Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2009 : Νο 15!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μολις εφυγε η πε8ερα.\

Σωσω παω για ψωμι κλπ παω κ 1 φαρμακειο ξανα να δω κ 8α την παρω τηλ κ 8α σε πω

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ! ΗΜΑΡΤΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι περιοδικα τρωει συνηθως;;;ρε τζουλαι ψωμι δεν εχω και γω!!!παρεκαι για μενα..

ρε ντομ τι να την κανω;;αφου δε καθεται σε καροτσι..ουτε αγκαλια..θελει να ειναι κατω..της εδωσα2 κουταλια απο τους καφεδες μας..

και μετα εφευγε..σηκωνοταν εκανε 2 βηματα παλι κατω..

μας κοιταξαν πολυ ανρωποι λοξα αλλα και τι να κανω...

τεσπα..δε ξερω αν εκανα καλα αλλα εγω δε νιωθω καθολου τυψεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχ φροσω μου ποσο σε καταλαβαινω. το χουμε παθει δυο φορες με τον δημητρη αλλα οχι σε τετοιο βαθμο.ειχε τον αγγελο-φυλακα του κοντα και πηγαν ολα καλα ευτυχως για τον χριστοφορακο.

εμας την πρωτη φορα το παθε απο τσουρεκι, μαλλον καποιο συστατικο τον πειραξε.ηταν πολυ αρωματικο σκετο λουκουμι αλλα ο δημητρης... ειχε γεμισει σπυθουρακια, υπνηλια και ειχε αρχιζει να πριζεται η γλωσσα του. τον πηγαμε στο διαβαλκανικο και ευτυχως με ενεση κορτιζονης την γλιτωσαμε.μειναμε κανα 2ωρο απλα για να δουμε την αντιδραση. απλα συνεχιζαμε στο σπιτι αντισταμινικα και ελαφρυ φαγητο για να μην τον πειραξει κατι αλλο.

την δευτερη φορα ειμασταν σε ενα παρτυ και τους βαψαν στο προσωπο. εχει βαφτει αλλες 3 φορες οποτε λεω οκ. η πλακα ηταν οτι η κοπελα μας ειπε οτι ειναι υποαλεργικα τα χρωματα και δεν πειραζουν.

ειχε βαφτει κλοουν, το βραδυ τον επιασε φαγουρα και ειχε τα σημαδια του κλοουν ολα σε κοκκινο στο προσωπο του. παλι διαβαλκανικο και ενεση κορτιζονης κτλ κτλ

καμια σχεση με το δικο σας συμβαν αλλα πως μπορεις να την παθεις βρε παιδι μου.

ντομ περαστικουλια σας

φιλακια τα λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνελ8ε Σωσω ! Ακου εδωσες καφε...

Δηλαδη αμα σου ζηταγε amαretto sprite 8α εδινες??? Εχεις τρελλα8ει τελειως :shock:

Μα σου περνει τον αερα ! Τι παει να πει η8ελε κατω ???

για μα8ε και κανενα απαγορευεται ! Μα καλα ντανταδες σε δραση καμια δεν εβλεπε ? :roll:

Εμενα μου προτειναν τ :roll: ο κα8ισματακι φισερ πραις που ειναι μικρο κ ελαφρυ κ οτι πρεπει για καφετεριες κ ταβερνες κ 8α το παρω οπωσδηποτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λες Φρόσω μου! Παναγία μου! Ολα καλα ευτυχως! Αχ το παιδακι μας! Να του δωσεις πολλα φιλάκια! Τι τρομάρα πήρατε! Το εχω πάθει και γω φρόσω μου! Ασε! Και παρολο που ημουνα κοτζαμ γαιδουρα τοτε δεν το ειχα παρει ειδηση αμεσως! Το επαθα στον υπνο γι'αυτο. Πως με προλαβανε... αστα!

Περαστικα.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μηπως επαιρνε αντιβιωση αυτες τις μερες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λες βρε Φρόσω μου!!!

Αναστατώθηκα!!!

Ευτυχώς καλά το μικρούλι...

Να μας ενημερώνεις καλή μου!!!

Ούτε εμείς ξεκινήσαμε αυγό...

Αγχώθηκα τώρα...

Πόσο πρέπει να φυλαγόμαστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩ ΡΕ ΜΑΓΚΑ!!!

επαθα πλακα! τετοιο κακο ο Χριστοφορακος;;

τι να πω ρε Φροσω... αλλο κακο να μη σας βρει!

εμενα κροκο τρωνε 2 μηνες τωρα. 1 ο καθενας τη βδομαδα μασε στα φρουτα. αλλα εχουν δοκιμασει παργματα που εχει κανονικα αυγο μεσα. κέικ, πιτα, χυλοπιτες... δε θα εδειχνε κατι;;; με μπηκαν ιδεες τωρα... οταν χρονισουν θα φανε και τα δικα μου ασπραδι... σιγουρα θα τους το δωσω οταν ειναι και ο αντρας μου σπιτι... πλακα κανεις;;;

Σωσω και τα δικα μου θελουν ολο κατω οπου ειμαστε αλλα δεν...

ακομα και ο Σπυρος που πια περπαταει κανονικοτατα, αλλα και η μικρη, για να παρπατησουν σε ενα νεο χωρο, πρωτα πρεπει να τον εξερευνησουν μπουσουλωντας... ακομα και στο σπιτι μας προχθες που βαλαμε χαλια και τα βγαλαμε απο το χωρο τους για να δουνε, πρωτα κατω... τα πιανανε... κυλιοταν και μετα αρχησε το περπατημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, αύριο έχω συνεδρία...

δεν ξέρω αν θα προλάβω να μπω καθόλου :(

Ελένη, τι κάνει η νυφούλα μου;

Πώς πάει με τους εμετούς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NANOYKA MOY KALA EIMASTE!!!!!!!!

ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΤΟ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ...

ΤΩΡΑ ΠΟΣΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...

ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΟΥ????????

ΠΕΡΠΑΤΗΣΕ Η ΘΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ???? :lol:

ΦΡΟΣΑΚΙ ΕΧΩ ΣΟΚΑΡΙΣΤΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ...

ΚΙ ΓΩ ΤΟΝ ΚΡΟΚΟ ΔΙΝΩ ΜΟΝΟ..

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΤΡΟΦΙΜΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ?????/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale τα κουταλακια του καφε μας..οχι καφε...ο καπουτσινο διπλα εχει 1 κουταλακι να βαζεις ζαχαρη..οταν εβαλα της το εδωσα..αφου το ειχα γλυψει..

ασε μας ρε συ τζουλαι με το καθισματακι..πλακα κανεις;;το εχω και γω αλλα μεσα στο σπιτι....

στη τραπεζαρια..σιγα να μη το παιρνω μαζι μου..

ε δικιο εχεις γι αυτο με τον αερα αλλα..δε θελω να το περιορισω..ελενη ειναι ειδικες οι εξετασεις..και παλι δεν ειναι στανταρ!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

ΕΧΩ ΜΟΥΔΙΑΣΕΙ,ΤΡΕΜΩ!

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!

ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ!

ΠΗΓΑ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΚΙ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ...ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΞΕΡΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λες μαρη τρεληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη! Θα τρελαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!

Γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ θα κλαψω τωραααααααααααααααααα! Ειμαι πολυ χαρουμενη Κυριακη μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!

Που ειστε βρε τρελες! Η ντομ μας ειναι εγκυουυυυυυυλαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

O:-)O:-)O:-)O:-)O:-)=((=((:-o:-o:-o :-\ :-\ :-\ =p~=p~=p~@};-@};-@};-:ymbringiton::ymbringiton::ymdaydream::ymdaydream::-bd:-bd:-bd[smilie=angel4.gif][smilie=angel4.gif][smilie=clock.gif][smilie=clock.gif][smilie=clock.gif][smilie=happy1.gif][smilie=happy1.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=lurk.gif][smilie=lurk.gif][smilie=lurk.gif][smilie=lurk.gif][smilie=lurk.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι...................................................

Σωσώκα ευχαριστώ!!!Ηταν η μανα μου μπροστα και δεν μπορούσα να εκφραστώ!Με κοιταζε και περιεργα

γιατι οι παλιες δε θεουν να τα λεμε αμεσως για γουρι.Εγω δεν ειμαι ετσι!Εγω τα μοιραζομαι!Σαμπως αν κουφια η ωρα συμβει κατι,

θα στεναχωρηθω λιγοτερο αν δεν το χω πει.

καλα για σας δε το συζηταω.......................

Μαρακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μην κλαψεις!Εγω...τα χω παιξει...σκεφτομαι που δε θα χωραμε...σκεφτομαι αν θα ειναι κοριτσι...μετα βριζω τον εαυτο μου

γερο να ναι λεω...........

ΑΧ...ΤΑ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntoooooommmmmmmmm!!!!!Μπραβο ρε κοριτσακι πολυ χαρηκα αληθεια!!!Να εχεις μια καλη εγκυμοσηνη!!!Ολα καλα θα πανε.

Φροσακι να ειναι το τελευταιο ευχομαι....Περαστικα σας και πολλα φιλακια να δωσεις στον Χριστοφορακο μας.Τρομαξαμε μονο που το διαβασαμε..ποσο μαλλον εσυ που το εζησες..

Εμεις εδω μοναχουλες απο σημερα...

Επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ , ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΡΜΑ ??? :roll:

DOM ???????????? EISAI ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ... ΤΟΝ ΕΦΑΓΕΣ ? =))=))=))

ΓΙΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΠΠΠΠΠΠΠΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΟΤΙ ΤΑ ΑΡ8ΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΑ ! :lol:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΡΔΟΥΛΙΝΙΙΙΙΙΙ !!!!!!

ΣΩΣΩ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9.00 ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ Π.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Maria98 θα συμφωνήσω απόλυτα με την @Elk να κάνει εξετάσεις αλλά Σ εξειδικευμένο κέντρο. Το σπερμοδιαγραμμα σ ένα απλό μικροβιολογικό δεν το βγάζουν σωστά. Από τη στιγμή που θέλει ο άνθρωπος να ελεγχθεί γιατί να μην το κάνει;;; Μόνο καλό είναι!!!    Πως είστε κορίτσια μου; Εγώ ακόμα παιδεύομαι με τη γαστρεντερίτιδα κ περιμένω να βγει η καλλιέργεια αύριο. Έχω ανακτήσει δυνάμεις αλλά οι διάρροιες συνεχίζονται😢😢😢. Μη σου τύχει… Τεσπα… Στα δικά μας τώρα, σήμερα θετικό τεστακι ωορρηξίας δε νομίζω να κοκκινίσει περισσότερο.. Είχαμε κ μια επαφή πριν λίγο άντε να δούμε… Για κάτι παραπάνω δε με βλέπω στην κατάσταση που είμαι😞😞😞   
    • Χμ.. είχατε πολύ καλές βλαστοκύστες και τώρα και την πρώτη φορά. Όχι ότι και στις ενδιάμεσες προσπάθειες δεν υπήρχαν καλές προοπτικές. Φαίνεται ότι σε κάθε προσπάθειά σου, κάτι άλλο ευθύνεται. Γιατί και κύηση είχες, και βιοχημικές και μηδενικές χοριακές. Ίσως πράγματι να υπάρχει κάτι στα ωάρια, που οδηγησε στις παλίνδρομες. Άρα, προεμφυτευτικός. Ίσως δεν έγινε σωστά η ΕΤ. Ή μήπως σου δίνει κάποιο φάρμακο που δρα ανασταλτικά στην ετ; Κάποιες φορές τα αιμοδιαλυτικά που δίνουν προληπτικά προκαλούν αποβολές. Δεν ξέρω αν σου έδωσε κάτι τέτοιο, το λέω γιατί μπορεί να υπάρχουν παράγοντες στο αίμα που δεν έχουν ελεγχθεί. Ή κάποιο σύνδρομο; Πού έκανες προσπάθεια; Στο Έλενα; Φαίνεται ότι σε παρακολουθεί καλο τιμ γιατρών και πράγματι τα έχετε ψάξει όλα. Είχα κι εγώ δύο αποτυχημένες ετ στα 41, με άριστες βλαστοκύστες, πέντε συνολικά, όλες 4ΑΑ, 4ΑΒ και 5ΑΒ. Η μία έδωσε βιοχημική με χοριακή στο 45 και η άλλη στη γκριζα ζώνη, ούτε θετική ούτε αρνητική. Καμία δεν προχώρησε. Σ' εμένα το έριξε στην ποιότητα των ωαρίων μου. Παρόλο που αυτά τα ωάρια πάντα φτιάχνουν βλαστοκύστες με πολύ καλές διαιρέσεις. Τι να πω... ότι δεν πιστεύω πια σε ποιότητα βλαστοκύστεων; Είναι να σε θέλει η προσπάθεια... Εύχομαι να γυρίσει και σε σένα και να πετύχεις με τις υπόλοιπες που έχεις!❤️
    • Ναι αυτά τα τεστ με τον σταυρό είναι για να γίνουν με καθυστέρηση. Γιαυτό έκανα σήμερα αυτό που δείχνει 6 ημέρες νωρίτερα. Σκέφτηκα ότι κάτι θα έδειχνε 🤔
    • Θα προσπαθήσω να κρατηθώ μέχρι την Τρίτη 😉 Αντε να δούμε τι θα δούμε 👀
    • Γενικά ναι. Αλλά φέτος που είναι σε έξαρση είναι επικίνδυνο για τα νεογέννητα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...