Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2009 : Νο 15!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Που ειστε ωρε τρελοκόριτσα?

Ισμήνη ελπιζω να τα καταφερεις να ερθεις! :P:P:P:P:P:P:P:P

Σορυ που γινομαι σπαστικη με το μαλλ αλλα ερχομαι σφαιρα ρε γμτ και βολευει. Την επομενη υποσχομαι οτι θα παμε οπου θελετε εσεις! [smilie=toothy2.gif]

Νιουμαμα δε σε βοηθησα και πολυ μου φαινεται με το τικερακι.....

Επρεπε να παω στον μικρουλη και γι'αυτο σε αφησα...... Γμτ! Μαλλον δε παιρνεις το σωστο κωδικο απο το λλιλυπιε! Να πάρεις αυτο που λεει για φορουμ.

Πολυ ερημια αποψε....

Πηγαμε σουπερ το απογευμα και φορτωσαμε την Αρτα και τα Γιαννενα για αυριο! Θα φτιάξω:

Φαρφάλες με σολομο και βοτκα

μακαρονοσαλατα με κοτόπουλο και πεστο

Σαλάτα του Καίσαρα

Τάρτα αλμυρή με κίτρινη κολοκύθα

Και το σουπερ ντουπερ τσιζκέηκ(παρλιάρος) για τούρτα γενεθλίων

Η πεθερά θα φτιάξει

Μακαροτσίνια με τόνο και λαχανικα

Κρεμμυδόπιτα

Κεφτεδάκια(με 3 είδη κιμα δικη μου συνταγη αλλα της την πασαρα για να μη πήξω! ιχιχιχιχιχιχιχιχιχι)

Πως σας φαίνονται; ξερω πολλα τα μακαρονοειδη αλλα ειναι ολοι μακαρονάδες διαπιστωμενο αυτο!χαχαχαχαχα! [smilie=wav.gif]

Μπουφες θα ειναι!

Αυτα....

Μπαλονακια θα εχουμε....

Ααα και για σουβερ θα ζωγραφισω εγω.

Τι άλλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορτσουδάκια μου;

Εμείς πήγαμε στην πεθερά για πίτσα.

Μαράκι μου τέλειο το άβατάρ σου!!!

Για ρούφηγμα ο μπεμπούας!!!

Σόρρυ, αλλά προτιμώ το μπεμπούας!!!

χαχαχα!!!

Καλυψώ έτσι είναι οι παπούδες!!!

Η μαμά μου λέει οτι σε μας δεν έχει κάνει ούτε τα μισά σε σχέση με τα εγγ΄νια του!!!

Αφού δεν αναγνωρίζει ούτε τον ίδιο της τον άντρα... χαχαχα!!!

Χαρά μου, όταν είπα οτι έκανες μαλακία που υπέγραψες... δεν ήθελα να σε προσβάλω... απλά επειδή στενοχωρήθηκα... μου βγήκε έτσι... ελπίζω να μην το παρεξήγησες!

Έχει και γκούντις στο μαλλ... ε Μαράκι;

Καλέ τι τέλειο μενού!!!

μιαμ μιαμ μιαμ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα! νανουκα! Πως με πιάνεις! χαχαχχαχα!

Το μπεμπουας ειναι αναντικαταστατο! Του ταιριαζει τοσο πολυ!

Και τωρα που λες πιτσα!

Μολις τσακισα μια μονη μου! Ολομοναχη λεμε! [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μωρέ μεγαλώσαμε....

Ωραίο το μενού Μαράκι..

Για τους μεγαλους μπορεις να κανεις και τουρτα σολωμου

για να μην κανεις μακαρονια...

Κι εγω λεω να φτιαξω την τουρτα μονη μου φετος..1η φορα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γκρρρρρρρρρ δεν μπορω να διαβασω τα προηγουμενα

τεσπα

δεστε εδω φοβερα κουκλοζωακια

http://networkedblogs.com/8iehg

φιλακια σε ολεσ και περαστικουλια στα αρρωστουλικα μωρακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άκου Σωσωκα!

Τις φουστίτσες τις tutus τις ξέρεις?

Να φορέσει ένα ροκ μπλουζακι και μια tutu απο κατω! Ολα τα λεφτα το κουκλακι μας!

Σαβαρα μιλάω!

Ειναι ονειρο!

Μπορείς να μπεις εδω να δεις http://www.missprisstutus.com/

Αλλα εδω στην ελλαδα εχουνε οι http://www.facebook.com/profile.php?id= ... 857&ref=ts

kai http://www.facebook.com/thetutufairy.gr?ref=ts

Ρίξε μια ματια.... Μπορει να ειναι με τουλια αλλα κανεις τέλειους συνδιασμούς! [smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif][smilie=happy6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω..ομως χορευω...

φροσω πως πας ρε;;

καλυψω 400 ευρω και οι 3 πανε ελα..

φωτια να το βαλετ το μαγαζι..αλλα οχι θα μεινεις χωρις δουλεια..κατασκοπους ακουω;;με τη σουζαν παρεα να κανεις..

ισμηνη τι τελεια φωτο του μικρου κατω;;πωπωπω!!!

ιολη χρονια πολλα επισης σημερα..

ντομ καλα;;

ελα ρε νιυο μαμα;;73 εισαι;;1 χαρα ξεκινας..και γω θελω να ερθω στο παρτυ μαριαααααααααα........

και αριο εννοετια..και αν βρεθειτε αυριο,ας αξιωθει 1 χριστιανος να κραταει 1 ψηφιακη να βγαλει καμια φωτο..

ελεος πια..τοσος κρυψινισμος...

τι λεω μετα το σουβαλκι το κομματι!!

καλε αφηστε με να δημοσιευσω..καργιες..δε σας προλαβαινω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα τα ειδα και γω πριν! Είναι τελεια!

Χεχε! Διαβάστε αυτο!http://blog.eimaimama.gr/2010/05/34.html ξαναδημοσίευσε η Ολίβια του "ειμαι μαμα" την ιστορια τοκετου μου! Επεσε στη καταλληλότερη στιγμη! Που χρονιζουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για την τουτου λες Ισμηνη? Μπηκες στο σαιτ? Δεν ειναι ονειρο? Πωπω θελω και ενα κοριτσακι!χαχαχαχαχααχαχαχαχαχχαχαχχααχχαχα! Ολο τουτου θα φοραει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας τσακωσα βραδυνες!!!

χαχαχα!!!

οργιαζετε παλι!!!

εμενα ο αντρας αυτοχωθηκε παλι και πηγε νυχτερινος γιατι δεν ειχε ατομο να βαλει οδηγο Διοικητη, που του καρφωθηκε να κανει νυχτερινοα ποψε. μαλλον ηθελε να την κανει απο τη γυναικα του... το κακο ειναι οτι ο δικος μου δουλεψε κανονικα ως τις 3 και θα παει και αυριο 2-3 ωρες γιατι εχει αδεια η κοπελ α που ειναι μαζι στο γραφειο... !@#$%$#@

εγω... τα πινω! εβαλα λιγη βοτκιτσα με λεμοναδα για να χωνεψω, γιατι πηγαμε σε ενα συναδελφο και η γυναικα του ειχε κανει πιτσα και τελειο κεικ υγρο σοκολατας!!! τα τσακισα και τωρα αγκωμαχαω...

δεν εχει και τιποτα η τβ... περιμενω τη Γκρεις... το csi miami στο σκαι το εχω δει...

αφηστε βρηκαμε το μπελα μας με τους νεους γειτονες... τελικα ειναι η αδερφη ή νυφη της νηπιαγωγου με λιγο μεγαλυτερα παιδια. η κορη αντε να πηγαινει το πολυ γυμνασιο... και αν σας πω τι ακουγα να λεει με φιλες της στη βεραντα της σοφιτας τους.... (ακουγονται τα παντα απο τα φουρφουρια-εξαερισμοι μπανιων) ελεγε με υφος... αν ηταν αντρας και φορουσε παντελονια, θα μου σηκωνε τη μπλουζα και θα..... αντι να θελει να παει να δει ποδοσφαιρο την ομαδα του!!!! και απαντησε η φιλη που μαλλον ειναι ντοπια... επιδη εδω στα Λαγυνα, Λαγκαδα και περιχωρα, ολοι ειναι ΑΡΗΣ, γι'αυτο...

κοιτα τα σκατα!!! μια σταλια, ακομα δε βγηκαν απο το αυγο τους!!!!

και μια που ειπα αυγο, καλο μου φαινεται αυτο με την πατατα και το γιαουρτι Μαρακι...

αν μπορεις πες και τη συταγη με φαρφαλε-σολωμο-βοτκα... μια που πινω κιολλας...

καλα αυριο με το καλο στο παρτυ, ολοι σκασμενοι θα φυγουν με τοσο τελεια φαγητα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισμήνη δεν εχω ιδεα. Δεν εχει τυχει να παραγγειλω..

Αλλα μπες να δεις στα ελληνικα που εβαλα και φτιαχνεις μπλουζακι! αν και ειναι ονειρεμενα τα αλλα!

Νανουκαααααααααααααααααααααα! Μη με μπριζώνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θα ελεγα: Οικογενεια Ταδε

αν ειναι καποιοι μονοι, μπακουρια φιλοι ή χηροι χηρες συγγενεις, Κυρια/Κυριο Ταδε

αντε καλυνυχτα. αρχισε και η Γκρεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποτε ειναι η καταλληλότερη στγμη για δευτερο μπεμπε ? Εννοω ποσος καιρος ειναι καλο να περασει απο το πρωτο.Οι εμπειρες μανούλες τι λένε?

Α ρε νανουκα τι μου κανεις! [smilie=happy6.gif]

Και συ Σωσω..... [smilie=happy7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tvra maraki...kλεισε και ξεκινησε..αυτη την ερωτηση ρε μαρκι..ουτε εγω η χαζοβιλα θα την εκανα..

ακομα εδω εισαι;;αντε καλε;;

ασε τη νανα.δουλευει και στον υπνο της!!τζουλια........ [smilie=help.gif][smilie=help.gif][smilie=help.gif]

σοφη μου,που εισαι καλο μου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...