Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2009 : Νο 15!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλε χρυσουλα....ζηλευεις τον αντρα σου;;;

νανα,λαυρακι!!!χαχαχαα!!!εκδρομη,ε;;ε αντε πατε κια σεις εκιε κοντα για 1 διανυκτερευση..θα το κρατησει η μαμα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι και εγω απορω...που ζηλευω εννοω...ειναι μαλλον η μονη πηγη τσακωμου...εντωμεταξυ με πιανει κατι σαν παλαβωμαρα γιατι δε δινει δικαιωμα καθολου αλλα μερικες φορες φανταζομαι πραγματακια.. :twisted::twisted::twisted: μην τολμησει καμια σας να πει οτι εχω προβλημα...χαχχαχχαχαχα!!!!το ξερω :ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλα μου ουτε και εγω προβλημα που δεν ερχεται αντιθετα μ'αρεσει χιχιχιχι...μου την δινει ομως που κλαει με κροκοδιλενια δακρυα...Μαρκερ μου κανε οτι ευχη θες....το προσωπο ειναι δικο του ,το σωμα ειναι απο ενα φανταστικο σαιτ που εχει πολυ αστεια φωτο.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΝΑΙ σουζαν το κατλαβα

ειναι το σωμα του ευχούλη

αχ ειχατε ευχουλη κοριτσια;;;;

εγω πολλους παλι :lol:

τελικα απο τσακωμους εδω μεσα ειμαστε φουλ

υπαρχει καμια που δεν τσακωνεται να δωσει συμβουλες εδω :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούζαν πολύ πετυχημένη φωτό...

Σωσώ, ποιο είναι το λαυράκι;

Δεν κατάλαβα...

Μάρκερ, την Πέμπτη θα κάνουμε το πάρτυ μας.

Την Παρασκευή είναι αργία για την Κύπρο.

Σήμερα δουλεύει απόγευμα ο μπαμπάς μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια ωρα σας διαβαζω παρλαπιπες!

Καλησπερα...εχω και να μαγειρεψω μπαμιες,για μας,ο Βασιλακης κοτοπουλο με τραχανα λογω συναχιου,απο χτες.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΘΑΝΑΣΑΚΗ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΘΙΜΟΥΛΗ,ΣΤΟΝ ΑΝΘΙΜΟΥΛΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΘΑΝΑΣΑΚΗ!

ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΝΑ ΧΙΛΙΑΣΟΥΝ!!!!!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΑ ΓΕΜΑΤΗ

ΥΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΥΧΗ!!! ΚΑΙ ΛΕΦΤΑ!!! ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ!!!

Ρε κοριτσια αμα σας πω οτι καταλαβαινω περισσοτερο τις πεθερες αφοτου γεννησα θα με πιστεψετε;

Δε λεω εχω πεσει σε πολυ καλη πεθερα,σιγουρα κι εγω εχω ακουσει λογια που δε θα θελα κατα καιρους,μετρημενες στα δαχτυλα βεβαια,αλλα εβλεπα οτι δεν το εκανε ή ελεγε σκοπιμα και δεν εδινα σημασια,το προσπερνουσε.Θελω να καταληξω αλλου :roll: Οπως νιωθω περισσοτερο μετα τη γεννηση του παιδιου μου, την αγαπη της μανας μου,ετσι νιωθω και τις πεθερες.Κι αυτες μανες ειναι,κι αυτες περασαν δυσκολα και δυσκολοτερα αποτι εμεις για να τους μεγαλωσουν,γιατι εμεις εχουμε πολυ περισσοτερες ανεσεις,μα κι εμεις στη θεση τους θα βρεθουμε καποια στιγμη.Το φιλοσοφω καιρο τωρα και τις ποναω τις πεθερες γενικα.

Στο θεμα τροπος τωρα,δηλαδη πώς θα το πεις στον αντρα,και να του το πεις γλυκα γλυκα κι οχι αποτομα,αυτο παλι μου τη δινει,γιατι δεν εχεις ορεξη με τοση κουραση να το παιξεις μαλαγανα,ή λες και αυτοι μας γλυκομιλανε οταν θελουν κατι,μη χεσω............

Μαρκερ μου γυναικα στο σπιτι για δουλειες οπως και δηποτε!Λιστα στον αντρα σου για ψωνια οπως και δηποτε!Αντε τωρα...εμ δεν κανει τιποτα, τα ψωνια μεγαλε θα τα κανεις και θα πεις κι ενα τραγουδι!Γραψτου τα λοιπον να μη χρειαζεται να του τα φωναξεις :lol:

Ο δικος μου, δυσκολος δυσκολος, δουλευει απο το πρωι ως το βραδυ, αλλα και το περασμενο Σαββατο και αυτο, εκανε πατζουρια τζαμια σφουγγαρισμα μπανιο :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Το φχαριστηθηκα! :lol:

Καλυψω εχω 5 κρεμες συγκαματος που του δινω τη μια μετα την αλλη γιατι τις πεταει μετα απο 2 δευτερολεπτα,πουδρα,υγρη πουδρα,μωρομαντηλα,ενα ενα του τα δινω κι ενα ενα τα πεταει...αλλο; :lol:

Νανουκα οταν λες σουβλα τι εννοεις;;; :lol::lol::lol::lol: γιατι εμενα το σιδερο σουβλα μου ερχεται στο μυαλο! :lol::lol::lol::lol:

Εγω θα σου προτεινα να βγαλεις μια σαλατα,πολυ σαλατικο εχεις,γιαυτο εισαι αδυνατη ε;-ισως αυτη με τα μηλα και τα καρυδια-και να βαλεις κανα μπιφτεκακι ή κεφτεδακια.Τα μακαρονια με κοτοπουλο μου αρεσει σαν ιδεα μην το αλλαξεις με σολωμο,το κοτοπουλο το τρωνε οι περισσοτεροι.

Σωσω ποσο το βιδωτο;;;και πρεπει κι εγω απο χρονια να βαλω αλλα δεν παω φοβαμαι!

Σας ειπα που πηγα σε ενδοκρινολογο;και παιρνω χαπι.Και ο αλλος ο μαλακας που ειχα δε μου ειχε δωσει στην εγκυμοσυνη και θα μπορουσα να ειχα κανει παιδι με νοητικη στερηση ή να ειχα παθει προεκλαμψια ή αποκολληση πλακουντα!Αυτα δε μου τα ειπε ο καινουργιος-ενας πολυ καλος που μου συστησε ο γυναικολογος-το καταλαβα απο την αντιδραση του οταν του ειπα οτι δεν επαιρνα χαπι,και οταν τον ρωτησα τι θα παθαινε το εμβρυο,δε μου απαντησε,τον ξαναρωτησα και μου ειπε απεφυγα την ερωτηση σου δεν το καταλαβες;Και γυρισα σπιτι και το εψαξα στο ιντερνετ και μου εφυγε το καφασι!Εκανα το σταυρο μου που πηγαν ολα καλα.Ειχα εστιασει στο ζαχαρο που ηταν αυξημενο στην εγκυμοσυνη και δεν ηξερα τι κακο κανει ο θυρεοειδης αν δεν το ελεγχεις.Τελοσπαντων...

Σας αφηνω τωρα..παω να μαγειρεψω στις 2.30 πολυ προκομενη ειμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tσα μανουλες!!!

Χρονια πολλααααααααααααααααααααααααααα στον Ανθιμουλη και στο Θανασακη μας!!!!!!Κοριτσια να χαιρεστε τα αντρακια σας και παντα υγεια σας ευχομαι!!!!

Εμεις καλα το πρωι βγηκαμε βολτα με την Λυδια ,τωρα κοιμαται και περιμμενω τον αντρα μου να ερθει να φαμε,σπανακορυζο για σημερα.

Marker τι να σου πω κοριτσι μου...εγω αυτο που εχω καταλαβει για τους αντρες και εναι καρατσεκαρισμενο ειναι οτι δεν θελουν πιεση...μπορει να σου κανει τα παντα αν του το ζητας διαφορετικα .Ο τροπος εχει μεγαλη σημασια ...και βασικα κοριτσια συζητηση,συζητηση,συζητηση.Δεν βγαινει αλλιως.

Δεν εχω προσωπικη εμπειρια γιατι ο Δημητρης δοξα το θεο ειναι παντα εκει οτι και αν χρειαστω.Πριν καν το σκεφτω..

Μην ακουω βλακειες για χωρισμους...αυτο μας ελειπε τωρα...συγκεντρωθειτε σας παρακαλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αχ αχ αχ αχ μπηκε ενα πιπινακι στο γραφειο

ΧΩΡΙΖΩ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol::lol:

μικρος ομως ρε γμτ μου

αλλα κουκλι

φωνη ραδιοφωνου και προσωπο αγγελικο

ακους χρυσουλα

ελπιζω να μην διαβαζει ο Κωστας τωρα :lol::lol::lol::lol:

γιατι θα εχουμε ματσ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκα μου σε ευχαριστω πολυ....κοριτσια μου σας αφηνω να παιξω λιγο με το μωρο και να ετοιμαστω να παω στην δουλεια...φιλακια σε εσας και στα κουκλια σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif]

NA ZHSOYN TA MΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΝ8ΙΜΟΥΛΗ Κ ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΕ 8ΑΝΑΣΑΚΗ !

Λυσσάρες 5 ώρες διάβαζα πάλι κ δεν μου φτάνε άυτο , με καταφαρμάκωσατε !

Να δείς που πάλι 8α εξηγείτε πλανητίκα αυτη η ένταση (Πατερα Λιτσα :lol: )

- Σωσω το στεφάνι 8α περάσει απο έγκριση κ άυτο , γιατι σε έχω ικανη

να του φόρεσεις κανενα δέντρο όλακερο ... =))

-Σημερα περίμενω γιατρό για κάφε- συζήτηση και...ΕΜΒΟΛΙΟ %-(

8α συζητησουμε κ το 8εμα διατροφης - γαλακτός κλπ κλπ κλπ (8α σου πω σωσω)

-Μαρακι78 to noulac στις διακοπες που δεν επινε κα8ολου γαλα 3 μερες Ουτε να το φτυσει , δεν το 8ελει κα8ολου !

Πηγα Λαική (είχε ερ8ει η μανα κ την εχωσα να κρατησει το μωρό) , μπιφτεκια με πουρε σημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARKER ??? [-x[-x:ymbringiton:

Δεν ντρέπεσαι να ξενοκοιτάς :o:o:o ????????

Για λέγε , ωραίος ? επάγγελμά ? ηλικία , υψός , βάρος ?

μελαχρίνος ? [smilie=laughing6.gif] [smilie=happy6.gif][smilie=happy2.gif][smilie=love10.gif][smilie=love5.gif]

Παντου υπαρχει νόμος στα μάτια όχι όμως !!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε τζουλια με τις φιλισοφιες σου...

μαρκερ μαζεψε τα ματια μη στα βγαλω!!! :roll::roll::roll:

απο οτι βλεπω η μαρκερ ειχε γουρι στο να ανοιξει τις μανουλες νουμερα 23125356υ..

και το επομενο δικο σου..αλλα να μη δω μανουλιτσε.ς..

τα υπολοιπα κοριτσια που ειναι;;σιγα να μην προλαβαινουν να μας διαβασουν..

χρυσουλα μου φαινεται αστειο που τον ζηλευεις..δε στο ειχα με τιποτα...αληθεια...

ισμηνη τι κανει η μικρη;;

φροσω τα μεμε;;ο διαδρομος δουλευει;;;

καναμε 2-3 βηματα..με πολυ φοβο βεβαια αλλα τα καναμε... :D:D

ντομ...τι λεει η μπουκα σου παλι...1 καρο πραγματα..

τζουλια μαρεσει που λες θα ζητησησετε;;καλα ρε αριστοκρατισσα και συ παιδιατορ σπιτι;;

παιδια παιρνει καμια νουλακ κουτι για τα παιδια της;;εχω εκπτωτικα κουπονια...

και γω πηγα λΙΚΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ..τρεχουμε και με το κωλοδιαβατηριο..πανε στο ληξιαρχειο,κανε ταυτοτποιηση,δηλωσε το ονομα,να σταλουν στιε μεριδες στα κεπ σε σερρες και καβαλα..

να παμε να βγαλουμε φωτο..να πληρωσουμε 13 ευρω τις φωτο να παμε στα κεπ να κανουμε τ αυτοπροσωπεια και μετα να παμε μεγαρο για διαβατηριο..80 ευρω σας τοπα,ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Σωσω αφου σου έχω πει οτι είναι οικογενειακή φίλη κ υποδιεύ8ηντρια στο νοσοκομείο

να μην έρ8ει σπιτι να μας δεί κ να μας κάνει κ τσίμπι ?

να φάει κ μπιφτεκάκια μετα την εφημερία ?

Γιατι ? μια χαρά τα λέω Σωσωκα μου , όσο δουλέυουν τα μάτια κάλα ειναι κ μέχρι έκει !

οι άντρες όμως που έχουν 2 κεφάλια δεν όριζουν το κατω !

τεσπα ...

ΕΦΑΓΑ 1 φρικη ...

Ολα τα ρουχα της βάφτισης τα χα άλλαξει κ πηρα μεγαλύτερα κ χειμωνιάτικα και μόλις ανακάλυψα οτι...

ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΑ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ !!! ολα ειναι για 2 χρονων ...

6 μπλουζακια ,3μπουφαν, 3 παντελονια,4 τζην, 2πουκαμισα ... :((:((:-s:-s

Για τωρα (χειμωνα)έχω μόνο 1 τζην , 2 ζακετακιακ 1 μακρυμανικο,1 μπουφαν,2 πιτζαμες , 10 φανελακια,5 ολοσωμα κορμακια υπνου ...

π α κ ε τ ο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρόνια πολλά στο Θανασάκη και στον Ανθιμούλη.

Να τα εκατοστήσετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σωσώ ο διάδρομος δεν ξέρω αν δουλεύει ακόμα :oops: . Εντάξει τους πήγα μια τεράστια βόλτα περίπου 4,5 χιλιόμετρα!

Αλλά βρε παιδί μου έχουν πάθει πλάκα αυτά τα μωρά. Θέλουν να είναι συνέχεια επάνω μου και τα δύο.

Έχω πάρει εδώ και λίγο καιρό μια κοπέλα να με βοηθάει και δεν θέλουν να πάνε σε αυτήν ούτε να τα ταϊσει. Σφραγίζουν το στόμα. Κι αυτή η καημένη είναι πολύ πρόθυμη και φιλότιμη. Πιάνει κι αυτή και κάνει ότι δουλειά βρει. Το σπίτι από τότε που την πήραμε είναι σαν να μην υπάρχουν παιδιά.

Μάρκερ μήπως θες να τη ρωτήσω αν μπορεί να σου έρχεται κανένα απόγευμα;

Κοριτσάκι είναι 19 χρονών αλλά πολύ φιλότιμη. Προχθές τους κοίμιζα και ήμουν μόνη μου και ενώ της είπα να φύγει έκατσε 1 ώρα επιπλέον και έκανε παρέα στο δον και μου έπλυνε πιάτα, μπιμπερό, σκούπισε, σφουγγάρισε, μάζεψε τα παιχνίδια.

Θα συμφωνήσω με τη Ντομ ότι μερικοί άνθρωποι δεν παίρνουν ούτε από συζήτηση.

Μου έλεγε και η πεθερά μου. Ο Αντώνης κάνει ότι θες αν το παίζεις διπλωματικά. Του λες ναι Αντώνη μου και μετ τον πείθεις με γαλιφιές. Και της λέω άκου να σου πω εγώ ότι θέλω του άνδρα μου του το λέω ευθέως κι αυτές είναι γυναικουλίστικες πονηριές. Να είναι εκείνος διπλωματικός αν θέλει να κάνει το δικό του. Εγώ αποκλείεται.

βάγκμαν που είσαι; Χαρά; νιου μαμμυ το μπεμπε καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Χρυσούλα... πολύ συγκινήθηκα μ' αυτό που έγραψες... εκεί στα δεξιά!!!

Καλά ρε Τζούλια... εσύ γιατί τα πήρες για 2 ετών;

Είπαμε... να τα παίρνουμε λίγο μεγαλύτερα αλλά εσύ το παράχεσες... χαχαχα!!!

Μάρκερ ελεύθερο το μάτι!!!

Αλλά... μέχρι εκεί... χαχαχα!!!

Ντομ, όταν λέω σούβλα εννοώ κρέας σε κομμάτια περασμένα σε κείνο το σίδερο που πάει γύρω γύρω πάνω από τα κάρβουνα...

μ' αρέσει να έχω ποικιλία στις σαλάτες!

Σκέφτομαι να φτιάξω και μία ταμπουρέ... χαχαχα!!!

Τώρα μαγειρεύω κουσκουσάκι... το κουβάλησα από την Ελλάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά κάνε και μια σαλάτα βρε παιδί μου :lol: .

Τζούλια μπράβο ! Άχρηστα θα πάνε τα ρούχα γιατί του χρόνου θα φοράει για 3ων χρονών.

Αν μπορείς πήγαινε να τα ξαναλλάξεις.

Είναι ρίσκο να ψωνίζετε για του χρόνου πάντως ιδιαίτερα παπούτσια.

Μου είπες να γίνουμε φίλες στο fb to mail mou einai hs20465@yahoo.gr.

Κάνε μου add.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα Φρόσω...

Τζούλια, ελπίζω να μην τα έπλυνες και τα σιδέρωσες...

Σήμερα θα φτιάξω τον κορμό και τη βουτυρόκρεμα...

Αύριο θα κάνω την προετοιμασία για τις σαλάτες...

Αλήθεια... αν κόψω τα λάχανα και τα μαρούλια και τα βάλω στα σακουλάκια, θα χαλάσουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρόσω σου έκανα !

Η Βαφτιση ήταν τον Ιούλιο κ δεν ήξερα πόσο μέγαλωνουν ... :oops::oops:

Εχω υπόψιν μου κ φτώχες οικογένειες κ ίδρυματα. ;)

Τόν άντρα μου ποιός ακούει απο την γκρίνια (εκτός απο σπάταλη ειμαι κ ψωναρα)...

Τεσπα ... σιδερωσα λίγο κ βάρε8ηκα , είπα της γυναικάς να μην έρ8ει αυτην την βδομαδα κ είμαι με 1 wettex στο χέρι ! :x:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βουτυροκρεμα..................... :-p:-p:-p:-p:-p

μα τι ωραια λεξη ειναι αυτή!

Τη λες και γεμίζει το στόμα σου.

Να βάλεις φωτό της τούρτα μην το ξεχάσεις!

Και πριν την βγάλεις για τα σβήσιμο.

Α είδα τούρτα που έμοιαζε με γλειφιντζούρι.

Μπορείς να τη φτιάξεις είναι πολύ εύκολη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΣΣΑΞΑΤΕ πια με τα γλυκα ! =p~=p~=p~8-}8-}

Έχω να φάω 5 μέρες κ τώρα μου ρ8ε πάλι !!! :-s

Ασόψεται που έχω ''Fresh'' κ μπορώ να φάω ΄το τελειότερο cheese cake κ ταρτα φράουλα.

Βέβαια άμα το σύνεχίσετε ειμαι ικανή να πεταχτώ Κολωνάκι κ να χτυπήσω ενα

ΜΙΛ ΦΕΙ ! :@):@):@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζουλια ανα θελις σου στελνω ...εκμεκ...

ρε φειλεναδα να σεπω..εχεις και γυναικα για βοηθεια;;γιατι;; :oops::oops::oops:

φροσω καθε ποτε ερχεται και ποσο τη δινεις;;ρε μαρκατ αν ειναι καλη που λεει και η φροσω..γιατι οχι;;;

βαγκ που εισαι καλε;;να μονολογησεις..

μπιζνες γουμαν..καλη δουλεια!!

μολις τσακισα 2 κουτ μερεντα...αλλα δε σας το λεω!! [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα ξεχασα.... η ιστοσελιδα μου οκ....

αν θελετε, πατε εκει που λεει παραγγελνετε προιοντα απο μενα δινετε τα στοιχεια σας, το προιον που θελετε και με πιο τροπο θελετε να το παραλαβετε... :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...