Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2009 : Νο 15!!


Recommended Posts

Αλεκα παιδι μου που μενεις ?

μη μας πεις κ συ σε κανα βουνο οπως η new...

εγω σημερα με φανελακι κορμακι , μεσα στο σπιτι ειναι ζεστα !

Υπνοσακο αν , μονο στα χιονια 8α του βαλω , οχι να ζεστενεται κ να ειναι μεσα σαν ντολμαδακι :roll:

ασχετο πηρα τελειες λεπτες πυτζαμουλες απο motherc με 18Ε οι 2 ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω λεκα της ρβαλα μακρυ παντελονι αλλα οχι καλτσα....

ρε τζουλαια αληθεια λες;;

ποσο παει το μηχανημα΄΄και η καψουλα η μια 9;;αποκλειται ρε φιλεναδα!

ΓΙΑ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΤΟ GOOGLE Κ ΠΕΣ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω του έβαλα μπιτζαμουλα μακρυμανικη κλπ αλλα ειναι μακο οχι πολυ χοντρη. Αυτες που εχουνε τα μπενετον. Μονο ενα σχεδιο εχουνε για την ηλικια τους. Ειναι σουπερ. Και εχω κατι σουπερ κουβερτουλες μαδερκερ πικε τυπου με κατι τρυπιτσες που το καλοκαιρι κρατανε δροσια λεει και το φθινοπωρο ζεστουλα. Παντως απο κει που κοιμοτανε μπρουμυτα και κουλουριασμενος τωρα κοιμαται ανσκελα. Κρυωνε η ψυχη μου. Αλλα εγω που να κατλαβω...Στοκος! Ααα και δε ξεσκεπαζεται. Μια χαρα! Σου λεει χαζος ειμαι? Θα κρυωσω! Καλα ειμαι εδω!

ΚΑλτσες δε του βαζω. ΘΑ σκασει. Αλλα εμεις μενουμε Ζακυνθο. Τροπικο το κλιμα.

Αλεκα σε νιωθω! Και γω γουσταρω πολυ εγκυμοσυνη-τοκετο κλπ! μ'αρεσει πολυ η διαδικασια! Ειχα γεννησει και ευκολα. Ανετα εκανα και 4 παιδια.

Καλα οταν διαβασα το μην. της σωσως κολλησα στο μηχανη και λεω η τρελη μηχανη(αυτη που καβαλανε...) θα παρει? χαχαχαχαχαχααχα! =)) Μετα ειδα.................... :geek:

Σε εχω για μηχανοβια... Γι'αυτο! B-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα κανω τζουλια και θα σε ενημερωσω...ρε συ οσφη..και γαμω τα γκομενακια και συ..

καλα η μικρη..ερεψε..που πηγαν οι μαγουλαρες;; :shock::shock::shock: θα κανω αναζητηση και θα σε πω αυριο!!καλρ ομορφυνε...η βαγια...φτου φτου!!

και επεισης..αφηστε με να κοιμηθω!!

το ονειρο μου ηταν να παρω..αλλα οπως λεει και ο μπαμμπας μου..ισσιροπια δε ξερεις καλα καλα θα παρεις και μηχανη;;και τωρα που μεγαλωσα δε με αφηνι ο λευτ..φακ..

αυριο ο βασιλοπουλος τα λιμπερο 60 τις εκατο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Σωσω! Λιμπερο παιρνουμε και μεις! Βουρ για Βασιλο!

Αγγιξα το ευαισθητο σημειο σου? ΓΙα τη μηχανη λεω...

Καλα μαμα και κορη θεες! Κοκκινιζουνε τα μαλλακια της? Ειναι κουκλιτσα! Να σας ζησει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα απο μενα

σκ δεν μπηκα καθολου

τα μικρα ηταν αγγελουδια ολο το σκ πραγματικα

λες και δεν ειχαμε παιδακια

μονο το σαββατο το βραδυ ειχαν πολυ ανησυχια και δεν θελανε να κοιμηθουν ενω τα εβλεπες οτι κουτουλαγαν και σημερα το πρωι ο Στελιος ξυπνησε στις 4:30 κοιμηθηκε 5:30 με γαλα

κατα τα αλλα ολα καλα

εγω σας εφαγα 10:30 την επεσα χθες :lol:

να εχουμε μια ηρεμη και καλα εβδομαδα

τε4λικα σημερα παμε για εμβολιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!!!!

Μαρια και εγω 10.30 ξαπλωσα..ουτε το 1/3 της εφημεριδας δεν πρόλαβα να διαβασω και...

Νανουκα εγω ακομα χρησιμοποιω παιδικο αλλα μεσα στο καλοκαιρι που ειχα ξεμεινει χρησιμοποιησα δικο μας και ολα οκ...

και εμεις libero χρησιμοποιουμε απο την αρχη αλλα δεν εχουμε βασιλοπουλο...χαχαχαχ!!ειχαν τα carrefour την Παρασκευη 50% και εφοδιαστηκαμε και εμεις και οι γονεις μου..

Σωσω σε αυτες τις μηχανες οι καψουλες συνηθως δε συμφερουν..εχω μια της nespresso...ευτυχως που μονο εγω πινω καφε σπιτι και εχει ηλεκτρονικο καταστημα.. ;);)

ο μικρος ξυπνησε στις 7 αλλα στις 8.30 ξανακομηθηκε με τα 200 ml..παντως κα με το καινουριο γαλα ξυπναει γα να φαει στις 5 ωρες απο την ωρα που θα κοιμηθει..και εγω μακρυμανκες πιτζαμες και ελαφρια κουβερτουλα..Μαρακι τις εχω και εγω αυτες τις πικε αλλα δεν τον πιανουν ολοκληρο και νομιζω οτι μονο σε αυτη τη διασταση τις ειχαν..

Δευτερα σημερα και παλι δουλεια!!!!

Καλη εβδομαδα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο χειμωνα κοριτσια!!!

ολο βρεχει απο το πρωι... φακ!

και εχει κρυο... 14,8 λεει το θερμομετρο μας. εξω.

εγω απο την προηγουμενη βδομαδα τους κοιμιζω με κοντομανικα ολοσομα φανελεκια, καλτσες και απο πανω χοντρουτσικο φανελενιο ολοσομο μπιτζαμακι. προχθες τους εριξα πικε, αλλα σιγα μην κατσουν σκεπασμανοι... αποψε εριξα χοντρουτσικες. ηταν μισοσκεπασμενοι... μαλλον θα κρυοναν. αφου 23 επιασε στα δωματια... και εγω μακρυες μπιτζαμες εβαλα. πηραμε και κατι υπνοσακους απο τζσαμπο, 15Ε, τα εδωσα στη μαμα μου να κοψει τα μανικια και να τα βαλει φερμουαρ, ωστε να τα προσθετουμε μονο στα πολλα κρυα. μολις τα φτιαξει θα τους τα βαλουμε. με πιο λεπτα απο μεσα.

απο χθες και την ημερα μακρομανικα φοραμε...

παει το καλοκαιρακι... του χρονου παλι...

χθες πηγαμε στη βαφτηση της ξαδερφης μου... χαμος..... ποτε μαζευτικαν τοοοσα παιδακια στο σόι μας!!! ωραια περασαμε... και τα μικρα ηταν απροβλεπτα ησυχα!

Σοφη φυσικα δεν προλαβα τις φωτο.....

Τζουλια τετοια η πεθερα;;;

εμενα χθες βραδυ ξαναμαλωσε τηλεφωνικα με τον αντρα μου...

αλλο κολημα παλι...

περισυ ειχαμε το: θα τα παγωσετε τα μωρα...

φετος εχουμε το: ειστε τρελοι και αφηνετε τα μωρα νηστικα!!!

γιατι; επιδη οποτ ερχοντε και τους κερναω, ο Σπυρος φωναζει ΜΑΑΑΜΜΜΜ!! αλλα οποτε δει ανθωπο να τρωει φωναζει ο λιχουδης, εστω και αν εχει καταβροχθησει πριν.

ετσι ειπε χθες στον αντρα μου, ο οποιος την εβρισε και της το εκλεισε! και με ειπε πως δε θα ξαναπατησει το ποδι της αν δε ζητησει συγνωμη! μου τον τσατησε τον γλυκουλη μου νυχτιατικα! προσπαθησα να τον ηρεμισω, αλλα ανενδοτος! αλλα, μεταξυ μας, καλα που ειναι τετοιος αποτομος μαζι τους, γιατι αλλιως θα με πριζανε και θα ημουν εγω, η νυφη, η κακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!!!!!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...

ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ..ΚΩΛΟ ΔΕΝ ΒΑΛΑΜΕ ΜΕΣΑ!!!!!!!!

Α ΚΑΝΑΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΒΗΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΑς ΠΕΡΠΑΤΑΜΕ...

ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ...

ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΜΩΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑς Η ΣΩΣΩΚΑ....

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!

Επιτέλους σημερα ερχεται και ο χασμπαντ! Αντε! Βαρεθηκα μοναχουλα!

ΕΕΕ μοναχουλα με το τετοιο γιο... εννοω μοναχουλα στο κρεββατι!χαχαχααχα!

Χρυσουλα ειχε πολλες διαστασεις. Ειχα για καλαθουνα και τις χρησιμοποιουσα για το καροτσι και μεγαλες για τη κουνια.

Μαρκερ μπραβοοοοο! Τα διδυμακια ητανε αγγελουδια! χιχι! μπραβο οι αγαπες μου! Θα ρθειτε τη κυριακη?

Παω να τον ταισω και παμε για λιμπερο και καμια βολτα.

τα λεμε το μεσημερι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!

εμεις το βράδυ φοράμε μακρυμάνικα πιτζαμάκια και τα σκεπάζω με λεπτή κουβερτούλα

εσεις θα τα σκεπάσετε με παπλωματάκι το χειμώνα?

και γω απο το καλοκαίρι με το δικό μας απορρυπαντικό τα πλένω τα ρουχαλάκια τους, μια χαρά..

καλά το προδερμ απίστευτη μυρωδιά δεν το συζητώ..

αντε κορίτσια πάω να κάνω καμια δουλειά

σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν διάβασα τα νέα σας. Εμείς δεν είμαστε καλά δυστυχώς.

Πήγαμε να χάσουμε το Χριστόφορο κορίτσια, αφήστε τα.

Την παρασκευή έφαγαν για πρώτη φορά κρόκο αυγου. Μια χαρά όλα.

Εχθές το πρωί έφαγαν και ασπράδι. Ο Χριστόφορος το έβαλε στο στόμα του και το έφτυσε αμέσως, δηλαδή ζήτημα αν κατάπιε ένα ψίχουλο. Σε μισή ώρα άρχισε να νυστάζει και να γκρινιάζει. Σε μία ώρα έγινε όλος κατακόκκινος και γέμισε άσπρα σπυριά. Άρχισε να μην αντιδρά και πρήζονταν τα μάτια του. Αλλεργικό σοκ από το αυγό. Σε 5 ακριβώς λεπτά ήρθε ασθενοφόρο και σε 1 τέταρτο ήμασταν στο Παίδων. Το μωρό σε ημιλυπόθυμη κατάσταση. Το πήραν κατευθείαν, του κάνανε αδρεναλίνη και του έβαλαν ορό. Φανταστείτε ότι ήταν τόσο χάλια που δεν έκανε ούτε ένα ουα.

Σε 2 ώρες ήταν εντελώς καλά. Τώρα είναι ακόμα μέσα για τη βροχιολίτιδα, κάνει μασκούλες.

Αυτό που τον έσωσε ήταν ότι έπινε κορτιζόνη για τη βροχιολίτιδα. Αλλιώς......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ! :shock::shock::o:o:o:o:o

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΑΥΓΟ ( 5 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΑΣΠΡΟ Κ ΜΕΤΑ ΛΙΓΟ ΚΡΟΚΟ Κ ΦΟΒΑΜΑΙ)

ΦΡΟΣΩ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΔΕΣ ΟΛΑ Ε ? ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ , ΑΓΙΟ ΕΙΧΕ ΤΟ ΚΑΡΔΟΥΛΙΝΙ ΣΟΥ !

ΠΩ ΠΩ , ΕΧΩ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗ8ΕΙ ΤΩΡΑ ...

ΕΥΤΥΧΩς ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ .

Υ.Σ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες ρε φροσω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

τι λες τωρα;;;;;;;;;;;;;;;;;;απαπαπαπαπα11111!!!!!ε το μπασταρδο το αυγο...πωπωπωκαλο μου...τι να πω..τελος καλα ολα καλα..;;;;;δε ξερω...εμεινα μαλακας...

ελενη...κανατε βηματα,ε;;τι λες τωρα;;;;;;;;;;;τετ εννοετιαι για καφε,ε;;;

βαγκ εισαι τελεια...εκανες κατι λαθος φροσω η απλα καναν αντιδραση;;θελω να πω γιατι δε το εκαννα αυτο τη παρασκ;; :?:?:?:?

μαρκερ μπραβο που ειχες ησυχα παιδια το σαβ κο...

αντε και να να ιετσι ολη τη βδομαδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλεργία Σωσώ στο λεύκωμα του αυγού.

Το μόνο μου λάθος ήταν που του έδωσα αυγό.

Μην με παρεξηγήσετε που σας γράφω. Ήρθα λίγο στο σπίτι γιατί αδιαθέτησα κι έγινα χάλια για να πλυθώ και να αλλάξω. Εννοείται βέβαια πώς είμαι άυπνη και το στομάχι μου το νιώθω λες και με μαχαιρώνουν.

Ήθελα κι εγώ να τα βγάλω από μέσα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

Φρόσω...τι περάσατε ρε;;;;Δόξα τω Θεώ που πήγαν όλα καλά!Φαντάσου τους το έδωσες και σε λογική φάση,κοντά στο χρόνο!Ο Φίλιππος δηλαδή δεν είναι αλλεργικός στο λεύκωμα και είναι ο δίδυμος του;Τι σου είναι ο οργανισμός!Αυτό τώρα θα το έχει εφ΄όρου ζωής;Και στα παραγωγα του αυγού;Τι είναι τα άσπρα σπυράκια;σαν αυτα που βγαζουμε εμεις με πύον;Δεν έχω ιδεα πώς καταλαβαίνεις μια αλλεργία.Νόμιζα κοκκινα σπυρακια,έτσι που τα λεγες ήταν ανατριχιαστικά!Φαντάζομαι εσυ που τα ζούσες!

Είναι κανενας σας αλλεργικος στο αυγο;Παίζει ρολο η κληρονομικοτητα;

Σόφη τιποτα δεν ειδαμε!Στειλε ρε τιποτα στο μειλ...κανε και μια γενική,ανεπροκοπη!

Ισμήνη δεν έχω λαβει κατι απο σενα...συλληπητηρια για την αδερφη της πεθερας σου!

Απορρυπαντικο ρωτησα τη παιδιατρο και μου ειπε μπορω με το δικο μας αλλα πολυ καλο ξεβγαλμα.

Οποτε απο το να σκαω αν ξεβγαλθηκαν, συνεχιζω το προδερμ κι εγω,μια χαρα ειναι,αφου βγαζει τη σκατιλα, καλα καθαριζει.

Μονο το μαλακτικο του δε μου πολυαρεσει,δεν εχει σχεδον καθολου αρωμα κι αυτο που εχει μαλακια ειναι.

Θα δοκιμασω το καζολιν που λετε

Καλα το αρκαδι δε το συζηταω, που το ειχα αγορασει εγκυος για να του πλυνω τα βρεφικα που ειχα αγορασει,και πηρα τη σκονη,τριμμενο σαπουνι δηλαδη, που ελεγε οτι μπαινει και στο πλυντηριο.

Και το πλυντηριο δεν το πήρε ποτέ!Στη θηκη εμεινε!Το νερό που εριχνε το πλυντηριο, το λάσπωνε και το άφηνε εκει.

Αφού προφανως θελει καυτο νερο για να διαλυθει,σαν τις νιφαδες σαπουνιου μασσαλιας,τι μου λες ρε οτι μπαινει πλυντηριο;

Σωσω την αφησες να μπουσουλησει στο εμπορικο κεντρο;Εχω φρικαρει και στη σκεψη μόνο!

Α!πήρα την παιδιατρο χτες γιατι προχτες ειχε διαρροια και χτες εκανε πρασινα κακα και μου ειπε οτι ειναι ιωση,ολος ο κοσμος την εχει,πυρετο-εμενα ευτυχως οχι-συναχι πονολαιμο,πονοκοιλο,ερεθισμενα αυτια,πονοκεφαλο.Της ειπα οτι κολλησε τη μανα μου και τον αντρα μου και μου ειπε θα κολλησει κι εμενα,μπα που να φαει τη γλωσσα της!Εγω δεν εχω κολλησει...ακομα...ισως τη γλιτωσα...Παντως πολλες μερες ρε γαμωτο,σαν εμας τους μεγαλους!Βηχας που ακους να σπανε τα φλεμματα και μυξα,αρκετη μυξα...

Σας ενημερωνω να το ξερετε.

Βαγκ τι εγινε;Βρεθηκατε με τους χλαπατσες;ωχ ωχ ωχ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • ναι το έχω πάθει και εγω ειχα θετικο τεστ εγκυμοσυνης αλλά μετά από 2 μερες μου ήρθε περιοδος όπως και σε εσενα η χοριακη την μέρα που μου ήρθε το αίμα ήταν 8  δυστηχως λογικά είναι βιοχιμικη και συμβαίνει συχνα  😕 κρατησε το θετικό ότι υπήρχε σύλληψη αλλά για κάποιο λόγο δεν προχώρησε η φύση ξέρει και καλύτερα που έγινε νωρίς γιατί αργότερα είναι ακόμα χειρότερο  Παρε το χρόνο σου και όταν είσαι έτοιμη σήκωσε τα μανίκια και προχωρά δυνατά  εγω σκέψου περσυ τον Αύγουστο είχα παλινδρόμηση 8 εβδομάδων και έπρεπε να κάνω αποξεση άσχημη εμπηρια αλλά τον επόμενο μήνα με το που ήρθε η πρώτη περιοδος άρχισα αμέσως προσπάθειες και ξανά μενω εγκυος τώρα είμαι 7,5 μηνών τον Αύγουστο γεννάω   Σου εύχομαι σύντομα ένα θετικό αποτέλεσμα 
    • Δυστηχως πάλι δεν βλέπω κάτι ελπίζω όμως να είναι νωρίς και να σου δείξει αργότερα έτσι και αλλιώς ακόμα δεν είσαι σε καθυστέρηση όποτε περίμενε λιιιγο ακόμα  δεν ξέρω μετά από πόση ώρα βγαίνει η εξατμίσεις μην σου πω ψέμματα απλά ξέρω ότι βγάζουν  εγω 2 φορές τα πήρα αυτά τα τεστ με τον σταυρο αλλά τα έκανα με καθυστέρηση και ήξερα ότι θα βγουν θετικά γιατί είχα κάνει άλλο τεστ πιο μπροστά 
    • Μακάρι να είναι όλα καλά για όλες μας και να φτάσουμε στην γραμμή του τερματισμού με υγιέστατα μπεμπακια ♥️♥️🙏🙏🌈🌈  @Θέτις Κ. Θα το δω κορίτσι μου οπωσδήποτε το βίντεο. Η μικρούλα μου περνάει άγχος αποχωρισμού και δεν κάθεται ούτε ένα λεπτό χωρίς αγκαλιά, συν τα δοντακια που βγάζει και έχει πολύ κλάμα τις νύχτες και ανησυχία τη μερα. Για αυτό αναφέρω ότι έχουμε γονατίσει, θα με ακούσει κανένας άνθρωπος και θα πει καλά αυτή με ένα μωρό κάνει έτσι, μετά με τα δύο τι θα κάνει;; 😂😂  Χτες το βράδυ για αρκετές ώρες με έπιασε έντονη ζαλάδα, λες και μετά το μήνυμα μου εδώ το μωράκι αποφάσισε να με καθησυχάσει 🤗🤗♥️♥️ Και μιας και τα λέμε όλα εδώ, βρε κορίτσια δεν με πειραξε τόσο που τα πεθερικά μου ήταν εντελώς απόμακροι με τη μπέμπα και δεν είχα καμία απολύτως βοήθεια 1 εβδομάδα που ήμασταν σπίτι τους. Πληγώθηκα πολύ όμως γιατί ένιωσα ότι αντί να χαρούν με την εγκυμοσύνη μου, προβληματίστηκαν. Ούτε μια ευχή δεν μου έδωσαν, τίποτα. Σε μια συζήτηση με τον άντρα μου ο πατέρας του του ανέφερε το οικονομικό, και ότι έγινε πολύ σύντομα η δεύτερη εγκυμοσύνη και κάτι τέτοια. Λες και ζητήσαμε λεφτά από εκείνους για να μεγαλώσουμε τα παιδιά μας. Και ο λόγος που στεναχωρήθηκα τόσο είναι γιατί ενώ ξέρουν τι έχω περάσει με τις αποβολές, αντί να πουν Παναγία μου να πάνε όλα καλά και να γεννηθεί αυτό το μωράκι, έκαναν σαν να μην το άκουσαν ποτέ. Και προβληματίστηκαν κιόλας. Νιώθω ότι όλο αυτό είναι κακή ενέργεια προς το μωράκι μου και πονάει η ψυχή μου... 😔😔
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Δε θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά κι εγώ δεν μπορώ να πω ότι βλέπω κάποια γραμμή. Ίσως μια σκιά, αλλά δε το λέω με σιγουριά. Επανέλαβε την τρίτη αν δε σου έχει έρθει περίοδος γιατί ακόμα βρίσκεσαι στο παράθυρο της εμφύτευσης μετά την οποία θέλει 2 μέρες για να δείξει. Καλή επιτυχία εύχομαι 🙏✨
    • Κι εμένα κανονικά ο γυναικολόγος μου δεν το συστήνει αλλά φέτος λόγω της έξαρσης μου είπε να το κάνω. Σε 4 βδομάδες θα το κάνω. Ξαναρώτα κορίτσι μου καλού κακού... 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...