Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010 Νο4


Recommended Posts

γιουλακι μου καταλαβαινω γιατι και γω το ζω... οτι ειναι δυσκολη φαση και φυσικο ειναι να υπαρχει αγχος αλλα να μην το παρακανουμε..... γιατι ειναι αμαρτια ο θεος να μας εχει δωσει ενα τοσο ομορφο δωρο( που αλλες κοπελες δεν το εχουν) και μεις αντι να χαιρομαστε,να ημαστε καθε μερα μεσα στη μιζερια....................!!!!! ουφ... αυτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γιαυτο μου εφτιαξες την μερα- θελω να ακουω ευχαριστα πραγματα! :):)

'σκεψου θετικα /και μη γελας με ηλίθια αστεια- που ελεγαν και οι Στερεο Νοβα:))))'

στην κατασταση μας βεβαια επιτρεπονται ολα τα αστεια- πρεπει να γελαμε πιο πολυ αποτι ξεφυσαμε:)

:x:YMHUG:

αυτη τη βδομαδα εχουμε ΓΙουλακι κα ιΜαρακι για υπερηχους- αλλες φουσκιτσες στο προγραμμα??

το Σαββατο πηγα σε μια βαφτιση (και καθοτι μεχρι το απογευμα η κοιλια μου μεγαλωνει σαν μπαλονι)

μου λεγαν ολοι συγχαρητηρια - φανηκε πια!! ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙ!!!! [smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και οχι μονο αυτο το μυθο αλλα και αυτον που λεει πως τα αγορια φαινονται απο την αυχενικη..... και του sofouki ο υιος πως δεν φανηκε????? ε? ε? αλλα ερχονται και αλλοι αντρες... :):););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγνωμη βρε κοριτσια... ειλικρινα συγνωμη,

εγω δεν καταλαβα ακομα ΠΟΥ υπερβαλλαμε, οταν εκφρασαμε τις ανησυχιες μας... αυτο δεν κανουμε εδω στο μαμυ ;;

εγω σεβομαι τις αποψεις σας, αλλα γιατι τα αγχη μας δεν ειναι σεβαστα ;; ειναι για γελια;

μηπως εμεις δεν θελουμε να χαλαρωσουμε ; να μην περνανε ασχημες σκεψεις απο το μυαλο μας;

αλλες κοπελες ειναι απο τη φυση τους αγχωτικες, αλλες καταθλιπτικες, αλλες πιο cool, αυτο ειναι που μας κανει διαφορετικες...

δεν θελω να με παρεξηγησετε αλλα αν κανω καποιες να αισθανονται ασχημα, που πραγματικα δεν το θελω, να μην ξαναγραψω εδω μεσα... γιατι με αυτα που εγραψες το πρωι ΔΕΝ αισθανθηκα ευπροσδεκτη εδω...

και παλι συγνωμη, ειλικρινα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω το πιστευω οτι εχουμε κ αλλους αντρες στο μενου!!!.... οπως τον δικο σου Σπιρτουλι !!!! ειπα οτι θα κανεις αγορι και δεν το παιρνω πισω!!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!σημερα περασα πολυ δυσκολα στη δουλεια,εφυγα αρον αρον..κατα τις 9:30 το πρωι με επιασε μια απιστευτη ζαλαδα,ιδρωσα ολοκληρη,ετρεμαν χερια-ποδια,με επιασε εμετος και χεσ...ο ταυτοχρονα.και ειχα 4 πελατισσες μεσα...εκατσα κανα δεκαλεπτο στο μπανιο,εριξα νερο..συνηλθα λιγο,αλλα ακομα ψιλοζαλιζομαι και τρεμουν τα χερια μου.καταφερα να φυγω στις 13:00 και μου φορτωθηκε πολυ δουλεια για αυριο.ελπιζω να μη με ξαναπιασει..

εντωμεταξυ σημερα εχω γενεθλια και ο αντρας μου θα γυρισει κατα τις 9 το βραδυ....10 μερες το χρονο τον κρατανε τοσο πολυ στη δουλεια,σημερα βρηκαν...οποτε θα ειμαι μονη μου οοολη μερα.κλαψψψψ!!!βεβαια μου εστειλε λουλουδακια στη δουλεια το μωρακι μου με μια τελεια καρτουλα,με συγκινησε το χαζουλι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ βρε μαρακι γτ στραβωσες ετσι κοριτσι μου?ολες αγχωνόμαστε κ ειναι απόλυτα φυσικο.αντε βρε κουτο μην χαλιεσαι κ φυσικα εδω θα γραφεις ολες τις ανησυχίες σου οπως κανουμε όοοοοοολεεεςςςςς :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εννουσαμε αυτο Μαρακι- σε καμια περιπτωση -ο στοχος ειναι να ειμαστε αισιοδοξες- δεν ειπε κανεις να μην εκφραζουμε τους φοβους μας- εγω ας πουμε μαυτη τη λογικη δεν εχω το δικαίωμα να γραψω τους φοβους μου ξανα στο ποστ- ετσι δεν ειναι? ε, υπαρχει περιπτωση να συμβει κατι τετοιο?

άλλος ηταν ο στοχος...λυπαμαι αν το ελαβες ετσι. :(:(

ο καθε ενας που γραφει εδω νιωθει την αναγκη να μοιραστει τα συναισθηματα του με καποιους αλλους- φυσικα κ θα γραψεις τους φοβους σου!

δεν ξυπναμε ολες με την ιδια διαθεση...αυτο ειναι η μονη αληθεια.

Απο μερους μου συγνωμη αν σε εκανα να νιωσεις ετσι. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προφανως σε μενα απευθυνεσαι Μαρια. δεν ειπε κανενας πως το αγχος της καθε μιας δεν ειναι σεβαστο, ειπαμε να προσπαθησουμε να ηρεμησουμε λιγο και πως δεν πρεπει να ημαστε αρρωστες για να νιωθουμε την εγκυμοσυνη..... θετικες σκεψεις ειπαμε πως πρεπει να κανουμε. τωρα αν θεωρεις λαθος την σταση εμενα της κουκι και του γιουλακι τι να πω.... ουτε θελω να μαλωσω, ουτε ειπα κατι κακοπροαιρετα............. και αν νομιζεις οτι εγω που εχω μπροστα μου και μια παρακεντηση εχω λιγοτερο αγχος κανεις λαθος..... για ελατε αν μπορειτε λιγο στη θεση μου.... τι θα ειχατε παθει??? συγνωμη αν ανοιξα θεμα για παρεξηγησεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταλαβαινω οτι μερικες φορες οταν η ιδια εισαι αγχωμενη, δεν αισθανεσαι καλα να διαβαζεις και για αλλα αγχη και θες να ακουσεις κατι ευχαριστο για να χαλαρωσεις,

αλλες φορες παλι οταν διαβαζεις οτι και αλλοι ειναι αγχωμενοι οπως και εσυ, αισθανεσαι καλυτερα γιατι δεν νιωθεις μονος ...

απλα, αισθανθηκα αδικο το πρωινο μνμ και γι αυτο το λεω,

αυτο δεν σημαινει οτι δεν το σεβομαι ομως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε,χαλαρωστε.η καθεμια οπως νιωθει.εγω ειμαι στα αρχ... μου σαν ανθρωπος,δεν στενοχωριεμαι και δεν αγχωνομαι σχεδον ποτε.εννοειται ομως πως καταλαβαινω και το αντιθετο.πειτε η καθεμια οτι θελετε και μην παρεξηγιεστε.οι ορμονες ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα ρανια να τα εκατοστισεις κ με το καλο το μωρακι σου.δεν καταλαβα ποιος ο λογος να ενοχλειτε καποιος για πραγματα που δεν τον αφορουν πχ αγχος που εμεις εχουμε ο καθενας για τους δικους του ευνοητους λογους οποιος δεν θελει δεν ασχολειται κ δεν γραφει σχολια.ξερετε τις ανησυχιες που εχω κ επειδη δεν μπορω να τις μοιραστω με καποιους αλλους τις γραφω εδω κ πραγματικα με αυτα που μου γραφετε ηρεμω καπως τοτε τι κανουμε κ λεμε κ τα προβληματα που εχει κ αντιμετωπιζει η καθε μια οποια θελει ας αδιαφορησει.στεναχωρεσατε κ το μαρακι μου εχει τοσο καιρο να μπει μεσα κ το αποπηρατε :( το θεμα ληγει εδω :!: σημερα εχω υπερηχο κ περιμενω να περασει η ωρα να παω στις 6 ειναι.ευχηθειτε μου καλη τυχη γιατι την χρειαζομαι ;);)δεςν υπαρχει λογος για παρεξηγηση εγω με τοσα πο σας γραφω δεν θα πρεπε να μιλαω με καμια :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελος παντων το θεμα τελειωνει εδω... δεν ηθελα να θιξω καμμια, ουτε να το παιξω ανετη....... χρονια σου πολλα ρανια, να τα εκατοστησεις και οτι πραγματικα επιθυμεις να αποκτησεις το συντομοτερο!!!!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μισο για να μην παρεξηγιεμαι, εγω το εκτιμαω το σπιρτουλι και αν δεν ηθελα να ειμαι ειλικρινης απεναντι του δεν θα ελεγα τιποτα ...

εγω θελω να μιλαμε εδω μεσα, θελω να ακουω και να με ακουνε !

ρανια.... και βεβαια χρονια σου πολλα !! (ανοιγουμε και το facebook που και που, εεεε!!!)

βρε φιλεναδα ... σαν κριση αγχους μου ακουγεται αυτο που επαθες...παρ ολο που εισαι στα @ρχι..σου

γρηγορα τηλεφωνο στο γιατρο σου !!!!!!!!!! και ξαπλα!

κανε και ενα χαλαρωτικο ντουζακι !

ωχ εχουμε και τυχερες που πανε για υπερηχο σημερα !!!!;;;;;;;; αντε αντε !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα γκαστρουλινια μου!!!Μαρακι πολλα φιλια!εγω ειμαι αισιως στην 18η μερα,απο προχθες ομως με ποναει πολυ h κοιλια σαν περιοδου και οι θηλες! :-? Ααααχ...αμα κανει και ερθει η ρουφιανα!θα την παρει και θα την ...αφησει παντως οσες εκαναν σαλπιγγογραφια,τον αμεσως επομενο μηνα εμειναν εγκυες,δεν θελω να ειμαι η εξαιρεση!!please!!!! :ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...