Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ...ΜΕ ΑΓΑΠΗ....Νο4


Recommended Posts

Καλώς την!!!

Ήλιος σήμερα εεε??? Επλίζω τουλάχιστον να μειωθεί η υγρασία.

Εχθές λοιπόν εγώ πήγα και πήρα στα παιδάκια μου παντοφλίτσες μποτάκια, της Μαρίας με την hana montana και του Λεωνίδα με τον garfield !!! Πόσο τις καμαρώνανε δεν λέγετε!!!

Στην Μαρία πήρα και πυτζάμες και μια στέκα με μια μαργαρίτα!!! Ξετρελλάθηκε....

Της έταξα επίσης και ένα βαλιτσάκι με καλλυντικά....είναι το ψώνιο της, χαχαχα....

Αλλά ποτέ δεν τους τα παίρνω όλα μαζεμένα.

Λέω το κλασσικό ..."δεν έχω άλλα λεφτά, θα πάω όμως για δουλειά και θα έχουμε μετά και για παιχνίδια".

Τι χαρά που κάνανε τα πουλάκια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 232
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ πάλι πήγα για χαλιά και μου πέσανε τα μαλλιά της κεφαλης μου!!!!!!!!!!!Τι τιμές είναι αυτές???Δεν έχω μάνα μου!!!Θα πάω και στη ΒΙΟΚΑΡΠΕΤ που έχει 1+1 δώρο μπας και βγάλω άκρη....Άστα...Κατά τα άλλα μια χαρά!!Ο μικρός ξεκίνησε πολυ΄καλά στο παιδικό παρόλο που έλειψε μέρες αλλά οκ!!!!Χθες του έβαλα τις πυτζάμες που του πήρα και ήταν σα το φασουλή!!Λίγο μεγάλες αλλα κουκλί!!!!!!Αχχχχ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί καλέ πας στην βιοκαρπέτ και όχι σε κανένα συνοικιακό μαγαζί????

Εγώ π.χ τα χαλιά μου όλα τα πήρα από τον κλαουδάτο, πάρα πολύ καλές τιμές και έτσι δεν θα τα κλαίω αν πάθουν και κάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν λες καλες τιμες τι εννοεις??εγω πηγα στα ΑΙΩΝ εχθες γιατι ειχε 70,80% εκπτωση.αλλα ειχαν αρχικη 2500 και 3000 χιλιαρικα.παμε καλα???μου φαινεται θα παρω κατι απο κανενα γυφτο κανενα ωραιο σχεδιο,για λιγο καιρο μεχρι να μπουμε σε ρυθμο παλι λογω κηδειων και τετοια(ξερεις τι λεω).Δεν μπορω να δωσω τοσα χρηματα.Απλα ειπαν οτι στη Βιοκαρπετ εχει και οικονομικα και ακριβα...Θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είμαστε καλά, πόσα???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Θεωρώ πεταμένα λεφτά τόσα πολλά για χαλί, δεδομένου ότι ο μικρός θα παίζει, θα τρώει, θα ζωγραφίζει εκεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και με την εκπτωση 80% βγαινανε καπου στα 600 με 700.Δεν παιζει μαλλον....καλε δε ξερω τι θα κανω.ΠΟλλα εξοδα πια.χαλι,παπουτσια,ρουχα,εσωρουχα.Θα πουλησω το κορμι μου!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ αν θυμάμαι καλά γιατί πάνε και 4 χρόνια, είχα πάρει δύο κομμάτι για το σαλόνια (είναι μεγάλο), ένα διάδρομο, ένα μικρό για την κουζίνα, ένα για το δωμάτιο των παιδιών, και 3 κομμάτια για την δική μου κρεβατοκάμαρα, και όλα αυτά γύρω στα 1.500 €.

Και είναι πολύ μοντέρνα σχέδια και καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον αυτο θα κανω.θα βρω κανενα ωραιο σχεδιο και τελος.και μετα απο λιγα χρονια θα κανω αλλαγη!!!ε???σωστα τα λεω!!!!για πες κανενα νεο καλε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά δεν θα φύγει ο Λεωνίδας για το χωριό.

Θα πάει πρώτα ο πατέρας μου να μαζέψει το σπίτι, να στρώσει και μετά μάλλον θα τους πάμε εμείς κάποιο Σαβ/κο.

Οπότε οι πολλές βόλτες που κανόνιζα...κομμένες!!! Μόνο όλοι μαζί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1200 το λιγοτερο μονο για το σαλονι!!!!!!!!!και θελω και διαδρμοους 2 και ενα χαλακι για κουζινα!!Για αυτο λεω να παω να πουλησω το κορμι μου!!Ένα βράδυ στη Συγγρού κάτι δε θα πιάσω???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν πειραζει μωρε!!!θα πατε βολτες με τον Λεω!!!Οι 300 του Λεω να τον κυνηγανε!!Εξάλλου είπαμε παμε πακετο με τα παιδακια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ακούς????? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικά θα κυνηγάτε!!Βάλτε λοιπόν αθλητικά παπουτσάκια και τρέξτε!!Μακαρι να είναι καλός ο καιρός να βγούμε και εμείς καμιά βολτούλα....θα βάλουμε τις φόρμες μας και βουρ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ώστε έτσι εεεεεεεεεεεεε????

Λοιπόν για συμπαράσταση φιλενάδα, δεν θα τους μιλήσουμε κι εμείς!!!!

Άντε τώρα γιατί όλο μόνη με αφήνεται......παλιοκόριτσα!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααααααααα αγαπες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x μου αρεσει που παραπονιέστε γιατι και εγω όταν συμπαθω καποια πολυ....παραπονιαρα γινομαι...

περιμενεντε να διαβασω τι ειπατε....

Ευγενια μου ειμαι τιμωρια με το ποδι ψηλα ε?χαχα

Ασπάκι μου τι εγινε αγαπη? ειχαμε κανα νεο με την νέα δουλεια????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπάκι μου τι εγινε αγαπη? ειχαμε κανα νεο με την νέα δουλεια????

Ας μην το συζητάμε για να μου πάει γούρι!!!

Δεν θέλω να το σκέφτομαι, αν και το κάνω πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1200 το λιγοτερο μονο για το σαλονι!!!!!!!!!και θελω και διαδρμοους 2 και ενα χαλακι για κουζινα!!Για αυτο λεω να παω να πουλησω το κορμι μου!!Ένα βράδυ στη Συγγρού κάτι δε θα πιάσω???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

α παπαααααααααααααααααααα συμπεθερα?????????? δεν παιζεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!! :)):)):))

οκ Ασπάκι όοοοοοοτι θες εσυ κοριτσάκι μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ζητάω συγκεκριμένα την μπροστινή μπάρα ασφαλείας ενός παλιού καροτσιου 3 σε 2 μάρκας cangaroo sharah verde (του μεγάλου καροτσιου και όχι του καθίσματος αυτοκινήτου). Έχω μόλις γεννήσει το δεύτερο παιδάκι μου και το ξέχασα στην παιδική χαρά και χάθηκε και έτσι γίνεται άχρηστο και μη ασφαλές για το μωρό. Δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να πάρω καινούργιο... Εάν έχει κάποια μαμά ένα παρόμοιο μοντέλο και δεν το χρειάζεται και μπορεί να μου βγάλει την δική της μπάρα ( με πληρωμή) το χρειάζομαι επειγόντως. Σας ευχαριστώ!
    • Κορίτσι μου καταρχάς συγχαρητήρια! Πλέον και υπερηχογραφικά επιβέβαιωσες την εγκυμοσύνη σου κι όλα δείχνουν ό,τι έπρεπε να δείξουν με βάση την εβδ κύησης. Αυτό για τη μέτρηση μη σε απασχολεί, ούτως ή άλλως το βίωσες και με προηγούμενη εγκυμοσύνη όπως λες κι όλα πήγαν καλά! Κι εμένα μου το μετρήσαν 6 μέρες μικρότερο απ' την μέτρηση με βάση την ΤΕΡ, αλλά μεγαλώνει σταθερά με αυτό το ρυθμό μέχρι στιγμής. Επίσης, να έχεις κατά νου ότι η μέτρηση με βάση την ΤΕΡ λαμβάνει υπόψη έναν ιδανικό κύκλο 28 ημερών και με ωορρηξία 14η μέρα, που είναι το φουλ ιδανικό σενάριο. Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη - επίσης, σ αυτή τη φάση το έμβρυο είναι τοσοδούλικο οπότε είναι δύσκολο να μετρηθεί με ακρίβεια.  Όσο για την τομή, δεν έχω γνώση να σου απαντήσω, αλλά καλώς πιστεύω σκέφτεσαι να μιλήσεις με κάποιον γιατρό ίσως πιο εξειδικευμένο σε εγκυμοσύνη μετά από καισαρική που ίσως σε κατατοπίσει καλυτερα 😊 
    • Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! ❤️ μ' έπιασε και μια μικρότερη κρίση σήμερα στο σούπερ πάλι, αλλά αυτή τη φορά έπραξα αμέσως και έκανα αυτό με τις αναπνοές, ευτυχώς όλα καλά 😊 Αύριο έχω βιντεοκλήση με τη γιατρό μου (εν τω μεταξύ αυτή το π΄ροτεινε, δε ξέρω γιατί 😅, μάλλον για να τσεκάρει πως πάω με τη λοίμωξη) και θα της το αναφέρω ως γεγονός. Εγώ τώρα έχω κλείσει ένα ακόμα υπέρηχο την άλλη βδομάδα 18 του μηνός που θα έχω μπει με το καλό στην 11η εβδ και μετά από 2 εβδ έχω την αυχενική. Εύχομαι να φτάσουμε αισίως σ' αυτό το στάδιο όλες μας 🙏 κι εμένα δε σας κρύβω μ επιασαν κάτι ανασφάλειες πάλι, κυρίως γιατί φοβήθηκα μην η κρίση πανικού το Σάββατο έκανε κακό στο μωράκι, αλλά πρέπει να εμπιστευτώ το σώμα μου και το μωρό μου 💖 
    • Πραγματικά δε με πτοεί τίποτα. Ας είναι καλά η μπουμπού... εγώ αντέχω!!! 2,5 μήνες είναι... θα περάσουν! 🙂
    • Ωχ βρε κορίτσι μου υπομονή δεν είχα θέμα με Γοπ εγω πριν λιγες μερες με έπιασε το στομάχι μου βράδυ έκανα πολύ εμετό δεν ξέρω τι είχα πάθει ευτυχώς την επομενη ήμουν καλά  Φτάνουμε σιγά αίγα στο τέρμα και θα ηρεμήσουμε 😊  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...