Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2009 : Νο 15!!


Recommended Posts

Πού να μονολογήσει η καημένη η Βαγκ;

Γλώσσα δε βάλαμε σήμερα...

χαχαχα!!!

Εννοείται οτι θα βάλω φωτό την τούρτα μας!!!

Θα γίνει η πιο όμορφη και πιο νόστιμη τούρτα του κόσμου!!!

:ymparty:

Μακάρι να μπορούσατε να τη δοκιμάσετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια και απο μας!!

εμεις φουλ μύξα και τα δυο..

ο μεγάλος συνέχεια με τη γλώσσα έξω είναι :lol:

Χρόνια Πολλά στον Θανούλη και στον Ανθιμο!!

να χαίρεστε τ' αντράκια σας κορίτσια!!!

πάλι για πεθερές διαβάζω.. 8-)

και συμφωνώ απόλυτα με Ντομ!

και γω άλλαξα κάμποσα δώρα σήμερα και πήρα ρούχα για τα κορίτσια

τ' αγόρια έχουν πάααρα πολλά..

σας φιλώ

ξύπνησε ο μιρκός γμτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγγνωμη αλλα θα παρεξηγηθουμε.............................

Το καλυτερο τσιζ κεηκ το κανω εγω! Ποιο ειναι αυτο το φρες? Εεεεεεεεε?

Ειδικα πανω σε καλοριφερ! Μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ! Σκετη μουρλια!!!!!!!!!!

περιμενω κοσμο οποτε συγυρίζω λιγο! τα λεμε μετα !

Απλα μπηκα για να βαλω τα πραγματα στη θεση τους! :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gyrisa

συνεχιζω την γκομενοσυζητηση

μιλαμε το παιδι

παιδι

μικροςομως ρε γμτ - 21 ηταν για να γραφτει ηρθε

αλλα ειχε ενα στιλακι αλλο πραγμα σας λεω

καστανοξανθο μωρο με μελι ματια και η φωνη αλλο πραγμα - μιλαμε λες και τον εβγαλες απο ραδιοφωνο ηταν

ας μην κολαζομαι χα χα χα χα

την καλυψες με βουτυροκρεμα τελικα νανα ιμου;

Φροσω μου αν μπορει γιατι οχι καποιες φορες σιγουρα θα την χρειαστω - το σαββατο θα ερθεις;

εγω κοριτσια θα ερθω αλλα μαλλον λιγο θα αργησω γιατι εχουμε να παμε να κανουμε καποιες αλλαγες

και εχ να σας πω οτι εγω μεχρι και για 4 χρονων πηρα ρουχαλακια απο τις αλλαγες απο την βαφτιση

ευτυχως δλδ γιατι και στα γεννεθλια με ρουχα με γεμισανε και ερχονται και οι γιορτες

περαστικα σας μαρκατ μου

ρε συ τζουλ κανε μια το ωροσκοπιοτετοιο μου να δεις τι προβλεπουν τα αστρα!!!

αααα βαγκ ερωτηση

μηπως εχεις μαθει εαν απο δεκεμβρη αλλαζουν παλι οι ταυτοτητες;

γιατι πηγαμε να βγαλουμε και μας ειπαν καλυτερα απο γεναρη για να παρουμε τις καινουριες!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ο λευτερης εβγαλε καινουργια για ισπανια..δε ξερω..αλλα κατι τετοιο ακουσε ..οτι απο το νεο ετος θα αλλαξουν1!φαντσου μαρκερ να τον αλοιψεις βουτυροκρεμα τον τζοβενο...

ε την χρυσουλα!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello sisters

markat ακομα ταλαιπωρηστε?κουραγιο κοπελα μου

το ειδα και εγω και ειχε τελειωσει και παλι το νουμερο μας και της πηρα το νο5.μεγαλο της ειναι φυσικα αλλα κραταει τα "αποβλητα" της χωρις προβλημα.

φροσω θελω την τουρτα γλειφιτζουρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες τι γινεται αδειο το βλεπω το μαγαζι...

Η Λυδια κοιμηθηκε 9μιση δεν ξερω αν πρεπει να χαρω η να ετοιμαστω για μεταμεσονυχτιο παρτυ :shock:

Ο Δημητρης μου δουλευει μεχρι 12μιση και ενω ειπα μιας και κοιμηθηκε και η μικρη να σιδερωσω δεν μπορω να κουνησω ουτε το δαχτυλακι μου.Πηρα το λαπτοπ στο κρεβατι και τσακιζω μια σοκολατα.Νιωθω φοβερη εξαντληση και τις δυναμεις μου να με εγκαταλειπουν μερα με τη μερα...

Η μικρη εχει βαρυνει αρκετα και ειναι και τοσο υπερκινητικη συν τα τρελα ωραρια που χτυπαμε το βραδυ τα'χω φτυσει εντελως...

Δεν λεει να ριξει και μια βροχουλα να χαρω λιγακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Σωσω! Κόβω φλέβα να πάω Ισπανια!

Θα είναι σιγουρα το επομενο ταξιδι μας! Ψηνομαστε τρελά!

Εχω προταση!

Ψηνεστε για Φλοισβο την άλλη κυριακη αντι για μαλλ το σαββατο?

Καλυτερα δεν ειναι? Θελω να ρθειτε ολες μωρε γμτ! Σας βολευει? Ειναι γαματα εκει! Για πειτεεεεεεεεε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φλοισβο; τωρα το ειδα η αχρηστη :lol::lol::lol::lol::lol:

εγω μεσα ειμαι μ΄αρεσει πολυ!!!! πηγεναμε οταν ημουν εγκυος, και περπατουσα, μου αρεσε παρα πολυ. εννοειται οτι συνοδευα τη βολτουλα μου, με παγωτο απο τη δωδωνη. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: οτι κανονισετε εγω θα ερθω... χαχαχαχαχα

μαρκατ ευχαριστω για την παραγγελεια :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ! χιουστον καλει χαρα!

Το αλλο σαββατο ειπαμε αλλα εριξα ιδεα για φλοισβο τη κυριακη 10/10! Θα μπορεσεις χαρουλίνι? καλυτερα δεν ειναι εκει? για πειτε βρε κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια! θα μπορουνε και οι υπολοιπες λογικα! Η ντομ ας πουμε η γλυφαδιωτισσα! και η φροσω αι θινκ! ισως και η συμπεθερα μου -καλυψω να μη δουλευει! μαρκερ εσυ? ισμηνη?

ισμηνη μου εχεις μερες να μπεις! η μικρουλα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε μουρλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα ερθω 09/10 και οχι αυτο το σ/κ!

θα με τρελανετε! χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχα!

οποτε 10/10 στον ΦΛΟΙΣΒΟ! ΤΡΕΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!Με βολευει πολυ ο Φλοισβος!Μέσααααααααα....

Να ρωτησω...θα φερετε και τους αντρες σας για να ξερω...γιατι αν δεν ερθει ο δικος μου-τα θεωρει γλυκαναλατα αυτα...μη χεσω-δε θα χετε προβλημα να ερθω μονη ε;

Μαρκατ κι εδω τα ιδια, μυξα και βηχας...μαλλον ιωση οπως ειπε η Φροσω θα ειναι.

Αλεκα και Φροσω ευχαριστω για τις πληροφοριες για το Αμερικανικης Γεωργικης σχολης γαλα.

Θα του το καθυστερησω λέω λιγο,θα του δωσω το αλμιρον 3,γιατι και την παιδιατρο δεν την εκοψα να τρελαινεται να του δωσω καπακι φρεσκο.

Μαρκερ εριξα κατι γελια με το πιπινι, γιατι ελεγες συνεχεια φωνη ραδιοφωνου και μου ρχοντουσαν στο μυαλο κατι κραγμενες αδερφαρες που έχουν εκπομπη στο ραδιοφωνο και μονο βαρβατιλα δε μου ρχοταν απο την περιγραφη...

Λατρεια θα σου τηλ. να μιλησουμε για παραγγελειες, αχ ειδα κατι ωραιες σκιες τριανταφυλλι,κραγιον,ενυδατικη προσωπου με ενδιαφερει,μασκαρα κλπ.ελπιζω να μην ειναι μεσω ιντερνετ μονο, γιατι δεν αγοραζω ποτε μεσω διαδικτυου.Καλα θα το κανονισουμε εμεις!

Νανουκα τι σου γραφε δεξια η Χρυσουλα και σε συγκινησε και δεν μπορεσα να βρω;θα σκασω...

Τζουλια τι σκας καλε;και γιατι αντε κατευθειαν στα παιδακια τα ρουχα,μια χαρα θα σε βολεψουν.Καταρχην οι μπλουζες πρεπει να ειναι ανετες και δεν τους φαινεται κιολας αν ειναι μεγαλες οπως φαινεται σε ενα παντελονι,δευτερον τα ρουχα γραφουν το μαξιμουμ,δηλ.το πολυ μεχρι 2 χρονων,τρίτον παρατηρησα κατι που σου λειπει και ειναι ακρως απαραιτητο στα αγορακια.Φορμες, για να ειναι ανετα απο κατω στα γεννητικα τους οργανα,για να κινουνται με ανεση,

οχι οπως τα παντελονια που σφιγγουν,καλα ειναι κι αυτα ,αλλα για καμια βολτα,κανα παρτυ.

Εγω μονο για φιγουρα του φοραω παντελονι,σε κανα σπιτι αμα παμε,ειδικα τζιν,πφφφ τοσο σκληρο που ειναι...4 τζιν αλλαξα στη βαφτιση που μου φεραν,λυσσαξαν με δαυτο!Ισως καμια πιτζαμουλα ακομα μπορεις να παρεις.Παντως μην αγχωνεσαι,πιστευω οτι ολα μπορεις να του τα φορεσεις,και θα ειναι ανετος μεσα στα ρουχα του και θα παρει και μποϊ αποτομα απο αυτη την ανεση! :)

Σοφη ποσο σε καταλαβαινω...κι εγω νιωθω αυτα τα δεκα κιλα του μικρου να μην μπορω να τα σηκωνω πια,κουραστηκα κι εγω,αφου οταν τον δινω σε καποιον αλλον νιωθω λες και εκεινη τη στιγμη μου φυγε απο πανω μου ενα τεραστιο βαρος...

Νανουκα Ταμπουλε λεγεται η σαλατα...χεχεχε το φχαριστηθηκα το λαθακι σου...:lol: Να μαθεις να με κοροϊδευεις για τη σουβλα...:lol:

Αυτα τα ολιγα...σας χαιρετω...καλη σας νυχτα και ηρεμους υπνους ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΦ , ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ! ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ? :shock:

1. Ηρ8ε η Γιατρός τα πάμε , καναμε κ έμβόλιο (κλαμα μόνο στο τρυπημα , της κρατουσε κ το στη8οσκοπιο [smilie=notworthy.gif] ).Τεσπα ,Το παιδι πρεπει να δεί καρδιολόγο απο βδομαδα 8α μου τα κανονίσει εκείνη (ακουγεται κάτι , μου το έλεγε εξ αρχης που με τον καιρό δυναμώνει κ δε λεει με σιγουρια αν δεν δει ! :? )

Το βάρος του αυριο πρωί 8α το έλενξω σε ζυγαρία φαρμάκειου κ άν ισχυει (γιατι τρωει κανονικοτατα) 8α πρέπει να γίνει μια σειρά εξετάσεων ...

2. ΣΩΣΩΚΑ κ MARAKI για το γάλα μου είπε ότι ακριβώς σας είπα , τα 3ης βρεφικης ηλικιας ειναι σουπερ ενισχυμενα με ασβεστιο κ βιταμίνες.(γαλα σκονη μεχρι κ 18 μηνων) Γιαουρτια οποιο 8έλουμε αλλα όχι light( επιφοβα για μωρα) Αυγο όχι πολυ μελάτο για σαλμονελα φόβος.

dom εχεις δικιο για τις φόρμες , παντως κ τα τζην που ειδα στα Zara(19Ε) ειναι πολυυυ μαλακα κ με λαστιχο σαν αυτα της εγκυμοσυνης της benetton (τα καλυτερα jean κ κολαν) :-bd

Ταμπουλε με πλιγουρι που ειναι , προχτες παραγγειλα για ενα ζευγαρι που η8ελε ... \:D/

Συναντηση για Κυριακη ... δυσκολη μερα ρε, χουζουρι κ πρωινος καφες με αντρα κ δεν προκειται να ρ8ει , εδω κ στο mall ελεγε 8α παω εγω με τους φιλους μου πηγαινε καμια ωρα κ έλα να μας βρεις ... :roll::-@

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριστια σας ευχαριστω πολυ ειστε πραγματικες φιλεναδες....

ντομ αν θες να παραγγειλεις να τηλεφωνηθουμε καλυτερα να σου κανω εγω την παραγγελεια θα τα πουμε καλητερα απο το τηλ. αυριο. ;););)

juliax ελα καλε στο φλοισβο ειναι ωραια.. που μενεις μηπως βολευει να περασουμε να σε παρουμε εμεις με το αυτοκινητο;

αλεκα και εσενα θα σε παρω αυριο να σε ευχαριστησω τηλεφωνικα ;););););)

παω για υπνο τα λεμε αυριο ονειρα γλυκα.

και κατι ακομη πριν παω για υπνο μη μιλατε για φαγητα και γλυκα, κανω διαιτα :shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα λογικα κι εμεις μπορουμε για φλοισβο

το θεμα ειναι εαν την κυριακη θα εχει καρεκλα να κατσουμε :lol:

σας αφηνω για λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α δεν σας ειπα

εχθες φοραγα στα παιδια μακριμανικο και τα πηγα και με ο μακρυμανικο τα πηρα

τα αλλαξα στο σπιτι βεβαια αλλα οταν πηγα να τα κανω μπανιο τι ειδα :o:o:o

ο Νικος ειχε 3 τεραστιες δαγκωματιες

μου ηρθε να τις παρω τηλ να τις βρισω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

Σωσωκα ξεχασα καλε να σας πω συγχαρητηρια για το περπατημα!Μπραβο σας που περπατησατε τοσο νωρις!Αντε καλο κοψομεσιασμα τωρα!

Μαρκερ δεν καταλαβα,ποιες θα βρισεις για τις δαγκωματιες;

Τζουλια γιατι σε φαρμακειο να τον ζυγισεις;Δε φερνει ζυγαρια καλε η παιδιατρος;Ωχου ευχομαι να ειναι ολα καλα και να μη χρειαστουν εξετασεις.

Μαρακι για λεπτομερειες πού ακριβως στο Φλοισβο θα μιλησουμε τηλεφωνικως.Τι ωρα περιπου ειπες;

Τζουλια κι εγω δεν τον κοβω να ερχεται ο δικος μου, ε τι σκας θα μαστε μπακουροι!

Αλεκα ποιο θεμα τουρτες;Υπηρχε τετοιο θεμα; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι Ε; Μήπως να ψαχτώ και εγώ για την μπάλα θα τον ρωτήσω τώρα που θα πάω την Τριτή τον γιατρό…άσε το βλέπω και στον ύπνο μου…οτι δεν πήρε θέση αλλά ντάξει τι να κάνουμε όπως έρθουν τα πράγματα 🙃
    • Τώρα η μικρούλα σου κοιμάται;; Αχ αναρωτιέμαι ποτε θα ξανά κοιμηθούμε, όπως παλιά!! Ρωτάω την μαμά μου, από ποτε μπορούμε να κοιμόμαστε εμείς και τα μικρά να βλέπουν παιδικά 😂😂😂 Αν και ο άντρας μου είναι πολύ πρωινός τυπος και τα σκ που δε δουλεύει παίρνει την μικρή και βγαίνουν βόλτες…οπότε από αυτήν την άποψη είμαι καλά.  Και να μην τον βάλεις πάντως δεν έγινε και κάτι… από του χρόνου πιστεύω θα το χαίρονται..φέτος πιο πολύ εμείς χαιρόμαστε!
    • Καλησπέρα κορίτσι μου,εγώ αύριο μπαίνω στην 35η εβδομάδα ο μικρούλης έχει πάρει θέση εδώ και 3 4 εβδομάδες αλλά ο γιατρός μου είπε να μη το δένω και κόμπο γιατί ανά πάσα στιγμή μπορεί να αλλάξει πάλι οπότε μην αγχώνεσαι!!
    • Οχι δεν μου ειπε! Απλα μου ειπε οτι θα το παρακολουθεί η γυναικολόγος κι αν χρειαστεί να ξαναπάω να με δει η ιδια που εκανε την Doppler. Μου ειπε για σημαδια. Και ειπε δεν είναι κ σίγουρο οτι θα γεννήσω πιο νωρις.    Επισης  πήρε θέση, αλλα  μπορει να αλλάξει γιατι  είναι νωρις ακομα. 
    • Αχ αυτό είναι το μόνιμο άγχος μου όσο και να προσπαθώ να μην το σκέφτομαι..και αργεί και το ραντεβού μου, 10 Αυγούστου, σκέφτομαι μήπως του πω να πάω νωρίτερα..με αγχώνει που δεν μπορώ να καταλάβω ακριβώς πώς είναι μέσα στην κοιλιά μου..κι όλο την τρίβω κυκλικά μήπως το βοηθήσω να γυρίσει..όλοι όμως λένε, όπως και ο γιατρός, ότι έχουμε χρόνο.. επίσης έχω πάρει το μενταγιόν μπόλα και κάνω την άσκηση όπου όντως στα 4 κουνάς τη λεκάνη σου.. 🤷🤷
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...