Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

καλημερα!

ελενα αμα δουλευεις μαρινοπουλο ριχνε καμια πληροφορια γιατι χανομαστε!

ολα τα λεφτα πανε για το μαζεμα του σκατου!!

λοιπον εμενα οι λιμπερο το νουμερο 1 μου ειχαν φανει απαραδεκτες, αλλα το νουμερο 2 και το 3 ειναι πολυ καλες πανες και μπορω να σας πω καλυτερες μου φαινονται απο τις παμπερς.

το θεμα ειναι οτι πηγα μαρινοπουλο χθες και λεει ειχαν προσφορα μονο τεταρτη πεμπτη. ισχυει μωρε?

αντε πια! το χασα!

εσυ λες ομως μεχρι το σαββατο...

για οσες εισαστε αρρωστουλες ή τα μωρακια σας πολυ γρηγορα περαστικουλια σας!

καλημερα μας και καλο σαββτοκυριακο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια.........Συμφωνώ με τη διδιμομανούλα για τις libero οι μικρές δε μου άρεσαν ήταν χάλια αλλά τώρα που πήρα 7-14κιλά δεν ξέρω τι νούμερο είναι, είναι πολύ καλές......Πιο καλές κι από τα pambers....Αυτές χρησιμοποιούμε και έχει 16,5 ευρώ τα 60 νομίζω.........

Ρενάτα μου πόσο σε καταλαβαίνω.........Εμένα ξυπνάει στις 2 και στις 5 και μετά στις 8.......Ψες ξύπνησε και στις 6 και τον έβαλα στο κρεβάτι μας κοιμήθηκε αγκαλιά με το μπαμπά μέχρι τις 8..........Κι εγώ κάτι πρέπει να κάνω γιατί δεν παλευεται άλλο το ξύπνημα..........και ούτε εμείς πιάνουμε πιπιλα...........Εμένα κοιμάται συνήθως 10-11 και στις 2 θελει φαι........... :evil::evil::evil::evil:

Τι να κάνω δεν ξέρω..........δοκίμασα το τσάι τίποτα δεν το θέλει........Είμαι απελπισμένη και μου θύμωσε κι ο γιατρός να τον αφήσω να κλαίει λέει αν θέλω ποτέ να κοιμηθώ..........

Περαστικά στα αρρωστούλια.......

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμάς!!!!

Όντως κορίτσια πρέπει να τα μάθετε γιατί θα το πάρουν συνήθειο και δεν θα μπορείτε αργότερα να το κόψετε καθόλου... Θα κλάψουν θα κλάψουν κάποια στιγμή θα συνηθίσουν... Εγώ δεν τον παίρνω ούτε στο κρεββάτι μας για να μην μάθει και θέλει να ξαπλώνει συνέχεια μαζί μας.....

Σπαρτιατική εκπαίδευση από τώρα! χαχαχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΑΑ Για όσες είναι από Θεσσαλονίκη.... Βρήκα αυτό το κατάστημα για διάφορα είδη διακόσμησης κλπ... www.coverpack.com Πουλάει από ότι κατάλαβα μόνο χονδρική... Μήπως το ξέρετε? Σκέφτομαι να πάω να δω για τα υλικά που θα χρησιμοποιήσω για τη βάπτιση... Βέβαια δεν ξέρω τιμές αλλά δεν χάνω και τίποτα να πάω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!!

ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΔΥΔΙΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΕΓΩ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΒΕΙ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΧΡΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΙΑ ΤΑ ΛΙΜΠΕΡΟ!!!!! ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΑΔΕΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΕΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!! ;);)

ΕΓΩ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ ΤΑ ΠΕΡΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΣΑΓΩΓΕΣ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ Κ ΠΕΡΝΩ ΤΑ 84 ΤΕΜΑΧΙΑ 18 ΕΥΡΩ!!!!

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑ~!!!! :twisted::twisted:

ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΓΩ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ (ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΧΑΖΟΥΛΑΚΙΑ) ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΟΑ ΚΑΡΑΣΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝ!!!! ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ ΣΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΤΙΜΕΣ!!!! ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ Κ ΕΚΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΡΤΕ Κ ΕΝΑΝ ΠΟΛΛΥ ΧΡΗΣΙΜΟ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΖΕΜΕΝΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΜΑΡΚΕΤ!

http://h1.flashvortex.com/display.php?i ... 5_318_9_70

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΞΑΝΑΠΗΡΑ ΤΗΛ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ Κ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ!!!! ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ ΕΧΕΙ Ο ΓΑΛΑΞΙΑΣ 30% ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΕΙΣ ΑΚΡΗ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΜΑΓΑΖΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΑ CAREFOUR ΝΟΜΙΖΩ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΡΕΞΕ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ. ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΟΤΙ Ο ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΕΧΕΙ ΜΕΧΡΙ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΟΛΑ ΤΑ LIBERO ME ΕΚΠΤΩΣΗ 30%.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΤΟ Νο 4 ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΟΣΕΣ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ. ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΟΝ ΜΑΤΑΙΣΑ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ. ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 11 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2.30 ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ. ΚΑΙ ΣΤΙΣ 6.30 ΠΑΛΙ. ΑΠΕΛΠΙΣΤΗΚΑ ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ. ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΟ ΕΚΟΨΕ. ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΓΑΛΑΤΑΚΙ. ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΣΤΙΣ 6.30. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ? ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΞΑΝΑΞΥΠΝΑΕΙ ΣΤΙΣ 8.00 ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΚΛΑΙΓΕ, ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΚΑΙ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΣΤΙΣ 10.00 !!!

ΕΛΕΝΑΚΙ ΚΑΛΕΣ ΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΙΣ ΕΦΑΡΜΟΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ρενατα μου πεταγεται καθε νυχτα στις 2:30 και στις 5.........Μάλλον θα δοκιμάσω απόψε να του δώσω γάλα σκόνη μπας και χορτάσει περισσότερο και κοιμηθούμε λίγο.........τι να σου πω.......ουτε εγω ξερω πως να τις εφαρμοσω..........

Θα το δοκιμάσω αυτό απόψε και θα δούμε.........διαφορετικά θα καταφύγω ξανά στη πιπιλα μπας και τη δεχτεί..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινακι και Ρενατα επειδη και εγω θηλαζω αν δεν ξυπνησει το βραδυ θα πεθανω απο τους πονους στο στηθος και θα πρεπει να το βγαλω το γαλα.Εσεις δεν το παθαινετε αυτο?Το εκανα με τη πιπιλα καμια βδομαδα αλλα δεν αντεχα το πονο

Για τις πανες και οι παμπερς και οι λιμπερο τις θεωρω παρα παρα πολυ καλες.Ετσι και αλλιως η χεστρουλα μου οποια και να της βαλω εχουμε μικροδιαρροες.

Μαρια μου τι κουκλιτσα ειναι αυτη!!! Σαν την δικια μου σκανταλιαρα φαινεται.Καλο χειμωνα αντε να καθησεις σπιτι με το μωρο σου.Εγω τελος Οκτωμβρη σταματαω.

Παω να δω καμια ταινιουλα αφου δεν εχει τιποτα η τηλεοραση και να αρμεκτω.Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπερα!!!!!

Μπηκα να πω ενα γρηγορο γεια....ετοιμαζομαστε για αυριο και τρεχω σαν τρελη.....εχω πολυ ανχος φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera!

zoumpalou den kserw an yparxei eidiki euxi alla egw tha sou euxithw na pane ola teleia

kai to mwraki sou na to fwtisei o theos kai i panagitsa,na exei fwtish kai ugeia

emeis apo xthes pou kaname emvolia exoume ligo anhsyxia kai den koimomaste kala

ksipnisame treis fores to enakai treis to allo

sixathikan kai to ntepon...den kserw ti na kanw...'

palia ti edinan diladi???

marinaki emena h gnwmh mou einai na mhn to pairneis to paidi agkalia sto krevati sou

gia na koimithei giati mathainei kai ante meta na allakseis thn katastasi!

egw hmoun kourasmenh polu mia mera (ti prwtotupo!) kai pira ti mpempoula sto krevati koimithike

san poulaki, tin alli mera gkriniaaaaaaaaaa pou den tin evala pali. den exei lew!!!kaika ama mathoun!

georgia eisai spartiatissa>????xaxaxa!!!egw den thn paleuw na to kanw auto pou les pantws...

to site pou eipes to tsekara-kala pragmatakia exei

alla den kserw na sou po perssotera

egw den aksiothika na sas valw akoma photo apo ta prosklitiria pou sas elega

kai mou esteilan ki ena gi auth th douleia!

elenaki euxaristw gia tis info gia tis panes...telika etreksa sta carefour shmera kai promitheutika gia 2 mines panes!!!!to ti xara eixa den perigrafetai! o antras mou me koroideue kai elege na mou valei kamia

pana giati eixa...xestei apo thn xara mou!

renata euxaristw kai sena gia tis info gia tis panes.

koritsia den thumamai pia kopela evale to koritsaki tis photo, alla einai ena koukli! na zhsei!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΠΑΛΙ ΣΤΙΣ 2.30. ΑΠΕΛΠΙΣΤΗΚΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ. ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ? ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΩ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΑΤΙ ΕΣΥ ΑΠΟΨΕ.

ZOUMPALOU ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΘΕΟΦΩΤΙΣΤΟ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΞΕΝΥΧΤΙ ΑΠΟΨΕ. ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΞΑΝΑ ΣΤΙΣ 5.30 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΙΣ 7 ΠΑΡΑ ΤΕΤΑΡΤΟ. ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΟΡΕΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΕ ΚΛΑΜΜΑΤΑ. ΗΤΑΝ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΤΑΙΣΩ ? ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΕΧΕΣΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ. ΑΠΕΛΠΙΣΤΗΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟΨΕ.

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΗΞΙΜΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ, ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΒΡΑΔΥΑ ΠΡΗΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΩΡΕΣ ΠΡΗΖΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΡΗΤΟ. ΒΕΒΑΙΑ ΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΕΙ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 5.30 ΜΕ 6.30 ΩΣΤΕ ΝΑ ΖΟΡΙΣΤΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ. ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ.

ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ, ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΟΠΟΤΕ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΦΤΩ ΚΙ ΕΓΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΓΡΑΦΑ ΕΓΡΑΦΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ ΕΞΩ :evil::evil::evil:

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΤΕΣ ΒΓΗΚΑΜΕ Κ ΒΟΛΤΑ!!!!

ΔΥΔΙΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΣΤΑ ΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΑ ΛΙΜΠΕΡΟ? ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΧΕΣ ΠΕΣΕΙ ΣΕ ΑΣΧΕΤΗ (Κ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΑΣ) :lol: ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΣΑΣ!!! :lol::lol:

ΡΕΝΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΨΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ Σ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ???? :o:o

ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΕΙΝΑΟ ΟΠΩΣ ΤΑ ΜΑΘΕΙΣ!Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΑΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΟΥΤΑΒΙΑ ΠΕΥΤΕΙ ΣΚΛΗΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ Κ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΤΑ ΤΡΑΓΙΚΑ ΝΕΑ :lol: ΘΑ ΓΙΝΩ ΓΙΑΓΙΑ :lol: !!! ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΟΤΙ Η 21 ΧΡΟΝΩΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΓΥΟΣ :shock::shock::shock: ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟΣ =))=)) Κ ΕΧΕΙ ΠΗΤ 20 ΜΑΙΟΥ ΔΗΛ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΔΙΑΦΟΡΑ :!:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΝΑ ΕΝΑ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ...... ΧΤΕΣ ΦΑΓΑΜΕ Κ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΞΥΛΑΚΙ!

ΗΡΘΕ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ 18 ΜΗΝΩΝ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ Κ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΤΟΝ ΜΑΛΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΜΑΣ! ΓΥΡΝΑΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΟΥ Κ ΡΙΧΝΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ :o:o:o ΤΑ ΕΙΔΕ ΟΛΑ :!: Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ.... ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΕ ΜΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΛΟ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ...ΠΕΡΝΕΙ ΦΟΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΧΤΥΠΙΣΕΙ!!!! ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΤΟΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ!!! Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ :!::!: ΤΗΣ ΛΕΩ ΑΣΤΟΝ ΜΗΝ ΤΟΝ ΜΑΛΛΩΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΣΤΑΒΑ ΜΕΤΑ! ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΕ ΕΤΣΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΟΛΛΥ ΤΟΝ ΧΑΙΔΕΥΕ Κ ΤΟΥ ΛΕΓΕ <ΑΓΑΠΑΣ ΜΠΕΜΠΗ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ> ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΗΡΕΜΗΣΑΝ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΠΗΓΕ ΤΟΝ ΧΑΙΔΕΥΕ Κ ΕΛΕΓΕ ΚΑΛΟΣ ΜΠΕΜΠΗΣ Κ ΕΚΛΕΓΕ! ΤΟ ΕΙΧΕ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΕΛΕΝΑ. ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΤΕ. ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ. ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ. ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΙΣ 11.30 ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΣΤΙΣ 1.30.

ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΜΩΣ ΟΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΤΟ ΡΙΞΑΤΕ. ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ. ΒΓΕΙΤΕ ΤΩΡΑ, ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ.

ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΛΕΝΑ. ΑΥΤΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ. Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΘΑ ΔΕΡΝΕΙ ΤΟ "ΕΓΓΟΝΙ ΣΟΥ". ΧΑ ΧΑ ....

ΕΓΩ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΩ ΘΕΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΞΑΝΑ Η ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΚΑΙ ΓΕΝΝΑΕΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ. ΚΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ. ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΣΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΑΝΗΛΘΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ! ΟΧΙ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΑΛΛΑ ΤΡΑΒΗΞΑΜΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΝΑΝ ΣΟΥΠΕΡ ΥΠΝΟ ΑΠΟ ΤΙΣ 3 ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 7,30 :oops:

ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΑΣ!!! ΠΗΡΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ... ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!

ΑΝΤΕ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΕΛΠΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΙΤΕ ΚΑΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑ ΤΙΣ 5 ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΞΑΝΑ, ΑΛΛΑ ΕΙΧΑΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΜΕ ΚΛΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 1. ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ !!!! ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΣΤΙΣ 11.

ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ. ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΕΤΣΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΣΤΕΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ. ΕΣΕΙΣ ΕΛΕΝΑ ΠΟΤΕ ΒΑΠΤΙΖΕΣΤΕ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...........Ρενάτα μου σαν να ακούω τα δικά μου.............Έχει τώρα 2 νύχτες που τον ταίζω ξένο μπας και χορτάσει και κοιμηθεί περισσότερο!!!!!!!!!!Τίποτα κορίτσια...................

Προψές ξυπνούσε κάθε μια ώρα και τελικά κοιμηθήκαμε λίγο από τις 1-5......Ψες είπιε πολύ γάλα και λέω θα κοιμηθούμε παραπάνω..........Είπιε γύρω στα 200μλ ενώ συνήθως πίνει 120........

Κοιμήθηκε στις 12 στις 2:45 στο πόδι!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Με έπιασε η κρίση.......τον άφησα να μουρμουράει μέχρι τις 4 που αποκοιμήθηκε στο κρεβάτι μας.........το ξέρω ότι δεν πρέπει αλλά ας κόψουμε το νυχτερινό ξύπνημα και μετά κόβουμε και το κρεβάτι........Του δωσα κα πιπίλα...Ξύπνησε στις 5 έφαε και ξανά στις 8...........Χάλια δηλαδή και άυπνοι μείναμε και τίποτα δεν πετύχαμε..........Θα δούμε απόψε..........Τι άλλο να κάνω δεν ξέρω......

Τώρα δε βλέπω από τη νύστα...........

Μια φίλη μου είπε να μην τον κοιμιζω το απογευμα μπας και κοιμηθει το βραδυ.....εχω εξαντληθει παντως....κατι πρεπει να κανω..........

Αυτα τα νεα μας.....

Φιλάκια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ. ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΗΛΑΖΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ. ΣΤΟ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ ΕΙΧΑ ΕΝΑΠΟΘΕΣΕΙ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΚΟΒΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ. ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΜΩΣ, ΤΖΑΜΠΑ ΕΛΠΙΖΩ.

ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΕΙΡΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΤΟΝ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ. ΑΛΛΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΥΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ. ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΛΟΓΟ. ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ ΞΥΠΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΕΓΩ.

ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΠΟΨΕ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 1.00 ΚΙ ΕΒΑΛΕ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ. ΣΤΡΙΓΚΛΙΖΕ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΚΟΛΙΚΟΥΣ. ΟΥΤΕ ΠΑΝΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑΞΩ. ΗΘΕΛΕ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΟ ΒΥΖΙ. ΤΙ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ? ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΕΚΠΕΙΔΕΥΣΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΣΠΑΝΕ.

ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΑΝΑΓΟΥΛΙΑΖΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ!!!

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΛΥΠΑΜΑΙ! :( ΤΙ ΚΑΨΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΑ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΚΕΝΕ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ! ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΜΑΖΙ Κ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ, ΤΗΝ ΠΕΔΕΨΕ ΕΚΑΝΕ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ! ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΑΡΙΝΑ ΘΑ ΤΟ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΣΕ ΚΑΝΑ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ :-bd

ΕΜΕΙΣ ΒΑΦΤΙΖΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 24 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ Κ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΤΡΑΠΟΕΖΙ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΝΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΙΜΕΣ Κ ΘΑ ΔΟΥΜΕ!

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΑΝΗΛΘΕ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενατα μου κι ο δικος μου αναγουλιαζει καποτε με την πιπιλα αλλα ψες δεν του αφησα περιθωρια......θα του την εδωσα 50 φορες.........την βουτουσα και στο χυμο αλλα τιποτα..........

Θα συνεχισω το ιδιο μεχρι να το μαθει τι να κανω?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα και απο μας.τι να κανουμε και τα καψονια στο προγραμμα ειναι!! εγω παντως τα συνηθισα και ο μπαμπας της τα ιδια!τωρα θα τη σηκωσω γιατι κοιμαται η σκατουλιτσα και θα την κανω μπανιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΡΙΝΑ. ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΕΠΙΜΟΝΗ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΑΥΤΟ. ΤΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΩ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΤΥΧΑΙΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΟΛΕΣ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΣΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΘΗΛΑΖΟΥΝ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ.

ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΒΑΠΤΙΣΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ. ΠΩΣ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΕΙΤΕ ? ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΛΙΑ ? ΠΑΕΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΗ.

ΜΑΤΑ ΤΙΣ 1 ΠΟΥ ΛΕΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 3, ΑΛΛΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΤΟΝ ΚΟΥΝΗΣΑ ΤΟΝ ΧΑΙΔΕΨΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΞΑΝΑΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ. ΑΛΛΑ ΣΤΙΣ 5 ΞΥΠΝΗΣΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ. ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ, ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ΚΙ ΕΤΡΩΓΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ. ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ. ΕΚΑΤΣΕ ΞΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΙ ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ. ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ 6 Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 7.10 ΝΑΤΟΣ ΠΑΛΙ. ΜΕ ΞΕΘΕΩΣΕ. ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΟ ΡΗΛΑΞ. ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΑΧΛΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...