Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2009 : Νο 15!!


Recommended Posts

τελικα ο αντρας μου ακομα να γυρισει... !@#$%

ερθε λεει μια διαταγη και τρεχει και εχει και νευρα... και εγω.

ο αυχαινας μου γινεται ολο και σειροτερα. ο πονος φτανει ως τη μεση της πλατης πια. αντε να φαμε μεσημεριανο, χυλοπιτες, και να παρω το κοκτεϊλ μου, νορτζεσικ+μεζουλιτ να ηρεμισω. δεν μπορω ουτε τα παιδια να σηκωσω, ποναω...

περιμενω και τη Μαριαννα ποτε θα ριξει το σουπερ χεσιμο γιατι χθες εκανε 2φορες ελαχιστα και σημερα 1 ελαχιστα. και εχει φαει τον αμπακο τις τελευταιες μερες. η κοιλια της τουμπανο εγινε.

μου τη σπαει και ο καιρος..... αν δεν ειχα να ασχολουμαι συνεχεια με τα παιδια, παλι θα ψυχοπλακωνομουνα, οπως καθε χρονια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπου χου χου!

Μπηκα μια γρηγορη!

Γιατι πανικος! Γιου νόου! χαχαχαχαχα!

Και τι εκανε η σκατουλα μου! Ευτυχως που δε χτυπησε η ψυχη μου! Επιασε ενα λεμονοστυφτη (γυαλινος παναθεματον!) και τον εριξε κατω και εγινε θρυψαλα παναγια μου στα ποδια του!

Δε με ενοιξε τιποτα πατησα ξυπολυτη πανω στα γυαλια και τον αρπαξα! Ευτυχως δε κοπηκε παναγια μου! Φρικαρα λεμε αγρια!

Κατα τ'αλλα ολα σουπερ........... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φροσω Χρονια ΠΟλλαααααααααααααα! Να εισαι παντα ευτυχισμενη με τον αντρολη σου και τα ζουζουνια σας! [smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif]

[smilie=toothy9.gif]

Λοιπον αγάπες μου ευχαριστω για τις ευχες σας! Αυριο δεχομεθα επισημα! Φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααα

φροσωωωωω χρονια πολλα!!!!!

μαρακι 78 θα σε παρω τηλεφωνο......

εγω σημερα βγηκα στους δρομους σε μαγαζια, σε σπιτια, για να πουλησω καλλυντικα, αλλα εφαγα απο ολους πορτα...δεν θα το βαω κατω. αυριο που εχει ρεπο ο πετρος θα παω για πιο πολυ ωρα το κερατο μου.. καποιος θα παρει... πηγα σε μια πολυκατοικια χτυπαω τυχαια ενα κουδουνι και κατεβαινει μια κυρατσα... με παντοφλες, και ρομπα, αρχισε να φωναζει και να οδειρεται, μου λεει εσυ χτυπας τα κουδουνια; λεω τα κουδουνια οχι τοοοο κουδουνι χτυπησα, αρσισε να φωναζει θα φωναξω την στυνομια. παλιο π@##να μου ειπε... κοριτσια δεν φωναξα της λεω ηρεμα... φωναξε την αστυνομια για αυτα που λες να σε παω εγω μεσα, εντομεταξυ εγω πριν ειχα δει απο το χαρτι τον κοινοχρηστων τα ονοματα για να παω σε γυναικες... και της ειπα ενα συγκεκριμενο ονομα..χαχαχαχα και της λεω για να πω εγω στην κυρια τσιανα οτι κατεβαινεις κατω και της διωχνεις τους καλεσμενους της να δω τη θα κανεις...με το που το ειπα αυτο εφυγε τρεχοντας....χαχαχαχαχαχα

παντως θελω τοσο πολυ να τα καταφερω.. πρεπει να βρω πελατες επειγωντος... το email που σας εστειλα με την ιστοσελιδα το πειρατε ολες; να μου πειτε τη γνωμη σας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη μου χαρα μη το βαζεις κατω..απλα να ξξερεις ο κοσμος δεν ανοιγει ευκολα πλεον την πορτα του ποσο μαλλον και το σπιτι του...

φοβουνται πλεον..εγω δε πηρα κανενα μειλ..

μαρακι θελω να ερθω και να τα φαω ολαααααααααα.

και να ευχηθω κιολας..

ε καλα θα κραταω και κατι...

εμεις καρμποναρα σημερα..ο καιρος μουντος καταθλιπτικος τελειος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Φρόσω χρόνια πολλά για τ η γιορτη σου!Να σε χαίρονται οι άντρες σου!Οταν ακούω δεσίματα νομίζω ότι σου κάνουν βασανιστηρια και ανατριχιάζω!

Κι εγω ηθελα να σε ρωτησω για το πώς αποθηλασες αν και δεν εχω μεγαλη εμπειρια,2μιση μηνες θηλασα,αλλα θυμαμαι ο γιατρος μου ειχε πει

αν θελησω να αποθηλασω να αποφευγω 1 γευμα κλπ κλπ και φανταζομαι αυτο θα εκανες,πρωτη φορα ακουω να ξαναρχεται γαλα,τι ατυχια!

Μαρακι χρονια σας πολλα,απο τωρα,καλα να περασετε,χαρα στο κουραγιο σου να ετοιμασεις τοσα μονη σου,κι οχι μονο φαγητα.

Μην ακουσω αλλα ζυμαρικα ομως...πφφφ μπουχτισα ρε παιδια ας ειμαι και φαγου...φατε και τιποτα αλλο.Το τσιζ κεικ Παρλιαρου ειναι ευκολο;

Γιατι αυτος ειναι ο Νο1 στα γλυκα αλλα πολυ μπελαλιδικες συνταγες συνηθως...

Ισμηνη τιποτα δε μου ηρθε απο σενα,σου εστειλα σε αυτο που μου εγραψες τις φωτο.

Εγω γιγαντες εκανα σημερα,εδωσα και του Billy αλεσμενο,για να δουμε τι θα δουμε.

Μεχρι στιγμης στα οσπρια αντιδρα πολυ καλα,φανταζομαι επειδη αλεσμενα ειναι ευπεπτα.Μια φιλη εφερνε στη δουλεια παλια φακες αλεσμενες

για να μην πειραζει το εντερο,αρα παιζει το ρολο του...

Εμενα οι γιγαντες ειναι το αγαπμενο μου φαγητο,αν δεν ηταν οι παρενεργειες θα ετρωγα καθε μερα...

Σωσω εγω αν εκανα κορη θα της φοραγα μωβ-κιτρινο φορεμα.Είναι απο τους αγαπημενους μου συνδυασμους και ξεφευγεις κι απο το κλασσικο ροζ

Ξεχασα τωρα που το ειπες να τη ρωτησω τη παιδιατρο για το γαλα κι αυτος θα χρονισει πριν ξαναρθει αυτη, θα τη παρω τηλ.

Εσενα που σου αρεσει και το λιλα...

Λατρεια...την ειδα την ιστοσελιδα, μια χαρα ειναι, βαλε ομως κανενα προϊον στα αγαπημενα σου,δεν ξερω βεβαια αν εχεις τη δυνατοτητα.Αν ναι, γραψε και συμβουλη

Καλυψω...το προγουλακι της κορακλας ειναι ; και νομιζα μονο εγω ειχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ θα πάω τώρα να βγάλω φωτό και να τη στείλω.

Πώς θα ανεβάσω τη φωτό;

Ισμήνη ωραία φαίνεται και η τούρτα που περιγράφεις αλλά λέω να φτιάξω τον κλασικό κορμό που έχω εντριφίσει πάνω του!!!

Αν δεν καταφέρω τη ζαχαρόπαστα, θα βάλω τρούφα.

Ήρθαν κάτι συγγενείς του πεθερού μου από την Αθήνα.

Είπαμε να βγαίναμε βόλτα κατά τις 9:30.

Είπαμε στην πεθερά να ερχότανε να κρατήσει το μωρό αλλά δεν πολυχάρηκε...

Αποφάσισα να μη βγω για να μην έχω και υποχρέωση...

Ο Πέτρος τσατίστηκε όταν του είπα το λόγο που δεν ήθελα να βγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia kαι απο μας..μπραβο νανα..μπαβο και παλι...

και σενα μαλλον αν σε πιασει το ..μανιατικο...καταλαβαινω..κανω εκμεκ καταιφι..

το μωβ ειναι λιγο ...παραπανω γυαλιστερο;;παντως ειναι πολυ ομορφα...θελω νομιζω..τι λετε κοριτσια;;

τικερ..pas lilypie.com kai otan teleivseiw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανεις επικοληση στην υπογραφη σου εκει που λεει φορουμ..

αλλα προσεξε, οταν πας στην υπογραφη σου θα ξετσεκαρεςι τα 2 πρωτα..κατω..2 απο τα 3..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μπράβο πηγαίνει στα βραχιολάκια ή στο οτι έμεινα σπίτι;

χαχαχα!!!

η φωτό φταίει... δεν είναι πιο γυαλιστερό το μωβ...

είναι πιο γλυκό απ' οτι φαίνεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελέιωσε τα πάρτι μααααααας!

Αντε και του χρόνου!

Αν και θα συνεχισουμε και αυριο που ειναι η επισημη! χαχαχαχα! [smilie=occasion18.gif]

Σας αρεσουνε τα απροοπτα; χαχαχχαχαα! [smilie=smileinbox.gif]

Σας υποσχομαι να λυθείτε στο γελιο! [smilie=notworthy.gif]

Αφού όλα έχουνε κυλίσει τέλεια και όλα είναι σούπερ, έχουμε φάει έχουμε πιεί και έρχεται το κοπή τη τούρταααααααααααααααα!

Όπως σας είχα πεί είχα φτιάξει τσιζκεηκ. Πρέπει να ήτανε το πιο νοστιμο που εχω φτιαξει στη μαγειρικη μου καριέρα!

Βαζω και έναν ναυτη απο τη βαπτιση πανω διακοσμητικο (θυμοσαστε απο το προσκλητηριο) κερακια και απ αυτα που βγαζουνε σπιθες!

Ο καλος μου ομως έβαζε τραγουδακι και δε προλαβε να βγαλει φωτος! Οποτε ξαναπαίρνομε τη τουρτα να ξανα αναψουμε τα κερακια! [smilie=occasion15.gif]

Ετσι τη παίρνει μια καλη φιλη και τη παει μεσα!

Αλλα δε προλαβε!

προσγειωθηκε στο καλοριφερ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπου αχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!

Περοττο να σς πω! Αυτη να κλαει και γω να ειμαι σαν ουφο! Να κρατιεμαι να μη κλαψω! Κουρασμενη απο το πρωι στο ποδι καταλαβαινετε! Βεβαια ειναι λατρεια η συγκεκριμενη κοπελα και πραγματικα τη λυπηθηκα!

Πηγανε να με παρουνε τα ζουμια αλλα λεω μαλακας εισαι? Τι ψυχη ενα τσιζκεηκ? Το παιδακι σου να ειναι καλα! Αυτ μετραει! Να κανουμε 1000 τουρτες!

ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!! Σ'ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥ!!!!

Καλα ξεραθηκαμε στο γελιο! Θα σας βαλω φωτο χαλαρα! Να τις ξεφορτωσεο ο ανδρεας! Απιστευτο υλικο θα γελαμε χρονια!

Κοριτσια ητανε σουπερ! αλλα του χρονου σε παιδοτοπο! Αχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ! :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κάτι δεν κάνω σωστά με το τικεράκι... αυτό με το lilypie, ποτέ δεν μπόρεσα να το καταφέρω.

Έχετε άλλη σελίδα;

Πω πω ρε Μαράκι...

Κρίμα... δεν πεταχτήκατε σε κανένα ζαχαροπλαστείο να αγοράσετε μια άλλη τούρτα;

Δε θα 'θελα να ήμουν στη θέση της κοπέλας... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωωωω... το καημενο το τσιζκέικ..... να παει ετσι αδικα... κριμα!!!!

Μπραβο ρε Μαρακι!!! τα καλυτερα παντα στο μπεμπουα και σε σενα με τον αντρουλη σου...

Χαρα ωραιο το σάιτ για αρχη, αλλα πρεπει να προσθεσεις πραγματα οπως ειπε και η Σωσω.

οσο για το πορτα πορτα καλυντικα, τους δυσκολους καιρους που ζουμε, με εγκληματικοτητα και οικονομικη κριση... γιατι δεν ξεκινας με φιλους, φνωστους, φιλους φιλων κλπ;;;

εμεις πηγαμε το απογευμα στο σπιτι των παιδιων που γεννησαμε μαζι. τα μωρα εχουν 2ωρες διαφορα, αλλα η δικια τους αν περπετουσε κιολλας θα εμοιαζε 2 χρονων!!! θεριο η μικρη!!! ο Σπυρος, που κανει στη Μαριαννα το μαγκα, με το που πηγε η μικρη με χαρα και ουρλιαχτα κατα πανω του να παιξουνε χεστηκε!!! εβαλε τα κλαματα και ομιξε στην αγκαλια του αντρα μου!!! οπου φυγει φυγει!! και η Μαριαννα, ενω επαιζαν μαζι, απο αποσταση, με το που πηγαινε κοντα της τσιριζοντασ, γυρνουσε να αγκαλιασει το ποδι μου!!! πολυ γελιο!!!

μολις ψηθικε και η μπουγατσα κρεμα... αλλα αγορασα πρωτη φορα σφολιατα βουτηρου και πολυ εντονη μου φαινεται η μυρωδια... ασε που ξεχασα να βαλω στην κρεμα ζαχαρη και την καναεωαλα στην κατσαρολα με λιγο γαλα και τη ζαχαρη... να δουμε τι σ... θα βγει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!

Ναι πηγε ο παππους μας! για την ακριβεια τον ετσειλα η κοπελα! ασε θα την παρω αυριο τηλ! Μιλαμε αν την εβλεπες. Θα σου ραγιζε τη καρδια! Ειναι τοσο καλη. ΚΑι της εκατσε η φαση ρε γμτ! Αλλα οπως ειπα ολα οκ! Δε χαθηκε ο κοσμος.

Θα σας βαλω φωτο αυριο θα λιωσετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο που ολα πηγαν καλα..κρμα στο τζιζ...αλλα δε πειραζει..τουλαχιστον ετσι θα θυμουντε ολοι τα γενεθλια σας!!

νανα...προσπαθησε αν θελεις στο baby-gaga.com...

δε πειραζει βαγκ..αν σιροπιασες καλα το φυλλο..δε θα πολυ φανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ... ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ!!!

αλλα μην τις αφησεις μονο για λιγο και δεν προλαβω να τις δω...

και γραψε τη συνταγη με τις φαρφαλες+σολωμο+βοτκα. τη θελει και η Καλυψω...

εγω θελω να ψαξω να βρω πως γινεται γλασο κοκκινο και μπλε. σκεφτομαι, αν μπορεσω, να κανω τουρτα, μικρη, με σχημα αγορι+κοριτσι με ενωμενα χερια...

μηπς ξερει καμια, να μην ψαχνω;;;

μαρη Σωσω... να σιροπιασω τη μπουγατσα;;; δεν ειναι γαλακτομπουρεκο!!! αχνη και λιγη κανελα θα βαλω απο πανω... περιμενω να κρυωσει λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε, θα περιμένουμε τις φωτό...

Έχετε και την κοπέλα να μαζεύει το τσιζκέικ από το πάτωμα;

χαχαχα!!!

Α ρε Βαγκ, πολύ γέλιο πρέπει να είχε...

Σας είπα;

Ακόμη δεν επέστρεψε ο Πετρής!!!

Αν κλείσεις τη μυτούλα ομυ,θ βγάλω καπνούς από τα αφτάκια μου!!!

Βαγκ, η κυρά Σωσώ εκνευρίζεται λέει με τα μαρή και τα μωρή...

=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααα τα πηρα πολυ ασχημα.

μιλουσα με την σωσω στο τηλεφωνο, εξω στο μπαλκονι(ηταν μαρτυρας μεσω τηλεφωνου χεχεχχε), και βλεπω ενα .... :@):@):@)3:-O:(|)3:-O:(|) μεγαλο σε ηλικια να παει "βολτα" το σκυλακι του.ξαφνικα σταματαει και του δινει μια κλωτσια στην μουρη. αρχισα να του φωναζω απο το μπαλκονι.

περναει απεναντι στο παρκο και παει παλι να το βαρεσει αλλα κρατιεται. πιο κατω ομως δεν κρατηθηκε και ξανα τα ιδια. το βαρουσε μετα γιατι το καημενο ειχε ζαρωσει και δεν τον ακολουθουσε. του ξαναφωναξα και τον εβρισα κιολασ.

και μεσα σε ολα ερχεται και ο αντρας μου και μου την λεει που φωναζα..... τον βριζεισ τωρα και αυτον ή οχι.... αντε μην αρχισω βραδυατικα.

φροσακι μου χρονια πολλα ουτε που το θυμηθηκα το πρωι που τα λεγαμε, να σε χαιρεται η αντροκρατουμενη οικογενεια σου χεχεχε :x:x

περαστικα και σε σας μαρκατ μου. αντε να κανει τον κυκλο του και σε αυτα τα μικρουλια για να ηρεμησετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...