Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο5


Recommended Posts

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ναι Χρύσα μου αλλά είδες που πάλι έφυγε χωρίς να χαιρετίσει??? Έχω άδικο που της θυμώνω???? :roll::roll: χαχαχα Μόλις πάω σπίτι θα την σβήσω απο γειτόνισσα.... να δούμε τι θα κάνει!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ναι Χρύσα μου αλλά είδες που πάλι έφυγε χωρίς να χαιρετίσει??? Έχω άδικο που της θυμώνω???? :roll::roll: χαχαχα Μόλις πάω σπίτι θα την σβήσω απο γειτόνισσα.... να δούμε τι θα κάνει!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα τη δουλειά σου Γιώργο.......

Αλίμονο........ είναι πολύ βασικά πράγματα στις μέρες μας αυτά.........

Το Mammy και τα κορίτσια του εδώ είναι.........

Δεν πάμε πουθενά.........

Καλή συνέχεια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατη καλεεεε?? παλι θιμοσεσ????

ιχα κοσμο...για καφε..εεε..δεν μπορεσα...να ιμε και εδω και να πινω καφεδακι με μια φιλι μου!!!

θα με σβισισ απο γιτονισα???...εεε δεν μπιραζι...θα κανο ετισι στο τουραν ..και αφτοσ τα με δεχτι!!!! επιδι ξερι τη καλι νικοκιρα ιμε!!!και ξερι ποσ τησ δουλεσ μου..τα κανο καλα!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλισπερα γιωγο...τη κανισ παιδι μου??

η μαριαννα?..ολα καλα??...

αχ μασ ελιψεσ!!!!...αλα με την δουλεα δεν παζουμε..ετσι κανι με την ισιχια σου τη δουλεα σου..και ποτε τα ιρεμουν τα πραγματα..ελα απο εδο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα του πώ να μην σε δεχτεί!! χαχαχα

Ναι καλά σε πιστέψαμε τώρα! πρίν απο 37 λεπτά είδα ότι έψαχνες για αυγά!!! Τον κόσμο πότε τον είχες????

Παιδάκια σας αφήνω προς το παρόν τα λέμε μετά φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα του πώ να μην σε δεχτεί!! χαχαχα

Ναι καλά σε πιστέψαμε τώρα! πρίν απο 37 λεπτά είδα ότι έψαχνες για αυγά!!! Τον κόσμο πότε τον είχες????

Παιδάκια σας αφήνω προς το παρόν τα λέμε μετά φιλάκια!!!

ιταν μια φιλι μου..του την εκανα γιτονισα...χαχαχαχα..

και για αφτο ιμουν εκι...τιποτα αλο ομοσ....

καλι ξεκουρασι να εχισ...τα λεμε μετα...ααα σιμπεθεραααα.....φιλακιαααα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερούδια κοριτσάκια κ daddy cool!!!

Γιώργο μου καλή συνέχεια στη δουλειά κ καλή ξεκούραση μετά!

Χρύσα μου κ Γιελήζ μου κ σε σας καλή ξεκούραση!!! :-*:-*:-*

Αχ, εγώ θα έχω σιδέρωμα αύριο... Αν καταφέρουν να στεγνώσουν τα ρούχα με αυτόν τον καιρό...

Το Σ/Κ ήμουν στους γονείς μου κ ίντερνετ γιοκ...

Χθες έτρεχα σαν την τρελή... Βγάζουμε τους βαθμούς της εξεταστικής των φοιτητών κ γίνεται χαμός στη σχολή... Κ γω βαρέθηκα τις αγγαρείες!!! [smilie=angry6.gif][smilie=angry6.gif] [smilie=angryfire.gif]

Ήρθε ο χειμώνας για τα καλά... ~o)

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς το κορίτσι!!!!!

Τί κάνει το γκαστρουδάκι μας καλέ?????

:):):):):):):):):):):):):):)

Εδώ έχει μία λιακάδα....... άλλο πράγμα.........

Αλλά επειδή περιμένω..... τους Ρώσους.....

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Έχω κάτι κρυάδες..... ωραιότατες.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διμιτραααααα..που ισε κοριτσι μου???

κριονισ???..ελα εδο στο βουνο ..να δισ την γλικα!!! :lol::lol::lol:

αλιθια εχτεσ το βραδι αναψαμε το κλιματιστικο..να σπασι λιγο το κριο... :roll::roll::roll: αλιμονο μασ αν τα πρεπε να βαλουμε ζεστι απο τορα!!!....

τα σε παρο τηλεφονο μολισ τα κανονισουν...μαλον την πεμτι τα ξερο με σιγουρια..τη τα γινι...και τοτε τα ακουσ την ορεεα μου φονι!!! :lol::lol::lol:

και μιν λεσ που δεν ινε ορεεα φονι..και ποσ δεν σου ελιψε..η φονι μου..... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και καλησπέρα stedim.

Ότι ετοιμαζόμουνα να σου ευχηθώ για την εγκυμοσύνη σου στο πόστ σου :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: :YMPARTY: . Έλειπα διακοπές όταν το ανακοίνωσες και δεν το πήρα μυρωδιά... Σήμερα διάβασα την ανακοίνωσή σου και πραγματικά χάρηκα πάρα πολύ [smilie=wav.gif] και συγκινήθηκα, γιατί είμαι και εγώ παθούσα και καταλαβαίνω απόλυτα τις ανησυχίες σου...

Αλλά μην αφήνεις ένα ατυχές γεγονός στο παρελθόν να φωλιάσει στη καρδιά σου... Πίστη, δύναμη και κουράγιο και θα δείς ότι όλα θα προχωρήσουν κατ'ευχήν. Τελικά ο Σεπτέμβριος ήταν πολύ γούρικος μήνας για αρκετά κορίτσια :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Λιακάδα" διάβασαν τα μεγάλα μου μάτια Πιπίτσα? Θα έρθω να απλώσω τα ρούχα εκεί!!!

Εγώ είμαι μια χαζή που κλαιγόμουν κ έλεγα πότε θα κρυώσει λιγάκι ο καιρός κ τώρα που κρύωσε λέω πότε να έρθει το καλοκαίρι!!! Διδυμάκι βλέπεις, ό,τι να΄ναι σε όλα μου...

Νίνα μου φυσικά μου έλειψε η φωνή σου! Όλες μου λείψατε... Δεν μπήκα 3 μέρες κ έπαθα στερητικό...

Marikaki27 σε ευχαριστώ πολύ-πολύ για τις ευχές σου! Σου αντεύχομαι να έρθει γρήγορα η ώρα που θα κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου! :-*:-*:-*

Αύριο μπαίνω στην 9η εβδομάδα κ θα ξαναπάμε στο γιατρό. Αν είναι όλα καλά, θα πάρω μια μεγάλη ανάσα, δεν φαντάζεστε... :-l:-l:-l

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μία χαρούλα θα πάνε όλα βρε Δημητρούλα μου!!!!!!! Εννοείται......... μην έχεις καθόλου αγωνία......

Εγώ δε θέλω ακόμη χειμώνα...... να πάρει...... αλλά..... τί να κάνουμε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιπον..παρε μια καλι ανασα!!!

και αν δεν φτανι...κανε μου μια αναπανδιτι..να παρο και εγο μια ανασα μαζισου...

...δεν θελο να ανχονεσε...ολα καλα τα πανε!!!...περαμου αυριο πριν να μπισ τηλεφονο..και στο ιποσκουμε ποσ τα μπισ με το χαμογελι μεσα!!!!...στο ιπογραφο και σε φαρτι αμα θεσ!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μιν ανχονεσεεεεεε!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κοριτσάκια για τη συμπαράσταση... Αντε να δούμε!!!

Μα δεν περνούν οι μέρες λέμε!!! ΑΧΧΧΧΧΧ!!!

Σήμερα μάλλον έπεσε πολύ δουλειά στις εργαζόμενες... Ή λέτε να σχόλασαν κ γι΄αυτό δεν είναι εδώ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κοριτσάκια για τη συμπαράσταση... Αντε να δούμε!!!

Μα δεν περνούν οι μέρες λέμε!!! ΑΧΧΧΧΧΧ!!!

Σήμερα μάλλον έπεσε πολύ δουλειά στις εργαζόμενες... Ή λέτε να σχόλασαν κ γι΄αυτό δεν είναι εδώ?

η χρισα ..κανονικα σκολαι 4..τορα..οπουσ τιχενι..μπορι να καθετε περισοτερα!!!..αλα μαλον..εχι χιγι τορα πια!!

η γυελιζ..σκολαι 3...αλα σιμερα θιμοσε μαζι μου...επιδι ..ιρτα εδο ..ιπα μια καλιμερα..και μετα πιγα ..να κανο καμια δουλεα..στο σπιτι..και να μαζεβο καμια πατατα ..ντοματα ..και τετια...

και ..δεν ιτελε να μου μιλισι...επιδι επαθα..κολιμα με το σπιτι...αλα τη να κανο μου αρεσι...

βεβεα..ποσε φορεσ εχο ζιτισι σιγνομι .δεν λεγετε...ουτε στο παπα..δεν ιπα τοσεσ φορεσ...αλα ..ΕΦΤΕΓΑ!!!..τη να πω με το δικιο τησ!!! :lol::lol::lol::lol: και τραγουδια την εβαλα...αλα πολι πολι..δεν με σινχορισε.... :cry::cry::cry::cry: ..και εκι που με σινχορισε..ερχετε μια φιλι μου για καφε..και επιδι ινε και αφτην εκι...ιπα να την κανο γιτονισα...

και με ιδε εκι παλι.....εεεε τη να πω!!!...τα την δοσο το τηλεφονο τησ φιλι μου..να την ροτισι αν ιταν ετσι!!!...δεν με πιστεβι...και απο τοτε ..ουδεν σιμαδι ζωισ!!! :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

""Δημητρούλα μου γειά σου....πάρτα όλα δικά σου".

Τι κάνεις κοριτσάκι; Όλα καλά; Πώς πάει το μπεμπέ;

Μη μου αγχώνεσαι πάντως και θα δεις....όλα θα πάνε καλά.....

Στη Θεσσαλονίκη βρέχει; Μίλησα με τους δικούς μου το πρωί και μου είπαν ότι εκεί πέρα....χειμώνιασε για τα καλά...Στην Αθήνα πάντως έχουμε ήλιο ακόμα (αν και με δόντια....αλλά ΉΛΙΟ!!!).

Αποφασίσατε πού θα συναντηθείτε τελικά; Πιείτε ένα καφεδάκι και από μένα....γιατί αν και όλο το καλοκαίρι πηγαινοερχόμουνα...έχω να πάω 3 βδομάδες και μου λείπει..... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nίνα....για να παρηγορηθείς......

http://www.youtube.com/watch?v=wEwNcnklcsk?

Ελπίζω να σου αρέσει..... :)

καλισπερα τανια....

τα ιχα ξεχασι αφτο..τα τισ το ιχα βαλι και αφτο....

αλα ,,μαρεσι πολι αφτο το τραγουδι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...