Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζω αυτή τη φορά να ήρθε για να μείνει!!!


stedim

Recommended Posts

Ε, ναι λοιπόν, είμαι έγκυος!!! Είμαι στην 7 εβδομάδα! Χθες είδαμε καρδούλα κ το εμβρυάκι φαίνεται να είναι μια χαρά προς το παρόν!

Κρατάμε βέβαια την αναπνοή μας, γιατί κ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη όλα καλά φαινόταν μέχρι λίγο πριν τη 12 εβδομάδα που σταμάτησε η καρδούλα του...

Ελπίζουμε πως αυτή τη φορά ο Θεούλης θα μας στείλει ένα υγιές μπεμπάκι! Το περιμένουμε με μεγάλη χαρά κ ανυπομονησία!

Σας ευχαριστώ όλες που με στηρίξατε μέχρι τώρα! Δεν θα τα κατάφερνα χωρίς εσάς! Εύχομαι στις εγκυούλες να έχουν μια υπέροχη κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη, στις μαμάδες να χαίρονται τα πιτσιρίκια τους κ σε όσες βρίσκονται στις προσπάθειες σύντομα με ένα υγιές παιδάκι!

Σας φιλώ! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!! \:D/

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά, και σε 7-8 μήνες να έχετε αγκαλιά ένα υγιέστατο μωράκι!

Προσπάθησε όσο μπορείς να σκέφτεσαι θετικά, επειδή σου συνέβη μια φορά δεν σημαίνει ότι θα ξανασυμβεί, έτσι; Ολα καλά θα πάνε αυτή τη φορά! με το καλό λοιπόν, καλή εγκυμοσύνη να έχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοριτσάκι, όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά!!!!!

Απόλαυσέ το και μην σε αγχώνει τίποτα!!!!

Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε, ναι λοιπόν, είμαι έγκυος!!! Είμαι στην 7 εβδομάδα! Χθες είδαμε καρδούλα κ το εμβρυάκι φαίνεται να είναι μια χαρά προς το παρόν!

Κρατάμε βέβαια την αναπνοή μας, γιατί κ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη όλα καλά φαινόταν μέχρι λίγο πριν τη 12 εβδομάδα που σταμάτησε η καρδούλα του...

Ελπίζουμε πως αυτή τη φορά ο Θεούλης θα μας στείλει ένα υγιές μπεμπάκι! Το περιμένουμε με μεγάλη χαρά κ ανυπομονησία!

Σας ευχαριστώ όλες που με στηρίξατε μέχρι τώρα! Δεν θα τα κατάφερνα χωρίς εσάς! Εύχομαι στις εγκυούλες να έχουν μια υπέροχη κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη, στις μαμάδες να χαίρονται τα πιτσιρίκια τους κ σε όσες βρίσκονται στις προσπάθειες σύντομα με ένα υγιές παιδάκι!

Σας φιλώ! :x:x:x

Δημητρούλα μου σου εύχομαι όλα να πάνε ΤΕΛΕΙΑ!!!

Να έχεις μία ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Να σκέφτεσαι θετικά..και σε 8 μήνες να πάρεις στην αγκαλια σου ένα υγιέστατο μωράκι!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα μου!!!!!!!!!!!!!!

Όλα καλά θα πάνε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το "τζουτζουκάκι" είναι εδώ..................

Μόνο αυτό να σκέφτεσαι κοπέλα μου.................

Σε φιλώ.................

Και σου στέλνω τις πιο θερμές ευχές μου..............

Έλα να ξεκολλάμε σιγά-σιγά............

Από το άλλο topic........."ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ποσο σε καταλαβαινω,ιδια περιπτωση ειχα κ εγω κ νομιζω πως σε μια μελλοντικη εγκυμοσυνη θα φοβαμαι να χαρω.θα κραταω μια πισινη για καθε ενδεχομενο.πρεπει ομως να εχουμε πιστη κ αισιοδοξια.με την βοηθεια ΤΟΥ κ φυσικα με λιγη τυχη ολα θα πανε καλα!κοιτα να χαρεις τους μηνες που θα ερθουν γιατι ειναι μια διαδρομη φανταστικη!με τα καλα κ τα ασχημα.κ παλι συγχαρητηρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα μου τώρα είδα ότι άνοιξες θεματάκι!!!

Εμείς τα είπαμε!!! Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό!!! Σε φιλώ!!!

1562pinkorblue.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας αυχαριστώ κοριτσάκια μου όλες πολύ-πολύ! Με συγκινήσατε με τα λόγια σας... Από το στόμα σας οι ευχές κ στου Θεούλη τι αφτί...

enina, Δεσποινα, mirlitsa, koukida, tesh, samarcande, nena, demie, anastasia, Χρύσα, Πιπίτσα, Μικα, sisi κ Γιελήζ μου σας εύχομαι ο Θεός να σας ανταποδώσει το κουράγιο που μου δίνετε με χαρές!

Σας φιλώ! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διμιτρουλα...ξερισ εγο δεν μπενο και πολι αλου....

αφτο τορα το ιδα....

εμισ τα ιπαμε και αλου....

αλα σου ευφουμε ολα να πανε καλα..και στο τελοσ να κρατισισ στην αγγαλιασου...το παιδακι σου...

σε φιλο γλικο...και να προσεχισ!!!

post-12392-1387393500575_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DHMHTRA MOU TWRA EIDA TO MINIMA SOU..XARIKA PARA POLUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!! SOU EUXOMAI NA EXEIS MIA TELIEOMINI EGKUMOSUNI KAI SUNTOMA NA EXEIS STA XERIA SOU KAI STIN AGKALIA SOU ENA GERO KAI DUNATO MWRO. O 8EOS AN VLAEI TO XERI TOU KAI OLA NA PANE KATEUXIN:)

EINAI DUSKOLO NA XAREIS AUTI TI FORA ETSI EINAI PANTA TO 3ERW EIDIKA GIA EMAS POU PERASAME APO TA DUSKOLA PRWTA. O 8EOS OMWS EINAI DIPLA MAS, KAI TA DWRA TOU MAS TA DINEI APLOXEIRA OTAN 3EROUME NA TA ZITAME!

ISWS EXW KAI EGW NEA APO TRITI...TWRA NA DOUME...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίνα μου σε ξανά-ευχαριστώ για τις ευχές σου... Εύχομαι κοριτσάκι κ στα δικά σου γρήγορα!!! :-*:-*

Persia μου σ΄ ευχαριστώ πολύ... Έχεις τόσο δίκιο σε όσα γράφεις... Εκεί που αφήνομαι να το χαρώ, εκεί με ζώνουν τα φίδια... Σου εύχομαι κοριτσάκι να γίνει κ το δικό σου θαύμα σύντομα... Πρέπει να το πιστέψουμε ότι όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά! Σου εύχομαι όλες τις χαρές του κόσμου, τις αξίζεις...

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Γειά σου stedim με μια κάποια καθυστέρηση διάβασα τα υπέροχα νέα σου :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Μπράβο, μπράβο, χίλια μπράβο ! ! !

Σου εύχομαι τα καλύτερα από τα βάθη της καρδιάς μου :x:YMHUG::x:YMHUG::x

Και εγώ στις 12,5 εβδομάδες έχασα το πρώτο μου... Σε καταλαβαίνω απόλυτα, αλλά μην φοβάσαι τίποτα. Όλα θα πάνε καλά και σύντομα θα το κρατάς με πολύ αγάπη στην αγκαλιά σου [smilie=angel13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρισευτυχισμένη σ΄ευχαριστώ πολύ!!! Κ πάλι περαστικά στον γιόκα σου!

Marikaki ευχαριστώ για τις ευχές, ξέρω πως εδώ με καταλαβαίνετε απόλυτα...

Βλέπετε κοριτσάκια δεν το έχουμε ανακοινώσει ακόμα παρά μόνο στους γονείς κ έτσι οι μόνες ευχές που παίρνω είναι από εσάς! Σας ευχαριστώ από τα βάθη κ των 2 καρδιών που έχω μέσα μου!!!

Φιλιά! Σας εύχομαι τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοριτσι μου!!!!!ευχομαι να'χεις μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!ολα θα πανε καλα και θα κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις
×
×
  • Προσθήκη...