Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2009 : Νο 15!!


Recommended Posts

αν νομιζετε οτι εχετε φτασει στα ορια σας, νομιζω οτι ειναι η καλυτερη λυση μαρκερ μου

δεν δοκιμαζετε αν γινεται βεβαια να φυγετε ενα σ/κ μονοι σας? μακρυα απο τις υποχρεωσεις και ολα?

η καθημερινοτητα, η κουραση ειδικα με τα παιδια μιας που ειναι λιγουλακι δυσκολα σας φθειρουν.

και εμεις στον δημητρη που αλλαξε η ζωη μας ειμασταν στα μαχαιρια μεχρι αυτην την εποχη.

μετα βεβαια απλα το πηρα αποφαση οτι δεν αλλαζει, :@) θα ειναι παντα και τα εκανα ολα μονη μου.

λαθος βεβαια αλλα τεσπα. αν δεν ειχαμε τον ζουζουναρο του το χα πει θα τον χωριζα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστούμε Μάρκερ μου!!!

Αλέκα... στον 2ο τρόπο... το γιαούρτι πρέπει να είναι αυτό με την πέτσα;

Γιατί αν είναι έτσι... εδώ δεν έχουμε...

Ο 1ος τρόπος έχει δυσκολία που πρέπει να κρατάμε σταθερή τη θερμοκρασία...

Μάρκερ μου, αν νιώθετε οτι κάτι δεν πάει καλά, τότε να πάτε...

Νομίζω οτι πρέπει να δέχεσαι βοήθεια κι από τρίτα άτομα...

1 απόγευμα άφησε τα παιδιά σε πεθερά ή μαμά και περάστε λίγη ώρα οι 2 σας!

Μην τον πιέζεις να κάνει περισσότερα πράγματα από αυτά που μπορεί να προσφέρει...

Γενικότερα πιστεύω οτι πρέπει να χαλαρώσεις... είσαι λίγο τσαούσο... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και Χρόνια Πολλάααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!! [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif]

post-6835-13873935067581_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα προτιμησω τη 2η εκδοχη. Δε νομιζω να θελει με πετσα.

Μαράκι πρέπει να βρείτε λύση άμεσα. Τα μωρα αντιλαμβάνονται την ενταση και τουμπαλιν. Δηλαδη έχουνε ενταση που ξεκιναει απο σας και μεταφερουνε παλι σε σας και παει λέγοντας. Φαύλος κύκλος δηλαδη. Όλα τα ζευγαρια φρικάρουνε καποια στιγμη.Ποσο μαλλον οταν οι υποχρεωσεις πανε συννεφο.Τα διδυμα ειναι πολυ ζορικα(οχι τα δικα σας γενικα εννοω) το γνωριζω καλα. Αλλα βρειτε μια λυση.Και ο συμβουλος καλη ιδεα ειναι αρκει να πεσετε σε καποιον της προκοπης.

Βγειτε εξω. Να παρετε αερα. Να πιειτε ενα ποτακι. Να χαλαρωσετε. Αστα στους παππουδες. Δε παθαινουνε τιποτα. Χαλαρωστε.....

Βάλε τους ορους σου στα πεθερικα και ασε τα παιδια εκει. Μη τον τσιτωνεις συνεχεια. Κανε εσυ παιχνιδι. Εσυ εισαι η μανα. Εγω απο την ωρα που τα ξεκαθαρισα με τον εαυτο μου εγινα αλλος ανθρωπος. Ποσο καιρο εχω να γραψω για τη πεθερα?

Εχω βαλει ορους και εχω δωσει οδηγιες μεχρι και γραπτες. Ετσι και ετσι θα γινονατι ολα και σ'οποιον αρεσει.

μεχρι και προχθες που ειπε οτι κανει ζεστη βγαλτου το φουτερακι της λεω μιλησα μια φορα. Κανει κρυο... τελος!

οποτε ερχεται σπιτι και γατουλα.....Νιαοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!

Αντε γιατι απο τη κλεισουρα εβγαλα μουχλα! Και μη φανταστεις οτι βγαινουμε συχνα. Αλλα και ενα γρηγορο ποτακι ή μια βολτα με το αυτοκινητο οι δυο μας ειναι σωτήρια!

Γκουντ λακ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το προβλημα ειναι αυτο κοριτσια μου

δεν υπαρχει χρονος οχι για παογευμα για τιποτα αληθεια

η μονη μερα που μπορεις να πεις ειναι ελευθερη απο δουλειες ειναι η Κυριακη και αυτη εχω μαγειρεμα για τα παιδια , για εμας , να ετοιμασω τις τσαντες τους κλπ κλπ κλπ

δεν θυμαται ουτε γαλα στα παιδια να παει να παρει

να μπορουσα να το κανω με μεγαλη μου χαρα πραγματικα

δεν με πειραζουν οι δουλειες καθολου

αλλα αυτο πραγμα πλεον - το οτι πρεπει να δεινω οδηγιες για απλα βασικα πραγματα - μου γυριζει τα ματια αναποδα - γυριζω το μεσημερι κοιμιζουμε τα παιδια - ετοιμαζω το φαι να φαμε - ετοιμαζεται φευγει - μετα απο 15 λεπτα χαζοξυπναει ο Στελιος τον περνω και τον κοιμιζω στο κρεββατι μας - μετα χαζοξυπναει ο Νικος μια απο τα ιδια - μενω μαζι τους να τα ρποσεχω μεχρι να ξυπνησουν - οπυτε τηλ δεν μπορω να δω για να μην ξυπνησουν - ξυπνανε τα αλλαζω - τα ταιζωω -μετα κανω οτι δουλειες υπαρχουν - τα κανω μπανιο μονη μου - τα ταιζω μονη μου - 9:15 ερχεται συνεχιζουμε το ταισμα και κατα τις 9:45 αρχιζω δουλειες-απλωμα σχεδον καθε μερα κλπκλπ

το ξερω ολοι ετσι ειναι

και δεν παραπονιεμαι για τις δουλειες ουτως η αλλιως μονη μου επελαξα να μην εχω την πεθερα μου στο σπιτι

αλλα οταν του λες ελα να κανουμε τις δουλειες μας γρηγορα να παμε για υπνο και μου λεει "ποιες δουλειες" - τρελλαίνομαι ρε γμτ μου

και το θεμα ειναι οτι δεν αναλαμβανει ν κανει ουτε τις εξωτερικες δουλεις -και για αυτες πρεπει να οτν ρπιξω - πηγαινε παρε αυτο -πηγαινε κανε εκεινο - παρα ψωμι-παρε γαλα - τελειωσε το ενα - τελειωσε το αλλο

μα καλα δεν βλεπεις βρε ανθρωπε!!!! και μετα μου λεει οτι τον εκνευριζω γιατι τον διαταζω να κανει δουλειες

μα αμα δεν του πω -δεν θα κανει τιποτα θα κατσει να βλεπει τηλ-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι οσο για τα πεθερικα μου αστο

θελουν να κανουν το δικο τους και το λενε κιολας οποτε τους εχω ξεγραψει για να τα κρατανε τα παιδια τελειως

εχουν γινει κολος με ολους και συνεχιζουν ακομα να τους υποστηριζουν τα παιδια τους χωρις να τους λενε τιποτα

αλλο παλι μου μου αναβει τα λαμπακια

αστο τι να σου λεω

δεν θελω ουτε να τα θυμαμαι

και του λεω σημερα

δωσε κανενα ρουχο στη μανα σου αφου δεν εχουμε λεφτα να τα δωσουμε εξω να τα σιδερωσουν και μου λεει να τα σιδερωσει η δικια σου -που η μανα μου δουλευει 10 ωρες την ημερα και ερχεται οταν εχουμε κρεμμα και για ταισμα καποιες φορες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω δεν εχει καταλαβει την εννοια των υποχρεωσεων -

εγω πρεπει να βρισκω λύση για ολα - και οτι και να λεμε πλεον ο ενας ασπρο ο αλλος μαυρο για το ιδιο θεμα

πρεπει και να δουλευω και να ειμαι και στο σπιτι να κανω δουλειες ταυτοχρονα.

εχεις χρονο βρε φιλε και γυριχζεις στο σπιτι για 30 ωρα εστω και δεν κανεις τιποτα απολυτως

μαζεψε ενα ρουχο - κανε κατι βρε παιδι μου

αλλα πρεπει να γυρισω να τα βρω ολα ανω κατω και να σε πριξω να κανεις καμια δουλεια

οσο για τα πεθερικα:

τους αφηνουμε στα γεννεθλια τους για 2 ωρες κατω στα πεθερικα μου ωστε να τελειωσω τις τελευταιες ετοιμασιες και να παει ο αντρας μου να παρει τα τελευταια πραγματα και τι εκαναν οι ανθρωποι βρε κοριτσια

τους κατεβαζω 1:15 και τους λεω να τους ταισεται και θα ερθουμε κατα τις 4 να τους παρουμε για να τους κοιμισουμε

και με περνει τηλ 3:30 και μου λεει οτι τους κοιμισε στο κρεββατι της γιατι νυσταζαν τα κακομοιρα

εγινα τουρκος

τον πηρα τηλ να γυρισει να παει να τα παρει εστω και κοιμισμενα - ας τα ξυπνησει- να της τα πει κι ενα χερακι -αν και της μιλησα κι εγω αποτομα απο το τηλ

αλλα με εκνευρισε εμενα - με εκανε να φωναζω παλι σαν τρελλη μεσα στο σπιτι και μου εκανε τα νευρα τσανταλια

το εκανε

οποτε τι να λεμε τωρα και αλλα πολλα -οχι μονο σε μενα και στις αλλες τις νυφες της - οποτε καλυτερα ξεκομμενοι βρε κοριστια καλυτερα -αφου δεν επικοινωνει η γυναικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρκερ κυριακεσ εξω να τρωτε. εγω ετσι κανω και ας ειναι ανεργος ακομα. οχι κατι φοβερο ή παρτε απο εξω

δεν καταλαβε θελω αποχη απο ολα εκεινη την μερα.

οταν γυρισω στην δουλεια κει να δεις τι θα γινει. γυναικα καθε βδομαδα θα παιρνω και παλι δεν θα τρελαθω εγω.

παρε μια γυναικα και εσυ να σε βοηθαει, εστω 2 φορες την βδομαδα τα απογευματα που εισαι μονη με τα παιδια.

δεν ειμαστε υπερανθρωποι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε γμτ μου πρεπει να βρω μια

βρε κοριτσια εαν ξερετε καμια προς ιλιον πειτε μου αληθεια πρεπει να το παρω αποφαση

οι εξωτερικες δουλειες βεβαια ειναι το θεμα πως θα γινονται αλλα θα τη στελνω να περνει και πραγματα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρκερ μου, ίσως να τον εκνευρίζει ο τρόπος σου και να πηγαίνει κόντρα!!!

Κι ο Πετρής μου το κάνει αυτό...

Αν καμιά φορά είμαι πιεσμένη και του μιλήσω άσχημα ή του ζητήσω κάτι που να φαίνεται ως διαταγή... τα παίρνει!!!

Αν του ζητήσω κάτι γατουλίστικα καιτου δώσω και 1 φιλάκι... χαλί να τον πατήσω μετά...

Δυστυχώς ή ευτυχώς, έχουμε ανάγκη από μαμάδες ή πεθερές κάποιες στιγμές.

Πολλές φορές εκενυρίζομαι ή πληγώνομαι... αλλά μετά λέω καλά που είναι κι αυτή και έχουμε 1 στήριγμα...

Μαγείρευε ποσότητα και βάζε στην κατάψυξη.

Γάλατα και πάνες να αγοράζετε ποσότητες για να μη χρειάζεται να πηγαίνετε συνέχεια.

Και μια μέρα άφησε ασφουγγάριστα ή μην πλένεις τα πιάτα... δε θα πάθουν τίποτα.

Να κοιμηθούν τα μωρά και καθήστε αγκαλίτσα στον καναπέ και κουβεντιάστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό σου λέω βρε Μάρκερ...

Μην εξάπτεσαι τόσο εύκολα...

Εντάξει... τα κοίμησε... και τι έγινε;

Γιατί να τα αναστατώσεις και να βάλεις και τον άνδρα σου να μαλώσει μαζί με τους γονείς του;

Καταλαβαίνω οτι συγχίστηκες γιατί έκαναν το δικό τους και όχι αυτό που τους υπέδειξες εσύ... αλλά τι κατάλαβες;

Τη δική σου ηρεμία χάλασες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!!

Σαςε ευχαριστουμε παρα πολυ για τις ευχες σας!!!!να ειστε ολες καλα και να χαιρεστε τις οικογενειες σας!!!

Νανουκα να χαιρομαστε τα αγορακια μας!!!Να ειναι παντα γερά δυνατα και παρα πολυ ευτυχισμενα!!!! :x:x:x:x:x

απορω ποτε προλαβατε να φτασετε στη 35η σελιδα..καθε μερα τις αυξανετε κατα 10!!! :shock::shock:

καλα εγω σημερα δουλευω μεχρι τις 6(θα ακυρωσω τις 2 τελευταιες ωρες) και θα σβησουμε την τουρτα μας κατα τις 8!!!!μη φανταστειτε οτι εχουμε πολυ κοσμο..η δικη μου οικογενεια, η πεθερα , η οικογενεια κουνιαδας , οι γονεις της νονας μας αφου αυτη ειναι στα ξενα , ο κουμπαρος μας και ενα κολλητο ζευγαρι..δεν θα κανω τραπεζι γιατι και δεν προλαβαινω αλλα κυριως γιατι τα εχω παρει με πεθεροκουνιαδα..εχουν να ανεβουν σπιτι μας απο Ιουλιο και περιμενουν να δουν τον μικρο οταν φευγουμε και περναμε εξω απο τον οροφο τους..ε οχι να τους κανω και τραπεζι...και ειναι και πολλα αλλα.. :evil::evil::evil: μη χαλαω και τη σημερινη μου διαθεση... τους φιλους μας θα τους παμε εξω την Παρασκευη το βραδυ και στους γονεις της νονας εκαναν τραπεζι οι γονεις μου που ειναι και κολλητοι...

οι γονεις μου ειδικα γα τα γενεθλια του μικρου ειχαν κουβαλησει το καλοκαιρι κρασια απο Γαλλια..θα τα τσακισουμε με ολα τα παρεπομενα....

θα παω και τουρτα στο φροντιστηριο...

Μαρια τα παιρνεις και εσυ με το παραμικρο...πανω απο ολα η ψυχολογικη μας ισορροπια και η σχεση με τον αντρα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχουμε γιατρο σε λίγο.

Το ραντεβου για τους 12 μηνες. Ανευ εμβολιου.

Θα δει και τιος εξετασεις μας.

Κοριτσια πινει καμιας εδω το νινι φριζογκρόου? Βασικα του δοκιμασα νουλακ στα τετοια του! χαχα! Του δοκιμασα αντβανς στα τετοια του. Λεω οκ παμε σκονη απο φλιζομελ παμε φριζογκρόου τιποτα. Μα ειναι γλυκο παναθεμα το και μυριζει βανιλια! :x Μα ειναι δυνατον? Τι γαλα ειναι αυτο? Ο δικος μου τρελενεται για ξινα τα γλυκα ουτε να τα χεσει.... Αφου του βαλαμε τουρτα στο στομα και εκανε κατι μουτρα να ξερασει! χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχα!

Ε και γω του το ανακατεψα με το φριζομελ. Ελπιζω να εκανα καλα και να μη με κραξει!

Λοιπον ποιες θα ειναι στο μιτινγκ το αλλο σαββατο 09/10?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχουμε γιατρο σε λίγο.

Ε και γω του το ανακατεψα με το φριζομελ. Ελπιζω να εκανα καλα και να μη με κραξει!

Να μη με κραξει ο γιατρος εννοω. Παντως ετσι το πινει.

Ξαναλεω!! Συμπεθερα-καλυψω που εισαι? Ετσι κανουνε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια... όλες παράπονα έχουμε... χαχαχα!!!

Τελικά αυτές είναι στραβές ή εμείς;

Καλά ρε Χρυσούλα, μέμουν από κάτω και δε βλέπουν το μωρό;

Έλεος!

Πως τα έχετε καταφέρει όλες και έχετε την πεθερά ή από πάνω ή από κάτω σας... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου...να χαιρεστε τα παιδακια σας παντα τυχερα και ευτυχισμενα με υγεια...εμεις ολα καλα...σημερα στις 4 η ωρα εχω και δυο ραντεβου με πελατισσες του ξενοδοχειου για μανικιουρ πεντικιουρ...και οταν τελειωσω θα πιασω δουλεια στο ξενοδοχειο...λιγη κουραση αλλα ολα μια χαρα...Μαρκερ μου οι περισσοτεροι αντρες ετσι ειναι ..και ο δικος μου δεν κανει καμια δουλεια στο σπιτι μονο οταν το θελει και αυτο σπανια.. :evil: Χρυσουλα και εγω απο πανω την εχω και μενει αλλα ουτε και εμενα ερχεται...καμια φορα εβλεπε το μωρο στο ξενοδοχειο οταν δεν δουλευα ακομα...αλλα και τωρα που δουλευω δεν το βλεπει μονο αν την δω πουθενα κατα τυχη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!σας διαβαζω μια ωρα κ ενα τεταρτο με το ρολοι...ειμαι γραφειο οπως καταλαβατε..

κ ξεκιναω..

μαρακι πολυχρονο το αντρακι σου,αν κ το τσιζκεικ πηγε ακλαφτο απο οτι καταλαβα ηταν ολα τελεια!!!οσο για τη συναντηση μαλλον τα υπολογισα λαθος εγω??στις 9 δουλευω γμτ..νομιζα οτι ειχες πει αλλη ημερομηνια...φακ!!!απο φωτος ειδα μονο τον μπουφε..στειλε μου στο μειλ μου να σε καμαρωσω!!!

χαρα ολα καλα θα πανε κ εμεις οσο μπορουμε θα σε βοηθησουμε..

φροσω χρονια πολλα αν κ καθυστερημενα...περαστικα σας μωρε..καλο κουραγιο για εναν δυσκολο χειμωνα πρεπει να πω..οσο για τη νηπιαγωγο εγω θα της μιλουσα αναλογως..αν ξαναβαλεις το παιδι μου τιμωρια θα τα κανω λιμπα!!!

ισμηνη μου ουτε μπορω να φανταστω πως ενιωσες..σιγουρα η μικρη ειναι μια χαρα τωρα..θελει πολυ προσοχη η σκαλα...

νανουκα να χαιρομαστε το αγορακι μας!!!!!!να τον δεις οπως επιθυμεις κ να ειναι παντα γερος κ τυχερος!!!

πολυ ωραιο το βραχιολι για τη σωσω..

ντομ εγω οταν αλλαζω τη μικρη παντα της δινω κατι να ασχολειται,συνηθως την κρεμα για το συγκαμα η κανενα ζωακι που κανει ηχους..

αλεκακι τι κανουν τα ζουζουνια σου?????

σωσωωωωωωω...καλα η περιληψη σου με τα ανθρωπακια μου εφτιαξε τη μερα!!!πεθαινω!!!

την κυριακη που πηγα σε βαφτιση η μπεμπα φοραγε σκουφακι κ απο πανω στεφανακι κ ηταν υπεροχο!!!

χρυσουλα να τον χαιρεσαι τον θανασακη,ευχομαι να ειναι παντα καλα κ να σας αγαπαει οπως τον αγαπατε κ εσεις!!!!

σουζαν καλη δουλιτσα..

συνεχιζω πιο κατω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ συνεχιζω γερα..

μαρκερ..θα στα πω οπως τα βλεπω εγω..

ο συμβουλος κατα τη δικη μου γνωμη ειναι τσαμπα λεφτα..μπαρουφες...μονοι σας θα το λυσετε με κουβεντα..ειναι ντροπη να βριζεται το ζευγαρι.,.δειχνει οτι δεν υπαρχει πια σεβασμος.

δεκτο ολο αυτο που περιγραφεις,αλλα σαν εσενα δεν θα τα κανει ποτε κανεις οπως τα θελεις!!!εκεινος εχει τους δικους του ρυθμους κ εκνευριζεται οταν του κανεις συνεχεια υποδειξεις..ακριβως το ιδιο εχω περασει κ εγω.

ο αντρας μου μου ειπε οτι ολο παρατηρησεις του κανω..κ ειχε δικιο...το εχω κοψει οσο γινεται.

με τη μανα του σας λεω τι θεματαρες εχουμε..αλλα κανω το κοροιδο μεχρι ενα βαθμο.

τους εχουμε αναγκη μαρακι μου εστω για να παμε μια βολτα κ να κρατησουν τα παιδια..

δεν μπορεις να τα κανεις ολα μονη σου!!(αυτο το λεω για να το ακουω κ εγω!!!)

δεξου βοηθεια εστω κ αν εκνευριζεσαι..

δεν θα βγει σε καλο,δε θες να χωρισεις με 2 παιδια φανταζομαι!!!!!!!

στον αντρα σου οταν φευγεις να αφηνεις μια λιστα με το τι πρεπει να κανει.οι αντρες απο μονοι τους δε θα φιλοτιμηθουν να κανουν κ πολλα...

εγω οταν πηγα τη μικρη σαβ/κο στους δικους μου εγραψα λιστα με το προγραμμα του φαγητου κ του υπνου.

κ επαιρνα τηλεφωνα για να τσεκαρω οτι αυτα που ειπα γινονται πραξη.

κ τους ειπα ρητα οτι θα τρωει μονο αυτα που εχω γραψει..

οταν ερχεται η πεθερα το πρωι εχω ηδη ετοιμα τα φρουτα που θα κοψει-βρασμενο το αυγο-ετοιμα ρουχα κ παπουτσια κ ζακετακι για τη βολτα-κ παρακαλαω να μην κανει καμια μακακια !!!!!

αλλα τι να κανω????την εχω αναγκη!!κ ας μου γυρνανε τα ματια μολις τη βλεπω!!!

σορρυ αν εγραψα πολλα αλλα εχω κ εγω τα ιδια θεματα με σενα πανω κατω..κ τα λεω για να τα ακουω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα δουλιτσα και επιστρεφω σας διαβασα

σχεδον ολα

δεν ξερω κοριτσια πλεον δεν σηκωνω μυγα στο σπαθι μου

εχει περασει ενας χρονος ημαρτον πια

οσο για τη μανα του ειμαι ανενδοτη

προτειμω να μου κοπουν τα χερια απο το να τους δωσω ευθυνες με τα παιδια

ουτε μια στο εκατομμυριο

δεν ανεχομαι τιποτα απο αυτους - γιατι εχουν πει πραγματα που δεν λεγονται και αν τα πεις δεν ξελεγονται οποτε δεν θελω να τους βλεπω - ειναι εγγονια τους και μονο γι αυτο καποιες φορες να τους τα αφηνω λιγο να τα βλεπουν αλλιως με την καμια

και σας λεω 3 νυφες εχουν και καμια δεν τους θελει - λετε και οι 3 να ειμαστε τοσο περιεργες πια - ε οχι να μου τους παρουσιαζει και αγιους και οτι δεν κανουν τιποτα -

νανα μου δεν εγινε τιποτα που τα κοιμισε - εγινε οτι της ειπα καθετα οτι θα παω να τα παρω για να τα κοιμισω στο δωματιο τους αλλα αυτη εκανε του κεφαλιου της - ας επερνε ενα τηλ οτι νυσταζουν νωριτερα να παω να τα παρω - στο κατω κατω στο κατω οροφο ειναι - δεν ειναι στην αλλη ακρη της γης

ειμαι καθετη

οσο τους υπερασπιζεται και δεν βαζει και αυτος ορια - γιατι εγω τη θεση μου την εχω ξεκαθαρισει - θα εχουμε σκοτωμους στο σπιτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπωπ..τι γραψατε καλε;;;ας ξεκινησω με τα πιο σοβαρα....

χρονια πολλα στον ανθιμο και στο θανασακη..να ναι γερα παντα και να δινει ο θεος υπομονη στις μαμαδες..αντε και συντομα 1 αδερφακι...νανα ξερεις εσυ..

μαρκερ καλο μου..προσεξε γιτι οσο το αφηνεις τοσο μεγαλωνε..και μεις εχουμε διαφωνιες κατα καιρους..και μαλιστα καυγαδες..αλλα δε το αφηνουμε..συζηταμε..ειστε οι 2 σας οποτε δε σε παιρνει να κανετε χαζα..

μην αφηνετε τη σχεση σας να κανει κοιλια..

θα το ληρωσετε..δε λεω για κανενα λογο οτι ειναιευκολο με τα δισυμα..

αλλα...καντε υπομονη..βρειτε χρονο για σας..

δουλευεςι ρε χρυσουλα σημερα;;

νανουκα θελω να ερθω και γω στο παρτυ..

μαρακι κατι χρωστας..

πηγα οδοντιατρο..τελικα δε θα βαλω ακομα βιδωτο..καλε ξερετε ποπαει;;1500!!!!!

απιστευτο..γεφρα μαμλλλον δε μπαινει..αλλα ειπε ο οδοντ απο τη στιγμη που δε σε ποναει να μη το ανοξουμε..οποτε το αφηνω!!

να που θα πανε τα λεφτα του γαμου.. :lol::lol::lol:

αλεκα..αληθεια θα το χωριζες;;αντε ρε ..μην ακουω χαζα.!!!

επεισα το λευτερη για στεφανακι..αυτο αυτο που δε του αρεσε ιειναι σκετο το κφαλακι της με 1 στεφανι..και του ειπα 8α φοραει και το κασκετο λαδοπανο..οποτε δε θα ειναι κσετο..και θα παω εκει που θα κανω ανθοστολισμο..αν μπορουν να μου το κανουν..γιες!!

πρεπει να ηρθνα και τα προσκλητηρια!!!γιες1!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα δουλιτσα και επιστρεφω σας διαβασα

σχεδον ολα

δεν ξερω κοριτσια πλεον δεν σηκωνω μυγα στο σπαθι μου

εχει περασει ενας χρονος ημαρτον πια

οσο για τη μανα του ειμαι ανενδοτη

προτειμω να μου κοπουν τα χερια απο το να τους δωσω ευθυνες με τα παιδια

ουτε μια στο εκατομμυριο

δεν ανεχομαι τιποτα απο αυτους - γιατι εχουν πει πραγματα που δεν λεγονται και αν τα πεις δεν ξελεγονται οποτε δεν θελω να τους βλεπω - ειναι εγγονια τους και μονο γι αυτο καποιες φορες να τους τα αφηνω λιγο να τα βλεπουν αλλιως με την καμια

και σας λεω 3 νυφες εχουν και καμια δεν τους θελει - λετε και οι 3 να ειμαστε τοσο περιεργες πια - ε οχι να μου τους παρουσιαζει και αγιους και οτι δεν κανουν τιποτα -

νανα μου δεν εγινε τιποτα που τα κοιμισε - εγινε οτι της ειπα καθετα οτι θα παω να τα παρω για να τα κοιμισω στο δωματιο τους αλλα αυτη εκανε του κεφαλιου της - ας επερνε ενα τηλ οτι νυσταζουν νωριτερα να παω να τα παρω - στο κατω κατω στο κατω οροφο ειναι - δεν ειναι στην αλλη ακρη της γης

ειμαι καθετη

οσο τους υπερασπιζεται και δεν βαζει και αυτος ορια - γιατι εγω τη θεση μου την εχω ξεκαθαρισει - θα εχουμε σκοτωμους στο σπιτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω θα κανω τις μισες ωρες...αν δεν τς κανω δεν θα μπορεσω να τις καλυψω αλλη μερα και σαββ/κυρ εχω υποσχεθει στον αντρα μου οτι μεχρι τις εξετασεις δεν θα κανω κανενα μαθημα εκτος καν αν ειναι αναποφευκτο ;);)

ολα τα ζευγαρια εχουμε καυγαδες ..ειναι δυνατον να μην υπαρχουν???αλλες φορες πιο σημαντικα και αλλες λιγοτερο..η ψυχραιμια ειναι σημαντικη οπως και η λογικη και η ηρεμια...εγω ΔΕΝ εχω τιποτα απο αυτα οταν πλακωνομαι με τον αντρα μου...το χειροτερο ειναι οτι ΔΕΝ τα διαθετει και ο αντρας μου οταν τσακωνεται μαζι μου...παντως δεν εχουμε κανει ποτε καυγα για σημαντικο θεμα..αντε για κατι ζηλιες δικες μου(παντελως αστοχες αλλα...)και κατι δικες του ιδιοτροπιες ειδικα οταν ειναι πολυ κουρασμενος και αγχωμενος...

Φροσω ελπιζω να εισαι καλυτερα τωρα με το στηθος..εχω περασει γερη περιπετεια καποτε με το στηθος μου και καταλαβαινω τον πονο..

Ισμηνη επισης ευχομαι η μικρη να εινα καλα !!!παντα γερή!!

Καλυψω εγω κανω μονο το κοροϊδο σε μεγαλο βαθμο και πρεπει να δεις τα δικα μου ματια για να καταλαβεις τ σημαινει να σου γυρνουν αναποδα..μην κοιτατε που δε λεω τιποτα :evil::evil::evil:

Σωσω μισω οδοντιατρο :cry::cry: θα ειναι πολυ ωραιο το στεφανακι.... :)

Σουζαν εγω δεν εχω προβλημα που δεν ερχεται..ισα ισα αλλα δεν πρεπει αν εχει και απαιτησεις μετα...

Χαρα στειλε και στο δικο μου μειλ την ιστοσελιδα

Ντομ!!!!Αλεκακι!!! Μαρακι!!!!Σοφη!!!!φιλακια!!!

Θελω να παω καμια εκδρομουλα τωρα....σε ορεινο μερος, βουνισιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΕς τις μερες εχω σακεκλετια μου μωρε

και στη δουλεια γινεται πανικος και τα μωρα αρρωστα και το σπιτι κωλος και εγω κρυωμενη

ολα στραβα μου φαινονται κι αναποδα

ας πουμε τιποτε αλλο

ποτε θα κανετε τα γεννεθλια εσεις οι εορταζοντες οι σημερινοι;

η Χρυσουλα απο οτι καταλαβα σημερα οικογενειακα;

και οι υπόλοιποι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...