Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2009 : Νο 15!!


Recommended Posts

ασε Νανα... και εμαν ο δικος μου ηρθε καθυστεριμενος το μεσημερι και εφερε δουλεια και για το σπιτι!!! Ω, ΝΑΙ!!! τωρα καθεται και βγαζει το ποσα νυχτερινα και σ/κ δουλεψαν ολοι στο τμημα!!!

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!

οποιος παι οτι στην αστυνομια κωλοβαρανε... θα τον βρισω!!!

Καλα... σορυ Σωσω που σε ειπα μαρη...

και εγω νυσταξα...

αντε goodenacht!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαρακι και του χρονου με ολοκρηρη τουρτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: και μακρια απο καλοριφερ :lol::lol::lol::lol: να σας ζησει χρονια του πολλα και ευτυχισμενα...και αυριο επισημα.. :D:D:D

βαγκ το ξερω εφαγα πολλες πορτες δεν εχω πολλες γνωριμιες δυστηχως και η φιλη μου πηρε μονο ενα κραγιον

τωρα προσπαθω να βαλω αγγελιες!!! και πιστευω τωρα με την σελιδα που εφτιαξα οταν την ολοκληρωσω κατι να βγει και απο κει.

καλε μη μιλατε για φαγητα και μπουγατσες το στομαχι μου γουργουριζει :(:(:(:(:(:(:(

καλα αλεκα αν ημουν εκει και το εβλεπα αυτο... θα ειχα κατεβει και θα του εδεινα εγω κλωτσιες του μ@@@κα που φερεται ετσι στο σκυλακι.. [smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif] το ζωων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πειτε κ σε μένα γιατί χτυπαγε πόρτες να βρει κόσμο (η dom ? δε 8υμαμαι κιολας) ?

τι πουλάει ? :mrgreen:

Κορίτσια στο παιδικό παρτυ επα8ε πολιτισμικό σοκ ο γίος μου , δεν ειχε ξαναδει τοσο κόσμο μαζεμένο (απο μενα πηρε την παραξενιά με την πολυκοσμία :P ) .

Εκλεινε τα 3 το κοριτσακι άλλα ειχαν 35 μεγάλους κ 3 μωρά :o , φοβομουν να τον αφησω κατω μην τον τσαλαπατήσουν κ υπέφερε ο κακομοίρης ...

Ρίξανε κ κομφετι κ χεστηκε απο τον φοβο του με το μπαμ ! :roll:

Καλά έκανες Αλεκα με τους κάφρους που κυκλοφόρουν κ 8έλουν κ σκύλο , εγω έχω πει σε έναν

-Τι το 8ές το δέυτερο ζώο σπίτι , έσυ είσαι αρκετός ! :geek:

Τι έχετε πά8ει όλες με τα γλύκα ρε κορίτσια ? εγώ παλι , δεν έχω τετοια κάψα ευτυχώς :D

παίρνω έτοιμα που δεν έχουν κ φόβο αποτυχίας :lol::lol::lol: (ασε μη στειλω κανενανε ..)

Νανουκα ασέ κ εγώ ειχα πρίν τικεράκι κ στο νεο μαμυ έχασα την μπάλλα.

Πάω να δω ταινια με άντρα . Σας φίλω τσουπρες μου , Αυριο πάλι ! ;)

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΜΑΡΑΚΙ78 ! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι πολύ χάλια...πιο χάλια δεν γίνεται σήμερα..

Τι να σας πω..

Άφησα τον άντρα μου 5 λεπτά με τα παιδιά να πεταχτώ στο βιβλιοπωλείο να πάρω κάποια υλικά και μετά από λίγο με παίρνει τηλέφωνο στο κιν..και τι μου λεέι?

"Επεσε η μικρη στη σκάλα με τη στρατα..έλα τωρα.."

Πρώτη φορά το έπαθα στη ζωη μου..άρχισαν να βουιζουν τα αυτιά μου και να μου μιλάνε και να μη μπορώ να αντιδράσω..απορώ που δε σκοτώθηκα με το αυτοκινητο μεχρι να φτασω σπίτι..

Μέσα σε ένα λεπτό κούνησε ο άντρας μου το πάρκο που βάζουμε για εμπόδιο στη σκάλα και πριν προλάβει να τη δει έπεσε κι έφτασε στο υπόγειο!!!

Ακόμα και τωρα που σας τα γραφω μου φαινεται απίστευτο..

Και ευτυχώς δόξα τον θεο..δεν αναποδογυρισε..την βρηκε μεσα στη στράτα και ορθια..

Βέβαια ψάχνοντας βρηκα ενα καρούμπαλο πάνω από το μετωπο..

την παρακολουθησαμε και είχε διαθεση μετα..έφαγε κιολας και κοιμήθηκε 1 ωρίτσα..

Τωρα τη βάλαμε για υπνο κι έχει βουλώσει η μύτη της..έχει κι ένα 37,2..

Δεν πρόκειται να κοιμηθω απόψε..

Δεν μπορω να σας περιγραψω αυτο που ενιωσα και νιώθω..την κοιτάζω και νομίζω οτι είναι θαυμα το οτι δεν έπαθε το χειροτερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες ρε ισμηνη;;πωπω..φακ

ασχροτ οεγω εκανα και τη σαντιγυ..μουρλια το γλυκακι..

ρε τζουλια αφου το εχεις μεσα στο καταγωγι συνεχεια..το ανηλιαγο παιδι..ειναι και φωτο ευαισθητο;;ταινιαρα το τhe others ε;;; :lol::lol::lol:

τι ταιναι ειδατε;;ελπιζω οχι τη τζουλια..ασχετο αλλα δε οτ εχω δει ακομα αυτο..

χαρα βαλε ρε συ το σαιτ εδω..και οποις θελει παραγγελνει..η πρεπει να περιεμνουμε τη σελιδα σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α και μεις ξεχασα νασας.πω..εφαγε 1 κουτουλιδι στο τραπεζι..μιλαμε πανω απο το φρυσι..εχει 1 γραμμη κοκκινη..ολη δικια της..μιδο δαχτυλο μας σιγουα στο μηκος..αυριο θα σας πω που θα ναι μερα..

ισμηνη κοιμαται τωρα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΣΑς ΠΟΛΛΑ...ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΕΦΑΛΙ....τζακι;;τι ξενερωτοι που ειστε!!μαρακι σου ευχομαι να χαρισεις συντομα στον μπεμπουα 1 αεδρφακι και μαλιστα κορτιτσακι.να φας τη νανα στη στροφη..

βεβαια απο ολες εσας προηγειται η ντομ!!

να περασετε ομορφα..

καληνυχτα κορτσουδια..

φροσω ειστε καλυτερα;;

και εννοειται.... [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

αφιερωμενο στα διδυμα της φροσως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!

Να ειστε πάντα καλα! Ευτυχισμένες με τα μωρακια σας!

Η ωρα ειναι 3:15 και ξυπνησε ο μπεμπουας για γαλα! :shock: Μιλάμε ήπιε 330 μλ. Ενω ειχε πιει αλλα τόσα πριν κοιμηθει.

Μπξηκα να ριξω μια ματια και τσουπ ειδα τις ευχες!

Ευχαριστω και παλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παω να συνεχισω νανι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

good morning σουσουραδες

ο γιος μου αρχισε δουλεια.... αρμεγει τις αγελαδες, μοιραζει το γαλα και μετα τις εφημεριδες

καλα ηταν για 15 μερες περιπου μεχρι να αρχισει το σχολειο. ξυπνουσε γυρω στις 8 30 με 9 αλλα... περασμενα μεγαλεια, παλι απο τις 7 παρα σηκωνεται.

και αντε οκ σηκωνεται, αλλα πως ???

μαμα κακαααα???????? ωραια ξεκιναει η μερα μου, καθαριζοντας σκατουλακια.

δυστυχως ή ευτυχως, δεν ξερω ακομα για αγορι, εχει μαθει καθε φορα να τον κανω μπιντε. αλλιως μας ακουει ολη η πολυκατοικια

σας ανοιξα την ορεξη πρωινιατικα ε?????? χεχεχεχχεχεχχεχεχεχε [smilie=icon_puke_l.gif] [smilie=icon_puke_l.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

Μαρακι χρονια πολλα πολλα για τον Διονυση..

να εινα παντα γερός και να τον χαιρεστε!!!!!!!

Αλεκα με εσωσες...θα μπω μετα να σας διαβασω και να σας πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα και απο μας..καλε τι τελειες ωτο αλεκα...χαχαχ...εκπληκτικες...

εμεις δεν ειχαμε καλο βραδυ..να φανταστειτε οτι πο χθες που κοιμηθηκε στις 10 σηκωθηκε σημερα 10.30..

γιατι;;γιατι σηκωθηκε καμια 4-5 φορες με διαρκεια και εκλαιγε..οχι συνεχομενα..τ λυπηθηκα μωρε..μαλλον τα δοντακια που σας ελεγα..ε μαλλον θα σκασουν τα βλεπω..και πονουσε..

παιδια ειδα ονειρο..τον τελειο γαμο μου..αληθεια ομως..ποσο ευτυχισμενη σηκωθηκ..

ηταν λεει ολα χυμα..εγω με 1 μαυρο φουστανι και απλυτα μαλλια,δε προλαβα να βαφτω να χτενιστω τιποτα..

εκατσα εκει ομως με 1 μπουλετο..ο λευτ αργησε,επρεπε να ξεκινησει το μυστηριο...ηρθε μετα απο κανενα 5 λπτο με κιτρινο κουστουμι..

ο γαμος ηταν εξω..

η κουμπαρα αλλου..το μωρο σε αλλο χωρο..

εγω οποτε θελε μπορουσα να μετακινηθω,να παω απο δω να μιλησω η απο τν αλλη..

οπ παπας ελεγε πολυ λιγα λογια..πολλες φορες κενα..

και τα ιδια μετα για τη βαφτιση..η νονο χτενιζοταν οταν ξκινησε το μυστηριο..οτι ναναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΟΟΟΛΛΛΛΑΑΑΑΑ ΣΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΜΑς ΤΟΝ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΟΝ ΦΕΥΓΑΤΟ

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΜΑΖΙ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΣΑς ΔΙΑΒΑΣΩ

ΠΑΝΙΚΟΣ ΕΔΩ ΑΠΟ ΤΑΠΑΡΤΥ

ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΧΑ ΧΑ

ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΔΕς ΜΕ ΠΥΡΕΤΟ ΠΑΛΙ Ο ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΙ ΚΕΦΙ

ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ισμήνη μου όλα καλα με τη μικρή;

τωρα το διάβασα

πω πω το μωρό τι θα το έβρισκε

ευτυχ'ως ολα καλα διάβασα

αλλα πες μας τι έχει γίνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

εμεις κάπως καλύτερα είμαστε σήμερα..

εδώ συνεχίζει να βρέχει ασταμάτητα..

γουστάρω απίστευτα

Να ευχηθώ στο Διονύση και επίσημα σήμερα

Χρόνια Πολλά να τα εκατοστήσεις πάντα γερός και δυνατός!!

Αχ βρε Ισμήνη μου τι πάθατε :(

αφού είναι καλά το παιδί..

μου θύμισες τότε που έπεσε ο Νικόλας απο την κούνια :(

Παναγιά μου τρομάρα..

εκείνο το βράδυ θυμάμαι τον κοίμησα 12 η ώρα..

Χαρά μια χαρά η σελίδα που έφτιαξες

έγινα και μέλος

τώρα που κοιμήθηκαν τα μωρά θα προσπαθήσω να παραγγείλω μια μάσκαρα

να σε ενισχύσουμε και μεις λίγο βρε κορίτσι χαχα

δεν εχω ξαναπάρει προίόντα της oriflame ελπίζω να είναι καλά..

σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣΑΚΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΥΓΙΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Μαράκι κρίμα το τσιζκεικ πολύ λυπήθηκα και είναι και το αγαπημένο μου γλυκό. :D

Ισμήνη τί πάθατε; Αφού η μικρή είναι καλά άστο ξέχνα το δεν έχει νόημα...θα τρελαθείς.

Προσοχή με αυτές τις σκάλες. Λάθος σου μεγάλο το πάρκο. Βάλτε μια πορτούλα καγκελάκι.

Αλέκα νομίζεις ότι εγώ το θυμόμουν ότι γιορτάζω μετά από το ξενύχτι που τράβηξα;

Η μάνα μου με πήρε και μου είπε χρόνια πολλά και μετά της λέω γιατί;

Εχθές κοιμήθηκα από τις 9 το βράδυ και με παίρνανε για χρόνια πολλά και ο Αντώνης ερχόταν και με ξύπναγε. Συφιλιάστηκα πάλι....... (-|

Και με παίρνει μια ξαδέλφη μου στις 10 το βράδυ και μου λέει τα σπάτε; :shock:

Εξακολουθώ και είμαι δεμένη αλλά δεν αντέχω άλλο.

Τζούλιαξ φέρε τον γιο σου σπίτι. Μετά από ένα 24ωρο με το δον δεν θα φοβάται τίποτα πια. :ymdevil:

Μπεμπάκος όταν αγοράσω καλυντικά θα σε τιμήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα................

αχ τι εχει ο δικος μου και κλαιει.................μακαρι να ξερα...εκτος απο συναχι που εχει απο το πρωι.

Τη νυχτα σκατα, 2μιση ωρες ειχαμε παρτυ...καλυτερο κι απο του μπεμπουα...

χεχε που λεει ο λογος βρε Μαρακι!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!ΑΥΤΟΣ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΜΑΖΙ...ΑΥΤΟΣ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΜΑΖΙ... :P ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙ ΤΟ ΜΑΚΑΡΟΤΣΙΝΙ!

Επεισοδιακο παρτυ!Βρε τη φουκαριαρα τη φιλεναδα!Αληθεια...πώς θα καθαρισεις το καλοριφερ;:shock:

Ισμηνη!!!Αναψτε ενα κερακι!Ποπο!Ποσα σκαλια κατεβηκε ορθια το κορίτσι!Δοξα τω Θεω!

Σωσω πώς το λενε το χτυπημα παιδικα;μιμι ή βαβα;

Αλεκα γιατι σου γραφει μονο 52 δημοσιευσεις;μηδενισες και ξαναρχιζεις;

Βαγκ τι λεει η στρατα μας;με τις αγγλικουρες του γουινι;¨ντου γιου μπαι τσανς νοου δε νειμς οφ διζ κολορς;¨ ο δικος μου παιρνει τα μπαλακια και τα πεταει απο δω κι απο κει σε ολο το σπιτι,μονο στην τρυπα της στρατας δεν τα βαζει

Νανουκα, ωστε θυμωσε ο Πετρης!Που να βλεπες τον δικο μου...δεν κανει και τιποτα αλλο...

Μαρκατ πώς πανε τα παιδια;Ο Νικολας και η Μαρια;

Μαρκερ ο Στελιος μονο πυρετο εχει;

Καλυψω,Χρυσουλα φιλια!

Ρε παιδια δεν σας το εχω συζητησει,πολυ εκνευριζομαι με την αλλαγη πανας,ωρες ωρες βγαινω απο τα ρουχα μου...δεν αντεχεται αυτο το πραγμα...οταν δεν μπορω να του αποσπω την προσοχη, γυρναει σαν αρνι στη σουβλα,σηκωνεται...δε μπορω...δε μπορω.Μονο η βαγκ καταλαβα οτι περνα κατι αντιστοιχο απο κατι λαβες που ελεγε οτι τους κανει :lol:

εγω δεν μπορω να τον κοντρολαρω,ειναι και δυνατος... :?

τα περνατε εσεις αυτα;και με την ψυχη στο στομα...να προλαβω να βαλω και αλοιφη για συγκαματα,να κλεισω καλα την πανα-εχω κι ενα κολλημα με το κλεισιμο της πανας,δεν μπορω το οπως οπως,φοβαμαι μη βγουν τα τσισα

αυτος κοιμαται τωρα στο κρεβατι μας...με τοσο κλαμα κουραστηκε...αχ αμα βλεπω δακρυα... :(

Τζουλια ξεχασα ρε να σε σχολιασω...και νομιζες οτι εγω πουλαω.Ναι...Κουλουρια Θεσσαλονικης...

Λατρεια εχει δικιο η Μαρκατ...πρεπει να σε ενισχυσουμε!Εχω κι αδυναμια στη μασκαρα...και τα κραγιον :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες ελπιζω να σας βρισκω ολες καλα και εσας και τα μωρακια σας.

Εμεις περασαμε μια εφιαλτικη βδομαδα η Λυδια να ανεβαζει πυρετο μεχρι 39μισο και να μην πεφτει.Να μην σας τα πολυλογω σημερα ειναι απυρετη απο το πρωι ,μεχρι και χθες ειχε πυρετο 4η μερα ,το πολεμησαμε με ντεπον ,ποσταν εναλλαξ.

Εγω εχω λιωσει απο την κουραση γιατι ολο ηθελε αγκαλιτσα και απο τις αυπνιες φυσικα. Περασαμε και ολοκληρο βραδυ τελειως αυπνες...Συνηθισμενα τα βουνα στα χιονια...

Μαρακι να χαιρεσαι τον Διονυσακη σου!!!Χρονια πολλα ,καλα και ευτυχισμενα .Υγεια σας ευχομαι μεσα απο την καρδια μου.

Αυτα...θα επανελθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dominique να δεις οι δικοί μου που τα κάνουν αυτά με τα σκατά τον κώλο.

Αν τους αλλάξω στο κρεβάτι γεμίζουν τα σεντόνια. Ο Αντώνης μια μανία να τα αλλά ζει στο σαλόνι. Τα καλύματα όλο στο πλυντήριο είναι.

Α ρε Σόφη περαστικά! Πόσο σε καταλαβαίνω.... Άσε πού να τα περνάς και επί 3. :?

Σας είπα ότι ο Χριστόφορος έχει πάλι βροχιολίτιδα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela re frosv...παλι;;πολυ εαισθητουλης μας βγηκ..το ξαναλεω..

σοφη ελα..τελειωνει..λιγο ακομα υπομονη...

εμενα δεν ειναι αδυναμια μου κανενα καλλυντικο αλλα .με τη χαρα..θα αρχιζω να βαφομαι!!! :shock::shock::?:o

ντομ και γω εχω θεμα αλλα την ισιωνω στο πιτσ φιτυλι..δεν την αλυσοδενω αλλα ..εχω τον τροπο μου..δε μπορω να σοτν πω ομως.. :twisted::twisted:

βαγκ..τι λεει; ρε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!

καλα σημερα πολυ γκρινια παρα πολυ αντε να βγουν αυτα τα δοντια να υσηχασουμε..

μαρακι χρονια πολλααααααα να τον χαιρεσαιιιιιιι

κοριτσια ευχαριστω ειστε πραγματικες φιλεναδες....

μαρκατ παρειγγειλες απο την δικη μου σελιδα; οπου εγραφε χαρα πατηρη; κανονικα πρεπει να μου ερθει email, και δεν ηρθε.... οταν καποιος κανει παραγγελια απο μενα, μου ερχετε email οτι παρειγγειλε η ταδε... γιαυτο το λεω να ξερετε...

αφου θελετε να παραγγειλετε σε μενα, και οχι στην εταιρεια.

πρεπει να εχει τα στοιχεια μου... και πατατε εκει που λεει ... (παραγγειλετε προιοντα απο εμενα)...

σωσω ευχαριστω για την τιμη που μου κανεις.... :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ουουουουου🥳 Έφτασε κοντά 2 κιλά, ε;;; Μια χαρά. Πωωω!!! Δηλαδή σε 1,5 μήνα γεννάς;;; Απίστευτο! Καλά του έκανες του παγωτού!!! Άντε και στο επόμενο! Πότε είναι να έρθει η μαμά σου;
    • Επίσης κορίτσια έχει τύχει σε καμιά κοπέλα να έχει αιματακι τις μέρες ωορρηξιας ; είδα λίγο σήμερα μετά από μια επαφή που είχαμε μπορεί να ταν κάποιο αγγειακι,  γενικά όμως αρκετό πρηξιματακι στην κοιλιά 
    • Γεια σας κορίτσια σας διαβαζω και βλεπω ολα πανε καλα !!! 🫶🧿 στα δικα μου , σημερα 19η μέρα έχω θετικό τεστακι (πιθανόν να συνεχιστεί το θετικο και αύριο) Επαφές έχουμε μέχρι στιγμής 17η 18η και 19η, ας ελπίσουμε πως θα υπάρξουν κι άλλες επαφές  Είναι άλλες κοπέλες που είναι στο πικ τους ; Όσον αφορά το σπερμοδιαγραμμα εκ πρώτης όψεως είναι πολύ καλό και η καλλιέργεια αρνητική,  όμως θα περιμένω να δω τι θα πει και ο ουρολογος
    • Κορίτσια μου να σας ρωτήσω , έχει τύχει σε καμία να συνεχίσει να έχει πόνους χαμηλά μετά την ωορρηξία ; Θετικό τεστ ωορρηξιας ειχα μέχρι το Σάββατο όπου και πονούσα υπερβολικά πολύ. Κυριακή , Δευτέρα και σήμερα Τρίτη έχω πονάκια χαμηλά και κυρίως δεξιά χαμηλά και δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει. 
    • Μια χαρά το σκέφτεσαι..! Καλά κάνεις και θα πάς..! Δεν ξέρω τι διαφορετικό μπορεί να δείτε αλλά και έμβρυο να δείτε χωρίς καρδιακή λειτουργία, όντως δύσκολα να αλλάξει κάτι.. τουλάχιστον θα μπορέσεις επιτέλους να προχωρήσεις παρακάτω... γιατί κακά τα ψέματα, βασανιζεσαι τόσες μέρες... παρόλα αυτά εγώ δεν εγκαταλείπω τις ευχές μου για ένα θαύμα..! Ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται...! 🙏🙏🙏🙏🙏 Τα συμπτώματα δεν λένε τίποτα απολύτως και στο έλεγα από τη πρώτη στιγμή... Πέρσι είχα κάνει αποξεση και συμπτώματα είχα για ένα μήνα μετά..! Στις 48 μέρες μου είχε έρθει περίοδος.. απλά αν μειώνεται η χοριακη είναι ενδεικτικό παλινδρομης.. οι αναγουλες δεν είναι από τα ultro στο ξαναειπα.. ζαλάδες, σκοτοδίνες, υπνηλία, αδυναμία γενικότερη προκαλούν τα ultro.. Και δεν θέλω να ακούω βλακείες για το "αν ποτέ τα καταφέρεις"!!!! Δηλαδή επειδή δεν ήρθε και το 4ο παιδάκι σας το ίδιο εύκολα και με την πρώτη όπως τα άλλα 3 παιδάκια σας, αναιρεί αυτό το γεγονός ότι καταφερες να φέρεις στο κόσμο 3 υγιέστατα πλασματακια;;;;; Το ότι μπορεί να έχεις στο ιστορικό σου μια παλινδρομη κύηση (που το πιθανότερο είναι τυχαίο γεγονός) σημαίνει αυτόματα ότι δεν θα καταφέρεις να κάνεις ποτέ άλλο παιδί;;; Και να πω ότι παλεύεις χρόνια, έχεις βεβαρημένο ιατρικό ιστορικό με παλινδρομες και άλλα θέματα υπογονιμότητας, δεν έχεις άλλα παιδάκια.. να πω ότι οκ συμμερίζομαι την αγωνία σου αυτή του αν "ποτέ τα ξανακαταφερεις"...! Καταλαβαίνω απόλυτα το πόνο της απώλειας και ότι η θλίψη και η στεναχώρια που νοιώθεις αυτή τη στιγμή δεν σε αφήνουν να σκεφτείς πέρα από αυτά που νοιώθεις.. αλλά σε παρακαλώ, δεν μπορείς να τα ισοπεδώνεις όλα μη εκτιμώντας τα 3 σου παιδάκια και του πόσο τυχερή είσαι..! Υπάρχουν ιστορίες γυναικών εκεί έξω που σε κάνουν να ανατριχιαζεις... Δεν λέω φυσικά σε καμία των περιπτώσεων ότι ο πόνος της απώλειας του 4ου μωρού δεν πονάει.. αλλά όχι να κάνεις και σκέψεις του "αν ποτέ τα ξανακαταφερεις"..! Παιδάκι 4ο εφόσον το επιθυμείτε θα κάνετε σίγουρα 1000%!!! Απλά έτυχε κοριτσάκι μου.. όσο σκληρό και αν ακούγεται.. μερικές φορές απλά τυχαίνει.. και κάποιες γυναίκες είναι πιο άτυχες από άλλες... Μη ξεχνάμε όμως να κάνουμε το σταυρό μας και να εκτιμούμε όσα έχουμε.. γιατί πάντα υπάρχουν και χειρότερα εκεί έξω που δεν εύχομαι ούτε στο χειρότερο εχθρό μου...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...