Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2009 : Νο 15!!


Recommended Posts

βλεπω στη παρεα οσες δεν εμειναν εγκυες να εχουν ανεμογκάστρια :lol:

σωσωωωωωωωωωωωωωωωωωωκα

αντε κοριτσια να ακουμε και αλλα ευχαριστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν αντεχω αλλο σήμερα..

μιλάμε για απίστευτη γκρίνια και τα 2

τ' αυτιά μου βουήζουν

τα κορίτσια τρελάθηκαν κ αυτά, τρεχουν πέρα δωθε, με βλέπουν τα' χω ολη την ωρα αγκαλιά και θέλουν να μου τραβήξουν την προσοχή

τι να κάνω ομως που οταν τα αφήνω κλαίνε

πανζουρλησμός σας λέω σημερα

κ ο αντρας μου εχει πολύ δουλειά, θα αργήσει απόψς γμτ..

πάει θα φουντάρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oi markat...μη φουνταρεις...4 εεις καλε..αν φουνταρεις και συ...........

ααααααααχαχαχα..

εγω τρωω γαριδακια..νανα γιατι δε τα βρηκες ρε;;

εει εξ φακτορ και μπιγκ μπορδερ...

μαρκερ καλα με το παιδικο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρε και δε σας ειπα...και βγηκεμε με ελενη..και η δικη μου κοιμοταν και η ρινουλα ησυη οπως πντα..και τα αφησαμε κατω να παιξουνε..και εωσα στη μικρη μπισκοτα που φιταχνω και ...μαλακια γιατι η μικρη ξερασρ πανω της,πανω στη μαρθα,κατω...και ...στεναχ η ελενη..και φυγαμε..και ειχαμε τα μωρα με παμπερς και μπλουζα γιατι ολα τα αλλα ηταν..εμετωμμενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα μου να χαιρεσαι την κουκλα σου. γερη και καλοτυχη

πω πω τι θα παθαινατε στα καλα καθουμενα. ευτυχως ολα καλα. φανταζομαι την μανουλα σου σοκ.

εγω τις βαζω μονο καλτσα η οποια βεβαια δεν μενει στο ποδι τησ ουτε 1 λεπτο

μαρκατ μου κουραγιο κοπελα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα τα είδα όλα σημερα !

Δεν έφαγε , η8ελε μονος του , πασαλειψε όλο το πατωμα κιμα κ πουρε , απογευματινο τπτ , εκανα γαλα τπτ , Εφαγε λιγο απο την κρεμα της νουτριτσιο με κομματακια μηλο (καινουρια) .

Πολυυυυ υστερια δεν ξερω , Νιω8ω ενα ρακος , δεν εχω ορεξη για τπτ (τον Τουρκο τον ειδα το απογευμα :oops: )

Σωσω άλλη φορα βαζε κ άλλο 1 μπλουζακι στην τσαντα για ωρα αναγκης , μου χουν τυχει διαφορα...

Ποια μενει Καισαριανη 8α μου λυσει την απορια ?

8ελω να ξερα8ω στον υπνο , αρχιζει κ με ''καιει'' στο αριστερο χερι ο τενοντας ...ΠΑΚΕΤ!

σας φιλω !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρκατ πλάκα κάνεις; Γιατί θα τρελαθείς καλέ b-( [smilie=confused2.gif] [smilie=evil3.gif] .

Τα παιδάκια μας είναι αγγελουδάκια :twisted: .

Κι εγώ πάντως πολύ κουρασμένη είμαι και με πονάει στομάχι και κεφάλι.

Ο Χριστόφορος χάλια ακόμα δεν μπορεί να ανασάνει. Έβγαλε και επιπευκήτιδα.

Αύριο το πρωί έχουμε πάλι ραντεβού στο νοσοκομείο.

Σωσώ ΑΚΟΜΑ δεν ήρθε το βαπτιστικό;

Πήρες τηλέφωνο την κοπέλα; Πότε το έστειλε; Πάρε στο ταχυδρομείο και ρώτα μην παράπεσε πουθενά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κ απο εμενα!!!

Αλεκα καλοφωτιστη!!!!! Μακαρι να επαιρνε καποιος τις πινακιδες να τον σκιζατε (συγνωμη για την εκφραση κιολας....)

επιτελους κοιμηθηκε και εγω μολις τελειωσα απο τα βασικα που ειχα να κανω για αυριο! Τα πρωτα μας γενεθλια!!!!!ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑχχχχχχχχ πως περασε ετσι ενας χρονος ρε γμτ...

Την Κυριακη πηγα να δω μια φιλη μου που γεννησε και ειχα την εντυπωση οτι πριν 4-5 μηνες ημουν εκει!!!!Ασε που θυμομουν ολες σχεδον τις νοσοκομες που εβλεπα στον οροφο και εμενα δεν με θυμηθηκε ουτε η αναισθησιολογος που ειχα..... :(

Αρχισατε και δινετε και φαγητα στον φουρνο? Εγω συνεχιζω με τις σουπες και εχει σκυλοβαρεθει το μωρο.... Η μονη αλλαγη ειναι οτι της εκανα αυγολεμονο στην κοτοσουπα γιατι αλλιως δεν τρωει αυγο και το ψαρι... Πεσ'τε καμια ιδεα τι αλλο κανετε?

Σωσω για πες για πες??????????? Υπαρχει περιπτωση???? Ελπιζω να ερθουν ολα στην ωρα τους και να μην τρεχεις τελευταια στιγμη....

Φροσω μου περαστικα σας!!!!! Το καιμενο τι τραβαει κ αυτο....Κριμα ρε γμτ... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστω για τις ευχες σας!Παρα πολυ!!!!!!

Εμεις εδω εχουμε κρυο....καλτσες μακριμανικο κ κουβερτα!το απογευμα εβρεχε κ βαλαμε μπουφανακι ! εχει υγρασια το βραδυ πολυ κρυο...

Μεσα στο σπιτι τωρα αρχισα να της βαζω παπα γιατι με τις καλτσες γλιστραει στο παρκε :o

Πηγαμε σε παρτυ κ η Αγγελικη ξετρελαθηκε με τα μπαλονια :D

Δυστηχως δεν εχουμε το νουμερο πινακιδας..η μαμα μου με το ενα χερι χτυπαγε το αμαξι κ φωναζε κ με το αλλο προσπαθουσε να βγαλει την μικρη απο το καροτσι...ηταν στη φαση που κατεβαινε απο το πεζοδρομιο γιατι ειχε ενα στιλο με φως κ δεν χοραγε οποτε επρεπε να κατεβει κ να ξαναανεβει στο πεζοδρομιο ..σφινοσε το μωρο μου απο την μια το αμαξι κ την αλλη ο στιλος..βγηκε ο κοσμος απο το φουρνο κ φωναζαν ...γυρισε ειπε δεν σε ειδα !!!! ηταν κ γυναικα....ο κοσμος ετρεξε στο μωρο! η μαμα μου δεν εβλεπε τιποτα μονο το μωρο...την καταλαβαινω!!!! εαν γινοτανε σε μενα θα την αρπαζα απο το λαιμο :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ μαι και γω... κομματια!

Ερειπιο...

Τι τα θελω τα ταξιδια!

Ειμαι πολυ κουρασμενη. Πειμενω περιοδο τη παρασκευη ή Σαββατο πανω στο ταξιδι. Και φυσικα ολα μου φαινονται βουνο.

Το ειχα πει και στη Χαρα χθες. Οτι σκεφτομαι τελικα να μην ερθω αθηνα. αλλα τωρα ειναι ολα κανονισμενα! Αλλα δε ξερω... ερειπιο σας λεω.

Αν ολα πανε οπως τα εχουμε κανονισει που μαλλον ετσι θα γινει Στο φλοισβο στις 11 μπροστα στα φραιντέυς λεω.

Καισαριανη μενει η καλυψω.

Που ειν αι αυτο το παιδι μου λετε? Συμπεθερα που εισαι? :?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?:

Τα εχω ετοιμασει ολα αυριο εχω να φτιαξω πραγματα. Τι καιρο εχει Αθηνα?

Ντομ εσυ που εισαι και Γλυφαδα και ειμαστε κοντα τι λεει εκει? Το σπορακι τι κανει? Ο βασιλακης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη τι ν ΠΩ ΚΑΛΟ ΜΟΥ...σου χρωσταω περιληψη..δε το ξεχνω..περιμενω να δω ποσο συχνα θα μπαινεις....

χ :lol::lol::lol::lol::lol:

τι θα κανετε για τα γενεθλια ευη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι σιγουρα περιμενεις περιοδο;;;η μουφα;;αρχισαν οι ζαλαδες και δε μπορεις τις μετακινησεις;;

καλα καλε ..το μλπογκ σου πως παει;;αυτο ητανε;;το κλεισαμε το μαγαζι;;αναρτησε σε παρακαλω θεματα..τι θα δειξεις αυριο μεθαυριο σοτ παιδι...

σρυσουλα..που εισαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη μου! Χρόνια ΠΟλλάααααααααααααααααααααααααα!

Χεχε!

Να σας ζησει το ζουζουνι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αληθεια πως θα περασετε τα πρωτα σας γενεθλιάκια?

Σωσω μπαααααααααααα! Δε το κοβω για εγκυμοσυνη! Οξεια μουριελιτιδα ειναι! χαχαχαχα!

Αλέκα μου με κάποιες κοπέλες εχω ξαναβρεθει . Αλλα με τις πιο πολλες πρωτη φορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Μαράκι κι εγώ έτσι νιώθω πριν από ταξίδι...

Πάντα με έπιανε αυτό αλλά τώρα με το μωρό αγχώνομαι για να μην το αναστατώσω... αλλά πάντα είναι τέλεια στο ταξίδι!!!

Μην αγχώνεσαι και θα περάσεις τέλεια!!!

Σωσώ, μήπως να μου έδινες τη διεύθυνση σου στη Θεσσαλονίκη;

Για να είμαστε σίγουρες οτι θα φτάσει στην ώρα του;

Προτιμώ να μου τη στείλεις στο μέηλ μου!

Σίγουρα ο καρπός σου είναι 15;

Ο δικός μου είναι 16...

Νομίζω οτι φταίει και ο καιρός...

Κι εγώ νιώθω πολύ κουρσασμένη αυτές τις μέρες...

Μη γελάτε, αλλά ξεκίνησε πίεση στη δουλειά!!!

Έχουμε συνέχεια συνεδρίες!

Η κάθε συνεδρία θέλει πολύ προετοιμασία και μετά έχει πολύ δουλειά να ετοιμάσουμε πρακτικά κτλ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρόνια πολλα ευη μου και ευτυχισμενα και για τις 2 σας

να ειστε παντα καλα -με υγεια και ευτυχισμενες

εγω σημερα ΚΟΜΜΑΤΙΑ

ξυπνιος ο Στελιος απο τις 3:30 - τσακωμοι με τον αντρα μου γιατι εγω του λεω να τον αφηνει και λιγο να κλαιει στην κουνιτσα του να μην θελει συνεχεια αγκαλιες - γιατι πλεον το εκμεταλευεται ο κερατας σηκωνεται και θελει αγκαλια πανω κατω ή να παιξει - ε δε γινεται και αυτο συνεχεια

ο Κωστας αρνειται να το καταλαβει αυτο

τον κουναει 1 ωρα πανω κατω - δεν κοιμαται αυτος - τσαντιζεται μου ψωναζει

αλλα του ξεκαθαρισα εγω δεν τα κανω αυτα πλεον εαν θελει ας κοιμηθει μονος του ή να κατσει ηρεμος στην κουνιτσα του

που θα παει θα το καταλαβει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστουμε παρα πολυ κοριτσια!!!!!!

Για μενα δεν κανονισα τιποτα αλλα για την μικρη εχω ετοιμασει παρτυ!!!!!

Αλεκα με αυτο που εστειλες ειναι ιδια ποτηρια, πιατα, τραπεζομαντηλο, κερακι, καπελακια. χαρτοπετσετες και δεν θυμαμαι τι αλλο!!!!

Αχ να χαιρομαστε ολες τα παιδακια μας!!!!!

Σωσω στις ποσες μερες δικαιουμαι περοληψη??????????????? :lol::lol::lol:

Επειδη εχασα επεισοδια Θεσσαλονικη θα γινει ο γαμος? Πες μου ημερομηνια!!!!!!!

Φιλακια σε ολες!!!! Θα μπω το βραδυ να σας πω πως πηγε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοβερο ε? Να γεννας τη μερα των γενεθλιων σου! Σοοοουυυυπερ! Το καλυτερο δωρο εβερ!

Χρονια σας πολλα και παλι μανουλα και κορουλα παντα ευτυχισμενη οικογενεια να ειστε και αντε και μ'ενα γιο! Πως μας ευχονται εμας τη κορη συνεχεια! χαχχαχαχχαχαα!

Νανουκα εχεις δικιο. Ειναι μεχρι να μπουμε καραβι.

Το αλλο δε σας το πα!

Μου ειπε ο αντρας μου να παμε ιταλια τελος νοεμβρη. Για 5 μερες. Δωρακι. Εχει βρει εισιτήρια διαμονη τα παντα.ΝΑ χαλαρωσουμε και ολα τα σχετικα ;););) Μου ειπε να ερθουνε οι γονεις μου να ειναι με το παιδι.

Αλλα δε ψηνομαι. Θελω αλλα δε μπορω να τον αφησω ρε κοριτσια! Εχω κολλημα! Μη με βρισετε! Δεν αντεχω στη σκεψη! Του λεω να τον παρουμε μαζι μας! Μου λεει συγκεντρωωωωσοοουυυυυυυυυυυυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...