Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2009 : Νο 15!!


Recommended Posts

καλημερουδια σας

βρε μαρακι τοσο βολικος ειναι ο δικος σου;

εγω φοβαμαι βρε κοριτσια να τα αφησω βραδυ με αλλον

δεν μπορω και αν γινει κατι και ξυπνησουν ;

να μη δουν τη μανουλα ή τον μπαμπα;

αχ δεν μπορω - ολους τους αλλους τους νιωθω ξενους πια :cry:

εν παση περιπτωση

εχθες ο Νικος ηθελε να κοιμηθει μονος του και εμενα απο πανω -δεν ηθελε να τον εχω αγκαλια - μαλλον με κοιταζε και χαμογελαγε συνεχεια και δεν κοιμοταν με τιποτα - τελικα κοιμηθηκε μονος του στο κρεββατακι του :)

εγω παντως αυτον τον καιρο περναω πουλ καλα - ειναι μια χαρα τα μικρα - φαινονται πολυ χαρουμενα και ηρεμα και ειμαι και εγω καλυτερα

δεν θα ελεγα το ιδιο για τον αντρα μου που δεν δειχνει κανενα σημειο βελτιωσης αστην κατασταση του περιμενει παλι να τα κανω ολα εγω γιατι αυτος οπως λεει κουραζεται παραπανω απο ολου μας :evil:

περιμενει ολες τις κινησεις να τις κανω εγω και εχω αρχισει να τα περνω λιγακι με αυτο το θεμα :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια! Ολες καλα???? τα μωρακια μεγαλονουνε!Αρχισαν κ τα πρωτα γεννεθλια :D Να εχουνε παντα υγεια κ χαρα στην ζωη τους!!!!!!!!

Νεα απο εμας πολλα.....

1.Ηβαφτηση τελεια αρεσε στον κοσμο πολυ!Ομως ειχαμε σοου! το απογευμα πριν το μυστιριο θα ερχοταν με το δελφινι ο μπαμπας μου η εγκυος αδερφη μου η μαμα του κουμπαρου κ η αδερφη του,ομως ...το δελφινι εμεινε απο καυσημα κ φανταζεστε!ειχε κ πολυ θαλασσα .....η βαφτηση αργησε μια ωρα ο κοσμος περιμενε κ για προλαβουνε οι δικοι μου αλλαξανε μεσα στις τουαλετες στο δελφινι !!!!

2.ΗΑγγελικη το βραδυ που ειχαμε το τραπεζι κ ειπα να το γλεντισω αρωστησε...

3.Το καραβι για Βολο εκανε ατι για 5ωρες 8!!!!δεν ειχε καυσημα κ πηγενε σαν κοτα...η Αγγελικη 39,5πυρετο κοσμος πανικ!

4.4μερες πυρετο 40!!!την νυχτα...ιωση λεει ο γιατρος

5.ξυπναει το πρωι μετα την ιωση φουλ κοκκινα σπυρια!ευνιδιο εξανθιμα λεει ο γιατρος!!!!

6.αρρωστενω

7.ο ανδρας μου μετα...

8.παει η μαμα μου με την Αγγελικη για ψωμι με το καροτσι,τους περνη παραμαζεμα μια ηλιθια που αντι να παει μπροστα εκανε οπισθεν...καροτσι εγινε λιωμα απο την μια πλευρα ,η μανα μου σοκ!κ η μαλακο γκαζοσε κ εφυγε....η Αγγελικη μου μια χαρα ,δοξα τον θεο!

Μηπως να μην γραψω αλλα?

Αυτα !!!!!

Αλοννησο κ παλι Αλοννησο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας..τι παθατε αλεκα ρε;;;περαστικα και καλοφωτιστη!!!ολα καλα στη βαφτιση;;εκλαψε;;

τα γλυκα τα φαγαν ολα;; :lol::lol:

εμεις καλα..σε λιγο θα κατεβω κεντρο.αποτοξινωση 1-2 ωρες απο τη μικρη..καιρο ειχα να το κανω..

εμεις αρχισαμε τα φτερνισματα..δε ξερω,δε ξερω..μονο φτερνισματα..της εβαλα 1 ορο και φτερνιστηκε καμια 5-6 φορες..σημερα θα βγω με ελενη...

και για να επανερθουμε να σας ρωτησω και παλι..

δλδ οταν παιζει με τα ντιβι ντ στο ραφι και τα κατεβαζε κατω τους αφηνετε;;οτνα ξετιλυγει το χαρτι υγειας;;τα μαλωνετε;;οτνα ριχνει χαρτια απο το τραπεζακι;;τα αφηνετε;;

αλεκα κανεις πλακααααααααααααααααααααααααααα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

το οτι πρεπει να αναβω φως απο το πρωι στο σπιτι επιδη εχει τοση !@#$%μουντηλα εξω... πολυ μου τη σπαει!!!

τα ξαναεβαλα για υπνο...

φακες για μας σημερα... χειμωνιασε... θα βαλω και στο δικο τους μια κουταλια απο το δικο μας. για δοκιμη...

Αλεκα234 καλοφωτιστη η κορη!!! και περεστηκα σας καλε! τι παθατε;;;

Σωσω εμενα η Μαριαννα παιζει πολυ με τα παιχνιδια. οταν την αφηνει ο ταλιμπανεζος αδερφος της βεβαια, ο οποιος οτι πιανει θελει ή να το κοπανισει ή να το πεταξει! τωρα που στρωσαμε τα χαλια επαθε ενα σοκ που δεν κανει το θορυβο που θελει, αλλα εχει καταλαβει οτι πρεπει να τα πεταει στα αστρωτα σημεια για να ακουγονται και τα στοχευει!

οσο για τζιν... εγω ή τζιν ή φορμες φοραω. συνεχεια. και εγω οταν ψωνιζω ψαχνω τα μεσαια. αυτα που ειναι αναμεσα στα χαμηλοκαβαλα και τα ψιλοκαβαλα. και αντι για φανελακι φοραω το χειμωνα κορμακι και δεν εχω προβλημα να κατσω ή να σκιψω και να φανει το στριγκακι! χιχι :oops: για τη δουλεια ήταν οτι επρεπε!

Χθες πηγαμε mega outlet και τα πηραμε σπορτεξακια! puma μαυρα με ασπρες γραμμες το σχεδιο για το Σπυρο, απο 35, 21Ε και addidas StanSmith ασπρο με ροζ 25Ε για το Μαριαννακι. 20Νο φοραμε. του Σπυρου με αρεσε πιο πολυ το καλουπι, αλλα δεν ηθελα και τη μικρη να την παρω μαυρα. Για σας Σωσω ειναι οτι πρεπει! ο Σπυρος απο το μαγαζι βγηκε περπατωντας με τα καινουρια!!! ολοι τον κανανε χαζι!!! πολυ γελιο!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ξυπνησε η μικρη κ θα σας αφησω για λιγο ...παμε για ψωνια

κ ομως αυτα εγιναν!

τα γλυκα εξαφανιστηκαν ,πολυ κοσμος !!!!!πολλα δωρα!κ πολλα λεφτα μαζεψε η μικρη 2000!!!!!!!

περημενω φοτο..αυτη την φορα θα με δειτε βρε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα κανεις πλακα!!! :shock::shock::shock:

μα κανεις δεν πηρε την πινακιδα της βλαμενης να τη σκισετε;;; δεν υπηρχαν μαρτυρες;;;

κατι τετοιες χαλανε την πιατσα και μας παιρνει ολες η μπαλα!!!

Σωσω εγω οτι δε θελω να πειραζουν τα μαζευω απο το πεδιο βολης τους. την πορτα της τουαλετας κλειστη. μιαφορα χωθηκε την ωρα που επλενε ο αντρας μου τα χερια και κοντεψε να μπει στη χεστρα! αλλα αν κανουν χαζα, φυσικα τα μαλωνω! τι, θα αφηνω το Σπυρο να κοπαναει το τζαμι με οτι τεραστιο παιχνιδι βρει;;;; ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ!!! και μια χαρα καταλαβαινουν. και φαινεται και ποτε κανουν τους κινεζους. ειδικα η μικρη.

ξυπνησε ο Σπυρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λες ρε Αλέκα;

Το συνταρακτικότερο ήταν αυτή με την όπισθεν...

Αν είναι δυνατόν!!!

Πόσο ασυνείδητοι άνθρωποι υπάρχουν;

Μπράβο Μάρκερ μου!!!

Μακάρι να παραμείνουν έτσι και να αρχίσουν να κοιμούνται μόνα τους!!!

Βρε, δεν παθαίνουν τίποτα τα μωρά...

Έτυχε να τον αφήσω στην πεθερά μου νύχτα και να ξυπνήσει...

μια φορά της τον είχα αφήσει να τον κοιμίσει κι όλας...

Δε θα τα αφήσεις με κάποιον ξένο, αλλά με κάποιον που γνωρίζουν.

Νομίζω οτι πρέπει να το κάνεις κι εσύ κάποια στιγμή...

Μμμ, μόλις τσάκισα 1 τρίγωνο από τον Τερκενλή... με γέμιση σοκολάτας...

Μας έφερε 1 συνάδελφος που πήγε η κόρη της Θεσ/νίκη...

Μμμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ήταν τέλειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θέλω κι άλλο!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο μας

πολύ γκρίνια σήμερα κορίτσια μου

δε ξερω τι επαθαν

Αλέκα1 καλοφωτιστο το κοριτσακι σου

πωπω τι πάθατε βρε παιδί μου

ευτυχως είναι καλά το μωρο

και εγω τα μαλώνω

συνεχεια μου ανοίγουν τα ντουλάπια της κουζίνας

τα προστατευτικά τα εχουν διαλύσει..

επίσης πάνε συνεχεια και ανεβαίνουν στο τζακι

τι κόλλημα που εχουν με δαύτο..

και το χειρότερο τσουλάνε τις καρεκλες απο την τραπεζαρια

τα νεύρα μου

ολη την ωρα μη και κακο είμαι.. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα είσαι η μόνη που δεν έχουμε δει!!!

Σωσώ κοίτα...

Όταν πειράζει κάτι που δεν πρέπει... τον αφήνω να το επεξεργαστεί... του δημιουργώ 1 άλλο ερέθισμα και μόλις αφήσει το απαγορευμένο... πηγαίνω και το μαζεύω.

Δεν του μένει και αποθημάενο... χαχαχα!!!

Σόφη μου ξαναπροσπάθησε με το βιβλίο... αξίζει τον κόπο...

Κι ο Άνθιμος έτσι έκανε στην αρχή... τώρα μου τα δίνει για να τα διαβάσουμε...

Αγόρασα βιβλία με χοντρό χαρτόνι... αυτά που έχουν και διάφορα υλικά για να αγγίζουν τα μωρά...

Βάλε τη χεράκι της πάνω στα διάφορα σχέδια... βοήθησε την να γυρίσει τις σελίδες... και λέγε ιστοριούλες...

Το αγαπημένο του είναι το ’’αγγίζω το σύμπαν’’!!!

Βαγκ, δε με βολεύουν τα κορμάκια...

Παίρνω τα φανελάκια της μινέρβα που είναι πιο ελαστικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα να σου ζησει το μωρακι σου! Καλοφωτιστο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πωπω τρομαρα! Τι λες τωρα? Καλα λεει η βαγκ πινακιδες κατι? Θα την ειχα σκισει!Βεβαια τι να πρωτοπρολαβεις.... αλλα δε ξερω αν την επιανα πως θα βγαινε απο τα χερια μου! Μαυρη σιγουρα!

Γιατι δε πηγε να πεσει στο καροτσι μια πανηλιθια με τη βεσπα? και γυρναω και την αρχισω σε καντηλια και ερχεται ενας με το αυτοκινητο και μου τη λεει κανε στην ακρη κυρια μου! Και τον αρχιζω και αυτον! Αυτος πολιτευεται παρακαλω..... και εχει και 3 εγγονια. Και η κορη του ητανε στη πορεια διαματυριας που καναμε τοτε για τις μαμαδες στο δρομο! Τι να παεις τον στολισα καταλληλα! Μολις με ειδε ποια ειμαι την εκανε. αλλα θα τον ξαναπετυχω και θα τον χεσω καταλληλα!

Τα πηρα πρωινιατικα!

Μαρκερ τον αφηνω κοιμησμενο και τα σχετικα. Κανει απιστευτη υσηχια καθεται στο σαλονι =και βλεπει τιβι. Της εχω πει αν συμβει κατι να με παρει τηλ. Της εχω αφησει εντολες τι να κανει αν ξυπνησει. κλπ. Ενταξει κανει οτι λεω. Αφου με λεει γκεσταπο. Αν κανει κατι αλλο απο αυτο που θα ης πω ποιος τη σωνει... :evil:

Αλλα γενικα κοτσανες λεει. αυτο δε μπορουμε να το κοψουμε.... ΦΑΚ

Μολις τα κανε ο δικος μου...χαχχαχαχαχαχχαα! ΠΟλυ ζορι!

ΓΙΑ τη συναντηση... 11:00 ειναι καλα? Λεω 11 για να ερθετε 11:30! χαχαχαχαχχχαχαα!

Ποιες θα ρθουνε να σηκωσουνε χερι!

Θα κανει καλο καιρο? Αναρωτιεμαι....

ΑΑΑ και μεις παιζουμε με λιτλ πιπολ! Μιλαμε πολυ γελιο! ΚΑνουνε και για μασητικο τα ανθρωπακια! χαχαχαχαχαα!

Του διαβαζω και γω παραμυθια. Το καθιερωσα τωρα πια. Καμια φορα δε καθεται αλλα συνηθως του αρεσει να κοιταει τις εικονες του δειχνω και γω διαφορα και διηγούμαι ταυτοχρονα.

Παιζει με τρενακια ξυλινα. Γενικα εχουμε πολλα ξυλινα παιχνιδια της πλαν τόυς. Παίζει με πυργακια. Αλλα παιζει και με τις πορτες του σπιτιου. Θελει να τις ανοιγοκλεινει συνεχως! ΚΑι δε κλεινει τα χερακια του! χαχαχαχαχα! ΑΑα και τελος τα αγαπημενο του ειναι το πλυντηριο! Γουσταρει τρελα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα!!!!!!!

Αλεκα 1 επεισοδιακη βαφτιση αλλα θα σας μεινει αξεχαστη! :lol: Για την μαλακι@@@νη με το αμαξι δεν θα σχολιασω αλλα εγω σιγουρα θα κρατουσα πινακιδα και θα την ΕΣΚΙΖΑ πραγματικα!!!!αν ειναι δυνατον να σηκωθει και να φυγει!!!!!μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι μονο που το σκεφτομαι!!!

Σωσω ποτε θα φυγετε για πανω?

Νανουκα γειαααα!!!!!!

Μαρκατ τα φιλια μου !!

Μαρκερ μπραβο στα Στελιο και στον Νικο!!!ειδες που ειναι τα καλυτερα παιδακια?Τα μεγαλα τελικα ειναι αυτα που μας ταλαιπωρουν περισσοτερο :roll: Πιασ'τον να ξανασυζητησετε!!!!!Μην αφηνετε τον χρονο να περναει γιατι φουντωνεις μεσα σου και μετα θα εκραγεις και αντε να τα μαζεψεις!!

Το απογευμα θα παμε σε μια φιλη για καφε.

Χαρα περιμενω ...γιατι οσο αργεις να με παρεις τοσο βλεπω τον καταλογο και τα θελω ολααα!!! :lol:

Παω να φτιαξω το αγαπημενο μου ξερετε... ~o)~o)~o)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

An den παρω ΚΑΙ σ'ημερα ψυχοφαρμακα δεν εχω φοβο για μετα ...

Μιλαμε πολυυυυυυυυυυυυ Γκριιιιιινιαααα @-):-w

Σωσω κοιτα να χάσεις κανα κιλό , ο γάμος είναι πολυ καλό κίνητρο , άλλιως να βρούμε μια κουρτίνα να σε ντύσουμε ... =))=))=))

Μου 8υμισες μια πελατισσα - Τα κιλά ειναι απο την εγκυμοσυνη που μεινανε...

- Ποσο ειναι το μωρο σας ?

- 17 ! :-B

Εγω δεν τον αφηνω σε όλο το σπιτι . εχω κλεισει το κα8ιστικο γυρω γυρω , εχω μαζεψει τα παντα κ ξαμολιεται εκει . Παιδακι ειναι κ 8ελει να εξερευνησει , τα περισσοτερα πραγματα που βλεπει ειναι για πρωτη φορα , οποτε λογικο να τα ''τρωει'' κ να τα κατεβαζει , απλα κοιτα μην εχει προσβαση .

Απο φαι σκατα 2 μερες δεν τρωει ουτε καν την φρουτοκρεμα ! Σημερα 8α του κάνω κιμα με πουρέ

εγω 8α φαω αυγα με πατατες η στραπατσαδα 8α δω ...

Mrker ρε φιλη αφηνετα που κ που γιατι αργότερα μπορει να χρειαστει π.χ να γεννησεις( =)) )να ξενυχτησεις σε 1 νοσοκομειο , σε μια αναγκη , κατι μην υποφερουν τα παιδακια...

Σωστοοοος ??? :mrgreen: ΚΑΛΗΜΡΕΑ ειπα ΔΕΝ ΕΙΠΑ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου.....εμεις ολα καλα αλλα δεν προλαβαινω να σας διαβασω και να σας γραφω ..το μονο που καταλαβα ειναι οτι η Ντομ μας ειναι εγκυουλα..........Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο Ντομ μου συγχαρητηρια...με το καλο το μωρακι σου....αχ τι ωραια...χαρηκα πολυυυυυυυυυυυ τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela τζουλια...μ εχεις για τετοια;;επειδη ειναι ο γαμος να χασω κανενα κιλο;;αισχος....

εμενα της εχει η πεσει η σιτα απο το τζακι,η σιδερενια 2 φορες και ακομα παει και την ριχνει..την λεω μη..αλλα με γραφει σε ολα..παει στο καδο ανακυκλωσης που εχω και τα βγαζει ενα ενα αφου τα βαλει στο σστομα..λεω μη..αλλα..με συνδεει με καιρο..α βγω με ελενη..

23 του μηνος πεταμε..παιδια δε βρισκω παπα..τελος..κουραστηκ..το βαφτιστικο δεν εχιε ερθει ακομα..κωλο ηρακλειο με τα ταχυδρομεια σας..

σουζαν πως πανε οι επειχειρησεις;;

σοφη ολα καλ;;

μαρκατ ξεμπερδεψανε τα παιδια με τισ αρρωστιες;;

θα κανω ψαροσουπα σημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕ8ΑΙΝΩ ΓΙΑ ΨΑΡΟΣΟΥΠΑ !!! - καλτσακια , παντοφλα δεν εχο παρει ακομα ,σωσω ... ημαρτον , εσυ παπουτσια φορας ? ;)

(ο αντρας μου δεν τρωει ψαρι κ ετσι δεν φτιαχνω... :roll:

Καλέ Σωσω Αφου εγω μια χαρα σε Ψελνω γιατι να μην ερ8ω κ στο γάμο να σας ''ευλογίσω΄΄ μια που παπα δε βρισκεις ???

Παρουσιαστειτε κ οι υπολοιπες ...

Το μωρο Φροσω καλυτερα ? Μαρκατ εξελιξεις ?

Αλεκα να ζησει κ ΄΄ολα τα καλα να πα8ει !

μαρκερ ειπαμε ...

ΠΟΙΑ μου ειπε οτι μενει καισαριανη κ κανει την ''κοτα'' ??? :lol::lol::lol:

μαρακι78 8α μου πειτε λεπτομερειες για την περιβοητη συναντηση (εστω κ με μνμ sto face)

Soso 8a r8eis ποτε Α8ηνα η να γυρισω πλευρο στον υπνο μου ?

Τεσπα ... τα λεμε μετα ...

ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΤΗΝ ΚΙΚΟ !

ΔΗΛΑΔΗ ΠΡΩΤΑ ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΜΩΡΑ Κ ΜΕΤΑ ΤΑ ΕΛΕΓΧΟΥΝΕ ΡΕ Π///ΣΤΗ ΜΟΥ ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ... εφαγαν φρουτα, πριν λιγο φαϊ, εβαλα και φακη απο τη δικη μας μεσα, χεσανε (με το συμπαθιο) και τωρα νανι... αν και ακουω τις πιπιλες της μικρης, τριγκι τριγκι... ελπιζω να μη συνεχιζει τωρα το χεσιμο, γιατι λιγα εκανε πριν... :(

εγω στο σπιτι ξυπολυτα τα εχω. αφου και εμεις τωρα με τα χαλια με τις καλτσες γυρναμε...

Νανα με κολασες με το τριγωνο... αν και προτιμω με κρεμα... δε θα με χαλουσε... ;)

μετα απο χρονια θα λεω σαν την πελατισσα της Τζουλιας... απο την εγκυμοσυνη ειναι τα παραπανισια κιλα!!! :lol::lol::lol:

καλε οταν λεει παπα η Σωσω εννοει παπουτσια... νομιζω...

τι εγινε με πιπιλα κικο;;; :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχχαχχαχαχχαχαχαχαχα

VAG αλη8εια ? χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχα

καλα κατουρη8ηκα απο τα γελια παλι... :lol::lol::lol:

Βρηκανε να περιεχει διαφορα , αναρτη8ηκε κ 8εμα στο φορουμ ρε ... chicco physio το 0 + :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το διαβασα ρε συ Τζουλια. καλα ειναι για μπατσες! και γιατι μονο στη στκγεκριμενη παρτιδα;;; λαθος στη συνταγη κανανε;;;

ο Σπυρος μονο τετοιες περνει. ειχα κρατησει κατι 0+ για τα βραδυα, να εχει μπολικες στο κρεβατι αλλα θα τις σουταρω. θα παρω ακομα κανα2 μεγαλυτερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε βαγκ...εσενα θυμηθηκα με τη πιπιλα....οντως..2 στα 2 τζουλια...

ειδες που αργησες να μπεις στις μανουλες;;

μια με τα κουταλακια του καφε και μια με τα παπα!!!χαχαχ!!αντε να δω την τριτη..

βαγκ γραψε το τκ σου...

οχι καλε ρωταω..και γω ξυποληταρια την εχω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε γαμωτο..εχω καταλογο αλλα δε ξερω για ποια μιλαει...αν βρω χρονο το βραδυ θα σας πω..αν και στο ιντερνετ μπορουμε να το βρουμε..

παιδια αν δεν επαιρνα αντισυλλ και αν δεν ειχαμε και αποχη απο το σεξ λογω κυδτης θα νομιζα οτι ημουνα εγκυοε..

την ψαροσπουα ..ουε να την δω..με χαλασε..προχτες κοτοπουλο ψητο,το σκεγτομουν το βραδυ και μου ερχοταν να τα βγαλω!!αλλα μαλλον ιδεα μου ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε

εμεις μια χαρουλα

φαγαμε την κρεμουλα μας - το αυγουλακι μας - μιση φετουλα ψωμακι -ηπιαμε νερακι και τωρα ειμαστε μια χαρουλα και παιζουμε με τις συριγγούλες μας :P

εγω πιπιλες νουκ δινω -αν και γενικα οτι και να τους δωσεις το πιπιλανε τα δικα μου δεν εχουν πρόβλημα -πλακωνονται βασικα ποιος θα παρει τις πιο πολλες

αχ με αυτη τη δουλεια δεν ξερω τι θα γινει

σας εχω πει λογο εγκυμοσυνης πηραν αντικαταστατη και τωρα ειμαστε 4 ατομα στο γραφειο και δεν ξερουμε ποιος να κανει τι

με βλεπω απο του χρονου να περνω ποδι :)

φασολαδα φτιαχνω σημερα

τα μικρα θα φανε αυριο κοτοπουλο με πατατες στο φουρνο στον παιδικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...