Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2009 : Νο 15!!


Recommended Posts

¨αμνουλες του οκτωβρη..¨ δηλ.προβατινες του Οκτωβρη,Σωσωκα τέλειο!

Αυτος να ειναι ο επομενος τιτλος μας!

Ρε φιλεναδα μην τα παιρνεις...δεν ειναι οτι σε γραψαμε και δεν απαντησαμε απλα ξερεις πώς ειναι...δεν προλαβαινεις ουτε να κλασεις...Θα προσπαθησω αυτο που λεγαμε το πρωι,περι βιντεο.

Νανουκα και οι δυο σα φιγουρινακια...τον φαγατε τον ανθρωπο!

Λατρεια φιλια!

Καληνυχτα κοριτσια...τα λεμε αυριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολύ ευχαρίστως να σου έστελνα εγώ Αλέκα μου, αλλά είναι ζαχαρωτά και σπάνε πολύ εύκολα...

Πω πω ρε Αλέκα... τρέξανε τα σάλια μου...

Γιατί τον φάγαμε καλέ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααααααααα....

καλα βρε καλυψω τι να πω πολυ νευριασα με την β@@@@νη, δεν πειραζει εσυ να εισαι καλα...

ακριβως.

καθε εμποδιο για καλο,

πιστεψεμε, οταν εγραψα οτι εκλεισε ενα κεφαλαιο στη ζωη μου, και αρχιζει ενα αλλο,ετσι και εγινε, μου ηρθε ενα μηνυμα, που πραγματικα μου αλλαξε τη ζωη, πραγματικα, να ξερεις τωρα κατι αλλο θα ερθει στη ζωη σου καλυτερο. μην στεναχωριεσαι.

μαρκατ σε ευχαριστω, οτι χρειαστεις μην δυστασεις, το τηλ. μου το εχεις.

νανα φοβερο τραπεζι μιαμ μιαμ ωραιες πατατουλες. και εσεις ωραιοι φτου φτου, οχι σαν της πατατουλες.χχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ολα ωραια......

ντομ θεα φιλιααααα τη εγινε με το θεματακι μας; το ειπες; ποτε θα μου πεις; η με ξεχασες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ρε νανα ..πανε για υπνο πια..

καλε δε τα παιρν..χαζη ντομ!!!

αααααααααααα

ξεχασα να σα;ς πω..εκανα κρεμα στιγμης μρ ο γαλα τη μικρης..1 χαρα βγηκε!!

αν ξεμεινω απο γαλα παντως για κανενα γλυκο,ξερω οτι εχω σιγουρα..

αλεκα ακομα εχω στο ψυγειο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αλεκα μου...τη μαγουλακια ειναι αυτα; για πολλα φιλακια...

να σου ζησει η ψυχουλα μου, βαλε και μια της χριστινας...

να σου ζησουν και τα δυο, να ειναι παντα γερα και δυνατα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλειος ο Δημητράκης.

Κοιτούσα τώρα κι εγώ του δον.

Καλά ο δον στα γενέθλιά του έτρεχε.

Όσο τον κοιτάω νομίζω πώς βλέπω τον Φίλιππο :shock: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαστε ξυπνιοι απο τις 6.30 οπως ολες αυτες τις μερες

Βλεπουμε το ψιλοβροχο...

Ειχα βαλει και πετσετες το βραδυ να στεγνωνουν,αντε παλι πλυντηριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μας!!!

Εμείς ξυπνήσαμε στις 6... το τραβήξαμε ως τις 8 παρά... αλλά ξέρετε... τον είχα στο κρεβάτι μου... τι ύπνο να κάνεις... είχα το άγχος να μην πέσει κάτω...

Καλά, Άλέκα... τέλειος ο Δημητράκης!!!

Μαγουλάκια για τσίμπημα!!!

Χθες όλη μέρα δεν έκανε τα κακάκια του και σήμερα μου τα πρόσφερε πρωί πρωί!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα ξεχασα να σχολιασω, αφρατουλης Δημητρης, ενω το ξωτικο τοπ μοντελ :) Οριστε μας μου το κολλησατε το ξωτικο,την πριγκιπισσα ξωτικο αν ειναι δυνατον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

χεχεχχεχχε εγω το ελεγα ξωτικο μαζι με την σωσω οταν ηταν πιο μικρη.εγω το ξεκινησα ντομ μην κατηγορεις την φιλεναδα μας. της βγηκε το ονομα χεχεχεχχεχεχεχεχεεχεχεχε.

ηταν καπως.... και της εμεινε. την λεω ετσι τωρα οταν ειναι "ατακτη"

ειδες φροσω κεφαλα ο δημητρακης? που να δεις οταν ηταν πιο μικρος. εδω ειχε αρχισει να δινει υψος και εξισσοροπηθηκαν ολα μετα απο λιγους μηνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα αλλαξε την εικονα της στα τικερακια ρε.Με το μαντηλι δε φαινεται καλα η ομορφια της.Τι το θελατε;

Εγω θελω να βαλεις τον θηλυκο μαγο Μερλιν χιχι...

Αληθεια ρε παιδια πώς το κανετε αυτο; να βαζετε φωτο στο τικερ;καλα...ειστε πολυ μπροστα! [smilie=computer.gif] [smilie=confused1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...