Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2009 : Νο 15!!


Recommended Posts

Οχι ρε Σωσω! Μπορει να νομιζατε οτι ντυθηκα ετσι για τις ανάγκες του φόρουμ!

Δικο σου! [smilie=headbang.gif]

Τζουλια εισαι εδω? χαχαχαχχααχχαα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εδω κ ώρα όπως έλεγα ... :-w:ymtongue:

παω να ξεκουράσω την μέση μου 8α μπω άυριο (ναι , σπάστικα πολυ :?:roll: )

Μονο εσυ κ το σωσωκι ειστε ε ? σας φιλω ,αυριο πάλι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε μαρια με εκανες και γελασα, :)):))=))=))=)) [smilie=laughing1.gif] [smilie=laughing1.gif] [smilie=laughing11.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] εισαι φοβερη.....

καλη νυχτα σε ολες :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα τσουπρες

αχ τζουλια φοφικο και τα μυαλα στα καγκελα, αλλες εποχες και αλλα φαγητα τοτε χεχεχεχχεχε

μαρακι γιορταζεται την κυριακη?????????????????

αχ μπηκαμε στον μηνα μας. 16/10 γεν. ο δημητρης, 19/10 επετειο γαμου( μην χεσω, 8 χρονια, μπρρρρ ανατριχιασα), 23/10 γεν. το ξωτικο και 26/10 γιορτη ο δημητρης.

πολυεξοδος μηνας χεχεχεχεχχεχεχχεχεχε

φιλακια στα μουτρακια

μαρακι μην κοιτας πισω σου.... καποιος σε παρακολουθει [smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif]

νανουκα παντα τετοια, με υγεια και χαρα στρουμφ σημαινει ξεγνοιασια.... [smilie=icon_brilsmurf.gif] [smilie=icon_bigsmurf.gif] [smilie=icon_smurfin.gif] (ασχετο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρχικα καλο μηνα σε ολες

κατα δευτερον περαστικα σας φροσω μου-κριμα παλι το μωρακι -τα μεγαλα ειναι πιο ευαισθητα μου φαινεται στην παρεα αυτη

εγω σημερα εχω σηκωθει με μια φωνηηηηηηη-αηδονιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

ωραια η παρεουλα σας εχθες - σας διαβασα και γελασα βρε κοριτσια

γενικα εμεις καλα -πλην της τρελλης βραχναδας που εχουν τα παιδια -τις μυξες στο φουλ και κλπ-κατα τα αλλα ειναι μεσα στην τρελλη χαρα

ο Νικος σηκωθηκε ολο χαρα επερνε τον Στελιο αγγαλια τον φιλαγε - βεβαια με ατσουπμαλο τροπο κοντεψε να τον σακατεψει - αλλα ειχαν πολυ πλακα τα μαναρια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια μηπως πρεπει να παω να κοιταχτω;;αυτο το μηνα ειμαι νεκρη το βραδυ και νυσταζω ολη μερα παρα πολυ

φανταστειτε το βραδυ τα ματια μου κλεινουν μονο τους -το πολυ μεχρι τις 11 να τα κρατησω με το ζορι ανοιχτα - ολο το βραδυ δεν ακουω τιποτα- ουτε τα παιδια να μουρμουρανε - ουτε τον αντρα μου να σηκωνεται - βασικα επειδη αργει το βραδυ να κοιμηθει ουτε οταν πεφτει στο κρεββατι δεν καταλαβαινω

ακι το πρωι εχω τετοια νυστα αλλο πραγμα σας λεω

αυτη τη στιγμη τα ματια μου κλεινουν -αντετα κοιμαμαι ορθια αυτη τη στιγμη

εχω αρχισει και ανησυχω λιγακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!! Καλο μήναααααααααααααααααααααααααααα! Χαμος απο γενεθλια!

Μαρια(μαρκερ) δε νομιζω οτι ειναι κατι ανυσηχητικο. Μαλλον κοπωση ειναι. ΚΑνε βεβαια εξετασεις. Μια γενικη,φεριτινη και σιδηρο. Μαζι μ'αυτα κανε και βιοχημικες χοληστερινη ,ουρια κλπ το γνωστο πακετο, και γενική ουρων. Να εχεις μια γενικη εικονα.

Αυτα που περιγραφεις παντως ειναι κυριως απο κουραση και κακη ψυχολογια. Πανε σε εναν παθολογο καλο να συζητησεις και να σου γραψει τις εξετασεις.

Ο κακης ποιοτητας υπνος ολο αυτο το διαστημα δημιουργει τέτοια διαθεση..........

Ωχ ξυπνησε! Παωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera και απο μας...ελα εδω μαρκερ 1 βδομαδα και θα σε στρωσω.... :lol::lol::lol::lol: περδικι θα φυγεις.. :o:o:o

καλο μηνα...εγω παλι δε μπορω να θυμηθω τι και πως περσυ..που επιασα δεν επιασα..δε ξερω..δε τα μπορω αυτα..σας ξανερωσα παλι,ε;;

τζουλια τι εγραφες εχθες καλε;;

εμενα κοιμηθηκε 10 με 9 σερι..

χρυσουλα αν με ακους ,που εισαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑ ΞΑΝΑ ΕΓΡΑΦΑ Κ ΣΒΗΣΤΗΚΑΝΕ !!!??? ΗΜΑΡΤΟΝ ! [smilie=naka.gif][smilie=protest.gif][smilie=tongue6.gif][smilie=hmh.gif]

ΜΑΡΚΕΡ ΚΑΝΕ Κ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ... :mrgreen:

ΑΛΕΚΑ ΠΟΛΥ ΓΕΜΑΤΟΣ ΜΗΝΑΣ Ε ? ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΓΕΛΙΕ Κ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ !

ΜΑRΑΚΙ78 ΟΡΓΙΑΣΑΜΕ ΧΤΕΣ Ε ? ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ ΣΤΟ ...ΚΕΧΡΙ \:D/

σωσω εχω αποπειρα8ει κ γραφω κατεβατα για μια προς μια κ ολο κ καποιο κουμπι πατιεται κ ....

ο Διας ! (γιατι εγω με την μαρκερ δεν εχουμε κουραγιο :lol::lol: )

Χτες τελικα πηγα πιο αργα στην μανα κ πηγα με κολλητη για καφε στο skipers , χλιδη φραπεδουμπα κ 8αλασσα ... αλλη φαση... :ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

domm [smilie=director.gif]

SOY ΑΝΕΒΑΣΑ ΟΛΑΚΕΡΟ 8ΕΜΑ , ΚΑΝΟΝΙΣΕ Ε !

ΤΡΟΠΟΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΦΥΛΟΥ

από juliax » Παρ Οκτ 01, 2010 12:30 am στο Σχέσεις, Δραστηριότητες, Ελεύθερος Χρόνος

[smilie=evil5.gif]

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΕΙΠΑ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλο, γεματο γιορτες και πανηγυρια, μηνα!!!

καλα Μαρακι εγραψες χθες βραδυ!!!

εγω παλι ξερω ποτε και πως εμεινα εγκυος! χαχα!! ωοληψια, τηλ απο την εμβρυολογο την αλλη μερα οτι τα βρηκανε μεταξυ τους τα ωαρια μου με τα ζωαρια του αντρα μου και μετα μεταφορα!!! και ξαπλα... Α! και πολυ πολυ Μενεγακη!!! χαχα... ετσι για να ειναι πιο αναλαφρο το κλιμα!

ο Σπυρος κοιμαται. τη μικρη την κατεβασα γιατι δεν κοιμοταν. επομενο, αφου κοιμηθηκε 12,5ωρες!

απο χθες αρχισαμε με τον αντρα μου κοιλιακους -ραχιαους. θα κανουμε καθε βραδυ γιατι οι πλατες-μεσες ειναι για τα σκουπιδια!

σκατομουντος και ο καιρος..... φακ.... γιατι το ειχαμε ξεχασει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vag δεν αφηνετε τους κοιλιακους κ τους ραχιαιους , ναρχεσαι σπιτι μου 3 φορες την μερα να κουνας απο κανα μισαωρο τον μπεμπη ? :P πως τα λεω η ρουφιανα...

Με εσκισε παλι χτες , 12 κ , κοιμη8ηκε ! τωρα τον ειχε παρει ο υπνος στην κουνια κ μολις τον ακουμπησα στο κρεββατι του σουζα ο δικος σου ! [smilie=confused2.gif]

Που 8α πάει αυτη η κατάστασή ? ως πότε 8α τον κουνάω ?

8α τον παιρνω απο το πανεπιστημιο στην μασχαλη μου κ 8α τον κουναω νανι νανι x_x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα.. τζουλια, εγω νομιζεις ποσους μηνες τα κουνουσα και τα 2;;;

γιατι καναμε την περιβοητη, πια, μεθοδο και κλαιγαμε για 3-4 μερες οοολοι παρεα;;;

ΚΟΥΝΗΜΑ ΤΕΛΟΣ!!!

τωρα τα βραδυα ανηκουν σε μενα και τον αντρουλη μου! και κοιλιακους θα κανουμε και απ'ολα!

αντε... καλο κουνημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ καλο μηνα!!!

τι καλος δηλαδη,σκατα μπηκε.

ειμαι ψιλοχαλια ψυχολογικα...θα σταματησω τη δουλεια απο δευτερα..

μου ειπε το μπος οτι δεν εχει δουλεια αυτον τον καιρο κ αν θελω να δουλευω 3 4ωρα τη βδομαδα 16,00-20.00 κ 2 σαββατα το μηνα..δηλ 280ευρω..δε νομιζω οτι αξιζει τον κοπο.

κ επισης μου εκανε παραπονα οτι χτες το γραφειο ηταν πολυ βρωμικο...

τελευταια φορα το καθαρισα το σαββατο που εκλεισα.

για τα επιπλα χρησιμοποιησα αζαξ κ χαρτοπετσετες που ειχα φερει απο το σπιτι μου γτ δεν εχει παρει χαρτι κουζινας εδω κ κατι εβδομαδες..αλλα εγω επρεπε να της πω οτι τελειωσε,δεν το βλεπει μονη της καθε μερα που ερχεται εδω..

κ επρεπε να καθαρισω τα στορια κ τα τζαμια...ενω ποτε δεν εχει αναφερθει οτι πρεπει να κανω εγω κατι τετοιο..παρα μοναχα ξεσκονισμα κ σφουγγαρισμα οταν χρειαζεται!!!!

τα εχω παρει παρα πολυ στο κρανιο....

κοινως με χρησιμοποιησε το καλοκαιρι που ειχε αναγκη απο ατομο κ τωρα με στελνει με τον τροπο της κ χωρις να μου εχει κανει προσληψη για να εχω τα ενσημα του 3μηνου που δουλεψα..

το μονο καλο ειναι οτι θα γλιτωσω απο την πεθερα μεσα στο σπιτι ...

σκατα!!!!!

αλλα οπως ειπα κ στη χαρα ...καθε εμποδιο για καλο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εισαι καπνιστρια Τζουλια;;;

εγω δεν το εχω βαλει ποτε στο στομα μου. αλλα τοσα χρονια το ποσα τσιγαρα καπνισα χωρις να το θελω, παθητικα, δε λεγεται!!!

γι'αυτο, θα σε στεναχωρεσω, αλλα ειμαι υπερ του μετρου και μακαρι να εφαρμοστει!

αν και δεν το βλεπω... γιατι την Κυριακη στο γλεντι του γαμου που πηγαμε, κατα τις 23:15, που αρχισαν να φευγουν οι πρωτοι, περνουσαν τα γκαρσονια και μοιραζαν τασακια και στο λεπτο εγινε τεκές! σε 10' φυγαμε και βγωμισαμε τσιγαριλα! ενω πριν, τι καλα... καθαρη ατμοσφαιρα, χωρις να τσουζουν τα ματια οπως παλια... και υπηρχαν βεβαια και παιδακια. αυτα τι φταινε;;;

sorry καπνιστριες φιλες μου αλλα δε μπορω αλλο τσιγαρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε συ Καλυψω...

σου το ειπε ετσι αποτομα; οταν σε προσελαβε ειπε οτι θα εισαι κανονικα ή για το καλοκαιρι;

την αλλη την κοπελα θα την εχει φουλ τάιμ;

καλα για τα καθαρισματα, μην τρελαθουμε...

οσο για ενσημα... παλιο το κολπο τους...

εγω παλια, πριν γινω συνοριοφυλακας και σωθω, δουλευα σε γυμναστηριο, γνωστης αλυσιδας, τον πρωτο χρονο, ολο ΘΑ σε βαλω στο προγραμμα του ΟΑΕΔ, ΘΑ σε κανω προσληψη κλπ. ετσι εχασα ενσημα 1χρονου, παρτ τάιμ. ευτυχως τα επομενα 2,5 χρονια ηταν οκ. αν και δεν ξεραμε ποτα θα μας πληρωσει... καπου απο 1-10 του μηνος... καλο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες ρε καλυψω;;;ε στεναχωρεθηκα γαμωτο...

μη μπεις και συ στην οριφλειμ..εχουμε 1 στην ειβον και 1 στην οριφλεομ..

μηπως να παρεις εσυ την ταπεργουερ;;

κριμα παντως..πραγματικα σε χρησιμοποιησε..αδικο..

ο μονος που θα αρει ειναι ο γιωργος φα!νταζομαι1

καλα ρε τζουλια ακομα κουνας;; :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι γινεται εδω οταν λειπω

παει το προγραμμα εβγηκεν

οποτε ειμαι λιγο χαλαρη τωρα

εχω ενα πονοκεφαλο

για τστ τζουλια μου αποκλειεται

αρχικα ειμαι αδιαθετη και τα δευτερον δεν ειχε κοκο για καιρο οποτε

μονο με τον κρινο εαν εχω μεινει :lol::lol:

12,5 ωρες :o:o

το θελω αυτο το παιδι :lol:

δικο μου ειναι καλε ουτως η αλλιως :lol::lol:

καλυψωμαρακι μου τι να σου πω

ατυχια ρε γμτ μου

να σου πω εαν δεν ειχαμε παιδια και ειχαμε χρονο - εγω θα την ετρεχα την μ!@@###νη

αυτα τα πραγματα ειναι απαδεκτα

οι δουλειες θελουν σωστους λογαριασμους!!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1 ερωτηση και 1 ανακοινωση!

ερωτηση..εξω απο το φακελο μου ειπαν να γραψω οικ .και οχι οικογενεια ολοκληρο..τι λετε εσεις;;

και δευτερον..σαν σημερα πανω κατω ανοιχτηκαν οι μανουλες..και να μπειτε να ευχηθειτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω αφου ειναι φακελος κ δεν ειναι μικρο χαρτακι να μην χωραει πολλα,γραψε οικογενεια ολοκληρο...

τα εχω παρει παρα πολυ γενικα...την περιμενω να ερθει....

ο γιωργος κ εγω περιμενα να χαρει αλλα τελικα μου ειπε να μη στενοχωριεμαι κ οτι θα εχουμε το νου μας μηπως ακουσουμε για καποια αλλη δουλεια...

αρα κατα βαθος ειχε καταλαβει οτι χρειαζεται να δουλευω κ εγω...

βαγκ δε θα παρει αλλη κοπελα...αφου δεν εχει καθολου δουλεια..ειμαστε αυτη κ εγω..

ολο το τριμηνο ημουν χωρις ενσημα.αλλα τωρα 1η του μηνα ,σημερα δηλαδη,θα μου εκανε την προσληψη..'αλλα μου τη δινει που μου εκανε χιλιες παρατηρησεις που δε στεκουν..ισα ισα για να με ξενερωσει κ να φυγω,ειμαι σιγουρη για αυτο..

ειλικρινα δεν το περιμενα..κ ειμαι μαλακας γτ δε μπορω να της φερθω κ εγω αναλογα κ να την κανω να τρεχει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...