Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο5


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερούδια!!!

Μπήκα τώρα να σας πω μια καλημέρα γιατί μετά δεν... έχει φαγητό στους γονείς μου καφεδάκι στην πεθερά!!! 8-)8-)8-)

Κυριακή σήμερα κ μάλλον σας πλάκωσε το πάπλωμα.... Λογικό...

Διάβασα τα νέα σας!

Σας στέλνω τις ευχές μου κ μία μεγάλη αγκαλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα, είρθε η ακατονόμαστη δεν άντεχε να μην έρθει, ε και εγώ την καλοδέχτηκα.

Φυσικά δεν έχω όρεξη για τίποτα. ΠΟΝΑΩ!!!!!!!!!

Το σιδέρωμα πως θα το κάνω???

Να έχετε μια όμορφη Κυριακή και μια καλή εβδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργο μπραβο πολυ χαιρομαι που το μωρακι σας ειναι καλα :) ευχομαι τοσο καλα και ακομα καλυτερα να εξελισετε η εγκυμοσυνη.να προσεχεις και να φροντιζεις την μαμα ;) που φανταζομαι ηδη θα το κανεις και με το παραπανω :)

morouli δυναμικα τωρα για τον επομενο μηνα δεν νομιζω να το βαλεις κατω? καλη επιτυχια και ευχομαι ο επομενος μηνας να ειναι ο τυχερος σου,και ο δικος μου ευχομαι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλισπερα...

μπικα να σασ πω ποσ ..αποφασισα στησ επομενεσ μερεσ να μιν μπο στο μαμμυ....

ινε μια προσοπικι αποφασι..που δεν εχι σκεσι με τιποτα απο το μαμμυ...απλοσ νιοτο..ποσ πρεπι να φιγο λιγεσ μερεσ απο αφτα.......μιν ψαχνετε να διτε αν εγινε τιποτα εδο....σασ βαζο απο τον κοπο να σασ πω..ποσ δεν εγινε τιποτα....απλοσ νιοτο την ανγανγι...να ιμε μονι μου....στον κοσμου μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους!!!!!!!!!!

Πώς τα πάτε????

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Εμείς είχαμε ένα υπέροχο ΣΚ (αν εξαιρέσει κανείς τους φοβερούς πόνους στην κοιλιά….. αλλά ακόμη…… “ρωσικές επισκέψεις” δεν…….)

[smilie=blob3.gif]

Το Σαββάτο πήγαμε εκδρομούλα τα 2 μας με το ΤΟΥΤΟΥδάκι μας εκτός Αθηνών…… κόντρα στον παλιόκαιρο………. τις συννεφιές…….. τις “καρέκλες“ εμείς βγαίναμε & τραβούσαμε φώτος…… περάσαμε πολύ-πολύ καλά!!!!!

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Εχθές αράξαμε….. TV-DVD και πολλά PC Games, αγκαλιά με το κουβερτάκι μας ενίοτε….. από ρούχα δεν έφτιαξα τίποτε, για μερικές μέρες καλυπτόμαστε, αλλά σιγά-σιγά θα τα κάνω κι αυτά….. πώς τα βαριέμαι αυτά….

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σήμερα ξεκινάω τ΄Αγγλικάκια μου!!!!!!!!!! Γιούπι!!!!!!!!!!

:ymparty:

Ξεκινάμε Δευτέρα-Πέμπτη 6-8.30 το βραδάκι……. κι αργότερα……. “φορτσάρουμε“ και μεγαλώνουμε το ωράριο!!!!! Το Φροντιστήριο είναι στο κέντρο του Πειραιά…… θα έρχεται ο καλός μου να με παίρνει!!!!!!!!!! Το χρυσούλι μου………… επομένως……. εάν με “χάσετε”…… θα ξέρετε πως δεν προλαβαίνω να μπαίνω γιατί……. “γιαγιάζω!!!!!“ όπως έλεγε ο αδελφούλης μου κάποτε……

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θα προσπαθώ να μπαίνω πάντως τις Παρασκευές……

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Εσείς???? Τίποτε νεότερα???? Όλοι κι όλες καλά μου είσαστε?????

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΞΥΠΝΗΣΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καμία ψυχούλα δεν είναι εδώ.....................

:((

Φεύγω...............

Πάω να κάνω τις δουλειές μου...... παρέα με το ~o) μου........

Γεια χαρά σας...............

:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα χρυσα μου...εμεις ησυχα...καναμε τις βολτιτσες πηγαμε για ψωνια μας φαγαμε του σκασμου

εφτιαξα το σαββατο μεξικανικο τελειο δεν εμεινε τιποτε κ χτες φασολαδα δεν με ενθουσιαζει αλλα πρεπει να τρωμε κ οσπρια ....να δω ο γιος μου ποτε θα φαει...αηδιαζει μονο που τα βλεπει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα χρυσα μου...εμεις ησυχα...καναμε τις βολτιτσες πηγαμε για ψωνια μας φαγαμε του σκασμου

εφτιαξα το σαββατο μεξικανικο τελειο δεν εμεινε τιποτε κ χτες φασολαδα δεν με ενθουσιαζει αλλα πρεπει να τρωμε κ οσπρια ....να δω ο γιος μου ποτε θα φαει...αηδιαζει μονο που τα βλεπει....

Καλημέρα κορίτσι..

Να σου πώ την αλήθεια κ εγώ την φασολάδα δεν την τρώω..Κ εγώ έχω υποσχεθεί στον αντρούλη μου όμως ότι αύριο μεθαύριο θα φτιάχνω για τα παιδιά..Προς το παρόν τρώμε γίγαντες και μπαρμπουνοφάσουλα.. :D

Εγώ για σήμερα έκανα κοκκινιστό με πουρέ...μμμμμ..Απο τώρα το σκέφτομαι.. :lol:

Πιπίτσα μου Καλή αρχή με τα Αγγλικά σου! Εύχομαι να καταφέρεις φέτος να πάρεις το πτυχίο σου!!

Καλημέρα Γιώργο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα χρυσα μου μου αρεσει..αλλα εχω προβλημα με το εντερο....δηλαδη ποναω μετα...αχ αυτο το εντερο με εκαψε φετος...

κ οι γιγαντες μου αρεσουν αλλα ολα τα οσπρια με μετρο..μια φορα το μηνα που λεμε.

τα μπαρμπουνοφασολα ειναι αυτα τα χρωματιστα....?πως τα φτιαχνεις?εχω στο συρταρι κ δεν τα εχω φτιαξει ακομη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα δουλίτσα τώρα το είδα Χρυσάνθη μου!

Κ εγώ πρίν 2 χρόνια τα ανακάλυψα! Τα κάνω όπως τα φασολάκια! Απλά θέλουν κ αυτά όπως όλα τα όσπρια να μουλιάσουν σε χλιαρό νερό.

Τσιγαρίζω το κρεμμύδι ρίχνω το ντοματάκι,τα φασόλια και τα αφήνω να βράσουν.

Ο καθένας βάζει ότι θέλει μετά,εγω βάζω αλάτι λίγο πιπέρι και λίγη ρίγανη!Η μαμά μου βάζει και μαϊντανό.Εγώ δεν βάζω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Που είστε καλέ??? :-w

Πολύ ησυχία έχει πέσει!!

Γιατί έτσι??Άντε ελάτε να πούμε καμιά κουβέντα!! [smilie=director.gif] :!!:!!

Καλημέρα Κάλλι μου..Τα δυο μας απ'ότι φαίνεται είμαστε..Τί κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι κ εγώ..

Είμαι στην δουλειά κ ευτυχώς τα πράγματα είναι πολύ ήσυχα τώρα!! ;)

Με αυτόν τον καιρό δεν έχω όρεξη για τίποτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα lolli!!!!

Πού εξαφανίστηκες εσύ???

Όλα καλά??

Κοριτσάκια έχεις??? :D:D:D

Αχ με το καλό κοριτσάκι μου να τα πάρεις αγκαλίτσα!!

Γεια σου Χρυσα!!!!!

Ειχα αιμορραγια και ημουν ξαπλα γι αυτο και χαθηκα!Ευτυχως δεν εχει να κανει με τα μωρα,αλλα με ενα αγγειακι στη μητρα που εσπασε και μας την εκανε την ζημια :):):):) .Τωρα σηκωθηκα κ ειμαι σε κατ οικον περιορισμο.....Ολα καλα ομως!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ εχω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Χρυσα!!!!!

Ειχα αιμορραγια και ημουν ξαπλα γι αυτο και χαθηκα!Ευτυχως δεν εχει να κανει με τα μωρα,αλλα με ενα αγγειακι στη μητρα που εσπασε και μας την εκανε την ζημια :):):):) .Τωρα σηκωθηκα κ ειμαι σε κατ οικον περιορισμο.....Ολα καλα ομως!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ εχω!!!!

Περαστικά σου κοριτσάκι μου!!! Καλή συνέχεια σου εύχομαι..

Κοριτσάκια ε?? Τέλεια!! Όλα ροζ... :lol::lol:

:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα lolli!περαστικα σου κοριτσακι μου!!!!!με αυτον τον καιρο δεν νομιζω να ειναι και πολυ ασχημα να εισαι σπιτι ετσι???????????ολα καλα να πανε!κοριτσακια ειναι τελικα τα ζουζουνακια σου?με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. και Χρύσα82

ευχαριστω για τις ευχες σας! Η αληθεια ειναι οτι εχω λαλησει απο την κλεισουρα κ το καθισιο αλλα και τι να κανω;;;Υπομονη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...