Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο5


Recommended Posts

κ εγω κοιμαμαι πολυ αργα το βραδυ...2 και 3.το μεσημερι δεν κοιμαμαι ποτε....απλα οταν ξαπλωνω να κοιμησω το μικρακι μου ξεκουραζομαι...σημερα μονο με πηρε κανα 15λεπτο ο υπνος....σπανιο βεβαια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφού είμαστε οι δύο μας Χρυσάνθη μου....ας τα πούμε...

Αν δεν κάνω λάθος....είσαι από Ρόδο;;;

Εμένα ο κουμπάρος μου είναι από εκεί....από την Ιαλυσό...(δεν ξέρω πώς γράφεται!) ...αλλά εγώ δεν έχω πάει ούτε μια φορά!!! Ο άντρας μου δουλεύει και είναι δύσκολο να πάμε έτσι στο άσχετο (πέφτει και λίγο μακριά, εδώ που τα λέμε) και επειδή έχει πάει ήδη 2 φορές....δύσκολα θα πάρει την απόφαση να ξαναπάει....Ίσως να πάω όταν θα αποφασίσει να παντρευτεί ο κουμπάρος μας...αλλά πολύ το αργεί....

Θυμάμαι τον καημένο....όταν ήρθε Δεκέμβριο μήνα στη Θεσσαλονίκη για το γάμο μου....ένιωθε σαν την πολική αρκούδα από το κρύο και την υγρασία...Είχε ξυλιάσει ο κακόμοιρος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαστε με μεταθεση 6,5 χρονια εδω...ας ελπισουμε οτι θα φυγουμε φετος.δεν μου αρεσει καθολου εδω..συνηθισα αλλ οτροπο ζωης στην αθηνα κ δεν μπορω εδω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είσαι στρατιωτικός ή παντρεμένη με στρατιωτικό, αν δεν κάνω λάθος;

Είχα πάντα την εντύπωση ότι η Ρόδος (μεγάλο και κοσμοπολίτικο νησί) δεν έχει να ζηλέψει τπτ από την Αθήνα.. Τελικά όμως το θέμα είναι τι συνηθίζει κανείς και ....πού μεγαλώνει.

Στην Αθήνα πού ακριβώς μένεις;

Δεν ξέρω αν στο είπα άλλη φορά...Να χαίρεσαι το αγγελούδι σου και με το καλό....να έρθει και το δεύτερο....Όλα θα πάνε καλά, αν το αποφασίσεις. Θα το δεις....

Εγώ που δε μένω έγκυος τι να πω; Μάλλον θα έχω το....ασύλληπτο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι ο συζηγος στρατιωτικος....εγω εδω δεν δουλευω γιατι φυσικα δεν εχει τιποτε να κανω...ειναι χαλια

αμα επιστρεψω αθηνα να θα κανουν οι εταιρειες για μενα...οταν με το καλο θα δουμε....

ναι εχω ενα αγορακι κ ευχαριστω για τις ευχες....κ 2 αγγελουδια φυσικα...ειμαι μαμα κ αγγελουδομαμα....

ωραιο αυτο το ασσυληπτο...εχεις ψαχτει καλα?πηγες σε κανα καλο γιατρο?ο συζηγος?στα λεω γιατι δεν εχουμε μιλησει κ πολυ μαζι κ δεν θυμαμαι ακριβως...ο γιατρος ειναι τα παντα στις δυσκολες περιπτωσεις πιστεψε με....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βγαινω κ εγω γιατι ξυπνησε το αστερακι μου....α δεν σας ειπα τον ρωταω...''ποσο αγαπας την μανουλα''

κ μου λεει ''μεχρι το Αλφα του Κενταυρου''...παλια λεγαμε μεχρι το φεγγαρι....αχ το ζουζουνακι μου....θα παω να του κανω αγκαλιτσες τωρα .... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχουμε μπει στη διαδικασία να ψαχτούμε ενδελεχώς....Ο σύζυγος θα πάει σε δύο εβδομάδες για σπερμοδιάγραμμα και μετά θα πάρω σειρά εγώ.... Κάνω κάθε χρόνο υπέρηχο, έχω κάνει το προγεννητικό έλεγχο, έχω ψάξει το θυροειδή μου....αλλά θα τα βάλω όλα σε μια σειρά και θα τα κάνω μια και έξω....

Ο γιατρός μου είναι πολύ καλός....συζητήσιμος...ακριβής....γενικά τον εμπιστεύομαι.

Θα πάω τώρα τον άλλο μήνα με το που θα πάρουμε το αποτέλεσμα του σπερμοδιαγράμματος....για να συζητήσουμε διεξοδικά....Δεν ξέρω τι γνώμη θα έχει...αλλά θέλω να ξεκινήσω σπερματεγχύσεις....(όποιο και αν είναι το αποτέλεσμα) αν και ο σύζυγος μου είναι αντίθετος!

Είχα ένα χειρουργείο βέβαια στο παρελθόν (κύστη στο αιδοίο) και δε μου το καθαρίσανε καλά ( η βλακεία είναι ότι δεν πήρα το γιατρό μου - ήμουν Θεσσαλονίκη τότε και είχα και εκεί έναν καλό γιατρό- και μπήκα εσπευσμένα στο χειρουργείο χωρίς να ειδοποιήσω το γιατρό μου!!!). Και να σκεφτείς ότι η μητέρα μου είναι του επαγγέλματος....και από την τρομάρα που πήρε δεν το σκέφτηκε ούτε και αυτή...

Ο γυναικολόγος μου εδώ λέει ότι αν και δεν έχω καθαριστεί καλά....κάνω συνεχώς παρακεντήσεις...για να μη μπω χειρουργείο πάλι....δεν έχει επηρεαστεί η γονιμότητά μου....

Απλά μίλησα για το "ασύλληπτο" γιατί και πριν τον άντρα μου - με την προηγούμενη σχέση (πολλών ετών) , δε σκεφτόμουν καθόλου το αν θα μείνω έγκυος....ούτε παίρναμε πάντοτε προφυλάξεις....και ωστόσο....ποτέ μου δεν έχω μείνει έγκυος....ούτε κατά τύχη....

Είμαι και μεγάλη σε ηλικία....και έχω ένα άγχος παραπάνω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τανια μου οπως λενε οι γιατροι γυναικα με μητρα θα κανει παιδι....ο κοσμος να χαλασει....κ σιγουρα μητρα εχεις οποτε ολα καλα θα πανε...καλα κανεις κ ψαχνεσαι κ να δεις κ 2 κ 3 γιατρους για να εισαι σιγουρη για τις απαντησεις....

το δικο μου θεμα..ειναι τυχαιο...μιλαμε για πολυ τυχη..ουτε λοττο να επαιζα...η συλληψη ειναι ευκολη αλλα μετα κανεις δεν ξερει...αλλα αυτη την φορα ειμαι προετοιμασμενη θα κανω ή τροφοβλαστη ή αμνιο κ οτι γινει...δεν μπορω να ειμαι μεσα στο αγχος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες Χρυσάνθη μου και πάλι!

Το ξέρω ότι σήμερα όλες οι γυναίκες μπορούν να κάνουν παιδιά...αλλά εμένα το θέμα μου είναι ψυχολογικό....Δεν το ψάχνω, είμαι συνεχώς με ένα "γιατί" , το ψάχνω, αγχώνομαι και προβληματίζομαι περισσότερο...

Δεν μπορώ να κάνω κάτι παραπάνω...παρά μόνο να ελπίζω πως θα με λυπηθεί ο Θεός και θα μου το στείλει...Δε γίνεται να προσφέρω αγάπη και να χαρίζω στιγμές χαράς σε άλλα παιδιά....και να μην μπορώ να γευτώ εγώ την ευτυχία μέσα από τα δικά μου παιδιά....

Στο κάτω - κάτω, δεν έχω κάνει και πολλές αμαρτίες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!

Πώς πάει?????

Θέλω καφέ....................

:!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:

Το στομάχι μου είναι χάλια........................

:ymsick:

Εξακολουθώ να πονάω πάρα πολύ.......... κάτι σουβλιές ώρες-ώρες........ σα μαχαιριές........... Περίοδος ακόμη δεν ήρθε............ εμ βέβαια............ γιατί να έρθει καθημερινή??? Να μη μου "απαυτώσει" το ΣΚ.... που περιμένουμε πώς και πώς να πάμε βόλτα με το ΤΟΥΤΟΥ???? Ουστ!!!!!!!!!!!!

Κόντρα στη θέλησή μου για φραπέ....... βολεύομαι με MILKO.............

Εσείς????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα πιπιτσα μου!τι κανεις?γιατι ποναει η κοιλιτσα σου και το στομαχι?επειδη ειναι να ερθει η ακατανομαστη ή απο κατι αλλο?κι εγω στην αναμονη ειμαι εδω και δεκα μερες αλλα δεν εχω κανενα συμπτωμα περιοδου και με βλεπω παλι να περιμενω κανενα μηνα! X(X(X(X(X(X(X(X(X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!

Τί κάνετε?Έφυγα απότομα εχθές.. :oops: Με φώναξε ένας συνάδελφος στο γραφείο του να του δείξω κάτι και μετά ήρθα έκλεισα το pc και έφυγα!!

Πηνελόπη μου πρόσεχε γιατί τριγυρνάνε και πολλές ιώσεις!(Για το στομαχάκι και την κοιλίτσα σου που σε πονάνε)

Ο άντρας μου είναι χάλια και κάθε μέρα που περνάει αντι να καλυτερεύει, γίνεται χειρότερα! Σήμερα δεν πήγε στην δουλειά για να πάει πάλι στον γιατρό,άντε να δούμε τί θα του πεί..

ΚΤΚ τί κάνεις?Μέρες έχω να σε "δω"..Πάλι είσαι σε μεγάλη αναμονή??

Γιώργο μου με το καλό να δείτε το ζουζουνάκι σας!!Όλα να είναι τέλεια εύχομαι!!

Κρυώνω σήμερα ακόμα πιο πολύ..Όσο πάει πέφτει η θερμοκρασία 12 βαθμούς αυτην την ώρα έξω..Φυσικά η βροχή συνεχίζεται :(

Μαράκι μου καλό ταξίδι να έχεις!! Με το καλό να φτάσεις στα μέρη μας!!

Αυτά προς το παρόν...Φιλιά σε όλους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!

Τί κάνετε?Έφυγα απότομα εχθές.. :oops: Με φώναξε ένας συνάδελφος στο γραφείο του να του δείξω κάτι και μετά ήρθα έκλεισα το pc και έφυγα!!

Πηνελόπη μου πρόσεχε γιατί τριγυρνάνε και πολλές ιώσεις!(Για το στομαχάκι και την κοιλίτσα σου που σε πονάνε)

Ο άντρας μου είναι χάλια και κάθε μέρα που περνάει αντι να καλυτερεύει, γίνεται χειρότερα! Σήμερα δεν πήγε στην δουλειά για να πάει πάλι στον γιατρό,άντε να δούμε τί θα του πεί..

ΚΤΚ τί κάνεις?Μέρες έχω να σε "δω"..Πάλι είσαι σε μεγάλη αναμονή??

Γιώργο μου με το καλό να δείτε το ζουζουνάκι σας!!Όλα να είναι τέλεια εύχομαι!!

Κρυώνω σήμερα ακόμα πιο πολύ..Όσο πάει πέφτει η θερμοκρασία 12 βαθμούς αυτην την ώρα έξω..Φυσικά η βροχή συνεχίζεται :(

Μαράκι μου καλό ταξίδι να έχεις!! Με το καλό να φτάσεις στα μέρη μας!!

Αυτά προς το παρόν...Φιλιά σε όλους!!!

καλημερα χρυσα μου!εγω οπως παντα σε μια αναμονη ειμαι!καποια στιγμη θα ξαναπαω στο γιατρο γιατι μου ειπε μετα το καλοκαιρι να παω για να μου δωσει κανενα χαπακι παλι!!!και το χειροτερο απ'ολα ειναι οτι ειμαι αρρωστη και φοβαμαι να παρω κατι αλλο ακτος απο ντεπον γιατι ποτε δεν ξερεις τι μπορει να σημαινει αυτη η αναμονη!αν και δεν εχω κανενα απολυτως συμπτωμα αλλα το ρισκαρεις???τα νευρα μου κροσια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε? Εμείς εδώ έχουμε πάρα πολύ κρύο! 8 βαθμούς έχουμε τώρα... μπρρρρρρ!!

sneeze.jpg

Πιπίτσα μου πιές κανένα τσαγάκι μπάς και ηρεμήσεις λίγο...

Χρύσα μου περαστικά στον καλό σου...

Κάλλι μου ελπίζω αυτή τη φορά η καθυστέρηση να έχει καλό αποτέλεσμα...

Γιώργο περιμένουμε νέα σας!

Κοριτσάκια είμαι στη δουλειά γιαυτό δεν γράφω πολλά!

Σας φιλώ όλες!!!!

Κάλλι μου με λένε Γιελήζ!!! Χάρηκα! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά σου Κάλλι μου!! Καλά κάνεις και δεν παίρνεις κάτι!Σιγούρεψέ το πρώτα και μετά!!

Καλημέρα Diosa Μου!!!!Σ'ευχαριστώ.. Επιτέλους Παρασκευή.. ;)

Όλο το Σ/Κ με βλέπω κουκουλωμένη μπροστά στο τζάκι!!! :lol::lol::lol:

:? Ε...θα κάνω και λίγες δουλίτσες :roll::roll::lol::lol::lol::lol:

Η Νίνα ακόμα να ξυπνήσει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά σου Κάλλι μου!! Καλά κάνεις και δεν παίρνεις κάτι!Σιγούρεψέ το πρώτα και μετά!!

Καλημέρα Diosa Μου!!!!Σ'ευχαριστώ.. Επιτέλους Παρασκευή.. ;)

Όλο το Σ/Κ με βλέπω κουκουλωμένη μπροστά στο τζάκι!!! :lol::lol::lol:

:? Ε...θα κάνω και λίγες δουλίτσες :roll::roll::lol::lol::lol::lol:

Η Νίνα ακόμα να ξυπνήσει??

Χρύσαμου που να ξυπνήσει η Νίνα? Δεν είδες τι ώρα έγραψε εδώ για να μας πεί καλημέρα??? χαχαχα 2 am χαχαχα

Καλά θα κάνεις Χρύσα μου... οι δουλειές ποτέ δεν τελειώνουν οπότε απόλαυσέ το! Και εγώ έτσι λέω να κάνω! :mrgreen::mrgreen:

Έβλεπα ένα όνειρο χθές... ότι με πονούσε το κεφάλι και πήρα mesulid και την επόμενη μέρα έμαθα ότι ήμουν έγκυος!!!! :shock::shock::shock: το τι άγχος τράβηξα στον ύπνο μου δεν λέγεται!!! Μάλλον ήταν να δώ αυτήν την συζήτηση με τα φάρμακα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sorry που δεν απαντάω άμεσα αλλά κάνω κι άλλα πράγματα στο PC!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σας παιδάκια..............

Θέλω να πιω κανένα ζεστό..... αλλά μετά να βγω έξω???? Στον ψόφο????? Δε λέει.....

Εκτός εάν φτιάξω έναν ελληνικούλη...... ελαφρύ......

Και πάω για σιδέρωμα...... θα ζεσταθώ κιόλας............

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τα Ζέππελιν...... τα θυμάστε???? Τα φουσκωτούλικα πριν την Ολυμπιάδα?????

Εεεεε....... κάπως έτσι είναι κι η κοιλιά μου.....................

Για πολύύύύύύύ πρήξιμο λέμε.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimerα.. τη κανου τα κοριτσια μου?

ολα καλα?

χρισα περαστικα στον ανδρα σου...

γυελιζ...εβαλα το φοτο..πρωι πρωι!!!..για να ιμε προτι!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

καλι μασ ελιψεσ...

πιπιτσα..ακομα δεν φανικε η.....???????????

καλιμερα και στα ιπολιπακαριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
    • P.S έχεις δει και εσύ το ντοκιμαντέρ...; Επειδή αναφέρεις το "1 στις 4"... Ε ρε κλάμα που είχα ρίξει... Και έτυχε μάλιστα να το πετύχω τυχαία στην ΕΡΤ την επόμενη της αποξεσης.. 😫 Όμως τώρα είναι μια άλλη εγκυμοσύνη, ένα άλλο μωράκι και θα πάνε όλα κατ'ευχήν!! 🙏🙏🙏🙏
    • Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 🥰🥰   Ε να δούμε και με το αιμάτωμα τι θα γίνει.. θέλει πολύ προσοχή.. Την επόμενη Τρίτη έχω αυχενική στις 25.. 🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏
    • Αχ πόσο σε νοιωθω.. πόσο σε νοιωθω..!! Εμένα με έπιασε πανικός και πήγα στα επείγοντα για να δω το μωράκι μου.. ήμουν βέβαιη ότι είχε σταματήσει η καρδούλα του.. ευτυχώς όλα ήταν καλά!! Είμαι σίγουρη πως και σε εσένα όλα καλά θα είναι!! ❤️❤️❤️❤️ Μαζί είμαστε σχεδόν, 4 μέρες μπροστά μου είσαι! Όλα καλά θα μας πάνε γλυκιά μου!! Πρέπει να το πιστέψουμε..! Πρέπει να έχουμε πίστη στα σπορακια μας..!!! 🙏🙏🙏 Η @Θέτις Κ.τα έγραψε πάρα πολύ όμορφα!! ❤️❤️ Μπράβο κοριτσάκι μου για την στάση σου, δίνεις δύναμη και θετική ενέργεια και σε εμάς!! 😘😘😘
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...