Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Φλεβάρη-Μάρτη 2010 Νο 2!!!


Recommended Posts

Μανούλες ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές!!! Στο πάρτι περάσαμε πολύ όμορφα [smilie=occasion16.gif] . Είχαμε πολύ κόσμο, περίπου 45 άτομα (τα 15 ήταν παιδάκια) κ παρόλο που κουράστηκα αρκετά μέχρι να ετοιμαστούν όλα άξιζε γιατί πέρασαν όλοι πολύ καλά κ ιδιαίτερα τα σποράκια. Είχαμε κ κλόουν η οποία όμως δεν με ενθουσίασε.. Η Νεφελίτσα πέρασε πολύ καλά, μόνο στο τέλος λίγο γκρίνιαξε γιατί κουράστηκε από την βαβούρα. Βαζω κ μια φωτο από την τουρτίτσα η οποία ήταν πολύ γιαμ -γιαμ, μπισκοτίνο-σοκολάτα (4,5 κιλά κ δεν έμεινε κομμάτι την επόμενη ημέρα [smilie=occasion18.gif] ).

DSC03304.jpg

Επίσης μια φωτο από το καστράκι φραουλιτσα που έφτιαξα με τα χεράκια μου για τον μπουφέ κ έβαλα μέσα λουκανοπιτακια-τυροπιτακια κτλ. Άρεσε πολύ στα μικρά.

DSC03176.jpg

Και μια μανούλα κ κορούλα εορτάζουσα

DSCF0404.jpg

Ποπή μου κ Ιωάννα χρόνια πολλά κ υπέροχα κ πάλι!!! Εύχομαι γερά κ καλότυχα να είναι τα παιδάκια μας!!!

Χαρουλίνη να χαιρόμαστε την μικρή Νάγια!!! Γερή κ καλότυχη να είναι η μικρούλα σας!!! Πως τα περάσατε?

Απίστευτο που χρονίσανε τα μωρούλια μας!!!

Dimi περαστικά βρε κορίτσι μου. Εύχομαι να αναρρώσει το γρηγορότερο η κοπέλα.

ελιανακι τώρα περιμένουμε τον μικρό Αντρέα να χρονίσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 521
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε; εμείς πολύ καλά. Ο μικρούλης κοιμάται και είπα να μπω στα γρήγορα να δω τα νεα σας... Πως είναι τα μωράκια της παρέας;

Δημη δεν μένω Θεσ/νικη, Ξάνθη μένω αλλά είναι 1,5 ωρα δρόμος και πολύ άνετα ερχόμαστε για βόλτα!!

Ιωαννα κι εμείς έχουμε τρελό κόλλημα με τον gummy bear και ο Γιάννης μου όλο χορεύει! Τι να πω; είναι η χαζοφωνή του που τα κάνει και αφηνιάζουν;

Τζενάκι τέλειες οι φωτό. Η Νεφέλη κουκλα!!! Και η μαμά όμως...δεν πάει πίσω!!! Τον μπαμπά σας δεν τον βγάλατε;

Λαμπρινούλα εμείς δεν ξέρω πότε θα βάλουμε μπρος για 2ο. Ο Γιώργος θέλει το καλοκαίρι αλλά εγώ νομίζω ότι δεν θέλω ακόμα... Σου εύχομαι όλα να έρθουν όπως τα θες και ονειρεύεσαι και σύντομα με ένα νέο μέλος στην οικογένειά σας!

ελινάκι ο μικρούλης σου πως είναι; Με τον ύπνο όλα καλά;

Κορίτσια εσας ποσα δόντια έχουν; Εμείς κολλήσαμε στα 4. Έχει 2 μήνες και κανένα νεο! Ενώ είναι αρκετα ασπρα και πρησμένα....τι να πω; Ελπίζω μην ταλαιπωρηθούμε όταν βγουν μαζεμένα!!!

Σας αφήνω γιατί νομίζω οτι θα ξυπνήσει. Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΛΕΒΑΡΗΣ

DrMommy 2/2 K.T. Μαρίλια

dimi150 3/2 Θάνος

gwgw100 4/2 Κ.Τ. Στεφανος

Labrinip 18/2 K.T. Σταυρούλα-Χρυσοβαλάντου

Andriani 27/2 Φ.Τ. Δημήτρης

ΜΑΡΤΗΣ

Gai 2/3 Φ.Τ. Δέσποινα

ΤΖΕΝΑΚΙ1 3/3 Φ.Τ. Γιάννης

Anthropaki 10/3 Κ.Τ. Νεφέλη

Popi 12/3 Κ.Τ. Γιάννης

ΚΟΝΝΑ 13/3 Αντώνης

Haroullini 19/3 Κ.Τ. Νάγια

ellinaki 26/3 Ανδρέας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κορίτσια.

Αnthropaki υπεροχο το πάρτι η τούρτα η μαμα και η κόρη super να την χαίρεσαι και να την καμαρώσεις οπως ονειρεύεσαι.

Πόπη μου μην ανησυχείς για τα δοντάκια κι εμένα είχε κολλήσει στα 4 και έβγαλε αλλα 3 μαζεμένα σε 2 μέρες απίστευτο ε; και ούτε γκρίνιαξε η καημένη.

Πολλα΄φιλια σε όλες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια,τι κανετε?Τελευταια δεν προλαβαινω καθολου να μπω..Ο Θανος ειναι συνεχεια μεσα στην γκρινα,δεν ξερει και ο ιοδιος τι θελει..Μ'εχει πιαστει η μεσηπαλι απο το να τον κραταω αγκαλια..Μαλλον ετοιμαζονται δοντακια,ελπιζω μπας και ησυχασουμε λιγο..Εχουμε κολλησει στα 5!

ΑΝΤΗΡΟΠΑΚΙ ΜΟΥ,πολυ τελειο το παρτακι σας,αλλα μανα και κορη κουκλες!!Να'σαι γερη να την καμαρωσεις οπως επιθυμεις!!Σ'ευχαριστω για την συνειφαδα μου,που εχω να σου πω οτι την βγαλανε απο τα μηχανηματα και ειναι καλυτερα!!

ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΜΟΥ εγω ακομα δεν νιωθω ετοιμη για δευτερο..Θελω λιγο να χαρω το πρωτο να ηρεμησει λιγο,δεν ξερω μου φαινεται νωρις ακομα..Αλλα σου ευχομαι με το καλο να πανε οπως επιθυμεις και να εχεις ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου συντομα!!

ΠΟΠΗ ΜΟΥ θα το κανονισουμε τοτε να πιουμε καφεδακι,οταν θα ανοιξει λιγο ο καιρος για να το ευχαριστηθουμε..Ελπιζω να μην αργησει αυτο ομως..Και μενα ο Θανος εχει τρελλα με τον gummy τον πηρα το Dvd και ολη την ωρα τον χαζευει και χορευει..

ΕΛΙΝΑΚΚΙ ΜΟΥ εσεις τι κανετε?Πως εισαστε?

Κοριτσια ευχομαι να εισαστε ολες καλα και κυριως τα μπεμπακια μας!!Φιλακια πολλα και καλο βραδυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xronia polla se ola ta morakia tou group. Na einai gera , ki eftixismena. emeis meiname mono, to sabbato xronizoume. 8a kano ena aplo parti me 4-5 morakia k tin oikogeneia mou apla k omorfa. gai , an8ropaki xairomai pou eixan epitixia ta parti kai to diaskedasete eseis k ta morakia sas.

Exo arketi douleia sto grafeio. prospa8o na min argo alla den einai panta efikto. O andreas sto spiti einai xouligkan sikonetia pantou, klaei otan ton bazo sto parko , alla meta iremei. Prospa8ei gia bimatakia alla den ta katafernei akoma. Trelainetai gia boltes kounies k alla paidakia.

popi mou o ipnos den exei ftiaxei , ftaio ki eo pou ipoxoro amesos.

To sabbato piga se ena parti k ton afisa sti mana mou, opou koimi8ike proti nixta allou. Sas pliroforo koritsia oti koimi8ike seri xoris gkrinia ara mas doulevei psilo gazi.

xara na xairesai tin nagia.

dimitra , mipos na ton afineis k ligo kato mipos to kaneis epitides k 8elei agkalitsa ti manoula tou.

Poli skorpies eimaste koritsia , makari na eimastan pio konta na sas gnoriza!

Exete nea apo alles kopeles tou group , kopsane ksafnika. einai kala arage?

kalinixta k polla polla filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια,

τι γινεται?

χρονια πολλα σε ολα τα μωρακια που γιορταζαν!

εχει μερες να μπω, δεν ειχα καθολου χρονο ... γενικως!

η Ναγια ητανε αρρωστουλα, ωτιτιδα και ταυτοχρονα δοντακια.... τελειος συνδυασμος.... την πειραξε και η αντιβιωση και εκανε συνεχεια διαρροιες... μετα αλλαξαμε αντιβιωση και συνεχισαν οι διαρροιες οποτε και καναμε ειδικη διαιτα,,.....

ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ... αφου πονουσε, κοιμοτανε, και εκλαιγε στον υπνο της και κραταγε τα αυτακια της.... τωρα μας περασε η ωτιτιδα... εχουμε ακομη τα δοντακια που την ταλαιπωρουν....

ξενυχτουσαμε πολλες ωρες... πχ 3 συνεχομενες ωρες τα ξημερωματα... και μετα κανονικα δουλεια και οι 2 μας, μιας και δεν μπορουσαμε να παρουμε αδεια...

κουτουλαμε κανονικοτατα.....

τα γενεθλια μας ητανε τις μερες που ητανε αρρωστουλα.... αλλα αυτο δεν την εμποδισε απο το να διασκεδασει .... το καναμε το παρτυ οικογενειακα. της αρεσε παρεουλα με τα ανηψια της!

Λαμπρινη για επομενο μωρακι ειπαμε να το αφησουμε για αργοτερα, να μεγαλωσει λιγο η Ναγια να γινει λιγο πιο "ανεξαρτητη" για να ειναι πιο ευκολο για μας μετα....

πρεπει να σας αφησω τωρα.... φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε; Μπήκα για ένα γρήγορο γεια μιας και δεν προλαβαίνω, μαγειρεύω για τον μικρό και σε λίγο θα ξυπνήσει κι αυτός! Εμείς είμαστε μια χαρά, ξεσαλώνουμε κάθε μέρα!!! Θα μπω αργότερα, ίσως το βράδυ που θα έχω περισσότερο χρόνο. Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε; εμεις μεγαλώνουμε και κάνουμε προσπάθειες για να φύγουμε για περπάτημα αλλα φοβάται ακομη με το χεράκι πάμε όμως χιλιόμετρα, ευτυχώς έχει ηρεμήσει πολύ κοιμάται καλά τα βράδια και τα μεσημέρια λίγο κόψαμε τον πρωινό ύπνο τρώει καλα και έτσι κι εγώ αισθάνομαι ότι έχει πάρει μια σειρα. Με τη δουλεια υπάρχει θέμα γιατί δεν έχει κάθόλου δουλεια και ανησυχω μήπως και μας απολύσουν τουλάχιστον να κρατηθώ ώς τον Αύγουστο που σχεδιάζω την επόμενη εξωσωματικη ώστε να μην χασω τα επιδόματα και το 6μηνο.

Gai κουκλες στη φωτο πανέμορφη η μικρούλα να τη χαίρεσαι.

Χαρα μου περαστικά και υπομονή θα περάσει που θα πάει πολλα παιδακια είχαν φέτος θέμα με την ωτιτιδα. Φιλάκια στην Νάγια.

Ελινακ να τον χαίρεσαι ωραία να περάσατε στο πάρτυ βάλε καμιά φώτο αν θες όσο για το θέμα του ύπνου εμένα αφού εκλαψε κάποιες φορές τελικά το πήρε απόφαση μάλλον σπανια πια την παίρνω αγκαλιά αν κλάψει το βράδυ συνήθως φωνάζει και μετά απο 3 λεπτά ξανακοιμάται.

Ποπη όλα καλά ε τι καλό φτιάχνεις σήμερα φιλια στο Θάνο.

Φιλια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες ο Στεφανακος κοιμαται και βρηκα ευκαιρια να διαβασω νεα σας.Εχει μπει απριλης και δεν λεει να φτιαξει ο καιρος παλι κρυο σημερα και δεν μπορουμε να παμε κουνιες κ εχει τρελλαθει ο μικρος μεσα στην γκρινια και την αταξια ειναι!!!!!Ζωη να χει αλλα πολυ ζωηρος μας βγηκε ειναι στιγμες που δεν τα βγαζω περα μαζι του κ αγχωνομαι παρα πολυ. :roll::roll: Καναμε και τις πρωτεσ εξετασεις μας και ευτυχως ολα ηταν οκ :D:D μολις φτιαξει λιγο ο καιρος εχουμε σκοπο να τον γραψουμε κολυμβητηριο γιατι το λατρευει το νερο και θα του κανει πολυ καλο!!!εχθες ειχαμε παιδιατρο εκανε το ενβολιο ανεμοβλογιας εκλαιγε το πουλακι μου παρα πολυ.Εχει κολλησει εδω κ 2 μηνες στα ιδια κιλα 9.500 αλλα πηρε υψος 77εκ.Παλι πολλα εγραψα!!!! :oops::oops: πολλα φιλακια σε ολες κ στα παιδακια σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera manpules , ti mou kanete. to parti eixe epitixia ir8an 5-6 morakia. perimena na tromaksei me ton kosmo alla kirios.

genika sikonomaste stekomaste se toixous portes , afinoume xerakia alla fobomaste ligo k to pame laou laou. sti douleia trelo piximo, para polli douleia mou fainetai 8a pao gia deftero na glitoso. lamprini mpravo pou estrose i mikroula, emeis pali tipota.. mou fainetai prepei na allakso taktiki. xara mou perastika sas , prepei na talaipori8ikate poli. gai einai kouklitsa i despoinoula na tin xairesai. gogo ki emeis 8a pame gia exetaseis gia na doume. mia xara einai ostefanos k o dikos mou den exei ftasei ta 9 kila, afou de bazei kolo kato .

popi, dimitra an8ropaki filakia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Είπα να μπω να δω τα νεάκια σας!

Ιωάννα ΚΟΥΚΛΑ η Δεσποινούλα! Να τη χαίρεστε!

Λαμπρινούλα, Γιάννη τον λένε τον κανακάρη μου! Μας ρτέχει λίγο αλλά τι να κάνουμε;;; Είναι θέμα χρόνου η μικρή σου να αρχίσει τα πρώτα της βηματα μόνη!

Ελινάκι μου ακόμα με τον ύπνο ε; Κι εμάς μερικά βράδια έχει ανησυχία. Προχθές ξύπνησε 5-7 και έπαιζε στο κρεβατάκι του!!!Αφού τον κοιτούσα και έλεγα "ελεος, δεν νυστάζει;"!!!

Χαρά περαστικά σας. Κι εμείς είμαστε λίγο μπουκωμένοι. Κι εγώ και ο Γιάννης.

Γωγω καλύτερα να είναι ζωηρά και δραστήρια παρα υποτονικά και "κοιμισμένα", αυτή είναι η δική μου γνώμη! Γιατί στον παιδικό είχα δει παιδάκια... ξεχνούσες την ύπαρξή τους!!!

Σας αφήνω γιατί περιμένουμε κόσμο. Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia sas euxaristoume gia ta kala sas logia!i despoinoula einai pali arrosti kai den xsekolaei apo pano mou!kai tora pou sas grafw panw mou einai!!!!!!!!arxise kai i mama mou douleia kai etsi ta pragmata einai pio duskola gia mena oson afora tin xsekourasi..emeis piasame ta 10 kilakia o giatros eipe ola einai mia xaroula!bgalame kai 8 dontakia!i despoinoula exei arxisei na trexei otan kanei zimies kai tin kinigaw!genika exei polu plaka!proxtes pou pigame sto giatro epixeirouse na filisei ena agoraki pou itan episis arrosto(eutyxws)kai ola ayta mprosta ston patera tis! :lol::oops: me trellainei thelw na tin filaw sinexeia...bebaia kanei kai ta peismata tis ores ores pou me neuriazoun :roll: alla min ta theloume kai ola dika mas!ayta ta nea mas!!!!!filakia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια,τι κανετε?Εχω πολλες μερες να μπω αλλα διαβαζω τα νεα σας..Τωρα ειμαστε σχεδον ολη μερα εξω στην αυλη και κυνηγαω τον Θανο..Δεν μπαινει με τιποτα μεσα στο σπιτι..Εφαγε και μια βουτα τις προαλλες,και κατα γκρατζουνιστηκε το προσωπακι του αλλα ευτηχως εφυγαν τα σημαδια..Πηγαμε και στον παιδιατρο,εκλαιγε πολυ κλασσικα,καναμε το μαντου και αιματολογικες και ολα οκ..

Gai moy πως ειναι η Δεσποινουλα?Ειναι καλυτερα?Καλα απο τωρα αρχισαμε τα φιλακια?Πολυ τσαουσα,ε?Αχ εχουν πολυ πλακα τα ζουζουνια..Κουκλα ειναι η μικρη,σκετη γλυκα!!

Λαμπρινη μου,τι εγινε η μικρη?Δεν αποφασισε ακομα να περπατησει?Μην αγχωνεσαι παντως,οταν το αποφασισει θα τρεχεις και δεν θα φτανεις..

Ποπη μου τι κανει ο Γιαννακης?Πως ειναι?Να μου τον φιλησεις..

Χαρα μου περαστικα σας κοπελα μου?Πως εισαστε τωρα?

Γωγω μου καλυτερα να ειναι ζωηρα παρα κοιμισμενα και να λες μηπως εχει τιποτα το παιδι..Ξερω ειναι μανικι αλλα τι να κανεις?Υπομονη..Τωρα ειναι στην πιο δυσκολη φαση πιστευω..

Ανθρωπακι μου χαθηκες και εσυ..Ελπιζω να εισαστε καλα..

Κοριτσια σας αφηνω,ελπιζω να εισαστε ολες καλα και κυριως τα μπεμπακια να ειναι καλυτερα!!φιλακια πολλα σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια, τι γινεται? εμφανιστηκαν ταυτοχρονα 6 δοντακια!!! τα πανω... 3 απο την καθε μερια, διπλα απο τα μεγαλα-μεσαια.... και τωρα ετοιμαζονται αλλα 4 περιπου...νομιζω στην κατω σειρα...!!! οεο!!! ολα μαζι!!!

εδω ο καιρος χαλια αυτες τις μερες... αερας, σκονη, χαλια.... πολυ!

λεει αρκετες λεξουλες και ειναι παπαγαλος!!! γενικα! αλλαξε πολυ τελευταια!

φιλακια σε ολες!

Υ.Γ. ανθρωπακιιιιιιιιιιιιι που χαθηκες βρε??? ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia mou , ti kanete?

emeis ligo mpoukoma oikogeneiakos.

o andreas sikonetai girizei to spiti alla pianetai, fobatai poli, k prosexei, mexri na parei 8arros.

genika exei poli kourasi aftes tis meres, skeftomai adeia k diakopes

ddimitra ti oraia pou exete avli na ton amolas, emeis den exoume paei akoma gia exetaseis perimenoume na figei to mpoukoma

gai , arxisame ta gkomenika, kiolas , ti leei o mpampas gia afto? perastika tis

den exo kati endiaferon na sas po , 8a ta poume otan exo neotera.

xara tora se eida, megeia ta dontakia sas, pou 8a paei 8a ftiaxei o kairos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Τι κάνετε; Εμείς είμαστε ακόμα λίγο μπουκωμένοι. Ο Γιαννάκης μου έχει γίνει πολύ ζωηρός και τρέχουμε όλη μέρα. Έβγαλε και άλλα 3 δόντια, τα 2 μαζι και το άλλο μετά από 2 μέρες. Δεν είχε γκρίνια και τέτοια. Μόνο στον ύπνο μας κάνει μερικά νάζια. Αν δεν μπει εντελώς κοιμισμένος στο κρεβάτι του, δεν κοιμάται με τίποτα από μόνος του. Τι να κάνω γι'αυτό; Μπήκαμε και στο σπίτι και ξεπατώθηκα όλο το ΣΚ να συμμαζεύω. Ευτυχώς δεν είχαμε μεγάλα πράγματα γιατί πήραμε καινούρια έπιπλα και είχα μόνο κουζινικά και ρούχα.

Αυτά τα νέα μου. Αυριο έχουμε παιδίατρο. Θα σας πω για την εξέλιξή μας!!! Καλό βράδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια Ναι ΠΕΡΠΑΤΗΣΑΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

Εντελώς ξαφνικά πριν 3 μέρες πήρε θάρος και αρχισε να περπατάει μονη της μας τρέλανε εντελώς τώρα τρέχει ήταν πολύ απότομο κι ακόμα δεν το έχουμε συνειδητοποιήσει.

Πόπη μου Καλορίζικο το σπιτάκι σας έυχομαι να είναι γεμάτο με χαρά και ευτυχία. Είδες ο Γιαννάκης σας τα έβγαλε μαζεμένα τα δοντάκια έτσι είχαμε πάθει και εμεις 11 μηνων. Όσο για τον ύπνο κι εμένα επάνω μου κοιμάται αλλα ευτυχώς ξυπνάει το πρωί.

Χαρά μου με γεια τα νέα δοντάκια σας απότομα και μαζεμένα. Ασε καθε μερα νομίζω ότι κι εμενα αλλάζει το παιδί και μεγαλώνει έχουμε τρελλαθει τελείως.

Dimi κι εμείς όλη μέρα έξω είμαστε δεν μαζεύεται ειδικά μόλις βλέπει την γιαγιά ξέρει ότι θα πάει βόλτα γυρνάμε όλη την γειτονιά και χαιρετάμε σκυλάκια και γατάκια πολύ γέλιο. Απο τούμπες έχουμε να φάμε αρκετές πιστεύω μέχρι να μεγαλώσουμε να μου φιλήσεις το προσωπάκι του θάνου να γιανει.

Gai περνάνε φάσεις τα γλυκούλια μας θέλει υπομονή όσο για το αγοράκι μπάβο καπάτσα η δικιά σου δεν χάνει ευκαιρία. φιλια και περαστικά

Elinak ξαφνικά θα περπατήσει κι εσένα όπως η δικιά μου ξέρουν αυτα ποτε νιώθουν έτοιμα.

Φιλια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια, τι γινεται?

ειμαι με αδεια τωρα και ολο βολτες παω με την Ναγια!!!

ποσο αλλαξε... ποσο μεγαλωσε... και που ειμαστε ακομη!!!

Λαμπρινη ... καλα τρεχαματα! τι δουλεια κανεις κ φοβασαι μην σε απολυσουν? ελπιζω ολα να πανε καλα!

Ποπη μου καλοριζικο! να χαιρεστε το σπιτι σας! κανε κανενα αγιασμο, καλο κανει!...παντα!

Ντιμι, Γκαι, Ελινακι, Ανθρωπακι(καλε που εξαφανιστηκες?ελπιζω να'ναι ολα καλα!) κ Γωγω φιλακια στα μωρακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!

Ελπίζω να περάσατε όλες καλά, εμείς υπέροχα χθές επιστρέψαμε απο Κιάτο Κορινθίας η μικρή ξεσάλωσε όλη μέρα στα χωράφια περπατά κανονικά πια.

Χαρά μου να περνάτε πάντα έτσι ωραία και τρυφερά άσε εγώ νομίζω ότι συναινοούμαι κανικότατα με την Σταυρουλίτσα μου μεγαλώνουν κάθε μέρα γερά να είναι. Σχετικά με την δουλεία είμαι στις πωλήσεις σε μια πολύεθνική με ηλεκτρικά είδη και πουλάω χονδρική με το αμάξι της εταιρίας κτλ αλλα τώρα΄λόγω κρίσης δεν πάει καλά γιαυτό επισπεύδω την επόμενη προσπάθεια για παιδάκι.

Φιλια σε όλες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xristos anesti koritsia!mpika na po ena grigoro giqa den sas xsexasa mia i despoinoula mia oi giortes mia i kourasi,,,ta xw paixsei molis brw eykairia tha sas diabasw analytika filia sta mwroudia sas!exw 2 pluntiria sidero tis despoinoulas :shock::roll: filakia polla!!!!ebale kamoia mprosta gia to deytero i akoma kamia den tolma? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα κοριτσια και Χριστος Ανεστη!!Πως τα περασατε?Εμεις ημασταν μονοι και Μ.Παρασκευη και Ανασταση,δουλευε ο Χρηστος αλλα ολα οκ..Μ.Παρασκευη δεν πηγαμε εκκλησια γιατι ειχε γκρινα,αλλα Ανασταση,χαζευε τα πυροτεχνηματα και ηταν κυριος..Κατα τα αλλα ειχε απιστευτη γκρινα ολο αυτο τον καιρο..Θελει βολτουλες αλλα ο καιρος δεν ειναι και ο καλυτερος..

Λαμπρινουλα αντε να βαλεις μπρος και για το δευτερο,ευχομαι να πανε ολα καλα και να εχει παρεα η Σταυρουλιτσα συντομα..Τωρα τρεχει η ζουζουνα,ε?Ηταν να μην το παρει αποφαση,αφου περπατησε,αυτο ηταν τωρα..

Gai moy πως τα περασατε εσεις?Το σκεφτεσαι εσυ για δευτερο?Εγω παντως ακομα δεν νιωθω ετοιμη,θελω λιγο να χαρω τον Θανο,δεν μ'αρεσει και τοσο κοντα να ειναι..

Χαρουλινι μου το πως μεγαλωνουν,χαμπαρι δεν παιρνουμε..Εχουν γινει παιδακια τωρα,δεν ειναι μωρακια..Και μενα μου φαινεται πολυ παραξενο,ωρες ωρες τον χαζευω και λεω πως μεγαλωσε..Και που εισαι ακομα,ε?Εχουν να δουνε τα ματακια μας..Να μου φιλησεις την Ναγια μας..

Ποπη μεγια το σπιτακι σας,καλοριζικο!!Να'στε γεροι να το χαρειτε και να το γεμισετε με πολλα κουτσουβελα και ευτηχια..

Ελινακι μου τι κανετε εσεις?Πως τα περασατε?Πηγατε πουθενα?

Ανθρωπακι μου καλα εισαστε?Χαθηκες και εσυ..

Γωγω μου γιορταζες προχθες?Γεωργια σε λενε κανονικα?Τι κανει το μπεμπακι σου?

Κοριτσια ελπιζω να εισαστε ολες καλα και τα μπεμπακια σας..Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια, τι γινεται?

Χρονια Πολλα και Χριστος Ανεστη σε ολες!

η Ναγια εβγαλε τα μισα τα δοντακια, γενικα απο πανω και κατω και συνεχιζουν τα υπολοιπα ουλη να ειναι παρα-παρα-φουσκωμενα!

Λαμπρινη με το καλο και το 2ο μωρακι και μακαρι ολα να πανε καλα με την δουλεια!

Γκαι-Ιωαννα ποτε λογαριαζεις για 2ο? το σκεφτεσαι?

αντε με το καλο...

φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...