Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο5


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!!!!!

Τί κάνετε??Εγώ έχω αρκετή δουλίτσα σήμερα και δεν μπορώ να πολυ-συμμετέχω.... :lol:

:-*:-*:-*

Καλά είμαστε Χρύσα μου! Προσπαθώ να πείσω τα κορίτσια μας να κάνουν test IQ αλλά δεν θέλουν!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είσαι καλά φιλενάδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Ε ναι βρε Πιπίτσα μου!! Να ξεφύγουμε και λίγο!! Όλο λίστες για εγκυμοσύνες και για εγκυμοσύνες to be κάνουμε!! Ας κάνουμε και μια λίστα για κάτι άλλο!!

Έτσι να έχουμε να λέμε!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ναι βρε Πιπίτσα μου!! Να ξεφύγουμε και λίγο!! Όλο λίστες για εγκυμοσύνες και για εγκυμοσύνες to be κάνουμε!! Ας κάνουμε και μια λίστα για κάτι άλλο!!

Έτσι να έχουμε να λέμε!! :lol::lol::lol::lol:

=))=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου τι έγινε? Γιατί απόρησες???? χαχαχα :lol::lol::lol:

xrisaaa προσεξε...τα θιμοσι παλι..και δεν τα σου μιλαι για σιμερα...ιδεσ εχτεσ τη επαθα εγο??..ιδεσ???..αλα τορα ξερο με τη να την γλικανο.... :lol::lol::lol::lol: ...με ενα γαλακτομπουρεκο!!!!χαχαχαχα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrisaaa προσεξε...τα θιμοσι παλι..και δεν τα σου μιλαι για σιμερα...ιδεσ εχτεσ τη επαθα εγο??..ιδεσ???..αλα τορα ξερο με τη να την γλικανο.... :lol::lol::lol::lol: ...με ενα γαλακτομπουρεκο!!!!χαχαχαχα :lol:

:ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα......τι κανετε...?χτες με πεταξε το μεσημερι.....κ δεν σας χαιρετησα.....

ακουω για λιστα με IQ οχι να το παινευτω αλλα ειμαι πανεξυπνη :oops::oops::oops: .....εχω κ αποδειξεις αν θελετε....φαινεται αλλωστε οτι μπερδεψα τους επιστημονες με τις γνωσεις μου :lol: .....οι ιδιοι μου ειπαν θα δινεις κ συμβουλες σε λιγο.....πραγματικα το σκεφτηκα καλα αν παρω το πτυχιο μου (καποια στιγμη) θα κανω master στην γεννετικη μονο κ μονο για να βοηθαω ανθρωπους....γιατι εμενα δεν με βοηθησε κανεις μονη μου τα ψαχνω....τεσπα.....

επισης ο γιος μου πηρε απο εμενα....:lol: μην γελατε τα εννοω....

ειδατε με ποση θετικη ενεργεια μπηκα.....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την Χρυσάνθη μας!!

Χρυσάνθη μου δεν είχα καμία αμφιβολία ότι έχουμε πανέξυπνες κοπέλες στο θεματάκι μας!! χαχα

Γιαυτό άλλωστε είπα να βγάλουμε στη φόρα τα IQ μας για να μιλάμε και με αποδείξεις!! :D:D:D

Αλλά με γράψανε!! :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε Γιεληζ πρεπει να σκεφτεις τι αποδειξεις θα καταθετουμε...να δουμε τελικα ποια θα κερδισει το βραβειο....Τωρα τι θα κερδισει δεν ξερω....δεν μου ερχετε αλλα σημασια εχει να ξεφευγουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...