Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο5


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρες!!!!!!!!!!!!

:):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Τι κάνετε???? Πώς είσαστε???? Εγώ ξύπνησα τραλαλά-τραλαλό σήμερα…. πολύ κυκλοθυμική έχω γίνει βρε παιδάκι μου….. σήμερα….. δεν ξέρω γιατί…. αλλά αισθάνομαι πως “πετάω”…. μπορεί να είνα που έχει ξημερώσει μία υπέροχη κατακαλοκαιρινή μέρα!!!!!!! Το μόνο που με “χαλάει“ είναι που πονάει πολύύύύύ η κοιλιά μου…. όπως στην περίοδο…. ουφ…. τα ΄χει παίξει ο κύκλος…. πάει…. μα είναι δυνατόν να πονάω τόσο πολύ από την 18η μέρα????? Πάλι νωρίτερα θα έρθει η σκασμένη??????? Τα νεύρα μου!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Εννοείται πως για τα κοριτσάκια του Mammy….. που παιδεύονται τόσο πολύ για να γίνουνε μανουλίτσες….. πάντοτε το χαίρομαι πολύ σαν ακούω για νέα εγκυούλα….

Μόλις διάβασα για την Persia μας….

Mπράβο κούκλα μου!!!!! Σου εύχομαι να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!!!! Κι ένα υγιέστατο στρουμπουλάκι βρεφάκι!!!!!!!!!

Σε προσωπικό επίπεδο όμως….. ανάμεσα σε φίλους & γνωστούς…. δεν θ΄αντέξω ν΄ακούσω κι άλλη εγκυμοσύνη!!!! Εδώ και μέρες θέλω να τηλ. στην κολλητή μου…. αλλά επειδή την τελευταία φορά που μιλήσαμε είχε 3 εβδομάδες καθυστέρηση….. (τις 2 τις έχει σε κάθε κύκλο…. λόγω Πολυκυστικών!!!!) φοβάμαι πως θα ακούσω κι άλλη εγκυμοσύνη….. και δε θέλω…..

κατά τ΄άλλα….. ανυπομονώ να περάσουνε λίγο οι μέρες….. να ξεκινήσω τ΄ Αγγλικούλια μου…. το Γυμναστηριάκι μου μαζί με τον αγαπούλη μου….. τα χαπάκια μου αύριο….. να ξεφύγει το ρημάδι το μυαλουδάκι….. άντε μπράβο….

Για δουλειά δεν θα κοιτάξω τελικώς, διότι θέλω κι έχω όλη την καλή διάθεση να στρωθώ στο διάβασμα…. είμαι διατεθειμένη να υπερβώ εαυτόν μου…. για να πετύχω…. τελευταία φορά δίνω για Proficiency…. εάν δεν το πάρω ούτε τώρα….. τα ξεχνάω δια παντώς…. το βασικό ωράριο είναι 6ωρο/εβδομάδα…. αλλά εγώ θα κοιτάξω να το κάνω & 10ωρο ακόμη…. θα μένω παραπάνω στο Φροντιστήριο για ασκήσεις… εκθέσεις…. κτλ. κτλ. κτλ…… αφού το έχω συνεννοηθεί κιόλας με την Καθηγήτρια που μιλήσαμε…. αχ….. ανυπομονώ να ξεκινήσω…..

Αυτές τις μέρες φτιάχνω κάτι φακέλους στο Word κι αντιγράφω αποσπάσματα από διάφορα βιβλία Διαιτολογίας του αδελφού μου (που πρέπει κάποια στιγμή να τα επιστρέψω!!!!) και ρίχνω “κλεφτές ματιές“ σε Γραμματική και Λεξιλόγιο των Αγγλικών….. για να θυμηθώ κάποια πραγματάκια……

Αυτά...... λογοδιάρροια over..... προς το παρόν!!!!!!!! Τα νέα σας!!!!!!!!!!! Ξυπνήστε καλέ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaaaaaaa

Καλημέρα!!!!!!!!

Τί κάνετε???

Νίνα ποιές είναι αυτές που πίνουν το καφεδάκι τους??? Τέλεια φωτό....

=))=))=))=))=))=))=))=))

Καλημέρα Ζουζούνα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!

Τί κάνετε???

Νίνα ποιές είναι αυτές που πίνουν το καφεδάκι τους??? Τέλεια φωτό....

=))=))=))=))=))=))=))=))

Καλημέρα Ζουζούνα!!!!!!!!

εεε πιε αλεσ? εμισ!!

εγο ..αφτην με το γατι!!!..επιδι εχι και ασπρο μαλι!!!..εεε ιμε πιο μεγαλι!!

εσι στην μεσι!!!

και η τελεεφτεεα..πια αλι???..η γυελιζ!!!

και ετσι τα ιμαστε ..μεταααα απο χρονιαααααα.. :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κιτα η μαρακι ..μπικε καπια στηγμι εχτεσ!! αλα δεν εγραψε τιποτα!!

αλα η καιμενι ..τα εχι διναμι να γραψι τιποτα?..τα ινε τοσο κουρασμενι...που δεν τα εχι διναμι ουτε να γραψι ..αλα ουτε να διαβασι τιποτα!!!..εεε τα τελεφτεεα 100μ..για το γαμο...μετα το καινουριο σκολιο...μετα το ταξιδι στην ελλαδα...και αφτο στα γριγορα.....εεε ποσα να ανδεξι??? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

MOROULI,TESH,HELENA83,MARIKAKI27,TANYA,ROSE25,XRYSA82 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ,ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

PERSIA ΣΥΓΧΑΡΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΣΕΙΡΑ ΟΛΕΣ,ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΟΣΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ....

ΑΝΤΕ HELENA83 ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ,ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ!!!!!!!!ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες σας!!!ανεβασμενες σας βλέπω σημερα :D Εγώ πάλι ξυπνησα με κατι νευρα :x:x άλλο πράγμα...χωρις λόγο εννοειται :lol::lol:

ΧΟΡΜΟΝΕΕΕΣΣΣΣ..ΛΕΓΟΥΝΤΕ ΑΦΤΕΣ!!!!!!!!!!..ΤΑ ΝΕΒΡΑ ΧΟΡΙΣ ΛΟΓΟ!! :lol::lol::lol::lol:

ΠΟΣ ΠΑΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις μου ήρθε αναλαμπή!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θα φτιάξω πατατούλες γιαχνί.............

Πεντανόστιμο & εύκολο φαγάκι....................

Το λιγουρεύτηκα....... θα ψήσω και μπιφτεκάκια....... μιαμ..... μιαμ....... σαλατίτσα....

Εσείς τί μαγειρεύετε σήμερις????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα nikulina δοξα τον Θεο όλα πανε καλά!!! τελικά όταν εισαι καλά περνάει και ο καιρός πιο ευκολα... οσο για τις ορμόνες ώρες ώρες σκοτωνω άνθρωπο!!! όλα μου την σπάνε. τελοσπάντων υπομονηηηηηηηη(όπως λεει κ ο αντρας μου) :lol::lol:

την τρίτη παμε γιατρό και έχω μια ψιλοαγωνια να το πω, άγχος να το πω....τρωγομαι γενικώς με τα ρουχα μου θα το πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω πιπιτσακι μου ανοιξες την όρεξη!!! μαρεσουν πολυ οι πατατες γιαχνι, με μπολικο τυράκι φέτα και βούτες με φρέσκο ψωμάκι!!!πεινάωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω πιπιτσακι μου ανοιξες την όρεξη!!! μαρεσουν πολυ οι πατατες γιαχνι, με μπολικο τυράκι φέτα και βούτες με φρέσκο ψωμάκι!!!πεινάωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Ώφου.......

Δεν το ήθελα χρυσούλι μου............

Pardon!!!!!!!!!!!!

:|:|:|:|:|:|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κ εγώ...

Για σου Tesh μου..Τί κάνεις??? Περνάει ο καιρός ε?? Πάντα καλά να είσαι και όλα να πάνε ακόμα καλύτερα!!

Ζουζούνα μου κ εμένα μ'αρέσουν πολύ οι πατατούλες γιαχνί..με μπόλικο τυράκι που λέει και η Tesh!!

Εγώ έκανα εχθές(για σήμερα) μοσχαράκι σουπίτσα...βραστό που το λέμε εμείς εδώ...Το λιγουρευόμουνα κ εγώ μέρες!! Εχθές μόλις το έκανα..δεν άντεξα "δοκίμασα λίγο" :oops: και έγινε τέλειο!

Ανυπομονώ να πάω σπίτι να φάω.Ελπίζω να μην αργήσω πάλι να φύγω απο την δουλειά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα καλα ειμαι και ναι ευτυχως περνάει ο καιρος!!! κοιτα να δεις κι εμεις σημερα βραστο εχουμε, ευτυχώς γτ χτες εφαγα πιτσα κ δεν μπορουσα να χωνεψω με τίποτα...λίγο ζουμερο φαγάκι ειναι απαραίτητο :D

αααα νικουλινα και ο αρακας μαρεσει με καροτακια μεσα κ λιγες πατατούλες κ λίγο άνηθο που το γλυκαινει κάπως και και και και κάποιος πειναει εδω μου φαινεται :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγο κοριτσια..τα κανο αρακασ σιμερα!!! :roll::roll::roll::roll: δεν πολι μου αρεσι...αλα χριαζετε!!!!

Αχ τί λες??? Εμένα μ'αρέσει πάρα πολύ ο αρακάς!!!

Δυστυχώς όμως είναι το μοναδικό φαί που δεν τρώει ο αντρούλης μου..Προσπάθησα να το συνδιάσω με κοτόπουλο,με μπέικον μηπως και το φάει αλλά δεν τα κατάφερα!!! Συνήθως το κάνω μόνο με λίγες πατατούλες και καρότα..

μμμμμμμ

Αχ πείνασα κ εγώ... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σου μέρα και σένα Χρύσα.....

Κι ο αρακάς χρειάζεται (πολύ νόστιμο φαγάκι κι ευκολότατο!!!!) και το βραστό είναι super επιλογή.... όταν θα ξεκινήσουνε οι ψύχρες.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα καλα ειμαι και ναι ευτυχως περνάει ο καιρος!!! κοιτα να δεις κι εμεις σημερα βραστο εχουμε, ευτυχώς γτ χτες εφαγα πιτσα κ δεν μπορουσα να χωνεψω με τίποτα...λίγο ζουμερο φαγάκι ειναι απαραίτητο :D

αααα νικουλινα και ο αρακας μαρεσει με καροτακια μεσα κ λιγες πατατούλες κ λίγο άνηθο που το γλυκαινει κάπως και και και και κάποιος πειναει εδω μου φαινεται :D

:lol::lol::lol::lol::lol:

ελα να σου τα κανο οπουσ θεσ!!!...ελα...ελαααα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σου μέρα και σένα Χρύσα.....

Κι ο αρακάς χρειάζεται (πολύ νόστιμο φαγάκι κι ευκολότατο!!!!) και το βραστό είναι super επιλογή.... όταν θα ξεκινήσουνε οι ψύχρες.......

Γεια σου Ζουζούνα μου!!

Έτσι όπως ήταν ο καιρός εχθές με τις καταιγίδες εδώ σε μας με τράβηξε πολύ η σουπίτσα!!

Βέβαια σήμερα έχουμε ήλιο και 20 βαθμούς!!

Τί να κάνουμε..αυτά είναι τα "καλά" όταν μαγειρεύεις απο την προηγούμενη..

:):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερίζω την παρέα.....

Φιλάκια σε όλες σας....

Μπήκα να δω τι μου κάνετε πριν να πάω στο γυμναστήριο.....και με αυτά που διάβασα με έκοψε η πείνα.....Μου τρέχουν τα σάλια....και δεν έφτιαξα φαγητό ακόμα...

Λέω να φτιάξω κοτόπουλο με πατάτες στο φούρνο που είναι εύκολο και γρήγορο φαγητό....μιας και σήμερα ο αντρούλης μου θα αργήσει να γυρίσει από τη δουλειά....Οπότε θα πάω πρώτα να γυμναστώ και μετά....θα έχω όλον τον καιρό....να μεγαλουργήσω στην κουζίνα....

Προσφέρεται καμμία να με απαλλάξει από το μαγείρεμα για σήμερα;

Κάθε προσφορά δεκτή (τρώω τα πάντα εκτός από ρεβύθια και σπανάκι......)

Με το αζημίωτο φυσικά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...