Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2009 : Νο 15!!


Recommended Posts

Λυσσαξατε παλι κ δεν μπορω να σας παρακολου8ησω ! :x

Τι συνεδρίες λέτε , εσυ Σωσω τι λες 15 ο καρπος ? 8Α ΜΕ ΤΡΕΛΛΑΝΕΤΕ?

πως βαζετε εικονες ΖΗΛΕΥΩ ...

Πηγα κ εγω Λαικη σημερα :P , κοριτσια οσες εχετε γεννησει φυσιολογικα εχετε προβλημα... ακρατειας ? :oops::oops::oops::shock::(

φακες με ρυζι κ φετα ο μικρος σημερα κ εμεις κοτοπουλο με πατατες με σως μουσταρδα,πορτοκαλι

ασχετο δοκιμαστε να ψησετε γλωσσα με πορτοκαλι , αλλο φρουτο !!! ;)

κ μια απορια Γιατι μας διαβαζουν μελη κ επισκεπτες κ δεν συμμετεχουν ?

τεσπα ...

Φροσω ευχη8ηκα ? μαλλον ε ? λεπτομερειες για συναντηση μια που ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ SKYPE ? :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το εχω ρε συ...να σου δωσω το δικο μας;;; :lol::lol::lol:

ασε το σκαιπ..δεν εισαι εσυ για αυτα αντικοινωνικο πλασμα..δες τη ταμτα ..εγω δεν εχω ακρατεια...αν και εκανα κασαρικη!!!!χαχαχα :geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε πως και δεν εχει γινει τιποτα το συνταρακτικο ακόμα;

εμεις κοιμομαστε τωρα σε 10 λεπτα λογικα θα ξυπνησουμε

αχ βλεπω τατιανα τωρα παω να ξαπλωσω γιαα τα 5 αυτα λεπτα μου και τα λεμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα το σφάξω στο γόνατο!!!

που λέει και η Σωσώ...

Κλαίει συνέχεια!!!

Το βράδυ μας τάραξε...

ο πέτρος λείπει σε σεμινάριο... εγώ κουράστηκα πολύ σήμερα στη δουλειά (και ξέρετε οτι δε ν είμαι μαθημένη)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φροσακι μου χρονια σας πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πανω απο ολα υγεια κ τυχη!!!!!!!

Εμεις καλα ειμαστε, ξεσαλωνουμε!!!Εχουμε κ αποψη τωρα κ γινεται ενας πανικος στο σπιτι!!! :lol::lol:

Την Πεμπτη εχουμε τα γενεθλια μας Σωσω Η Φενια 1 κ εγω 29.....

Ουτε που καταλαβα πως περασε ενας χρονος ρε γμτ....

Θα μου ετοιμασει τουρτα 3διαστατη η ξαδερφη μου μαξιλαρακι με παπουτσια μπαλαρινας!!!!

Δεν προλαβαινω να διαβασω και ολα τα υπολοιπα! Καντε μια περιληψη! Περπατατε, μιλατε τρωτε κατι καινουριο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eyh ηρθες γι να κατσεις;;;σε ρωταω μη μαλιασει η γλωσσα μου στη περιληψη και την κανεις με ελαφρα σε 2 σελιδες....

εμεις γυρισαμε απο τζαμπο...καλα..θα το εσφαζα που συμφωνει μαζι μου και η νανουκα..τι ναπω...οχι σαν χθες..λιγο απο το γονατο..καλε ολο θελω να σας ρωτησω..και μη κοροιδεψετε..

ερωτηση πρωτη..εσεις ο νεες που εχετε περιπανισια κιλα...

η μαλλον να το πω αλλιως..εγω εχω να βαλω τζην παντλονι..καμια 4 χρονια..

μονο φορμες..και τα παλια τζην δε μου κανουν..και δε βολευυον..

ολα τα νεανικα τζην πρεπει να ειναι χαμηλοκαβαλα;;

εννοω αν παρω ως τον αφαλο πειραζει η θα ειμαι καμια θεια;;;

τι λετε;;αληθεια λω..δε ξερω τι φοραει ο κοσμος..

και δευτερον..

τα παιδια σας παιζουν τα παιχνιδια οτυς;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορες.

Εφυγε ο μπαμπας μας και ξεσαλωνουμε ...απο τις 11 το πρωι γυρισαμε στις 5 το απογευμα..Πηγαμε σε μια φιλη για καφε αλλα μας βγηκε ολοημερη! :roll:

Λοιπον καταρχας Φροσακι σιδερενιος ο Χριστοφορακος μας και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΦΙΛΛΙΠΟ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟ!!!!ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΕς ΦΑΤΣΟΥΛΕς!!!

Σωσω ολο ερωτησεις εισαι και δεν βγαζουμε και ακρη...μην τα κολλας τα γραμματα καλη μου σε λιγο θα μας κανεις και μεταφραση :lol::lol: νομιζω οτι θα εισαι θειτσα με το ψιλοκαβαλο ..ενταξει δεν ειπαμε να βαλεις και τα πολυ χαμηλα αλλα ουτε και κατω απο το βυζι!

Δευτερη απαντηση οχι η Λυδια δεν παιζει με τα παιχνιδια της κοινως τα εχει χεσμενα..ασχολειται με αλλου ειδους αξεσουαρ...κοκαλακια ,τηλεκοντρολ,οδοντοβουρτσες το ροζαρι του μπαμπα της...και..και...και...

Χαρα περιμενω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ήθελε τον μπαμπά του ο χεστέας μου!

μέσα στην τρελή χαρά, μόλις τον είδε...

τωρα τον πήρε να τον κοιμήσει.

εγώ θα μαζέψω τα παιχνίδια του, μπάνιο και νάνι...

αν βρεις ψηλοκάβαλο παντελόνι... φόρα το...

χαχαχα!!!

ναι, ο δικός μου παίζει με τα παιχνίδια του.

και όταν είμαστε μαζί και μόνος του...

αυτά που λατρεύει είναι τα little people.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδή η κουνιάδα μου είναι ειδική παιδαγωγός... μου έχει πει οτι είναι πολύ σημαντικό, από αυτήν την ηλικία, να ασχολούμαστε με τα παιδιά.

Να διαβάζουμε βιβλία, να παίζουμε εκπαιδευτικά παιχνίδια...

ακόμη και τα κέλοκς που του βάζω να τρώει... είναι εκπαίδευση για το πώς θα πιάνει με τα 2 δάχτυλα (αντίχειρα και δείκτη)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω μου λεω να μεινω! Οσο προλαβαινω τουλαχιστον γιατι η δικια μου (για να απαντησω και στην ερωτηση) Θελει να ασχολουμαι ολη την ωρα μαζι της! Οταν καθομαι στον υπολογιστη θελει οπωσδηποτε να ειναι αγκαλια μου και να πληκτρολογει το καμαρι μου! Γενικως παιζει με οτι χρησιμοποιουμε εμεις και με τα παιχνιδια της μονο αν παιζω κ εγω μαζι της!

Τωρα για τα βιβλια που ειπατε, καθε φορα που προσπαθω να της διαβασω κατι αυτη το παιρνει και το τρωει.....Οποτε τα παρατησα με το διαβασμα....

Νανα τι κελοκσς του δινεις???

Σωσωκα μου οχι ψηλοκαβαλο ρε συ.....Εχει και νορμαλ τζιν....Εγω εφτασα αισιως τα 58 κιλα, εβαλα μισο και πολυ φοβαμαι οτι θα κανω παρα πολυ καιρο να αρχισω να κατεβαινω παλι γιατι ανοιξε η κ...λοορεξη παλι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα παλι σημερα ειναι καπως η μικρη και τωρα που την εβαλα για υπνο καθε τρεις και λιγο κλαιει.

evi μου καλως σε βρηκαμε και παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα παρελαβα την παραγγελια μου απο την χαρα

το αφρολουτρο μυριζει υπεροχα το ιδιο και το σαπουαν.

τα κραγιον ειναι ακριβως οπως φαινονται στην φωτο του καταλογου.

οοοοοοταν βαφτω θα σας πω

χαρα ματσ μουτσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω αλεκα μου!!!

να δεις ποσο καλο ειναι οταν κανεις μπανιο, εγω εκανα και μυριζε ωραια κρατησε ωρα...η μυρωδια, και μου εκναε πολυ απαλο δερμα....

σοφι μου σε πηρα σημερα αλλα δεν σε βρηκα.....στο σταθερο..

παω να τον κοιμησω γιατι δεν το βλεπω αποψε, και ερχομαι παλι [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα παρελαβε απο καταστημα κουριερ...ειναι πολυ πιο οικονομικο απο το να στα φερουν στο σπιτι,

απο το καταστημα ειναι 2 ευρω

και να στα φερουν στο σπιτι ειναι 6

αλεκα απαντησα εγω εεεεεεεεεεεε :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα γυρισα απ'εγω η γυριστρω! χαχαχαχ!

Ημουνα με πεθερα το απογευμα εξω και μωρο και μετα αφου τον ακανα μπανιο και τον κοιμησα την αφησα μαζι του και βγηκαμε με αντρουλη! Μια χαρα! Ηπιαμε τα κρασακια μας.....

Τωρα παω για νανι.

Χαρα ποιο αφρολουτρο ειναι? αυριο θα σε παρω τηλ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κ εγω! Μετα απο μια επισοδιακη βαφτηση,ενα μαραθωνιο ταξιδι με την Αγγελικη 39,5 πυρετο 1εβδομαδα στον Βολο αρρωστη με ενα ατυχημα με την Αγγελικη παλι ! το μωρακι μου ειναι καλα δοξα το θεο!!!!!!!!!!Σημερα Αλοννησο κ ξανα στην ηρεμη ,χαλαρη ζωουλα μας !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Νυστάζω!!!

Σας το είπα;

Σήμερα θα σχολάσω στις 6...

Αλέκα μου, περιμένουμε τα νέα σας!!!

Εύη μου του δίνω τα rice krispies.

Του αρέσει πολύ η διαδικασία!!!

Και απασχολείται και πολύ ώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τι κάνετε ρε κορίτσια; Εμένα με έχει φάει η αϋπνία τις τελευταίες μέρες από τους πόνους στη λεκάνη..δεν ξέρω πώς να κάτσω πια..και δε φτάνει αυτό θέλουν να μου φέρουν τώρα να κρατήσω και τα μικρά του αδερφού μου για πόσες ώρες για να πάνε για φαγητό. Μα καμία ενσυναίσθηση; Γκρρρ τα νεύρα μου..
    • Κορίτσια αποφάσισα να αλλάξω γιατρό. Ή τουλάχιστον να πάρω δεύτερη γνώμη. Τα PI της μητριαίας αρτηρίας είναι πάνω από 2..δν ξέρω. Έχω αγχωθεί με την απάθεια του γιατρού και ότι είναι τόσο απρόσιτος.  Θέλω να ξέρω ότι έχω κάνει ό,τι μπορώ για να προλάβω τις πιθανότητες. Έστω ασπιρίνη προληπτικά.. δεν ξέρω. Ακόμη και το μέτρο στο αλάτι εγώ του το ρώτησα.. καμία οδηγία.. απλά "συνεχίζουμε κανονικά".
    • Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!! Ευτυχώς με τον άντρα μου έχουμε πολύ καλή επικοινωνία σαν ζευγάρι και η απόφαση για το δεύτερο μωράκι, πάρθηκε επειτα από πολλή συζήτηση και ανάλυση της υπάρχουσας και ενδεχόμενης μελλοντικής μας κατάστασης. Οπότε είμαι χαρούμενη που ξέρω ότι αυτό το μωράκι το θέλουμε εμείς οι δυο πάρα πολύ (όσο και να αγχωνόμαστε). Απλά, ξέρεις... Ίσως είναι και οι ορμόνες... απλά θα ήθελα ένα πιο υποστηρικτικό περιβάλλον, ειδικά όταν γνωρίζουν τι έχω περάσει. Τελοσπαντων, είμαι με κομμένη ανάσα μεχρι την Τρίτη 🙏🙏  Θα περιμένω και τα δικά σου νέα, θυμάμαι ότι έχεις ραντεβού να δεις το μικρουλι σου και εσύ την Τρίτη 🙏  Σε άλλα νέα, η μπέμπα σήμερα είπε πρώτη φορά μπαμπά, πολλές φορές κιόλας και συγκινήθηκα τόσο πολύ... Αχχχ τι ευτυχία που προσφέρουν αυτά τα μικρά πλάσματα, ξεχνάς αμέσως όλη την κούραση. Κάντε κουράγιο αγαπημένες μου, σε μερικούς μήνες θα έρθουν τα θαυματακια μας,και τότε ούτε που θα θυμόμαστε τις δύσκολες αυτές στιγμές του άγχους και του φόβου ♥️♥️  
    • Να μην αγχώνεσαι καθόλου!!! Έτοιμη είναι όταν αισθανθεί σίγουρη θα περπατήσει κ μόνη της!!!😍😍😍 Μεγαλώνουν πολύ γρήγορα!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...