Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

Κορίτσια εσάς ξυπνάνε το βραδυ για φαί ή καταφέρατε να το κόψετε?????????Εμένα στις 2-2:30 και στις 6 στανταρ!!!!!!!!!!!Σήμερα ξύπνησε και από τις 7!!!!!!!!!!!!!!Μου θύμωσε ο γιατρός αλλά τι να κάνω????????Δεν μπορώ να τον αφήνω να κλαίει και να μην κοιμόμαστε ούτε εμείς...........

Δοκιμάσαμε χτες το χυμό μας και μας άρεσε!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Εγώ το βραδινό το έχω κόψει από 2 μηνών! Βέβαια να τονίσω ότι δεν θήλασα... Τώρα με το κρυωμα ξυπνούσε 4-5 φορές αλλά δεν του έδινα φαγητό με ΤΙΠΟΤΑ γιατί μια φορά να τους δώσεις το παίρνουν μετά συνήθειο (το σκυλί και το παιδί είναι όπως το μάθεις) !!! Είχα δίπλα μου λίγο μέλι και του βουτούσα την πιπίλα... Έτσι την μασουλούσε περισσότερο και τον έπαιρνε ο ύπνος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Είχα δίπλα μου λίγο μέλι και του βουτούσα την πιπίλα... Έτσι την μασουλούσε περισσότερο και τον έπαιρνε ο ύπνος!!!

Καλό κι αυτό!!!!!!!!!!!Σε παραδέχομαι!!!!!Είσαι πολύ δυνατή...........και εφευρετική........ :lol::lol::lol:

Εμένα δεν πιάνει πιπίλα και έχει τα χέρια στο στόμα..........Συνέχεια βγάζω χέρια!!!!!!!!!!

Αφού ξυπνάει και τον βάζω στο κρεβάτι μας και μου δίνει 20 δευτερόλεπτα να βγάλω το βυζί.....αν δεν προλάβω μας ακούνε οι γείτονες!!!!!!!!!!!Ευτυχώς δεν εχουμε!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Τι να κάνω????????Δε μπορώ να τον ακούω να κλαίει.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργία μου ρώτησες το γιατρο για το μέλι????????Μήπως δεν κάνει??????Κάτι τέτοιο έχω ακούσει.............

Και μένα η μαμά μου ήθελε να του δίνει τσάι και του έκανε δυόσμο και ο γιατρός μας είπε δεν είναι καλό για το μωρό..........Και του δίνει νερό............Εσείς τους δίνετε νερο????????Εγώ ποτέ μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι δεν τον ρώτησα για το μέλι.... Λέτε να μην κάνει? Του δίνεω πολύ καιρό τώρα και δεν έχει δείξει κάτι κακό... Νερό δεν μου είπε να του δίνω.... Αλλά και για τσάι που τον ρώτησα μου είπε μόνο 20ml κι αυτό αν κλαίει 1-1,5 ώρα μετά το φαΐ και μόνο επειδή είναι μπουλούκος....

Για πείτε όμως για το μέλι.... Κάνω μ.....α?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργία μου δε σε βλέπω online μάλλον δε σε πρόλαβα...........

Δεν είμαι σίγουρη για το μέλι......κάτσε να ρωτήσω.........Νερό μου είπε αν είναι ανήσυχος και ιδρώνει κοκκινίζει κτλ να του δίνω......φυσικά το ζεσταίνεις να κοχλάσει και το αφήνεις να κρυώσει.......και ειδικά τα μωρά που δεν θηλάζουν χρειάζοντα νεράκι γιατί λέει το γάλα της μαμάς αλλάζει σύσταση ανάλογα με τις καιρικές συνθήκες και το καλοκαίρι περιέχει πιο πολύ νερό..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμεις ξυπνημα χαλαρα μια με 2φορες το βραδυ αλλα τρωει βυζακι και κοιμαται κατευθειαν.με την πιπιλα δεν κοιμαται αν και δεν τοχω προσπαθησει γιατι αν δεν ρουφηξει βυζακι δεν αντεχω απτο πονο και πρεπει να το βγαλω το γαλα αρα καλυτερα αυτη στο βυζι.κοριτσια ο μαρινοπουλος εχει 50% τις λιμπερο τρεξτε!!!

συμπεθερα μην καβαλησει τη ζιζελ ο πασας μου και τα φτυσει το σκυλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα μην καβαλησει τη ζιζελ ο πασας μου και τα φτυσει το σκυλι!!!

χαχαχαχαχαχαχαχα Καλέ δεν θα τα φτύσει! Θα το κλαίμε το σκυλάκι!!!! 3 κιλά το σκυλί 9+ ο μπέμπης!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΑΓΟΡΑ!!!

ΠΡΩΤΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΤΟ ΜΕΛΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ ΑΥΣΤΗΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΩΝ 3 ΕΤΩΝ!!! ΕΧΕΙ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΣΠΟΡΟΥΣ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΩΜΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΧΘΟΥΝ Κ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΑΛΑΝΤΙΑΣΗ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΟ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ!!! ΤΟΝ ΟΡΟ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΧΤΥΠΑΩ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ!!!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΜΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ... ΡΟΧΑΛΙΖΕΙ!!!

ΠΗΓΑΜΕ ΤΥΠΩΣΑΜΕ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΙΡΙΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΚΑΝΑΜΕ Κ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥ!

ΜΑΡΙΝΑ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ 20 ΗΜΕΡΩΝ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΚΟΛΠΟΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΙΜΠΙΛΑ Κ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΙΣΕΙ ΒΡΑΔΥ!!!!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ! ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΒΡΑΔΙΑ ΤΟ ΚΟΨΕ!!!

ΤΣΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΔΙΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΑΠΟ 60ΜΛ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΑΝΑΚΑΤΕΜΕΝΟ ΜΕ ΚΙΝΤΕΡΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλενα μου ποιο ειναι το κολπο με την πιπιλα??????????Εμένα που δεν πιάνει πιπιλα?????

Είδες Γεωργία μου??????Καλά θυμόμουνα.......δεν πειραζει κομμενο το μελι.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

ο μηχανοβιος ετοιμος να παρει τα κλειδια και το σκυλι μαζι και να παει βολτα!

φτου! φτου!

ασχετο, αλλα ολες οι κοπελες που ειμασταν στον πανμαικο τι απογιναμε> μειωθηκαμε πολυ δεν νομιζετε?

και για καποιες που ειχαν καποια προβληματακια δεν μαθαμε τι εγιναν...

αλεκα οι λιμπερο για ποσο θα ειναι σε προσφορα ξερεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινα ΑΠΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΠΙΜΠΙΛΑ....Κ ΝΑ ΚΛΑΕΙ ΠΑΛΙ ΜΠΙΜΠΙΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΟΤΙ ΟΥΠΣ ΤΖΑΜΠΑ ΞΥΠΝΑΩ ΦΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ!!!! 2 ΜΕΡΕΣ ΓΚΡΙΝΙΑΞΕ Κ ΤΟ ΚΟΨΕ!!! ΕΜΕΝΑ ΜΠΙΜΠΙΛΑ ΗΘΕΛΕ ΑΠΟ 2 ΗΜΕΡΩΝ :) ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΕΡΝΕ ΤΟΥ ΕΒΑΖΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΛΙΓΟ ΖΑΧΑΡΟΝΕΡΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΜΑΘΕΙ!!!! ΓΕΝΙΚΟΣ Η ΜΠΙΜΠΙΛΑ ΑΝ Κ ΠΑΡΕΞΗΓΙΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΗ ΓΙΑΤΙ ΠΡΩΤΟΝ ΣΥΜΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΑΝΠΤΥΞΗ ΤΗΣ ΣΤΟΜΑΤΙΚΗΣ ΚΟΙΛΟΤΗΤΑΣ Κ ΔΕΤΕΡΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΝ ΠΙΠΙΛΑ ΣΠΑΝΕΙΑ ΕΜΦΑΝΙΖΟΥΝ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΑΙΦΝΙΔΙΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ(ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣ)

ΔΥΔΙΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΑ ΛΙΜΠΕΡΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΕΚΕΙ!! :) ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΡΤΟ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΤΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ! :cry::cry: ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ? ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΗΡΑ Κ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΠΟΛΛΥ ΣΚΛΗΡΑ ΟΤΑΝ ΒΡΕΧΟΝΤΑΙ :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες.ειμαι αυπνη κουρασμενη με 2 βυζια ετοιμα να εκραγουν απτο γαλα αφου η μικρη δεν εχει ορεξη για βυζακι. εφτιαξα ενα καφε αλλα μαλλον δεν θα πιω αφου απο τις 5 το πρωι η γκρινια της δεν παλευεται τωρα κοιμηθηκε η σκατουλιτσα.

Ναι ελενα συμφωνω τα λιμπερο γινονται σκληρα οταν βρεχονται αλλα ειναι και μιση τιμη απο τα παμπερς, δεν εχουν διαρροες και δεν συγκαιουν το κωλαρακι του μωρου σαν το babylino

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμάς!!!!

Χθες πήγαμε γιατρούλι!!!

Μόλις μας είδε μας λέει:" ΑΑΑΑΑ Εσείς είσασταν? Καλέ αυτός δεν έχει ανάγκη!!!" χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Τον έβαλε να καθίσει και τον άκουγε με το στηθοσκόπιο στην πλατούλα! Ο μπέμπης μας κοιτούσε και γελούσε!!! χαχαχαχαχα Πολύ γέλιο ρίξαμε!!! Μας είπε ότι έχει ακόμα λίγες μυξούλες... Τον άκουσε βραχνό και μας έδωσε κάτι σταγονίτσες για να του δώσουμε για 2 μέρες γιατί λέει σε αυτές τις ηλικίες αν αφήσουμε το βήχα και τη βραχνάδα μπορεί να εξελιχθεί σε λαρυγγίτιδα....

Για το μέλι μου είπε να μην ανησυχώ αλλά να μην του δίνω όχι για να μην πάθει τίποτα αλλά για να μην μαθαίνει στα γλυκά...

Μου είπε να συνεχίσω να τον χτυπάω στην πλατούλα πριν φάει και αφού του έχω βάλει ορό στα ρουθουνάκια για 3-4 λεπτά!!!

Το βράδυ πριν φάμε καθαρίσαμε την μυτούλα μας (μια χαρά) και κοιμηθήκαμε σερί από τις 10 μέχρι τις 8,30 το πρωί!!!!!!

Το πρωί πριν φάει του έκανα πάλι τη μυτούλα - κορίτσια το τι μύξα έβγαλα!!!!! δεν μπορείτε να φανταστείτε!!!! Φάγαμε, παίξαμε και την πέφτουμε πάλι!!!!

Συμπεθερούλα κουράγιο.....

Εγώ τα libero δεν τα χρησιμοποίησα καθόλου!!! Μόνο που είχα ανοίξει ένα πακέτο (όταν ήταν νεογέννητο) και είδα πόσο σκληρά είναι, τα πέταξα αμέσως!!!

Αυτά! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΑΣ!!!! ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΜΑΣΤΟΡΑ ΜΑΣ ΒΑΦΕΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ Κ ΜΠΗΚΑ ΛΙΓΟ ΣΤΑ ΚΛΕΦΤΑ!!!! ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΧΑΛΙΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΧΑΛΙΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΧΑΛΙΑ!!! ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ Κ ΜΑΣ ΟΤΡΙΒΙΝ ΠΑΙΔΙΚΟ!!! ΕΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΧΤΥΠΙΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ Κ ΟΝΤΟΣ ΕΒΓΑΛΕ ΕΝΑ ΚΟΥΒΑ ΜΥΞΑ!!!! ΤΟ ΣΑΠΙΣΑ ΣΤΟ ΞΥΛΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΦΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΠΕΡΙΕΡΓΑ :?:?:?:?

ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΟΜΩΣ ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΠΟ ΧΤΕΣ!!! ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Κ ΤΟ ΔΩΣΑ ΛΙΓΟ ΝΤΕΠΟΝ Κ ΗΡΕΜΙΣΕ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!!ΕΤΟΙΜΗ ΗΜΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ!!!!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΙΠΟΤΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΑΣ!!!! ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΜΑΣΤΟΡΑ ΜΑΣ ΒΑΦΕΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ Κ ΜΠΗΚΑ ΛΙΓΟ ΣΤΑ ΚΛΕΦΤΑ!!!! ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΧΑΛΙΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΧΑΛΙΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΧΑΛΙΑ!!! ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ Κ ΜΑΣ ΟΤΡΙΒΙΝ ΠΑΙΔΙΚΟ!!! ΕΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΧΤΥΠΙΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ Κ ΟΝΤΟΣ ΕΒΓΑΛΕ ΕΝΑ ΚΟΥΒΑ ΜΥΞΑ!!!! ΤΟ ΣΑΠΙΣΑ ΣΤΟ ΞΥΛΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΦΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΠΕΡΙΕΡΓΑ :?:?:?:?

ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΟΜΩΣ ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΠΟ ΧΤΕΣ!!! ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Κ ΤΟ ΔΩΣΑ ΛΙΓΟ ΝΤΕΠΟΝ Κ ΗΡΕΜΙΣΕ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!!ΕΤΟΙΜΗ ΗΜΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ!!!!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΙΠΟΤΑ?

Είδες πόσο βοηθάει το χτύπημα?!?!?!?!?!?!?! Κι εγώ δεν το πίστευα!!!! Μου είπε ότι να μην ανησυχώ.... Θα περάσει.... Τον άκουσε και μου είπε ότι έχει λίγη ακόμα βλέννη μπροστά στο στήθος... Μου είπε υπομονή και 4-5 φορές τη μέρα να τον χτυπάω στην πλάτη για 3-4 λεπτά! Εμάς δεν μας έδωσε τίποτα για τη μύτη, μόνο για το βήχα... Μου είπε να τον χτυπάω επειδή είνα συνέχεια ξαπλωμένα τα μωράκια δεν βοηθάει η βαρύτητα να φύγουν οι μυξούλες ούτε και μπορούν να φυσήξουν... οπότε το χτύπημα βοηθάει.... Χτύπα τον είτε ξαπλωμένο μπρούμητα είτε καθιστό επάνω σου κοιτώντας στο πλάι (να βλέπεις το πλάι του δηλαδή, όχι πλατούλα ή το πρόσωπο...) Εμένα ήδη είναι πολύ καλύτερα με τα....χτυπήματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι η μαμα μου εδω και κανει δουλειες.εν τω μεταξυ εγω την εκανα μονη μου για καφεδακι με τη φιλη μου και της εβγαλε την πιστη η Σαντυ της μανας μου.το θεμα ειναι οτι τωρα κοιμαται και δεν με βλεπω να κοιμαμαι εγω για μεσημερι.θα πω στη μαμα μου να μεινει να την προσεχει να κοιμηθω λιγουλακι γιατι εχουμε τρελη δουλεια στο ξενοδοχειο και δεν θα αντεξω.φυσικα ακομη δεν εχει ξυπνησει την περιμενω για να την ταισω κρεμουλα μπας και φαει λιγουλακι γιατι δεν εχει φαει καθολου.

εμεις δεν εχουμε μυξουλες αλλα και εγω οταν της βαζω τον ορο την χτυπαω αρκετη ωρα για να καθαρισει καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΤΙ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΟΜΠΟΥΚΑΚΙΑ ΣΑΣ ? ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΚΛΠ. ΠΕΡΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.

ΑΛΕΚΑ ΤΥΧΕΡΗ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ, ΑΛΛΙΩΣ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΠΕΡΑ ΚΙ ΕΣΥ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΙ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ. ΑΠΟΡΩ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΜΑΛΩΣΕ.

ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΝΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ? ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΘΗΛΑΖΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ ΑΥΤΟ. ΕΜΕΝΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΒΥΖΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΣ. ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΣ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΤΑΙΣΩ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΑ ΠΟΦΥΓΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΟΠΟΤΕ ΞΥΠΝΑΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΤΑ ΤΙΑ 4 ΜΕ 5 ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7 ΜΕ 8. ΜΕΤΑ ΙΣΩΣ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ. ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΔΙΩΡΟ. ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΩΤΗΡΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΑΝΗΛΘΑ ....Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ!!!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil: ,

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΑΝ ΟΙ ΡΙΓΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ :cry::cry: Κ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΕΒΑΨΕ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΑΦΟΥ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ...ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΛΜΙΣΟ ΛΑΧΑΝΙ ΜΙΣΟ ΘΑΛΑΣΣΙ!! ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΕ :oops::oops:

ΡΕΝΑΤΑ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ,ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΙΜΠΙΛΑ ΕΜΕΝΑ ΕΠΙΑΣΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΙΑΣΕΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΕΞΗΣ¨ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ Κ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΗΛαδη ξυπναει 6 ταιζω 6,30 την αλλη κμερα ξυπναει 6,30 ΤΑΙΖΩ 7 ΚΑΙ ΟΥ ΤΟ ΚΑΘΕΞΗΣ!!! ΒΕΒΑΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙΕ ΓΙΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ Κ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ! ΤΙ ΩΡΑ ΤΑΙΖΕΙΣ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΥΠΝΟ? ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΣ ΛΙΓΟ ΠΟΙΟ ΑΡΓΑ?

ΑΥΤΑΑΑΑΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΣΩ ΚΑΤΩ!!!!! ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΥΡΙΟ!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΙΟΙΜΑΤΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 10.30. ΑΝ ΝΥΣΤΑΖΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΩ. ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ LIBERO ΕΓΩ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΔΙΑΡΡΟΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΒΑΜΒΑΚΕΡΑ. TA PAMPERS ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΑΝ. ΠΗΡΕ ΦΩΤΙΑ Ο ΚΩΛΟΣ ΤΟΥ. ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΠΗΡΑ 4 ΠΑΚΕΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ δε σας είπα ότι είμαι κι εγώ χάλια..... Χθες είχα και πυρετό.... Με κόλλησε για τα καλά ο μπέμπης... Βέβαια γενικότερα είμαι κατά των φαρμάκων οπότε πήρα Deponακι και συνήλθα.... Μου έμεινε το μπούκωμα - ανελέητη μύξα και φτερνισμα και το βουητό - πόνος στα αυτιά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia ti kanete emeis mia xara xtes teleiwsa k egw ap tin douleia mou epitelous xekourasi deutera exoume paidiatro k emboliasmo na doume pos paei kouklitsa mou esas gkriniazoun emena para poly koritsia taismeni allagmeni k gkrinia gkrinia xamos ginete auta ta daxtilakia tis ta exei faei oti dokimazw tpt den pianei afiste pou exei asprisei apo mesa to stomataki tis k blepw opou na sai na petaei k to prwto dontaki alla fenete na ponaei polu tis exw dokimasei k deponaki alla to ftinei tin deutera tha rwtisw to paidiatro na doume kata ta alla ola mia xara.tha sas anebasw k mia foto na deite pos megalwsame...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΚΟΙΤΑ ΠΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΜΟΝΑΧΑ Κ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΟΙ ΜΠΟΥΝΤΑΛΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΞΑΠΛΑΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΡΑΣΤΑ 15 ΜΕΡΕΣ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ Κ ΤΙΣ 2 ΤΕΛΕΥΤ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ Η ΜΥΞΑ Κ Ο ΒΗΧΑΣ!!! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗΝ Η ΠΑΛΙΟ ΙΩΣΗ ΤΟΣΟ ΠΗΓΕΝΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΜΕΡΕΣ Κ ΠΗΡΑ Κ ΕΝΕΝ ΚΟΥΒΑ ΧΑΠΙΑ ΤΑΧΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΩ ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΟ!

ΡΕΝΑΤΑ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΙΣΗ ΚΟΨΙΜΟ ΒΡΑΔΥΝΟΥ ΤΟΝ ΤΑΙΖΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 1 ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ!ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ 11 ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΕΟ ΓΕΥΜΑ ΑΛΛΑ Κ ΑΥΤΟ ΠΑΛΙ ΜΕΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ! ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΣΤΙΣ 9,30 Κ ΞΥΠΝΑΕΙ 7,30 Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΟΥΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΑΝΟΙΓΕΙ! ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΛΙΓΟ ΖΕΣΤΑ ΤΟ ΘΕΜΑ!!! ΠΑΡΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ Κ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΟΥ....ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...