Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο5


Recommended Posts

Νίνα μου τα διάβασα.... έφταιγες, δεν λέω, αλλά νομίζω πως θα σε συγχωρέσει!!! :D:D:D

Τάνια μου δεν βρέχει αλλά έχει μια συννεφιά κ μια καταχνιά απίστευτη... Χειμώνιασε εντελώς!

Περιμένω το τρίτο πλυντήριο να τελειώσει... Αυτά τα ρουχαλάκια θα απλωθούν έξω γιατί οι απλώστρες μου γέμισαν!!! Αν βρέξει.... πάμε πάλι από την αρχή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ωραίο είναι αυτό το τραγούδι πράγματι....

Αλλά, αν θες τη γνώμη μου, για να τα ξαναβρείτε με τη DIOSA και να δεχτεί τη συγγνώμη σου στείλε Παπακωνσταντίνου.......

Είναι ο αγαπημένος της και θα πέσει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ Τάνια!

Νίνα δοκίμασε Παπακωνσταντίνου κ θα δεις!!! Το "Συγνώμη" του Βασίλη ταιριάζει, έχει κ μουσική του Πυροβολάκη κ διαφέρει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ Τάνια!

Νίνα δοκίμασε Παπακωνσταντίνου κ θα δεις!!! Το "Συγνώμη" του Βασίλη ταιριάζει, έχει κ μουσική του Πυροβολάκη κ διαφέρει...

κοριτσια ευαριστο ..μολισ τα εμαφανιστιι...αφτο τα μπι προτοσ!!!! :lol::lol::lol:

μπασ και τα με λιπιτι..και λιγο...και η καρδια τησ η "καλι"..τα με σινχορισιιιιιι.... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρα στο Πανεπιστήμιο δουλεύεις;

Έχω σχηματίσει αυτή την εντύπωση και συγνώμη αν κάνω λάθος.....

Νίνα πάρτην τηλέφωνο και βάλτην να ακούσει το κομμάτι του Παπακωνσταντίνου..... :lol::lol::lol::lol::lol:

Η Λόλλι, κορίτσια, πού χάθηκε; Ξέρει καμιά σας νέα της;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφιερωμένο κορίτσια.....

http://www.youtube.com/watch?v=7neSEqz-A3Q?

Τι μου θύμισε τώρα.....

Μητροπάνος.....λατρεία!!! Τον λένε και Δημήτρη (το όνομα του άντρα μου!!). Τυχαίο;;;; Δε νομίζω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρα στο Πανεπιστήμιο δουλεύεις;

Έχω σχηματίσει αυτή την εντύπωση και συγνώμη αν κάνω λάθος.....

Νίνα πάρτην τηλέφωνο και βάλτην να ακούσει το κομμάτι του Παπακωνσταντίνου..... :lol::lol::lol::lol::lol:

Η Λόλλι, κορίτσια, πού χάθηκε; Ξέρει καμιά σας νέα της;

το σκεφτουμεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!

αλα φοβαμε να την ενοχλισοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε για το τραγούδι, έχω έρωτα τρελό με τον Μητροπάνο...

Όχι Τάνια μου, δεν δουλεύω δυστυχώς ούτε στο Πανεπιστήμιο ούτε πουθενά... Φοιτήτρια είμαι (τρομάρα μου στα γεράματα)... Κάνω διδακτορικό κ μέσα στις υποχρεώσεις μου είναι κ να βοηθάω τον καθηγητή μου με τις δουλειές του γραφείου... Αφιλοκερδώς, φυσικά, για το "καλό της εκπαίδευσης"... Γι΄αυτό κ το ονομάζω "αγγαρεία¨... Δεν θα το έλεγα ποτέ έτσι αν εργαζόμουν κανονικά... Για κάποιο χρονικό διάστημα βέβαια μου έδιναν κάτι ψίχουλα, αλλά πάνε 2 χρόνια που κόπηκαν τα πολλά-πολλά λόγω έλλειψης κονδυλίων!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως έχεις σχέση με το Πανεπιστήμιο...

Σε ποια σχολή είσαι;

Όσο για τα γεράματα....ποτέ δεν είναι αργά για τη γνώση....

Ίσα ίσα όσο πιο μεγάλος σε ηλικία, τόσο περισσότερο εμβαθύνεις στην ουσία των πραγμάτων.....

Και εγώ μεγάλη έφυγα στο εξωτερικό για μεταπτυχιακό...Σκεφτόμουν και για διδακτορικό αλλά έφυγα από τη Θεσσαλονίκη, όπου είχα τα "κονέ" και στην Αθήνα....για να είμαι ειλικρινής...τεμπέλιασα και δεν μπήκα σε τέτοιες διαδικασίες....Αν και ακόμα υπάρχει στο μυαλό μου....αλλά πλέον νιώθω "γριά" και δε θα είμαι απόλυτα συγκεντρωμένη....

Νίνα ....αν δεν την πάρεις τηλέφωνο....δεν πρέπει να το κουνήσεις από εδώ....

Ανά πάσα στιγμή μπορεί να μπει....και πρέπει να είσαι εδώ....για να σε συγχωρέσει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.youtube.com/watch?v=gFmYAEj0uJA?

ΑΧ....αναμνήσεις....πολλές αναμνήσεις.....

Τα χρόνια περνάνε .....κυλάνε γρήγορα όπως το νερό.....και εμείς μένουμε να αναπολούμε τις στιγμές.....

Τουλάχιστον, ας απολαμβάνουμε το καθετί που ζούμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω την αλήθεια Τάνια εγώ μετά το μεταπτυχιακό δεν σκεφτόμουν να συνεχίσω... Ήξερα ότι ούτως ή άλλως αυτό που σπούδασα δεν θα με βοηθήσει να εργαστώ πουθενά... Όχι ότι δεν μου αρέσει, βέβαια... Στη διδακτική έκανα το μεταπτυχιακό κ εκεί συνεχίζω... Λατρεύω ο,τιδήποτε έχει να κάνει με τη διδασκαλία... Σπουδαζω από χόμπι, αλλά κ για να μην λέω ότι κάθομαι κ δεν κάνω τίποτα... Κατά καιρούς εργαζόμουν κ άφηνα τη σχολή, αλλά εδώ κ ένα χρόνο περίπου που είμαι άνεργη επέστρεψα δυναμικά...

Κορίτσια σας χαιρετώ... Μου τηλ ο αντρούλης μου κ μου είπε πως θα έρθει νωρίς από τη δουλειά (ναι, τώρα είναι το "νωρίς" για εμάς...) για να πάμε για ψώνια... Λέει πως κάποια τρώει πολύ κ δεν ψωνίζει καθόλου... Αντε καλέ, συκοφαντίες... :D:D:D

Σας φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε καλέ?????

:):):):):):):):):):)

Εγώ ξύπνησα με όρεξη για παιχνιδάκια………….

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στο Facebook……… μέχρι να με πάρει ο καλός μου πως έφτασε στη δουλειά!

Και πάλι…….. μας ξημέρωσε μία υπέροχη λιακάδα!!!

:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Κόντρα....... στους έντονους πόνους μου..........

Άντε να έρθει....... η τζαμένη......... να τελειώνουμε........

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!

Καλημέρα Πιπίτσα!! Λιακάδα ακούω!! εμείς εδώ βροχή και μαυρίλα...χαχα αφού νομίζω ότι είναι νύχτα ακόμα! όσο για τους πόνους...υπομονή, θα περάσουν!

Όσο για τα χθεσινά, Δήμητρα και Τάνια σας ευχαριστώ παααααρα πολύ που είπατε στη Νίνα τι τραγούδι να βάλει ( :P ) γιατί με αυτά που έβαζε.... :roll::roll::roll: θα έκανε ακόμα τον DJ!! :lol::lol::lol:

Απο την ώρα που ήρθα στη δουλειά ακούω Βασίλη (πορώθηκα πρωί πρωί) σας τα αφιερώνω!!

και αυτό το αφιερώνω στη Νίνα χαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::YMHUG::-*:-*

Σας Φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera sta kala koritsia!!!

τη κανετε ..ολα καλα???

ααααα σιμπεθερα μου..γλικια!!!..ευαριστο για το τραγουδι..αλα να σου πω...μπορο ..να παο να κριφτο στο σπιτι ..μου???????????εεεε??????????? 8-)8-)8-)8-):lol::lol::lol:

πιπιτσα..παλι ιλιακαδα εχετε???....ουφ....μιποσ μενισ ..στην ...ααα στην αφρικαι???......να ερτο και εγοοοο???....εδο δεν λει να στροσι λιγο ο καιροσ!!!... :cry::cry::cry: ολο κριονο....θελο λιγο ...να με καψι ιλιοσ!!! :P:oops::P:oops::P:oops:

ιπολιπεσ ..που γιρνατε κοριτσια??? :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα συμπεθέρα... όχι να μην πας πουθενά!! Να κάτσεις εκεί που κάθεσαι!

Πιπίτσα μου τι παίζεις εσύ? Μήπως κόλλησες και εσύ σαν τη Νίνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και σε σένα Nikulinaki!!!!!!!!!!!

Δεν ξέρω αν έχετε ακούσει…………. που ο ήλιος επηρεάζει άμεσα μία ουσία στον εγκέφαλο……. που μας γεμίζει χαρά κι αισιοδοξία……….

Ε…… κλασικό παράδειγμα εγώ!!!!!!!!!!!!

Όταν έχει λιακάδα είμαι…….. 2 λαλούν & 3 χορεύουν!!!!

Όταν όμως βρέχει….. ή έχει τις μαύρες του ο καιρός γενικότερα……….. είμαι…….

Άστο……… δε θες να ξέρεις!!!!!!!!!

DIOSAKI μου παίζω στο Facebook.............. Κυβόλεξο......... κι έχω πορωθεί για τα καλά!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα συμπεθέρα... όχι να μην πας πουθενά!! Να κάτσεις εκεί που κάθεσαι!

Πιπίτσα μου τι παίζεις εσύ? Μήπως κόλλησες και εσύ σαν τη Νίνα?

μαλιστα κιρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

για πεσ πιπιτσα...τη πεχνιδι παζισ???? :roll::roll::roll::roll:;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Πιπίτσα έχει και τη σελίδα του zoo.gr στο FB και εκεί έχει πολύ ωραία παιχνιδάκια με λέξεις... σταυρολεξίες, λεξοκόντρες!! πολύ ωραία παιχνιδάκια!!

Εγώ έπαιζα φανατικά Literati και Word Race στο Yahoo Games μιλάμε πόρωση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι..... ναι.......

Το ξέρω και το zoo Γιελιζάκι.........

Παίζουμε και με τον καλό μου εκεί.............

Κάτι παρεμφερές είναι κι αυτό.........

Πολύ-πολύ μου αρέσει λέμε.........

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και αυτό φαίνεται πολύ καλό!! (θα το δοκιμάσω στο σπίτι)

http://www.iq-test.eu/

Edit: μην το κάνετε ζητάει να στείλετε sms στο τέλος...χαχα οπότε άκυρο! θα σας βρώ εγώ άλλο να κάνετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμ..........

Καλή ιδέα το Yahoo..........

Παρεπιπτόντως..... λέω να στείλω 1 E-mailaki στην κουμπαρούλα μου...........

Με γράφει εκείνη........ ας της γράψω κι εγώ.........

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όσο για το IQ μου.............

Προτιμώ να μην ξέρω.................

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...