Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2009 : Νο 15!!


Recommended Posts

Καλημερούδια!!!

Έχω πολύ μεγάλη αγωνία για τη σημερινή μέρα!!!

Το ξέρω... σας έχω πρήξει... αλλά τι να κάνω η καημένη;

χαχαχα!!!

Θα φύγω λίγο νωρίτερα από τη δουλειά, για να μπορέσω να ετοιμαστώ σωστά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερουδια

καλο παρτακι ευχομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

εγω παντως κοιμηθηκα δεν μπορω να πω δεν ξυπνησαν ουτε μια φορα σημερα το βραδυ

αλλα το πρωι απο τις 6

ο νικος δεν ηπιε και καθολου γαλα αλλα τι να κανομεν - τους πηγα ενα μπουκαλακι μικρο να του δωσουν εαν θελει

τι εχει ο Χριστοφορος καλε;;;δεν καταλαβα;

κριμα βρε φροσο μου που δεν θα μπορεσεις να ερθεις

αλλα σιγουρα εχεις πολυ καλυτερο λόγο :D

τελικα δεν διαβασα τι βαρος εχει ο δικος σου τζουλια μου;

οποια το διαβασε ας μου πει καλε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEROYDIA ,!!! ΣΑΣ διαβάζω απο χτές .

Marker 9κιλά άλλα τα 600γρ. ειναι 5 1/2 μηνες κ το παιδι τρωει απο ολά !

τεσπα απο βδομαδα 8α χω νεωτερα ...

Νανουκα μου , έυχομαι να πάνε όλα κάλα κ να μοιραστείς μαζί μας την φάση !

Φρόσω μου σε καταλαβαίνω απόλυτα , κ μενα όργιαζει κάποια βράδια κ μόλις τον πάω στο δωμάτιο μου κ τον αφήνω πάνω στο κρεββάτι χαμογελάει ,περνει 1 μαξιλάρι μου αγκαλιά κ ξερένεται... κ μετα τον ξαναμεταφέρω (καλα εχει τυχει να γινει κ 3 φορες σε ενα βραδυ :o )

Αλέκα σωστη Βεφα δεν παιζεσαι !

Σωσω λυσσάρα , λυσσάξατε χτές με το skype κ δεν μπηκε στο φόρουμ ουτε μύγα να μας χ.σει! :-@

Ξεκινησα κ εκτυπωσα φωτο του μωρου*βαρε8ηκα να τις εχω στο λαπτοπ) γιατι 8έλω να φτιάξω ενα άλμπουμ απο το μαιευτηριο

μεχρι ... 48 φωτο 7Ε , μια χαρα ! :P

Τεσπα 8α τα πούμε πιο μετα . Σας φίλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας..κοιμηθηκε 10 με 10 παρα...

φροσω μην ακους..

αλεκα πεστα μας καλε..μας πρηζεις αλλα λιγο πολυ και γω το ιδιο κανω κατα καιρους... :lol::lol::lol:

τζουλια..που ξερεις οτι ημονυ σκαιπ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!

εμεις καλύτερα σήμερα..

εχθές έτρεχα με το μικρό στο νοσοκομείο..

τι να σας πω βρε κορίτσια

ξύπνησε το πρωί και δεν μπορούσε ν' ανοίξει τα μάτια του, του έπεφταν :(

τρόμαξα σας λέω

είχε και απίστευτη μύξα και βήχα..

η γιατρός μου είπε οτι οφείλεται σ' αυτό το μπούκωμα με την πολύ μύξα και επίσης βρήκε και το δεξί αυτί του κόκκινο και ξεκινήσαμε αντιβίωση

πάντως σήμερα είναι πολύ καλύτερα και ορεξάτος!

αντε να δούμε..

οι κόρες μου σχολείο..

σας είπα οτι η μικρή δεν το θέλει καθόλου?

ένας χαμός κάθε πρωί..

εγώ θα γκρινιάζω στο μικρό σχολείο μου λέει..

δε δίνω σημασία

μετά αρχίζει με πονάει το χέρι, με πονάει το πόδι..

πανικός..

Φρόσω ελπίζω όλα καλά με τα μωρά..

Ισμήνη που είσαι βρε?

Νανούκα να τα περάσετε τέλεια σήμερα!!!

Σωσώ μπράβο σας που περπατάτε!!

ένα σωρό δουλειές έχω σήμερα..

ουφ

τι μαγειρεύετε σήμερα?

εγώ ακόμα δεν ξέρω τι θα φτιάξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

τι καλα! εχει ηλιο σημερα!!! οχι σαν χθες...

εγω δεν μπορω να παραπονεθω... με πηρε ο υπνος πριν καν τελειωσει η γκρέις...

Νανα καλα να περασετε στο παρτυ!!!!

εγω χθες απογευμα ειχα τα πεθερικα για μπέιμπι σίτιγκ, εγω πανω σιδερωνα και ο αντρας μου κατω εβαφε την αποθηκη... καλα τα πηγαν, δε λεω, αλλα πριν μεινουν μονοι τους, κοπανησε ενα παιχνιδι, κλασσικα, παρος το τζαμι ο Σπυρος, ο αντρας μου τον μαλωσε και η πεθερα αμεσωσ... μην το μαλωνεις το παιδι! εγω... :evil: λιγο μετα, χτυπησε ο Σπ τη Μαρ με ενα παιχνιδι, και αφου την παρηγορησα, τον πηρα μπροσταμου να τον μαλωσω. κλασσικα κουνουσε το κεφαλι για να μη με κοιταξει στο προσωπο και εγω τον κρατουσα και τονελεγα να με κοιταει γιατι του μιλαω. και η πεθερα, με υφος, ναι τωρα καταλαβε... την απαντησα οτι μια χαρα καταλαβαινει.

αυτο δεν το μπορω καθολου. το κανει και με τα παιδια της κορης της. μολις τα μαλωνει, επεμβαινει και την ακυρωνει τη μανα στην ουσια. ευτυχως και οαντρας μου συμφωνει μαζι μου...

παντως μας εφερε και γεμιστα για σημερα... αρα δε μαγειρευω για μας...

θα κανω μαλλον περπετοπιτα για τη Μαριαννα. μια χαρα παει με τον πωπο πισω σαν παπια! θελει να κραταει και πραγματα και να τα μεταφερει το σκατο!

Μαρκατ περαστικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα σας μαρκατ μου

τα αλλα 3 τα κρατησε ο αντρας σου;

μονη σου τον πήγες;

μην ανοιγεται θεμα πεθερααααα!!!!!!!!!!!!1 :lol::lol::lol:

θα μιλαω μια βδομαδαααααα :lol:

δεν με βαριέστε; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

ναι ρε Τζουλια καλα σου λεει...πού ξερεις οτι ημασταν σκαιπ;εγω Σωσω δεν ειπα τιποτα :o

Τζουλια κι εγω ετσι τον κοιμιζω τις τελευταιες εβδομαδες,τον παω στο κρεβατι μας και παιρνει τα μαξιλαρια και τριβεται και καθεται μπρουμυτα για χαδια.

Τζουλια, Μαρκερ, Σουζαν, Σοφη και λοιπα κοριτσια, που δε με εχετε κανει φιλη, καντε με ρεεεε!

Εγω δεν ξερω πώς να κανω αιτηση στο νεο μαμυ.roll:

Μαρακι...καλοοοοοο.... :lol:

Τζουλια τι εδειχνε χτες η Στεφανιδου και εφριξες;εγω ειδα για λιγο τον Τσακα που ηταν ο νικητης του μπιγκ μπραδερ.Αλλα δεν προλαβα εκει που ελεγε γιατι χωρισε,γαμωτο!Μηπως ειδες εσυ;

Νανουκα...κανε ρε και κανα κεφτεδακι να γουσταρουμε!Ειναι ωραιος μεζες...μιαμ μιαμ..

Βαγκ κι εμενα ετσι κανει η μανα μου και μου τη δινει...¨¨τι το μαλωνεις,τι καταλαβαινει¨κλπ.ποπο εκνευριστικο!Οπως λες σε ακυρωνει ρε παιδι μου!

Μαρκατ περαστικα...χεστηκα τωρα με αυτα που διαβασα γιατι κι εμενα τα ιδια ακριβως εχει εδω και μερες!Πρεπει να ειναι ιωση οπως ελεγαν Φροσω Αλεκα γιατι κολλησε τη μανα μου και τον αντρα μου τον γρατζουνα ο λαιμος του και πηρε προληπτικα αμοξιλ :lol:

Αλλα εμενα δε παιρνει αντιβιωση,σιροπι για το ξεμπουκωμα και σταγονες για το αυτι και βλεπουμε ειπε η παιδιατρος.Τι περιμενω να δω ρε παιδια;ποσες μερες κραταει συνηθως;Μια εβδομαδα;10 μερες;

Μαρκερ εμενα η πεθερα μου μου ειπε οτι θα ερθει λιγες μερες νωριτερα απο τα γενεθλια του Βασιλακη να μου κανει γενικη στο σπιτι!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dom οπως λεει κ η μαρκερ μην μιλας για ''πε8ερες'' κ ειδικα πρωι πρωι ... [-x

Που ξέρω ότι εισαστάν skype ??? Dεν σας λέω !*

Μαρκατ μου περαστικα κ γρήγόρα , να του δινείς πολλα φίλακια να γίνει περδίκι!

Vag ;exei k gamo tις μερες , μιλαμε για πολλους φραπέδες !:ymdaydream:

Φαι σκεφτόμουνα κοτοπουλο με πατατες κ πορτοκαλι .Αλλα το σκεφτόμουνα με το μεχρι να...

απέχει πολυ [smilie=dontknow.gif] , εξάλλου ο δικός μου πριν τις 8-9 το βραδυ δεν ερχεται , χρονο εχουμε ...

Αμα βαρε8ω , μου χει λειψει κ η στραπατσαδα - καγιάνα , αυγα με ντοματες δηλαδη !

*χαζουλικα , χτες το αναφερατε εδω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδια να σας ρωτησω κατι...κι ελπιζω να μην ντρεπεστε να απαντησετε.

Επειδη πως ξερετε εχω ξεκινησει προσπαθειες για δευτερο,στη χαση και στη φεξη δηλαδη,μονο οταν δω γονιμη μερα,απο το τεστ ωορρηξιας,εσεις οταν πιασατε παιδι και θυμαστε ποια μερα εγινε,πλυθηκατε μετα την πραξη;Γιατι εγω πλενομαι μετα και δεν ξερω αν ειναι κακο αυτο αν θες να πιασεις παιδι.

Με αλλα λογια μπορειτε να μου πειτε τι κανατε εσεις;

Γιατι εγω οταν πρωτοπροσπαθουσα πλενομουν μετα,μετα απο λιγο καιρο οτι κακως πλενομαι και δεν πλενομουν και τελικα τον βασιλη τον επιασα μετα απο μια βιοψια τραχηλου που ο γιατρος μου ειχε απαγορευσει επαφη για 20 μερες και πιστευα οτι ειχα χασει ολες τις γονιμες μερες και ειπα οκ τον αλλο μηνα τωρα προσπαθειες και επειδη ο αλλος ειχε σκασει 20 μερες με στριμωξε τη 19η και εγω αγχωθηκα μην με μολυνει και πηγα μετα και καραπλυθηκα και τοτε τον επιασα τον μικρο!

Δηλαδη οκ το αγχος ειναι το Α και το Ω γιατι αποδειχθηκε οτι το ειχα βγαλει απο το μυαλο μου αλλα βοηθα αν δε πλυθεις μετα;

Τζουλια πολυ με προβληματισες με το τσεκαρισμενο σου:Αν το κανεις συχνα κοριτσι,αν το κανεις σπανια αγορι.Εγω θελω κοριτσι τωρα...οχι αλλο πουλι ρε γαμωτο...Φροσω μην ακους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδη ρε παιδια για να δω αν ισχυει αυτο που εχει παρατηρησει η Τζουλια,οι κοριτσομανες το κανατε ολη την ωρα;

Καλα ρε Σωσω τον ειχες βαλει κατω το Λευτερη και τον ξεζουμισες;

Σοφη;Ισμηνη;Καλυψω;Αλεκα;και οι υπολοιπες;

Κι εμεις οι αγορομανες τι δηλαδη;στην πεινα;Γιατι με εμενα τουλαχιστο ετσι εγινε...μετα απο καιρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dom ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΑΙΤΗΣΗ! :D τετοιες λεπτομέρειες 8α πουμε μέσω φεις η με μνμ , όχι εδώ.

Χαλάρωσε όμως κ μην εισαι τοσο ... επι τούτου ρε παιδί μου ... μην σου γινεται ψυχαναγκασμός η σύλληψη ... 8α τα πουμε άλλη ωρα κ αλλού.

Λέω να παω μεχρι την μάνα μ , να πιω ένα καφε της προκόπης κ με υσυχία . Και επειδη βαριέμαι να παρκαρω κ να ξεπαρκαρω κ αντε να βρεις 8εση μετα , λεω να παρω ταξι .

Οποτε 8α μπω μεσημερακι παλι . Φρονιμα ε ! μη διαβαζω 1 σκασμο σελιδες ! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΟΜ εγω ειχα παει στο γιατρο για τεστ παπ και του ειχα πει οτι θα αρχισουμε προσπαθειες για παιδακι - ηδη ειχαμε 2 μηνες που τζιφος και του ειχα πει

εαν δεν ειναι αγορι το μωρο που θα κανω θα στο χαρισω :lol::lol:

φοβηθηκε φαινεται ο ανθρωπος :lol::lol:

και μου ειπε ουτος βαση των ωαριων μου - κατι μετραγε εκει δεν ξερω ποτε να το κανουμε και οριστε

οχι ενα αλλα 2 αγορια καναμε :lol::lol:

καλα ρε ντομ δεν ειμαστε φίλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntomm.....σεξ ακουω....αλλα χαλαρωσε και συ.με τα τεστ και το πουλι στο χερι...εγω τωρα αμα σου πω 1 φορα εγινε και πιασαμε θα με πιστεψεις;;;και ηθελα και αγορι σα τρελη..επειδη δε ξεραμε το φυλο οταν βγηκε και μου ειπαν να αου ζησε το κοριτσι...ψιλοξενερωσα να πω την αληθεια..αλλα τωρα..οκ..

βεβαια μεχρι 6 μηνων ελεγα..το λεφτερη..να το αλλαξουμε;; :lol::lol::lol:

ηθελα να βγαλω το ονομα του πεθερου μου..τελος..

τζουλια σε παω εγω στη μανα σου..

μαρκατ περαστικα ρε..τι να πω!!

σε λιγο θα παμε να της βγαλουμε διαβατηριο..

αφου παμε και παρουμε πρωτα το παιδι της απεναντι απο το σχολειο..

μαρακι θα σε φαει στη στροφη η ντομ!!!

αλεκα τι κανεις;;καιρο εχουμε να τα πουμε..

ρε παιδια η ισμηνη που ειναι;;

εγω θα κανω γιουβετσι..μοσχαρι με κριθαρακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζουλ ηταν 9 κιλα πριν 5 μηνες;

μπραβο σας βρε!!

ειδες που ελεγες εμενα τωρα μου τα επιασαν αυτα τα κιλα

αλλα τοσο καιρο χωρις να παιρνει βαρος οντως θελει ελεγχο

εφαγα ενα πως το λενε καλτσονε με τυρια και με εχει πεθανει το ριμαδι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Ντομ!!! μου θυμησες μια συναδελφο που ηθελε να μεινει εγκυος και μετα την πραξη εκανε κατακορυφο!!! :lol::lol::lol: και τωρα που ειναι εγκυος στο 2ο, παλι τα ιδια λεει εκανε!

αλλα τι... αν δεν εισαι η Κομανετσι τι κανεις;;; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα να σας πω...

με στειλανε 6 κουπονια νουλακ -1Ε για τη συσκευασια των 8.

αν τα θελει καμια να με στειλει πμ τη διευθυνση.

τι καλα... κοιμηθηκε και ο Σπυροσ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

paidia πηγαμε στο τμημα για το διαβατηριο δευτερη φορα.στην πρωτη δε καναμε δουλεια γιατι καναμε μαλακια..και ηταν1 ...αντε μην το πω γιατι εχουμε καιαστυνομ στη παρεα..πωπωπ!!!και νεος..

ξυνονταν ολοι εκει μεσα εννοειται..1 παρα αλλωστε..

και μαλλον λεει δε κανει η φωτογραφια..αλλα αυτο θα μας το πουν απο κεντρικα..

τεσπα..μεσα στην ειρωνια..φευγοντας ειπα γεια..αλλα με συνδεσαν ολοι τους..

κιΥΡΙΟ ΘΑ Ξανα παει ο λευτερης..τεσπα!!

κατακορυφο,ε;;η ντομ ξερει απο αυτα..αν δε μπορεις να κανεις μιλησε με καλυψω..αυτη και αν δεν ειναι οιδημων!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

εχθες εκανα μαλ!@@# ρε γμτ μου

ειχα ετοιμο φαι και ξεχασα να το βαλω να το ψησω

οποτε εφτιαξε ο κωστας τορτελινια σημερα

δε μπορω να πω μετα τον μεγαλο τσακωμο Νο123444857221

- δεν θυμαμαι ακριβως πόσο :lol: - βελτιωθηκε χα χα- μην φανταστειτε τα εβρασε

παρασκευουλα αυριο ουαου

αν και εχω να βγαλω προγραμμα και βαρειμαιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωωωωωω χρόνια πολλαααααααααααααααα Σωσωκα!

Μαρκατ περαστικα μωρε! Τι να πω...υπομονη.ειναι και μικρουλια και αντε να καταλαβεις τι τους συμβαινει!

Ντομ. Στο θεμα μας τωρα.

Εγω επιασα με τη πρωτη. Ημουνα τυχερη να το πω? δε ξερω. Παντως επειδη ξερω ποτε εγινε το κονε δεν ειχα πλυθει και εκατσα σα κλωσσουλα κατω απο τα παπλωματακια μιας και το σκηνικο εγινε γεναρη. Παντα πλενομαι αλλα τοτε ειχα διαβασει και γω μπλα μπλα τα γνωστα και εκατσα απλυτη! χαχαχαχαχαχαχα! ΚΑλε πηγαινε πλυσου! Τιποτα εγω! Μεχρι που επιασα εκτος απο παιδι και ψειρες! χαχαχαχαχαχαχα! Αστειευομαι.

Πραγματικα δε πλυθηκα. Αυτο ισχυει. Ήμουνα τυχερη όντως. Όλα πηγανε κατ' ευχην και τωρα εχουμε τον μπεμπουα μας!

Παντως ειμαστε ζευγαρι 8 χρονια και ποτε δεν εκατσε φαση εγκυμοσυνης παρολο που δε χρησιμοποιουσαμε προφυλακτικο. Απλα τραβιοτανε. Οποτε δε περιμενα να μεινω εγκυος τοσο γρηγορα. Ειχα μια φοβια. Και τωρα ετσι κανουμε. Βρε του λεω! Ουτε μια σταγονιτσα δεν αφηνεις; Αμαν πια! Εεε μου λεει ειμαι τερας αυτοσυγκρατησης! Ντοιιιιινγκ!

Ντομ ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου να κανεις γρηγορα και αλλο ζουζουνι μωρε!

Και αυτο το κατακορυφο δεν ειναι κακο!χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!

Εχω δουλεια.. τα λεμε σε λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...