Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο5


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αμα το κερδισψ εγω τι θα το κανω? Αφου ξερω ακριβως πια μερα ειναι...εχω κ συμπτωματα....τωρα που πηγα στο γιατρο να με δει ειχα ωορηξια...τις λεω εχω κ ωορηξια...μου λεει ναι σιγα που το ξερεις....κοιταζει σοκαρετε κ μου λεει οντως....ε πως τα επιασα τα κοριτσια της λεω....

τωρα δεν ξερω αν θελω να κανω κοριτσια...φοβαμαι...μα να μην με θελει καθολου....

Δεν πειραζει αμα κερδισω εγω θα τα χαρισω στην αδελφη μου που κανει μονο αγορια.... :lol::lol::lol:

Μα ειδατε εχω κερδισει κ δεν το ξερω.....Τυχαιο δεν νομιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσες…………

Πάω να τσιμπήσω κάτι και να την ξαπλάρω λιγάκι…………..

Πονάω πάρα πολύ……. είδα και τα γνωστά καφέ χτες βράδυ…………

:((:((:((:((:((

Έρχεται η κακούργα……….. που να μη σώσει!!!!!!!!!!!!

Ουστ!!!!!!!!!

:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

Αν μπορέσω θα ξαναμπώ αργότερα………….

Φιλούδια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα....ναι πιλοτος....επειδη πηγαινοερχομαστε με αεροπλανο συχνα αθηνα-ροδο του αρεσε....κ γιατρος επισης στην βραδυνη βαρδια...συνεχεια με εξεταζει...εγω προτιμω γιατρος γιατι τα αεροπλανα με φοβιζουν....

αλλα αληθεια τωρα ειναι πανεξυπνο....ξερουμε αγγλικα κ αλλα πολλα...εχει μαμα πανεξυπνη :lol::lol:

ναι Γιεληζ μου κανω ζαβολιες....ειμαι ζαβολιαρα.... :roll:

περαστικα Σαμανθα μου κ να προσεχεις το μπεμπε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, σας διαβάζω και έχω τρελαθεί στο γέλιο....

έχω τόσο πολύ δουλειά που δεν καταφέρνω να γράψω..

Επίσης να ρωτήσω, σκεφτόμουνα να κάνω χοριακή 3 μέρες πριν την περίοδο, τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια σας αφήνω!!! Να συμμαζέψω λίγο και μετά θα φύγω!! τα λέμε αύριο!! Φιλάκια σε όλες!!!!

Καλό μεσημέρι και καλή ξεκούραση σε όλες!! Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, σας διαβάζω και έχω τρελαθεί στο γέλιο....

έχω τόσο πολύ δουλειά που δεν καταφέρνω να γράψω..

Επίσης να ρωτήσω, σκεφτόμουνα να κάνω χοριακή 3 μέρες πριν την περίοδο, τι λέτε?

Καλώς το κορίτσι!!

Εγώ θα έλεγα να περιμένεις μερικές μερούλες... Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ έγραφα έγραφα και σβήστηκε!!! :(:(:(:(:(:(

Έλεγα ότι σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας και σας εύχομαι καλή επιτυχία!!!

Και σχετικά με τους πιλότους, έλεγα ότι έχω έναν παιδικό φίλο που απο μικρός ήθελε να γίνει πιλότος και του αγοράζαν οι γονείς του είδη μοντελισμού (υπάρχουν ειδικα΄μαγαζιά για αυτό) και το είχα σαν χόμπυ και όταν μεγάλωσε και ήθελε αν σπουδάσει πιλότος επειδή ο πατέρας του δεν τον άφηνε γιατί φοβόταν, έγινε μηχανολόγος μηχανικός αεροπλάνων και είναι πάρα πολύ χαρούμενος!!

Εγώ πάντως αν κάνω αγοράκι θα του πάρω σίγουρα τέτοια!! (εάν θέλει δηλαδη :D:D:D )

Χρυσάνθη μην σου πει ότι θέλει να γίνει αστροναύτης μετά όμως :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν έχω όρεξη να δουλέψω καθόλου ρε παιδιά. τι πράγμα είναι αυτό...και πόσο δουλειά έχω δεν λέγετεεεεε

τα νευρα μου :x:x:x

εσείς όλα καλά έτσι? πιπιτσα άντε υπομονή και θα περάσει και αυτό.

Samantha περαστικούλια, Χρυσάνθη μια χαρά έξυπνη σε βρίσκω, Diosa μου σε ευχαριστώ,

κορίτσια είστε σουπερ όλες, σορυ που δεν γράφω ονοματα άλλα δεν τα θυμάμαι όλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερίζω την ωραία παρέα.....

Είναι κανείς εδώ;;;;

Φτου και βγαίνω.....Εμφανιστείτε...γιατί δεν μπορώ να σας βρω

DIOSA το τεστ....ομολογουμένως πολύ καλό.....!!!!

Υπάρχει βέβαια και ένα άλλο τεστ....αυτό της ΝΑΣΑ ....που είναι πολύ δύσκολο....αλλά δεν ξέρω γιατί δεν μπορώ να το κατεβάσω τώρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα σπίτι, βρήκα έτοιμο φαγητό και είπα να κάτσω μαζί σας μέχρι να έρθει ο καλός μου!!!

Morouli υπομονή βρε με τη δουλειά!!

Τανια μου το θέλω το τεστ της NASA, όποτε το βρείς στείλτο μου σε παρακαλώ... :) Ευχαριστώ!

Τα άλλα κοριτσάκια έφυγαν όλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι επαθα εγω.....πηγα να ταισω τον μικρο μου...να σου ηρθε νωριτερα ο συζηγος...εβαλα να φαμε κ εμεις κ ο γιος μου μου εκλεισε το μαμυ....τους εβαλα για νανι τωρα κ ηρθα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα να σας πώ μια καλημέρα γιατί δεν ξέρω πως θα εξελιχθεί πάλι η μέρα!!

Τι κάνετε? Χαθήκαμε..Έχω πολύ δουλειά αυτές τις μέρες και δεν μπορώ να μπω όσο θα ήθελα..

Από την Δευτέρα όμως θα είναι πιο ήσυχα τα πράγματα και θα μπορώ να μπαίνω πιο συχνά!!

Μαράκι μου έτοιμη για το ταξίδι?? Να ξέρεις ότι έχει αρκετό κρύο και βρέχει συνέχεια!! :?

Εχθές γέννησε μία ξαδέρφη μου! Σκέφτηκα αντί για ένα κλασικό δώρο, τώρα που είναι ακόμα στο νοσοκομείο ,να προσπαθήσω να φτιάξω ένα diapercake!!!

:shock:

Πήγα στα jumbo πήρα δωράκια μετά πήγα πήρα και πάνες και κάθισα το βράδυ και το έφτιαξα..Ήταν λίγο δύσκολο ομολογώ..Σε κάποια φάση κόντεψαν να με πάρουν τα κλάματα αλλά ήρθε και ο άντρας μου να με βοηθήσει και τελικά το διασκεδάσαμε πολύ!! ;):):D

Είναι πολύ εύκολο και πολύ όμορφο δώρο! Έβαλα 2 κουβερτούλες,πιπίλες,μπιμπερό,62 πάνες, φορμάκια , καλτσούλες, παπουτσάκια, σαλιάρες, κουδουνίστρες και πολλά άλλα πραγματάκια!! Έγινε πολύ όμορφο! Θα βγάλω φωτογραφία το απόγευμα και θα σας το βάλω να το δείτε! Ενθουσιάστηκα πραγματικά.. :D:D Και στην άλλη μου την ξαδέρφη που γεννάει σε ένα μήνα το ίδιο θα κάνω και αργότερα θα τους πάρω το καλό το δωράκι!!

Αυτά από μένα προς το παρόν..Ελπίζω να μπώ και αργότερα λίγο..

Φιλιά πολλά

:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσουπράκια!!!!!!!!!!!

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Τί κάνετε???????

Σήμερα ο καιρός έχει τα μαύρα του τα χάλια!!!!!!!!!!!!!!

Πάλι καρέκλες θα ρίξει....... σίγουρα.........

Εγώ εξακολουθώ να πονάω πολύ, αλλά περίοδος ακόμη δεν........ τώρα που την θέλω τη τζαμμένη δεν έρχεται!!!!!!!! Ουστ!!!!!!!!!! Γιατί δεν έρχεται στην ώρα της ρε γμτ??? Να μην αρχίζω πάλι να “ονειρεύομαι“???? Έλεος………….

Πρωϊ-πρωϊ διάβασα κι ένα postaki της φίλης μου της Ροδίτισσας ( από εδώ το Mammy..... που γνωριστήκαμε από κοντά πέρισυ το καλοκαίρι!) κι έβαλα τα κλάμματα..... στενοχωρήθηκα πάρα πολύ...... παρόλο που έχουνε περάσει κοντά 8 χρόνια που "έφυγε"........ είναι στιγμές που μου λείπει πάρα πολύ και κλαίω και τον γυρεύω...... ουφ...... μακάρι να πάνε όλα καλά για το μπαμπά της Ελένης μου...... μακάρι..... το εύχομαι ειλικρινά......

Ουφ........

Εσείς????.... Κανένα νέο??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • μηπως καθυστερήσει να μου τα στείλει...και γεννήσω και δεν τα έχω...πιο πολύ για το πως θα βγω απο την κλινική χωρίς κάθισμα 🤷 θα πρέπει αναγκαστικά να αγοράσω μετά!
    • Καλησπέρα και καλή επιτυχία σου εύχομαι!!! Εγώ έχω μία άλλη περίπτωση συγγενούς ανωμαλίας, έχω δίκερο μήτρα που είναι χωρισμένη σε 2 κοιλότητες. Όσους γυναικολόγους είχα επισκεφθεί μου έλεγαν ναι θα κάνεις παιδί αλλά θα έχεις 2-3 αποβολές μέχρι να ανοίξει λίγο η μήτρα! Ταλαιπωρη΄θηκα αρκετά και άλλαξα 4 γιατρούς μέχρι να καταλήξω στον τωρινό. Στο μεταξύ είχα 4 αποβολές και ανακαλύψαμε και μία αδυναμία στο σπέρμα. Εν τέλει έχω τώρα την κόρη μου, 15 μηνων, με φυσική σύλληψη! Είμαι τώρα 40 ετών, ελπίζω να σου έδωσα θάρρος!!!
    • Καλησπέρα @AGAPOULLA1993! Το αντιμετώπισα κ εγώ αυτό με την μικρή μου. Διήρκησε λιγο παραπανω απο χρονο , μετα σταδιακά τα προσθέσαμε κ τώρα στα 2.5 έτη τρώει τα πάντα.  Ως προς τον θηλασμό ναι , δεν έτρωγα τίποτα που να περιέχει έστω κ ίχνη. Είναι λίγο δύσκολο στην αρχή αλλά μετά είναι μια συνήθεια. Εμείς θηλασαμε μέχρι τα 2 έτη,  οπότε όπως καταλαβαίνεις το περάσαμε μαζί!! Σου στέλνω μπόλικη δύναμη και υπομονή!! 
    • Άντε ωραία ξεκινήσατε και εγω τώρα λέω αύριο να κάτσω να τα ξεδιαλέξω να βγάλω αυτά που θα χρειαστώ για τους πρωτους μηνες γιατί τα έχω λίγο μπερδεμένα όλα μαζί καλοκαιρινά χειμωνιάτικα δεν τα έχω χωρίσει 
    • Και εγω δεν έχω πάρει μπιμπιλινα καθόλου και μερικά αλλά πραγματακια που θα χρειαστώ  γιατι αγχώνεσαι μήπως τελικά δεν σου τα στείλει καθόλου και ψάχνεσαι τελευταία στιγμή ; Γιατί αν σου τα στείλει και αργότερα δεν σε πειράζει ένα καθάρισμα θα θέλουν μόνο  αλλα να πω την αλήθεια και εμένα μου έστειλε η ξαδέρφη  μερικά πράγματα πληρωσα μεταφορική να έρθουν στο χωριό και τελικά ήταν άχρηστα πχ το κάθισμα του αυτοκινήτου ήταν για πέταμα αγόρασα άλλο τελικά και μερικά ακόμα που μου έστειλε τα πέταξα έκλαψα τα λεφτά που έδωσα στην μεταφορική 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...