Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ??


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΑΝΑΛΟΓΕ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ..

ΕΧΩ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΜΟΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ 3 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ.. ΠΟΝΟΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ, ΥΠΜΗΛΙΑ ΚΑΙ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ.. ΑΥΤΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΤΙΠΟΤΕ... ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ. ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ή ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινακι καλησπερα.Αν δεν συνηθιζεις να εχεις καθυστερηση πολυ πιθανον ειναι να εισαι εγκυος, αλλα κανε καλυτερα μια χοριακουλα κι εκει θα σου λυθει η απορια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω θα σου πω αυτο πουθ ελεγαν και σε εμενα...μην ψαχνεις για συμπτώματα... ουτε εγω ειχα κατι :) Ευχομαι να εχεις τα δικα μου αποτελέσματα :) Κανε μια χοριακη για σιγουριά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ.. ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΝΑ ΕΚΡΑΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΗΞΙΜΟ.. ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου γλυκό εύχομαι να είσαι εγκυούλα και σύντομα να κρατάς μια τεράστια χοριακή στα χέρια σου.... Άσε τα τεστάκια και τρέξε για χοριακή για να είσαι 1000% σίγουρη.... Περιμένουμε ευχάριστα νέα!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Η ΕΙΣΑΙ ΤΖΑΣΤ? ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΟΡΙΑΚΟΥΛΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΗ!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλησπερε Φενια,

Δεν μου εχει τυχει να κανω ποτε daronda αλλα απο αλλες ορμονες που εχω κανει είτε σην εξωσωματική είτε σε σπερματεγχυσεις συνηθως την καθυστερηση μου την εφερναν μετα τα φαρμακα της υποστηριξης εγμυμοσυνης (τυπου utrogestan) και οχι οι ορμονες της διεγερσης ή καταστολής.

Τωρα βεβαια αυτο ειναι σχετικο και σε καθε γυναικα διαφερει! Σε τι φαση εισαι τωρα εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα σε αυτη τη φαση εισαι. Εγω αλλιως το καταλαβα! Λοιπον ναι σε αυτη τη φαση που εισαι μπορει να εχεις μια μικροκαθυστερηση. Και εγω ειψα όχι ομως απο τις daronda αλλα απο τις arvekap, που ειναι πανω κατω το ιδιο. Εγώ ειχα ξεκινησει στην 21 η μερα του κύκλου και μου ειχαν πει ότι απο την 8η ως την 11η μερα απο το ξεκινημα θα αδιαθετουσα. Εγω όμως αδιαθετησα αν θυμαμαι καλα κατα την 14η. ΚΑι το εχω ακουσει αυτο και απο αλλες κοπελες. Μην ανησυχεις δεν ειναι τιποτα, λίγο το αγχος, λίγο το σοκ του οργανισμου απο τις ορμονες!

Με το καλό σου ευχομαι κοπελα μου να ολοκληρωσεις τη διαδικασία με το πιο ομορφο αποτελεσμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

feniael καλημέρα, τα daronda δημιουργούν μια μικρή καθυστέρηση , μην ανησυχείς....θα έρθει η κοκκινομάλα..........καλά αποτελέσματα να έχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...