Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2009 : Νο 15!!


Recommended Posts

:mrgreen: maraki ...αν προσεξεις καλυτέρα κ άνατρεξεις εκει που το πηγε μεχρι το

τελος η Vag ξεκιναει κ 8ελει μπαρα (κ λογικο , γιατι πως 8Α ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΕΡΜΑ ΑΜΑ ΔΕΝ

ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΕΙΣ ????????????)

:mrgreen::mrgreen:

i am an ass old woman ... =)):)):ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρε τζουλια μαλακια αυτο με τη πεθερα,οκ..αλλα καθυστερησες για να βαλεις τη...........ρομπα σου;;;;;;;;;;; :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick: [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing8.gif] [smilie=laughing8.gif] [smilie=laughing8.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=pottytrain3.gif] [smilie=happy3.gif] [smilie=icescream.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδη καμια ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙ Κ ΤΟΝ ΤΟΥΡΚΟ ΤΟΝ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ??? :lol::lol::lol:

παω να δω ταινια παλι με άντρα ... (με τον Τομ Κρουζ κ Ντιαζ , για να δουμε)

φιλια μεχρι στιγμης κ φρονιμα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μι του!

σωσω μην ανυσηχεις απλα επεσε το ουλακι για να σκασει το δοντακι. Συμβαινει καμια φορα. Απο αυτο που περιγραφεις αυτο καταλαβαινω.

Τελικα ποια μπουγατσα κερδιζει;(ξαναρωταω)

Κοριτσια ως εδω ητανε. αν δε με δειτε απο αυριο στα μερη σας να ξερετε κατι θα εχω παθει. Για την ακριβεια δηλητηριαση.

Λειπει η πεθερα μου μαζι με το ανδρεα και ο πεθερος μου αποφασισε να μου κανει το τραπεζι! Λολ! Παναγια μου. Λεει θα μαγειρεψει! Το χοντρενεις πηγα να του πω... Δεν κανει να παραγγειλεις ανθρωπε μου? Λεει για το μωρο τι να φτιαξω? Τιιιιιποοοτααααααααα! Με τρεμαμενη φωνη εγω! Παναγια βοηθα! Και ειχα κανονισει διπλα σε θαλασσουμπα φαγακι τρελο.... Φακ! Εδω κολλαει το φακ!

Δεν εχω ιδεα αν μαγειρευει... Πρωτη φορα ακουω αυτο το σεναριο.... Γι'αυτο σας λεω.... Εχετε γεια βρυσουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω η Σουζανιτα σου απαντησε στο κουιζ,χαμπαρι εσυ!

Ρε αυτο με το κρεας και τη μυτη δε το καταλαβα!Ωραια βγαζει τα μπροστα πανω δοντια,στα υπόλοιπα σε έχασα.

Μαρακι έλα ρε το 78 είσαι; :lol:

Τζούλια μη μασας! 7 Απριλίου 1976! Ασ΄τα μικρα να λενε...Η αθανατη γενια του 21 Jump Street και του Beverly Hills!Θυμάσαι;Ο,τι ταξη πήγαιναν αυτοι,πηγαιναμε κι εμεις!

Εγω πάντως ρομπα δε φοράω,η ζωνη της τονιζει τη μεση μου και δε θελω να με χωρισει!

Νανουκα αυτο με τις αλλες κοπελες κατι βλεπω κι εγω αλλα η Σωσω ειχε πει οτι ειναι στην ιδια κατηγορια απλως...βεβαια,τοτε που κανανε παραπονο στην διαχειριστρια προφανως μας διαβαζαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε παιδια..ιδια κατηγορια...ρε μαρακι αν ημασταν εγω η η ντομ η η αλεκα,τη χαρα δε τη βαζω..μας προδωσε αλλη 1 φορα..κανει διαιατα.. :lol::lol: ,δε θα χαμεθεμ να φαμε...

αλλα εσυ εισαι και του εκλρκτου..καλε ασε τον ανθρωπο να μαγειρεψει..δε φτανει που προσφερθηκε ο ανθρωπος για τα μουτρα σου...

καλα το μωρο δε κολαει..ας μη φαει..

ευχαριστω μαρακι για την απαντηση...

ρε παιδια οσον αφορα την αλλη απαντηση με το κοιζ..ουτε εγω την ξερω..

το ρωτησε 1 κοπελα στο φεισ και σας ρωτησα για να ααπαντησω..δε ξερω ποια κερδιζει αλλα η μπιζνες πρεπει να εχει δικιο...

ε ναι ρε φιλε;;ρομπα;;;αστειο μου φαινεται...τζουλιαααααααααα.....

νανα τι εγινε;;καφεινη ειχε η αγκαλια του πετρη το πρωι και δεν εχεις υπνο;;η τον σκεφτεσαι και δε σε πιανει υπνος;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σορυ ρε Βαγκ ξεχασα να σου πω

Κι εμενα πρωτη φορα αρρωστησε τωρα,την εφαγα την κρυαδα,εκανα το σταυρο μου που ως τωρα δεν ειχε αρρωστησει ποτε,αλλα ηξερα οτι καποτε θα συνεβαινε κι αυτο.Ευτυχως σε σχεση με αλλα που εχω ακουσει το αντιμετωπισε σχετικα ανεκτα.

Παντως εγω νομιζω αν κρινω απο τον δικο μου οτι ειναι ιωση,του δικου μου δεν του χει περασει ακομα,μυξα φουλ,βηχας που ακους τα φλεμματα να σπανε,εδω και 5 μερες,οποτε τι να σου πω;αν πιστευεις οτι προλαβαινεις να εχει κανει τον κυκλο του μεχρι να συναντηθειτε...θα σου πω κι απο μας πότε θα του φυγει τελειως.Τουλαχιστο δεν εχει πυρετο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα! Δε σας ειπα εγω! Δε ξερει να μεγειρευει! Ουτε αυγο βραστο!

Μάλλον θα βάλει τη γυναικα που κραταει τη γιαγια να μαγειρεψει. Το καλο που του θελω! αχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχαχαα!

Εγω πάντως να για να μη λετε θα φτιαξω μια τάρτα αλμυρή με τυριά και θα τη πάω. Ετσι για να μη με λετε κακο κοριτσι!

Βρε κοριτσια..........

Μπηκα στις μανούλες του Οκτωβρη 2010 και συγκινηθηκα πολυ! Εχουνε γεννητουρια η μια μετα την αλλη. Οπως εμεις πριν απο 1 χρονο! Τι καλα! Τους εγραψα!

Ο γιος μου σημερα εμαθε να κανει πλαθω κουλουρακια! Πολυ γελιο! Τριβει τα χερακια αλλα βασικα το ενα το εχει σταθερο και τριβει μονο το αλλο χερακι! Και μετα κανει παλαμακια γιατι μπερδευεται! :P

Και επισης οταν ακουει μπραβο κανει παλαμακια γιατι το εχει συνδεσει με το μπραβο που του λεω μετα... χαχαχαχχαχαα! Πολυ πλακα! Οποτε αν ακουσει μπραβο στο ασχετο βαραει παλαμακια!χαχχαχαχαχαχαα!

Με φιλάει,με δαγκωνει,με γλυφει κουρνιαζει πανω μου! Εχω λιώσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορτσούδια!!!

Ήταν καλό το βράδυ μας.

Ξύπνησε στις 6 αλλά δεν τον έδωσα σημασία και κοιμηθήκαμε ως τις 8!!!

χιχιχι!!!

Απλώς, είχαμε 1 ξύπνημα στις 2 και κοιμήθηκε μετά από 40 λεπτά...

Το πρωί ήρθε ο μπαμπάς μας και τον έβαλε στο κρεβάτι μας...

Όπως λες κι εσύ Μαράκι... άρχισε τις αγκαλιές και τα φιλιά και ο μπαμπάς έσκαγε από τη ζήλια του!!!

χαχαχα!!!

Θα μας λιώσουν αυτά τα μωρά!!!

Οι τρυφερούληδες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααααααααα!

Τζούλια ξεχασα χτες να σου πω για τον Τουρκο!Καλα....ΤΟ ΠΑΙΔΙ!Ο ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ!Οχο σαν τον σκλέπα τον Ονουρ!Πώς αρεσει αυτος;απορω...

αλλη η πρωταγωνιστρια βεβαια...Λάμια όνομα και πραγμα!Εκτος αν τη σουλουπώσουν στη συνεχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..ουτε θυμαμαι πόσες μερες εχω να μπω....

προσπαθησα να σας διαβασω..ηταν παρα πολλα αλλα τα περισσοτερα τα συγκρατησα..

Φροσω ελπιζω ο μικρος να ειναι καλυτερα...Γεωργια και σε εσας ευχομαι ολα να ειναι περαστικα..

Καλυψω βεβαια καθε εμποδιο για καλο...πηγαινε σε φροντιστηρια και ρωτησε για ωρες..

Νανουκα ολα πολυ ομορφα στο παρτυ σας!!!Να ειναι παντα γερός ο Ανθιμος!!!Ισμηνη λυπαμαι και ευχομαι να ηταν το τελευταιο δυσαρεστο..Αλεκακι ο Δημητρης φανταστικουλης!!

Σωσω , Τζουλια, Ντομ και Μαρακι σημαντικο που διαχεετε το γελιο σας στην παρεα!!!

Εμεις ολα καλα...η μερα ομως, οπως και η νυχτα περναει χωρις να πιανω το χρονο στην αληθινη του διασταση!!!!ολο το πρωι με τον μικρος , ο οποιος τρεχει και οργωνει ολο το σπιτι..απειρο παιχνιδι...πιανει τα παντα πειραζει τα παντα..δεν εχω αφησει τιποτα φυσικα!!!του εχω εμπλουτισει τη διατροφη με διαφορα, το νεο γαλα το πινει ευτυχως...λογω περπατηματος δεν πρεπει να πηρε πολυ--δεν τον εχω ζυγισει αλλα ετσι μου φαινεται!!!για να μην πω οτι εχει χασει και λιγο!

εγω απο την αλλη με τα μαθηματα δεν εχω πολυ χρονο για τιποτα..ειναι φοβερα απαιτητικες οι ωρες φετος και υπαρχουν μερες που απο τις 2 ξανακανω διαλειμμα στις 6..το θετικο ειναι οτι ετσι ξαναηρθα στα κιλα προ εγκυμοσυνης!!

εγω ειμαι το 77 και εχω γενεθλια στις 19--στην επετειο της Αλεκας!!!

παντως ειμαι λιγο πιεσμενη ψυχολογικα και πνευματικα... =((=((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας...εω ειδα εξ φακτορ...και γαμω τα γελια..βλεπω μονο τισ οντισιον..δεν ειδαχες παρατραγουδα γαμωτο...

ο λευτρ α φυγει απο τις 2...

μπορει να παμε για κανενα καφε οικογενειακως..εχουμε πολυ καιρο να το κανουμε.. :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmerα στις Παρουσες κ μη.

Χρυσουλα μας έλειψες... :oops: Προσπάθησε να ηρεμίσεις κ να βρισκεις εστω κ 10 λεπτα που να ευχαριστουν εσένα την ίδια....(βαψε τα νυχια σου ... :lol: )

και να σοβαρευτουμε λιγο τωρα...Dom

Μιλαμε Ο ΓΚΟΜΕΝΟΣ , ο αντρας μου τσαντιζεται κ με λεει ''λιγουρη''

(ναι αυτοι καλυτεροι ειναι που αμα δουν κανενα γυμνο ποδι τους γινεται

το παντελονι αντισκηνο ! :evil::x )

Σωσω λίγα με την ρόμπα μη γινουμε ... απο 2 μανικια ! :o

ειναι λες κ πιανεις λουτρινο αρκουδακι πολυυυ μαλακοοο κ συνδιαζεται υπεροχα

με νυχτικακι η πυτζαμα disney ! :mrgreen:

Παω να ξυπνησω αντρα να παμε με μωρο για κανενα καφε (δηλαδη το μωρο 8α πιει καφε κ εμεις 8α τρωμε μπισκοτα nutricia) :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!! Ευτυχώς με τον άντρα μου έχουμε πολύ καλή επικοινωνία σαν ζευγάρι και η απόφαση για το δεύτερο μωράκι, πάρθηκε επειτα από πολλή συζήτηση και ανάλυση της υπάρχουσας και ενδεχόμενης μελλοντικής μας κατάστασης. Οπότε είμαι χαρούμενη που ξέρω ότι αυτό το μωράκι το θέλουμε εμείς οι δυο πάρα πολύ (όσο και να αγχωνόμαστε). Απλά, ξέρεις... Ίσως είναι και οι ορμόνες... απλά θα ήθελα ένα πιο υποστηρικτικό περιβάλλον, ειδικά όταν γνωρίζουν τι έχω περάσει. Τελοσπαντων, είμαι με κομμένη ανάσα μεχρι την Τρίτη 🙏🙏  Θα περιμένω και τα δικά σου νέα, θυμάμαι ότι έχεις ραντεβού να δεις το μικρουλι σου και εσύ την Τρίτη 🙏  Σε άλλα νέα, η μπέμπα σήμερα είπε πρώτη φορά μπαμπά, πολλές φορές κιόλας και συγκινήθηκα τόσο πολύ... Αχχχ τι ευτυχία που προσφέρουν αυτά τα μικρά πλάσματα, ξεχνάς αμέσως όλη την κούραση. Κάντε κουράγιο αγαπημένες μου, σε μερικούς μήνες θα έρθουν τα θαυματακια μας,και τότε ούτε που θα θυμόμαστε τις δύσκολες αυτές στιγμές του άγχους και του φόβου ♥️♥️  
    • Να μην αγχώνεσαι καθόλου!!! Έτοιμη είναι όταν αισθανθεί σίγουρη θα περπατήσει κ μόνη της!!!😍😍😍 Μεγαλώνουν πολύ γρήγορα!!
    • Ευτυχώς που δεν κόλλησαν τα μικρά, άντε να φύγει το μικρόβιο πλήρως να ηρεμήσεις και εσύ! Η μικρή μου καλά, μεγαλώνουμε! Τώρα έγινε 15 μηνών και είναι στη φάση που στέκετεται μόνη της και κάνει βήματα αλλά θέλει να κρατιέται! Ο παιδίατρος μου είπε να μην ανησυχώ, απλά είναι θέμα αυτοπεποίθησης! Δο΄ξα το Θεό, είναι γερή και όλα καλά! 
    • Κορίτσια θέλω τη βοήθεια σας, εάν έχει περάσει κάποια κάτι παρόμοιο! Έκανα την υστεροσκόπηση 28 Μαΐου πήρα πρώτη φορά στη ζωή μου αντισυλληπτικα για αυτό το μήνα για την εξέταση! Μετά την επέμβαση είχα αίμα για 4 μερες ! Καθάρισα εντελώς στη βδομάδα! Και τώρα στις 13 Ιουνίου πήρα το τελευταίο χαπι από τα αντισυλληπτικα και αναμένω περίοδο! Αλλά έχει τώρα τη τελευταία εβδομάδα που έχω συνεχώς στο σκούπισμα καφέ εκκρίσεις! Λογικά θα μου έρθει περιοδος μέχρι τη Πέμπτη που θα κλείσω 7 μέρες από το τελευταίο χαπι ?  
    • Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Τα μικρά είναι μια χαρά πάλι καλά…!!! Δεν κόλλησε κανεις.. (Μάλλον μικρόβιο είναι) Εσένα το λουλουδάκι σου τι κάνει;;; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...