Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο5


Recommended Posts

ασε πιπιτσα!το τι βλεπουν τα ματακια μου εκει, δεν λεγεται!!!!!!!!!σαν την μυγα μεσα στο γαλα ειμαι!!!!!!!!!κατι κορμια...λαστιχα!!!!!!!!!!(σαν κι εμενα δηλαδη!απλα αυτα εχουν λιιιιιιιιγο μικροτερη διαμετρο!!!!σιγα τα αυγα!!!!!!!):mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑΑΑΑΑ ΓΕΜΑΤΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ , ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΜΠΩ , ΕΧΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ , (1η φορα στο ιστορικο μου) ;););) ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΤΕ , ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΗΤΕ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΜΑΣ :):):):idea: (ΧΡΥΣΑ ΚΑΛΟ ? ;) ) .

8/10 ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΛΙ ΜΑΣ ΠΑΛΙ , ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ! :):):)

ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΤΕ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ , ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ,Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ !!! ΦΙΛΙΑ ΧΧΧΧ

Καλώς τον Άνεμο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μια χαρά όλα........ μπράβο βρε παιδάκια......... όλα καλά μέχρι τέλους εύχομαι........

Παρεπιπτόντως............

Με Γεια το νέο..... nick name!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά στην εγκυούλα μας!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλό μας μήνα!

Όλα καλά θα μας πάνε....είμαι σίγουρη....

Αρκεί να το πιστέψουμε και θα γίνει! (πολύ αισιόδοξη με βρίσκω......φτου μου....)

Με ξαφνιάζω ώρες ώρες....μπας σε καλό μου...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!! τι κάνετε??? Εγώ στο σπίτι σήμερα, θα κάνω λίγες δουλίτσες του σπιτιού και αργότερα έχω ραντεβού με τον κομμωτή. Δεν ξέρω από πού να αρχίσω με αυτές τις δουλειές!!!

Φιλιά σε όλες και στον χαζομπαμπά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσούδια σας χαιρετώ....

Επειδή πάλι ψόφια τα πράγματα αυτή την ώρα....θα πάω βόλτα στα μαγαζιά....

Να μου είστε καλά.

Φιλάκια πολλά πολλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Is anybody here?????????????????????????????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τς…………… το πέταξα και το Αγγλικό μου!!!!!!!!!!!!!!!!! Δε μπορείς να πεις……………….

Πήγα γράφτηκα στο Φροντιστήριο……. ενημέρωσα την Καθηγήτρια πως θα γίνω….. αυτό που λέμε…. “στενός κορσές“ εκεί μέσα…… θα μένω όσο περισσότερο μπορώ για practice….. έχω απίστευτη όρεξη για διάβασμα

(φτου μου!!!!!!!!!!!!) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μετά…… μιλήσαμε για την Τυνησία…… γελάσαμε σα να γνωριζόμαστε χρόνια…… αχ……. πολύ ωραία ήτανε…… είμαι κι εγώ τραλαλά σήμερις…….. κι είχα πολύ διάθεση……. ανυπομονώ ξεκινήσω……….. στις 11 του μηνός……..

Μετά πήγα στα Jumbo………. εντάξει…… σήμερα ξεκόλλησα κι έφυγα……….. δε μπορείτε πείτε…… πήρα 1 πολύ ωραίο σετάκι (μπλουζάκι-τζηνάτο παντελονάκι) για το ζουζούνι μίας παλιάς φίλης & συμμαθήτριας του καλού μου μήπως και βρεθούμε το ΣΚ……. γιατί όμως…… και πάλι αναρωτιέμαι….. είναι τόσο “ριγμένα“ τα αγοράκια???? 4 διάδρομοι με ρούχα και εξαρτήματα κοριτσίστικα????? Και μόλις 2 αγορίστικα????? Γιατί τα μαναράκια μου????

:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Αυτά…………… ουφ……….. πήρα και το χαπάκι μου……….. κι είμαι μία χαρά!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θα τα ξαναπούμε από βδομάδα!!!!!!!!!!!!!!!

Σας φιλώ όλες σταυρωτά!!!!!!!!!!!!!

Καλό ΣΚ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερούδια κ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!

Ευτυχώς πρόλαβα να μπω κ να ευχηθώ πρωτού αλλάξει η μέρα... Σήμερα τρέξιμο πολύ... Σχολή (με ατυχείς συναντήσεις που μου ανέβασαν τα νευράκια στα ύψη) κ μετά γονείς... Πρέπει να αποφασίσουμε αν θα ξαναχειρουργηθεί ο πατέρας μου γιατί άρχισε πάλι να πέφτει...Βρήκαμε ένα γιατρό που επιμένει σε χειρουργείο, αλλά δεν το αποφασίζουμε, υπάρχει πάντα κίνδυνος... Anyway μη σας ψυχοπλακώνω κ εσάς...

Αλήθεια, είναι καμιά εδώ ή μιλάω μόνη μου? :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγο..εγο..εγο..ιμε εδοοοο!!!!!!!!!!!!!!!

διμιτρουλα....τη κανισ???...ολα καλα???

ααααα μιν κανονιζισ τιποτα το αλο σαββατο!!!..τα ισε πολι πολι απασκολιμε νι..με μασ!!!!! :lol::lol::lol::lol:

αχ ποσ το περιμενο!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνουν τα κορίτσια μου??? Εγώ ξεπατώθηκα στις δουλειές και τώρα ώρα για διάβασμα, ετοιμασία για το σχολείο. Το βράδυ παντρεύεται ένας φίλος μας, όποτε ότι προλάβω να κάνω σήμερα και αύριο...

Πήγα και μια βόλτα με τον αδερφό μου ενδιάμεσα..και τώρα πίσω στο σπίτι!!

Εσείς τι κάνετε???

Δημητρα μου θα σου πουν τα κορίτσια για την ώρα και το μέρος της συνάντησης!!! Ανυπομονώ να σας δω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...