίγη...και φοβάμαι... :?:?

καμια άλλη κοπελίτσα πέρασε κρυωματάκι?? Ούτε που κατάλαβα που κρύωσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα απο τη συννεφιασμένη Θεσσαλονίκη.........

αχ αρχισε το κρυο εδω στο Βορρα βγηκα εξω για λιγο και εχω πονοκεφαλο απο χθες.

Φραουλινο μου ..........ποσο δικαιο έχεις?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αντε αυριο θα πάω να δω το νινι μου και εγω, να δω οτι ειναι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερα σς

Γιουλη ο πονοκεφαλος ειναι τελικα πολυ της μοδας αναμεσα στις γκαστρουλες- εμενα βεβαια μπορει να ειναι και απο αυτά που διαβάζω..!! :lol::lol:

εγω Φραουλινι το παιδι μ θα το πω ειτε Γιωργακη ειτε ΜΑργαρίτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα να σας πω ενα γρηγορο γεια γιατι σε ενα τεταρτακι σχολαω, δεν καταφερα σημερα να μπω γιατι επεσε πολυ δουλεια!!!! το απογευμα εχω γιατρουλι..... θα πουμε μαλλον τα νεα αυριο! φιλακια πολλα σε ολες!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...