Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2009 : Νο 15!!


Recommended Posts

Πέρασα πολύ ωραία σήμερα. Όλο το πρωί στο νοσοκομείο με τον Χριστόφορο. Κι άντε να απασχολήσεις ένα μωρό στο νοσοκομείο τόσες ώρες. Είμαι ένα πτώμα.

Βροχιολίτιδα βαρβάτη, πλακωνόμαστε στις κορτιζόνες και αερολίν 4 εισπνοές ανά 4 ώρες!

Όσα παιδιά έμπαιναν μέσα έβγαιναν για εισαγωγή. Καλά τρελάθηκα! Κι όχι ότι θα καθόμασταν μέσα αλλά τους άλλους 2 τί θα τους έκανα; Ο Αντώνης γυρίζει σήμερα 10:30 το βράδυ.

Ευτυχώς την γλυτώσαμε. Όταν γύρισα σπίτι η κοπελίτσα που έχω για βοήθεια μου είχε μαγειρέψει!

Και μάλιστα μουσακά, χωρίς μελιντζάνες!

Αχ τί να πω; Αν είναι ο άνθρωπος φιλότιμος!

Και μέσα στην κούρασή μου με παίρνει και η μάνα μου τηλέφωνο και με ...ξέχεσε.

Δεν πήγα λέει να της δώσω ούτε ένα ποτήρι νερό και θα την φάνε τα σκυλιά.

εμόσιον που να αυτοκτονει με ενα πιστόλι στον κροταφο υπάρχει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελα ρε Φροσω! Περαστικα ρε γμτ! Πωπω! Το μικρουλι τι ταλαιπωρια θα εχει τραβηξει! Υπομονη! Ευτυχως εχεις τη κοπελιτσα. Πάλι καλα.........

Να του δωσεις φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου..Χρονια πολλα στην κορουλα σου Σωσω μου....και ο δικος μου σημερα μπηκε στο 11 μηνα...αφου δεν εχει 31 αυτος ο μηνας σημερα τα εκεισε χιχιχι...εγω ετοιμαζομαι να παω στην δουλεια...σημερα εχω και αφηξεις και θα αργησω πολυ να γυρισω σπιτι...προχθες με το μανικιουρ πεντικιουρ πηρα και 60 ευρουλακια απο τις πελατισσες...θα πω μαλλον στον διευθυντη του ξενοδοχειου να κολλησει ενα χαρτι που να λεει οτι κανω μανικιουρ πεντικιουρ...και ετσι πριν τις 7 θα κανω κανα νυχι και στις 7 στις ξενοδοχειο.. :D μπιζνεζ γουμαν... :mrgreen::D:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες ρε φροσω...πωπωπω!!και η μανα σου ....ε ρε γλεντια..ςχεις 3 παιδια και 1 μεγαλυτερο..τη μαμα σου..

περαστικα σας ρε..μαρακι.μες τη λεπτομερεια σε κοβω..θα παρω το τιτλο απο καλυψω και θα σε στεψω εσενα!!αν συνεχισεις ετσι

πολυ καλη ι ιδεα σου σουζαν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες.

Φροσακι μου περαστικα σας...ποσες αντοχες να εχει μια μανα?και ειδικα οταν εχει και τρια...κουραγιο θα περασει και αυτο.Εχεις και τα εκζεματα ολα μαζι γαμωτο...

Πηγαμε για καφε σε μια φιλη με νεογεννητιο κοριτσακι 2 μηνων.Πολυ γλυκουλι...

Εχω σιδερο σας αφηνω.

Χρονια πολλα Mαρθουλα και Κωσταντινε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια σας πολλα Σωσω!Σε 1 μηνα χρονιζει το κομματι!Θα τρεχει και θα φυσα το κερακι!

Ευχαριστω ρε Μαρακι για την ιστορια σου, η Σωσω ντρεπεται,η Τζουλια ντρεπεται, η Βαγκ νομιζει οτι κανω κατακορυφο και δε σκεφτεται οτι πώς να κανω κατακορυφο με τετοιο εκτοπισμα!!! [smilie=director.gif]

Καλυψω μην την ακους τη Σωσω...δε μασαω...

Περαστικα Φροσω μου!Ασχετο αλλα πώς εκανε μουσακα προσεχοντας 2 παιδια η κοπελα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομ δεν σου κόβει καθόλου καλέ; Τον έναν τον είχα μαζί μου. Ο δον στον παιδικό, που τα είδες 2 παιδιά :lol: . Ο μικρός έρριξε έναν ύπνο 2 ώρες το πρωί οπότε κι εκείνη τί να κάνει μου μαγείρεψε.

Και εκεί που έλεγα δεν γίνεται η μέρα μου καλύτερη..... πήγα να κοιμήσω το Χριστόφορο γιατί ήταν κομμάτια ο καημένος κατά τις 8 και γυρίζοντας τί είδα η δόλια μάνα; x_xx_xx_xx_xx_xx_xx_x ο δον είχε βρει κάτι δαχτολομπογιές και είχε φιλοτεχνήσει πάνω στο Φίλιππο (μικρό το κακό) και όλο το σαλόνι.

Πάει σας λέω το σαλόνι και επέλεξε και το καταπληκτικό χρώμα του φούξια. Τα έβγαλα όλα και τα έβαλα στο πλυντήριο. Θα σας πω αύριο τί χρώμα θα βγουν :crazy::crazy::crazy:[smilie=angel13.gif][smilie=blob8.gif][smilie=angel13.gif][smilie=blob8.gif]

Ο Φίλιππος εντωμεταξύ κοιτούσε μα αηδία γιατί τη σιχαινόταν μάλλον τη μπογιά.

Ούτε να του φωνάξω δεν είχα κουράγιο. Τί να πω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συνεχίζω....

Καλά Ντομ αγάμητες μας έβγαλες αυτές που έχουμε αγόρια; [-x

Είναι τόσο τυχαίο πιο σπερματοζωάριο θα γονιμοποιήσει....

Αφήστε που οι νέες έρευνες λένε ότι τελικά δεν καθορίζει ο άνδρας το φύλο αλλά το dna των ωαρίων της γυναίκας έχουν επιλεκτικότητα και αφήνουν να τα γονιμοποιήσει αυτό με το χρωμόσωμα που εχουν καταγεγραμένο.

Να μας κατατοπίσει η Ισμήνη παρακαλώ ως βιολόγος, όταν κάνει πάλι την εμφάνισή της.

όσο για το πλύσιμο επειδή εγώ ήμουν κομμάτια και τις 3 φορές που συνέλαβα δεν πλύθηκα μετά.

Τυχαίο; [smilie=dontknow.gif]

Α και μην με κοροϊδέψετε για τις 3 γιατί ο Φίλιππος και ο Χριστόφορος συνελήφθησαν με 4 μέρες διαφορά! με άλλη επαφή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχχαχαχαχα Φροσω με εκανες και γελασα!Με ολα αυτα που τραβηξες σημερα δεν εχασες το χιουμορ σου !

Εγω επιασα με την πρωτη παντως που εχω κοριτσι,δεν ηξερα οτι πρεπει να απαφτονεσαι συνεχεια για να πιασεις κοριτσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι απορω στον δημητρη πως εμεινα εγκυος αφου ο αντρας μου ηταν φευγατος και κοντευα να το ξεχασω το αθλημα. επαιρνα και αντιβιωση κιολας λογω ουρολοιμωξης.

στην μικρη πιο συχνα μεν αλλα αργησα να την πιασω. ειχα και δυο κυστες (την μια στην λαπαροσκοπιση την ανακαλυψαμε) που εμποδιζαν την συλληψη οποτε....

παντως και τα δυο μου παιδια γυρω στις 18 /2 τα πιασα. ειχαν και τα δυο την ιδια Π.Η.Τ. 12/11.

ρε φροσω δεν φτανει που σου αλλαξε το σπιτι, το βαρεθηκε το παιδι και σου λεει μια μικρη αλλαγη δεν βλαπτει, και ανεξοδη κιολας αχαριστη μανα χεχεχεεχεχε, ηθελε πιο ζωντανα χρωματα.

η ισμηνη καλοπερναει παλι, θα σας τα πει η ιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω Σωσω πλένομαι γιατι περπατάνε τα ζωαρια μετά και γαργαλιέμαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif]

[smilie=sign19.gif]

Χοουμ αλόουν πάλι .... ο αντρας ταξιδι.

Και εκανα μαλακια που δε πηρα καινα πιτιγυρο τωρα που λειεπι να μην εχω μουρμουρα!χαχαχαχχαα!

Αλλα θα πλακωσω αυριο καμια ψησταρια!

Νανουκαααααααααααααααα! Περιμένουμε νέα!

Σουζανακι χρονια σας πολλα! [smilie=occasion1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκαααααααααααααααααα φουντουνιαααααααα; :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

σωσω να χαιρεσαι τη μαρθουλα να ειναι παντα γερη και δυνατη...

βρε ντομ εγω δεν εκανα τιποτα, ουτε κατακορυφους που λενε, μετα εννοειται πλυθηκα, και αυτο για το συνεχομενο... εγω ολες της γονιμες μερες, ξεζουμισα τον πετρο αλλα αγορι εκανα, πιστευω καθαρα τυχη ειναι, για αγορι, η κοριτσι, οτι θελει ο θεος, γιαυτο ντομ μην τον βαλεις κατω τον νεκταριο χαλαρα, και θα ερθει η κορη....

περαστικα στα μικρακια σας

μπραβο φρωσο ο αντρας σου πολυ καρπερος :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: μετα απο 4 μερες μπράβοοοοοοο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα τοση ωρα τα εχω γραψει, και εγω νομιζα οτι ειχα πατηση υποβολη.

αλλα δεν καταλαβα τι εγινε, και ειδα οτι δεν το ειχα στειλει, το μυαλο μου ειναι γκα γκα ωρες ωρες. :D:D:D:D:D πιστευω τωρα να τα καταφερω, για να δω... :?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλόου!!!

Τελίωσε το υπέροχο πάρτυ μας!!!

Αχ, κοριτσάκια μου... ήταν ολύ ωραία όλα!!!

Είμασταν 24 μεγάλοι και 6 μικρά...

Το σπίτι... κώλος... αλλά ... χαλάλι!!!

Η τούρτα... φανταστική!!!

Θα σας βάλω φωτό και από το στολισμό μας και από το μπουφέ μας, αλλά... αύριο... οκ;

Το μόνο κακό ήταν οτι αργήσαμε λίγο και ο μικρούλης μου είχε νυστάξει...

Περιττό να σας πω... οτι δεν έφαγα σχεδόν καθόλου...

Δε βρήκα χρόνο...

Ήρθαν και τα πρώην αφεντικά μου.

Πολύ χάρηκα!!!

Έδωσα και δωράκια στα παιδάκια και ενθουσιαστήκανε!!!

Αυτά...

Σας αφήνω γιατί νύσταξα...

ααα δε σας είπα... αύριο είναι αργία εδώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκίτσα! Να τον χαίρεστε! Να δώσεις στον Ανθιμούλη μας! Πάντα τέτοια!

υγ. Σωσω μη γελάς! χαχα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:[smilie=sign19.gif]

Η φώτο ειναι απο τα καρναβάλια του 2008. [smilie=toothy9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε...το καταλαβα οτι ειναι απο καρναβαλια...φανταζεσαι να μην ηταν;;χαχαχα!!καλο βραδυ!!

νανα...ολα τα φαγατε;;;οχι εσυ..οι υπολοιποι..τι να πω.. :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΩΣΩ Κ ΣΟΥΖΑΝ (5 ΩΡΕΣ ΕΓΡΑΦΑ) :?

DOM ΣΟΥ ΑΝΕΒΑΣΑ Κ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΑΡ8ΡΟ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΕΣ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝΕ :lol::lol::lol:

ΑΛΕΚΑ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΡΙΣΗ ΦΟΥΝΤΟΥΝΙΩΝ ΕΔΩ Κ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ (ΑΝ Κ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΑ FOFYKO τα οποια ηταν της γενίας μου , αν τα 8υμαται καμια...)

δεν 8ελω να επαναλαμβανομαι ΑΛΛΑ ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΑ 5 ΩΡΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Κ ΤΑ ΕΧΑΣΑ!!!

DOM Με αποσυντονισες τελειως με τα ωάρια σου ! =))=))=))8-}

ΟΥΦ. ΤΑ ΠΑ (ΟΥΤΕ ΤΑ ΜΙΣΑ) Κ ΞΑΛΑΦΡΩΣΑ !!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...