Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2009 : Νο 15!!


Recommended Posts

Διονυσάκο μας!!!

Μπεμπούα μας!!!

Πολύχρονος!!!

Να σε βλέπουμε να μεγαλώνεις γεμάτος υγεία και αγάπη!!!

Ντομ εγώ αγχώνομαι όποτε είναι να αλλάξουμε το πανί μας...

Δεν κάθεται με τίποτα...

&γενικότερα στο ντύσιμο- ξεντύσιμο...

Χαρά, στέλνεις και Κύπρο;

Άσε, Ισμήνη... κι εγώ ακόμη να βάλω κάγκελα στις σκάλες...

Περαστικούλια στα αρρωστούλια μας...

Σωσώ, δε μου είπες... ποιο χρώμα θέλεις να σου φτιάξω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στη Δράμα ξέρεις τι έχω δει;

Κάποια αντιπρόσωπος της avon, έχει πάγκο στο παζάρι και όποια κοπέλα θέλει, πάει και παραγγέλνει...

Αυτό το από πόρτα σε πόρτα δεν είναι καλή ιδέα.

Εγώ θα φοβόμουνα να βάλω στο σπίτι μου κάποια άγνωστη...

Σωσώ, πρέπει να μου πεις και την περίμετρο του καρπού σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω λεω να το αφησουμε καλη μου νανα..ειναι κριμα να νμου το κανεις και να μη το βαλω...δε ξερω..τι λετε οι υπολοιπε;;κολαει σε νυφη;;εμεις πηγαμε για καφε..σε 1 σπιτι .στοκαπακι στους απενατι...

πωπωπ..οταν παωω δουλεια δε ξερω ρε παιδια..αυτη θα εχει μαθει συνεχεια εξω..και ποιος θα την πηγαινει ,μου λετε;;πωπωπ!!

ηταν αυριο να ξεκινησουμε κολυμβητηριο..αλλα δε ξερω ρε παιδια..πολλα λεφτα..2 μισαωρα την εβδομαδα 70 το μηνα..

δε ξερω..ισως οτνα γυρισουμε..

ασε που σκεφτομαι οτι οσο ελαφρια και να ειναι στη θαλασσα εγω θα κουραζομαι και δε κανει μου ειε η γιαττρος..

οποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντιπροσωπος της αβον ειναι η μπιζνεσ γουμαν..παιδια αν εχω διαθεση μετα θα σας βαλω το τικερ που αντιστοιχει σε εσας και ταπ αιδια σας..

το ειπα και πιο πριν αλλα ..ανθρωπος δε το θυμηθηκε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρή;;;

Εδώ κολλάει το μωρή...

Είσαι έγκυος;

Η πέρλα είναι το απόλυτο αξεσουάρ για νύφη...

Ευχαριστώ ρε Σωσώ αλλά πώς θα διαλέξω το σχέδιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα γεωργια δεν καταλαβα τη ειναι το τικερ που αντιστοιχει στην καθεμια; ειναι πολυ ωραια εγω που δεν φοραω γενικα τιποτα ουτε στο γαμο μου ειχα βαλει κατι μονο το σταυρο μου που φοραω παντα, αυτα θα τα φορουσα ειναι ωραια.. μπραβο νανα... :clap::clap::clap::clap::clap::clap: [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

το ξερω νανα οτι ειναι δυσκολο το εζησα... πρεπει να βρω με κατι να ασχοληθω οπωσδηποτε γιατι τα οικονομικα μας θα ειναι χαλια...για ημιαπασχοληση ψαχνω τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε χαρά... έψαξες για κανέναν που θα μπορούσε να σου έκανε πρόσληψη και απόλυση;

Θα πληρώσεις για 1 μήνα τα ένσημα σου, αλλά μετά θα παίρνεις ταμείο.

Σκέψου και όλο και κάποιον θα βρεις...

Ο Πετρής σου πού δουλεύει;

Δεν μπορεί να το κάνει το αφεντικό του;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια χανω επεισοδια

με το ζορι κοιμησαμε το Στελιο

αυτο το συναχι δε λεει να περασει ολο αερολιν και ορο ειμαστε

αμαν πια τα εχουμε πεθανει τα κκομοιρα

αλλα απο οτι καταλαβα ολοι κρυωμενοι ειμαστε\αντε περαστικα μας

σε ολα τα παιδακια

βρε μπεμπακος ποιο ειναι το σαιτ σου

οποια ξερει ας μου πει γιατι βαριεμαι να ψαχνω στις σσελιδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε νανα,,επειδη εκει ειστε μες τη παρανομια νομιζεις οτι ετσι ειναι παντου;;

δε ξερω τι χρωμα

..σαμπανιζε το νυφικο..φανταζομαι οχι ασπρο και σημερνοκ ια χρυσο..τι εμεινε..;;;

και δεν ειμαι εγκυος..θυμησε μου να σου βαλω 4-5 ιμοτικονς παραπανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα μου οχι!!!! δεν εκανα κατι γιατι δεν εχω κανεναν που να μπορει να το κανει αυτο...και η δουλεια του πετρου ειναι μεγαλη εταιρεια οποτε δεν μπορει να γινει...ονειρα γλυκα..

μαρκερ μενω πατησια το σαιτ θα στο στειλω με email αλλα υπαρχει ενα προβλημα που θα το δω αυριο στην εταιρεια... να δω τι γινεται και πιο ειναι το προβλημα.... :roll::roll::roll::roll: περαστικα σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον..ξεκιναμε...

νανα [smilie=lovestory.gif] [smilie=sleepy1.gif] ,ανθιμος :whistle: [smilie=binkybaby.gif]

σοφια ~o):-t βαγια [smilie=blob8.gif][smilie=coffee.gif]

φροσω [smilie=icon_study.gif] [smilie=book1.gif] [smilie=banghead.gif] δον [smilie=violent5.gif] [smilie=wav.gif] ,χριστοφορς [smilie=argue.gif] [smilie=occasion18.gif] ,φιλλιπος [smilie=angel13.gif]

αλεκα [smilie=angry4.gif][smilie=whip2.gif] ξωτικο :-*;;) δημητρης :ympeace::ymalien:

χρυσουλα [smilie=hello2.gif][smilie=idea1.gif] ,θανασης!!! [smilie=walk.gif][smilie=mumum.gif][smilie=mumum.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρκερ [smilie=protest.gif] [smilie=violent4.gif] [smilie=whip2.gif] στελιος [smilie=angel4.gif][-x

νικος [smilie=boxing.gif] \:D/

βαγκ [smilie=toothy9.gif]#:-s μαριαννα :-bd \M/ σπυρος 8-x(*)~x(

χαρα [smilie=brave.gif][smilie=love1.gif] μπεμπακος [smilie=notworthy.gif] [smilie=smileinbox.gif]

καλυψω [smilie=bootyshake.gif] [smilie=confused5.gif] αγγελικη [smilie=hippy2.gif][smilie=icon_rr.gif]

σουζαν [smilie=glasses12.gif] κσι ο μικρος :ymcowboy::ymcowboy:=;

μαρακι [smilie=angel7.gif]:shifty:[smilie=3some.gif] διονυσης :clap:[smilie=book1.gif][smilie=booty.gif]

μαρκατ [smilie=director.gif] [smilie=director2.gif] δισυμα [smilie=bunny.gif][smilie=cat.gif]:ympeace:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτουδια σας

χρυσουλα τι επαθες?

χαρα αναμενω νεα για το site

χαχαχαχαχαχ σωσω η μαρθα?

χαχαχαχαχαχααχαχαχ πολυ καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω παω για μπανακι...και μετα υπνο..

γεωργιαααααααα [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=thumbsup.gif] [smilie=thumbsup.gif] [smilie=thumbsup.gif] [smilie=thumbsup.gif] [smilie=thumbsup.gif] :clap::clap::clap: [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω ............................................

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

[smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif] [smilie=notworthy.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SAS Διαβαζα τόση ώρα κ νυσταξα , άλλα ΣΩΣΩ με γράφεις τελείως !

Τι κόλυμβητηριο λές ? :x Ολοκληρο ενημερώτικο δελτίο με τα χήμικα που βάζουν στις πισίνες κ κόλλησες στο οικονομικο μονο ? [smilie=icon_spiderman.gif] [smilie=violent1.gif]

Η8ελα να γραψω ένα σωρό κ 8υμωσα ... [smilie=boxing.gif]

Κάλα ειδα 3 ταινιες πολυυυυ καλεεεεες !!!!!!1

1. experiment (to πειραμα) Κ Ο ΡΥ ΦΗ (βασισμενο σε αλη8ινη ιστορια - ψυχολογικο 8ριλερ)

2. 22 σφαιρες - ζαν ρενο σουπερ

3. salt - αντζ, τζολι πολυ καλο

Αυριο πάλι σας φιλω όλες μα όλες αλλα :ymdaydream: κ τα νινάκια σας

p.s Το νινι μου το λενε 8ανο κ ελπιζω να καταφερω να ξαναβαλω το παλιο μου τικερακι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ουουουουου🥳 Έφτασε κοντά 2 κιλά, ε;;; Μια χαρά. Πωωω!!! Δηλαδή σε 1,5 μήνα γεννάς;;; Απίστευτο! Καλά του έκανες του παγωτού!!! Άντε και στο επόμενο! Πότε είναι να έρθει η μαμά σου;
    • Επίσης κορίτσια έχει τύχει σε καμιά κοπέλα να έχει αιματακι τις μέρες ωορρηξιας ; είδα λίγο σήμερα μετά από μια επαφή που είχαμε μπορεί να ταν κάποιο αγγειακι,  γενικά όμως αρκετό πρηξιματακι στην κοιλιά 
    • Γεια σας κορίτσια σας διαβαζω και βλεπω ολα πανε καλα !!! 🫶🧿 στα δικα μου , σημερα 19η μέρα έχω θετικό τεστακι (πιθανόν να συνεχιστεί το θετικο και αύριο) Επαφές έχουμε μέχρι στιγμής 17η 18η και 19η, ας ελπίσουμε πως θα υπάρξουν κι άλλες επαφές  Είναι άλλες κοπέλες που είναι στο πικ τους ; Όσον αφορά το σπερμοδιαγραμμα εκ πρώτης όψεως είναι πολύ καλό και η καλλιέργεια αρνητική,  όμως θα περιμένω να δω τι θα πει και ο ουρολογος
    • Κορίτσια μου να σας ρωτήσω , έχει τύχει σε καμία να συνεχίσει να έχει πόνους χαμηλά μετά την ωορρηξία ; Θετικό τεστ ωορρηξιας ειχα μέχρι το Σάββατο όπου και πονούσα υπερβολικά πολύ. Κυριακή , Δευτέρα και σήμερα Τρίτη έχω πονάκια χαμηλά και κυρίως δεξιά χαμηλά και δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει. 
    • Μια χαρά το σκέφτεσαι..! Καλά κάνεις και θα πάς..! Δεν ξέρω τι διαφορετικό μπορεί να δείτε αλλά και έμβρυο να δείτε χωρίς καρδιακή λειτουργία, όντως δύσκολα να αλλάξει κάτι.. τουλάχιστον θα μπορέσεις επιτέλους να προχωρήσεις παρακάτω... γιατί κακά τα ψέματα, βασανιζεσαι τόσες μέρες... παρόλα αυτά εγώ δεν εγκαταλείπω τις ευχές μου για ένα θαύμα..! Ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται...! 🙏🙏🙏🙏🙏 Τα συμπτώματα δεν λένε τίποτα απολύτως και στο έλεγα από τη πρώτη στιγμή... Πέρσι είχα κάνει αποξεση και συμπτώματα είχα για ένα μήνα μετά..! Στις 48 μέρες μου είχε έρθει περίοδος.. απλά αν μειώνεται η χοριακη είναι ενδεικτικό παλινδρομης.. οι αναγουλες δεν είναι από τα ultro στο ξαναειπα.. ζαλάδες, σκοτοδίνες, υπνηλία, αδυναμία γενικότερη προκαλούν τα ultro.. Και δεν θέλω να ακούω βλακείες για το "αν ποτέ τα καταφέρεις"!!!! Δηλαδή επειδή δεν ήρθε και το 4ο παιδάκι σας το ίδιο εύκολα και με την πρώτη όπως τα άλλα 3 παιδάκια σας, αναιρεί αυτό το γεγονός ότι καταφερες να φέρεις στο κόσμο 3 υγιέστατα πλασματακια;;;;; Το ότι μπορεί να έχεις στο ιστορικό σου μια παλινδρομη κύηση (που το πιθανότερο είναι τυχαίο γεγονός) σημαίνει αυτόματα ότι δεν θα καταφέρεις να κάνεις ποτέ άλλο παιδί;;; Και να πω ότι παλεύεις χρόνια, έχεις βεβαρημένο ιατρικό ιστορικό με παλινδρομες και άλλα θέματα υπογονιμότητας, δεν έχεις άλλα παιδάκια.. να πω ότι οκ συμμερίζομαι την αγωνία σου αυτή του αν "ποτέ τα ξανακαταφερεις"...! Καταλαβαίνω απόλυτα το πόνο της απώλειας και ότι η θλίψη και η στεναχώρια που νοιώθεις αυτή τη στιγμή δεν σε αφήνουν να σκεφτείς πέρα από αυτά που νοιώθεις.. αλλά σε παρακαλώ, δεν μπορείς να τα ισοπεδώνεις όλα μη εκτιμώντας τα 3 σου παιδάκια και του πόσο τυχερή είσαι..! Υπάρχουν ιστορίες γυναικών εκεί έξω που σε κάνουν να ανατριχιαζεις... Δεν λέω φυσικά σε καμία των περιπτώσεων ότι ο πόνος της απώλειας του 4ου μωρού δεν πονάει.. αλλά όχι να κάνεις και σκέψεις του "αν ποτέ τα ξανακαταφερεις"..! Παιδάκι 4ο εφόσον το επιθυμείτε θα κάνετε σίγουρα 1000%!!! Απλά έτυχε κοριτσάκι μου.. όσο σκληρό και αν ακούγεται.. μερικές φορές απλά τυχαίνει.. και κάποιες γυναίκες είναι πιο άτυχες από άλλες... Μη ξεχνάμε όμως να κάνουμε το σταυρό μας και να εκτιμούμε όσα έχουμε.. γιατί πάντα υπάρχουν και χειρότερα εκεί έξω που δεν εύχομαι ούτε στο χειρότερο εχθρό μου...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...