Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2009 : Νο 15!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχα φροσω....η αφεντικινα μου....θα σταματησω τη δουλεια...διαβασε λιγο παρακατω να ενημερωθεις πληρως,μην τα ξαναγραφω!!!!

αντε καλο μηνα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ! :(

Απαράδετκτο αυτό που κάνουν. Σε χρησιμοποιούν όσο έχουν δουλειά κι όταν είναι να σε προσλάβουν, όπου ω τί σύμπτωση έχει λήξει και η περίοδος της πολλής δουλειάς, σου λένε δεν μας κάνεις και άντε γεια.

Γιατί δεν της κάνεις μια καταγγελεία στο ΙΚΑ;

Το μόνο που χρειάζεται είναι να επιβεβαιώσει κάποιος ότι σε είδε να δουλεύεις εκεί.

Όταν λες παρακάτω μήπως εννοείς παραπάνω; Σε ποια σελίδα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φροσω περαστικα σας!Τι γελας ρε;Νομιζα οτι ισως κι ο δον να ηταν σπιτι γιαυτο ειπα 2 παιδια.Πάντως εγω μουσακα ουτε με ενα παιδι δε θα κανα,γιατι ετσι κι αλλιως δε θα κοιμοταν αυτο το παιδι 2 ωρες.Ελληνιδα ειναι η κοπελιτσα;Πολυ φιλοτιμη οντως φαινεται, ειχες δικιο!Αλλα κομματι δεν κερασες!

Καλυψω φανταζομαι...θα θελες να την τρεξεις αλλα δεν ειναι ο χαρακτηρας σου ε;Αυτη υπαλληλο ηθελε ή καθαριστρια;Και πολλα της εκανες!

Μαρακι εγραψες παλι λεμεεεεεεεεεεεεεεε

Μου θυμησες το σπερμα του μπαμπα του Νικου Μουρατιδη,καπως ετσι πρεπει να ηταν ¨Καλεεεε...ενα ωαριο!Ουουου...ωαριακιιιιιι...σου ρχομαιαιαιαι...¨¨

Αλεκα ευχαριστω για τις τηλ.συμβουλες περι γλυκανισου.Το φτιαξα αλλα επειδη το φοβηθηκα μη ριξω πολυ και βγει βαρυ, το εκανα πολυ ελαφρυ η χαζη.

Σωσω η μυξα ειναι επαξια μιας παλιας δικης σας σε φωτο,ξερεις εκεινη τη μπιγκ μπαμπλ.

Λατρεια να δω πότε θα αδειασω να σου στειλω τα προϊοντα που επελεξα,αααχ,απαραδεκτη!

Σωσω εγω εγραφα:Αξιοτιμη Οικογενεια κυριου Ταδε

Νανουκα μπραβο που πηγαν ολα καλα,ποπο αγχος επαξιο της βαφτισης, ε ρε τι με περιμενει!

Ρε συ καλα που εγραψες οτι μοιρασες δωρα στα παιδια,ρε ναι ρεεεε!Το χα ξεχασει τελειως οτι ετσι γινεται στα παιδικα παρτυ!Τι δωρα μοιρασες;;;;Εχω στερεψει απο ιδεες!Κοριτσια πειτε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας!

εμεις συνεχίζουμε κανονικά αντιβίωση στον μικρό, ο μεγάλος είναι μια χαρά..

λοιπόν Ντομ εγώ τ' αγόρια 'τα επιασα' οταν άλλαξα στάση (ιεραποστολική), δεν πλύθηκα μετά και έκανα και αυτό το κατακόρυφο, με τα πόδια ψηλά χαχα

Φρόσω περαστικά στο Χριστοφοράκο μωρέ

Καλυψώ απαράδεκτη η αφεντικίνα σου :evil:

μη στενοχωριέσαι, εύχομαι να βρεθεί κάτι άλλο γρήγορα

Σωσω και γω αξιότιμη οικογενεια είχα γράψει

ξύπνησαν τα ζωύφια, 1 ωρίτσα κοιμήθηκαν μια χαρα

περιμένω τη μαμα μου τώρα

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε, ρε Καλυψούλα...

Πολύ κρίμα...

Ελπίζω να βρεις κάτι πολύ καλύτερο!!!

Τι θα πει δεν είναι του χαρακτήρα σου;

Έτσι μάθαμε να λέμε και να σιωπούμε όλοι... και τι καταλαβαίνουμε;

Να εκμεταλλεύονται το φιλότιμο μας!!!

Σωσώ... δεν κατάλαβα;

Άνοιξες θέμα για τις μανούλες το Οκτώβρη;

Αν ναι, πού;

Τζούλια μου... ελάτε εσείς... κι εγώ θα φτιάξω ακόμη περισσότερα φαγητάκια!!!

Ντομ, πολύ φατσώνι ο Βασιλάκης σου!!!

Μα ίδος εσύ;

Για πες το μυστικό... όχι μόνο να ζητάς τα δικά μας μυστικά... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε...δικη σου η τουρτα σιγουρα;;;πωπωπω!!τελεια...και ο σοτολισμος...

καλα τα φαγητα...δε τα δοκιμασα αλλα η τουερτα......σουπερ!

κατσε να σου βλω το λινκ νανα γιατι κανενας δε το εδωσε σημασια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα... Ντομ... για τα δωράκια που ρώτησες...

Πήγα στα τζάμπο και πήρα σφουγγαράκια για το μπάνιο... εκείνα που βάζεις το χέρι σου μέσα...

Για τα αγοράκια... 1 πειρατή

Για τα κοριτσάκια... μία κοπελίτσα...

Ενθουσιαστήκανε πολύ!!!

Τους πήρα και από τα early learning εκείνα που φτιάχνεις φουσκαλίτσες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε Νανούκα!!

χρυσοχέρα

η τούρτα φανταστική, λες και την αγόρασες απο ζαχαροπλαστείο!!

μπράβο και πάλι να τον χαίρεστε, πολύ όμορφη οικογένεια!!

φτου φτου

Χαρά παίρνω τηλ και δεν απαντάνε

οπότε απο Δευτέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε πολύ Γεωργία μου...

Στην τούρτα είχα κάνει 1 λάθος...

Όταν πήγα να βάλω τη ζαχαρόπαστα για να τη βάλω πάνω στην τούρτα, σχίστηκε...

Την μπάλωσα, βέβαια, γιατί έβαλα τα σχεδιάκια από πάνω...

Σήμερα μου είπε ο μαμπάς μου το σωστό τρόπο...

Την επόμενη φορά, θα ξέρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Αθηνά πολύ ωραία όλα και το αγοράκι σου μεγάλωσε πολύ.

Και του χρόνου με υγεία!

Σωσώ γιατί άνοιξες καινούργιο θέμα; Αφού τα λέμε εδώ.

Ο Χριστόφορος είναι κάπως καλύτερα σήμερα, εγώ δεν είμαι. Άνοιξε ο δον το πορτοφόλι μου και μου έσχισε μικρά κομματάκια 200ευρώ [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] .

Ξέρει καμία, ξανακολλούνται; Περίπου 10 κομμάτια τα έκανε το κάθε 50ευρω.

Το σαλόνι παρεπιπτώντως μετά το πλύσιμο ευτυχώς έγινε σαν καινούργιο.

Για το πάρτυ μας εγώ πήρα πιτζαμάκια από τα Lidl. 100% βαμβακερά. Ελπίζω να τους αρέσουν.

Και στα αγοράκια θα δώσω επιπλέον ένα μπλουζάκι που φτιάξαμε και στα κορίτσια επιπλέον μια ομπρέλα. Ακριβά μας βγήκαν αλλά θα φέρουν οι άνθρωποι δώρα για 3 παιδιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδια τι παπαριες ειναι αυτο με τις βαθμολογησεις των προφιλ;Εσεις θα τα ξερετε απο το φεισμπουκ αλλα εγω πρωτη φορα το βλέπω.Και τι εγινε δηλαδη που θα με βαθμολογησει κανεις;Θα κερδισω καμια υφασματινη πανα;ασε που δεν το ζητησα κιολας!Καθε μερα που μπαινω η Ταδε λεει βαθμολογησε το προφιλ της Ταδε.Τι λες ρε παιδι μου!Χεστηκε η φοραδα στ΄αλωνι!

Τζουλια κι απο το βημα αυτο-πσσσ πώς τα λέω!Χρυσούλα,Καλυψω καμαρωστε!-σε ευχαριστω για το ενδιαφερον αρθρο.Δε πα να λενε...

Νανουκα η τούρτα απίστευτη!Πώς έκανες το στολισμό;Τη χαζευα μιλάμε...

Καλέεεε...τι μελαχρινη οικογενεια είστε!Πολύ ταιριαστοί και αγαπημένοι!Μακαρι να ειστε έτσι σε όλη σας τη ζωή!Και με μια μελαχρινούλα να συμπληρωσει τη φωτο, να στο κενο εκει αναμεσα σε σενα και τον Ανθιμουλη-τι φιγουρινακι ειναι αυτο φτου φτου!Ο μπαμπας σου πώς και σου εδειξε,ζαχαροπλάστης ειναι;

Αλέκα το πρωι ειδα στον τοιχο καποιο σχολιο για καλο μηνα και ειδα αυτη τη φωτο με το κοντο μαλλι και μπηκα στο προφιλ να δω αν εισαι εσυ και ειδα οτι εισαι εσυ!Δεν μπορω να καταλαβω,αλλη φωτο εχεις εκει κι αλλη σε μας εδω;γινεται αυτο;Πάντως αν θες να ξερεις μπήκα στις φωτο σου και με συγκλονισε μία που έχει αγκαλια ο γιος την κόρη σε μια καρεκλα και κοιτιούνται.Αχ!Απιθανο!Ποπο...υπέροχα πλάσματα!Πόσο περήφανη πρέπει να εισαι.Αει στο καλο με επιασε το συναισθηματικο μου και δεν τα συνηθίζω αυτα σε αντιθεση με τη Σωσω τη συγκινησιάρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το φιγουρινάκι πηγαίνει στον Άνθιμο ή στη μαμά του;

χαχαχα!!!

Ναι ρε κορίτσια... τι είναι αυτό με τις βαθμολογίες;

Ρε κορίτσια... για να μην παρεξηγηθώ... τα σχεδιάκια, έτοιμα τα αγόρασα...

Ντομ, ο μπαμπάς μου ήταν ζαχαροπλάστης στα νιάτα του... γι' αυτό άλλωστε είμαι και τόσο γλυκιά!!!

αχαχαχα!!!

Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια!!!

Φρόσω, αν τα πήγαινες στην τράπεζα... δε θα σου αντικαθιστούσαν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

frosv δεν ανοιξα καινουργιο θεμα...

απλα κλεινουμε 1 χρονο και ειπα να ανοιξω θεμα να γραψουμε χρονια πολλα!!!ξερει..αμνουλες του οκτωβρη..1 οκτ σημερα και τετοια..αν σκιστηκαν..τι να πω!!κριμα..πωπωπ!!

για πειτε και αλλες ιδδες για δωρακια..

εγω βγηκα για καφε με μαμυ..με την νικις..ιρινι βαλαντια και μαμα εβα..περασαμε καλα..η μικρη γκρινιαζε γιατι ηθελε να ειναι κατω να κανει βηματα αλλα ηταν κατηφορα και επεφτε και τα παιρνε κρανιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανουκα ολα πολυ ομορφα bravo

η τουρτα πολυ πολυ ομορφη

αφου λεω απο ζαχαροπλαστειο ειναι, αποκλειεται να την εκανε η αθηνα αλλα την ειδα καλυτερα και οντως φαινεται οτι ειναι σπιτικι απο την μανουλα. bravo κοριτσαρα.

Ντομινικ ειχα βαλει την φωτο και νομιζα οτι θα μπει και ως αβαταρ, αλλα εκει εμεινε. μην ρωτας τι και πως, ηταν την πρωτη μερα πο ανοιξε το new mammy.

τα σχεδιακια απο ζαχαροπλαστειο τα πηρες? ή ειδικο εργαστηριο αθηνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω στο παρτυ του δημητρη τα γλιτωνω τα δωρακια μιας που θα ειναι στα goody's και εχουν τα junior δωρακια. στην μικρη δεν ξερω ακομα αλλα το θεωρω too much. δεν φτανει που κανουμε το παρτυ και τους κερναμε χεχχεχεχεχε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα μου, είναι 1 μαγαζί που πουλάει τα πάντα.

μπομπονιέρες για γάμο, βάφτιση, τα πάντα για πάρτυ, υλικά για γλυκά, μπαλόνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω μαντεψε τι εφαγα σημερα και ηταν γαματο.το χεις ξεσκισει ολο το καλοκαιρι. σε καθε μπουκια σε σκεφτομουν και οταν επεσαν τα ζουμια πανω στην μπλουζα μου σε εβριζα χεχεχεχχεε

τοσες μερες πια που σε διαβαζω να το τρως ζηλεψα, αξιζε ομως

αθηνα με κουριερ στελνουν ελλαδα ? χεχεχε

θελω και αλλες φωτος του ανθιμου.μπουμπουκακι ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...