Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

καλημερα και απο μας.ειχαμε ενα ησυχο υπνο και ενα ησυχο πρωινο.αν και χθες το βραδυ καταχεσε παντου το μπαμπα της :lol::lol::lol::lol:

Ελενα μου βγαλε φωτο και ανεβασε το να το δουμε!!!Τελος οκτωμβρη θα παω να κλεισω και εγω ημερομηνια

Μαρινακι μου δεν μπορεις να βγαζεις με θηλαστρο?Συνηθεια ειναι προσπαθησε το

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια............

Εμείς πήγαμε στη γιαγιά μας πρωι πρωι που μας προσέχει και τώρα ήρθα στη δουλειά.Προσπαθεί ο άντρας μου να τον βάλει να κάτσει αλλά πολύ λίγο μπορεί το μωρό μου.....Του αρέσει όμως να βλέπει τηλεόραση!!!!!!Κάνει κακό αν ξέρετε?????

Αλέκα μου δεν είναι πως δε θέλω να βγάζω με θήλαστρο απλά δε με βολεύουν οι ώρες και αν βγάλω το πρωι δεν θα χει το στήθος μου μετά κοκ.......Λες να βγάζω στη δουλεια?????Γιατί έτσι θα μειωθεί και το γάλα μου αλλά από την άλλη για πόσο καιρό θα θηλάζω ακόμα??????Εσυ πως το χεις σκεφτει????Πάντα του δινα λίγο ξένο γιατι δε μας έφτανε το δικο μου δηλ μια φορά τη μέρα αλλά τώρα που είναι δύο δυσκολεύομαι γιατι πονάει το στήθος μου...........

Κορίτσια θέλω shopping therapy με πιάνε κρίση που δεν έχω ρούχα!!!!!!!!!!!!!!Με γεια το φορεμα ακούγεται πολύ ωραίο!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες τι κανετε?

ολες καλα? δεν εχω διαβασει ολα τα νεα ακομα!!!

εμεις αυτες τις μερες ο νικολας ειναι απολυ ανυσηχος με τα δοντακια βαζουμε και αλοιφουλες και παλι ποναμε!! πηγα στην γιατρο μου κοριτσια μου ειπε οτι η επεμβαση εχει πολυ καλη εξελιξη και παει πολυ καλα εχει μεινει μονο ενα κοματι να θρεψει ακομα αλλα αυτο θα αργησει και ειναι φυσιολογικο!!!

και μου ειπε σιγα σιγα να ξεκιναω για τρελιτσες αχχαχαχαχαχαχαχα

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ μου φαινετε!!!!!!!!!!!!!!

εχουν περασει 5 μπορει κ 6 μηνες απο την τελευταια φορα!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια ολες

διαβαζω τα νεα σας και επανερχομαι!!!!!

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα περαστικα σας!!! και μια χαρα τα ειπες στην δασκαλα αντε γιατι πολυ αερα εχουν παρει ολες!!!!

εκπαιδευτικοι σου λεει μετα!!!

στελιτσα μαρτυρικα ουτε εγω εκανα δεν ηθελα γιατι ειναι σταυρουδακια και μετα τα πετανε και δεν μαρεσε σαν σκεψη αλλα και κανεις δεν μιλησε!!! ;);)

μπραβο αλεκα μια χαρα η σαντυ σκορδα σκορδα και κουκλα και δυναμικη!!!!

μεγια το φορεμα ελενα να μας βαλεις φωτο!!! αν και ακουγετε τελειο απο τις περιγραφες!!!

φιλακια κοριτσαρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΑΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!! ΕΜΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΥΣΗΧΑΣΑ ΠΟΥ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΑ ΜΕ ΡΟΥΧΟ Κ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΑΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΜΟΥ! ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΠΕΣ ΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ Κ ΣΕ ΕΣΑΣ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΣΩΜΑΣ ΣΑΣ???? ΕΝΩ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΝΟΝΟ 3,5 ΚΙΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΔΟΚΙΜΑΖΑ ΚΟΛΛΗΤΑ ΦΟΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΥΝΗΘΙΖΑ ΩΣ ΤΩΡΑ ΠΑΡΑΤΗΡΙΣΑ ΟΤΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ ΠΟΛΛΥ ΑΤΣΑΛΟ.... ΣΕ ΜΕΣΗ ΓΟΦΟΥΣ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΟΛΛΗΤΑ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΠΑΝΩ ΟΛΑ ΤΕΡΑΣΤΕΙΑ!!!! ΜΑ 3,5 ΚΙΛΑ ΟΛΑ ΕΚΕΙ ΜΠΗΚΑΝ???? ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΠΟΛΛΥ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΦΩΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΜΕΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ Κ ΠΟΛΛΑ ΑΝ ΔΕ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΦΟΡΕΜΕΝΟ ΕΤΣΙ ΧΑΝΕΙ! ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΕΧΕΙ CORNERS ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΜΑΡΚΕΣ Κ ΟΤΑΝ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ ΕΡΧΕΤΕ Κ ΣΤΥΛΙΣΤΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ Κ ΛΥΣΕΙΣ ΜΕ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΔΙΑΣΕΙΣ! ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΛΟ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ PEEP TOE ΠΑΠΟΥΤΣΙ, Κ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΣΑΝΤΑΚΙ ΦΑΚΕΛΟ. ΕΝΑ ΠΟΛΛΥ ΦΑΡΔΙ ΒΡΑΧΙΟΛΙ Κ ΝΑ ΜΑΣΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΝΑΝ ΚΟΤΣΟ ΜΟΝΤΕΡΝΟ!!!!!! ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΒΡΗΚΑΝ ΣΥΜΦΩΝΗ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΜΑΣΕΙ Κ ΤΡΕΜΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ!!! ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ Κ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟ Κ ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ Κ ΑΥΤΕΣ!!!

ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΟ... Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ!!!!! ΑΝ ΤΟΝ ΠΑΩ ΜΕ ΤΖΙΝΑΚΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΓΙΟΥΧΑΡΟΥΝ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΤΟ Κ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ!!!!!!! ΕΙΝΑΙ Κ ΜΕΤΑΞΩΤΟ 100% ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΕΤΑΞΩΤΑ ΒΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΤΑΞΩΤΟΥΣ ΚΟΛΟΥΣ!!! :lol::lol:IMGP0249.JPG[/attachment:a9n98uf5]

ΓΙΑ ΠΕΣ ΤΕ ΜΟΥ ΓΝΩΜΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΧΑΝΕΙ ΠΟΛΛΥ ΕΤΣΙ ΦΟΡΕΜΕΝΟ ΕςΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΥΛ ΜΟΥ. ΜΕ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΕΝΑΚΙ !!! ΚΑΙ ΣΩΣΤΟΣ Ο ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ. ΑΛΛΑ ΤΟΣΟΣ ΦΤΗΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θαλιτσα τελος καλο ολα καλα!Αντε αντε καλες τρελιτσες αρκει να μη σας πρει χαμπαρι ο νικολας!!!

στελλα πανεμορφο το φορεμα!κουκλαρα θασαι!συμφωνω με τη στυλιστρια κοτσος θα σου παει πολυ

κλεινω να κανω νανι.θα σας πω μετα νεα!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΣΤΕΛΛΑ ... ΑΛΛΑ ΜΑΛΟΝ ΣΕ ΞΕΝΥΧΤΗΣΕ Η ΣΑΝΤΥ Κ ΜΑΣ ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ :lol:

ΡΕΝΑΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ Κ 100 ΦΟΡΕΜΑΤΑ Κ ΜΟΛΙΣ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΜΟΥ ΒΓΑΖΑΝ ΚΑΤΙ ΛΑΤΕΡΝΕ!

ΑΥΤΟ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ Κ ΤΟ ΕΙΧΕ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΜΑΡΚΑΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΟΥΚΛΑ ΤΟ ΕΡΩΤΕΥΤΙΚΑ!!!!! ΑΝ ΘΕΣ ΠΑΡΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΗΠΩΣ ΜΑΖΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΟΥΜΕ???? :lol::lol:

ΑΝ ΘΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΠΕΣ ΜΟΥ!!!!!Κ ΘΥΜΙΣΕ ΜΟΥ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΣΕ ΠΟΙΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΑ ΤΗΝ ΜΑΡΚΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ. ΕΓΩ ΑΘΗΝΑ ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΣΥΓΚΑΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ. ΛΕΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ ? ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΑΡΓΩ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΧΑΛΟΥΣΕ. ΠΟΥ ΝΑ ΓΥΡΙΖΩ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σορρυ βρε ελενα απλως ηθελα να κοιμηθω και με τυραννουσε η κυρια γιαυτο μπερδευτηκα.παντως μαματο το φορεμα.μη ανοιγεις θεμα για τα κιλα ταχασα ολα αλλα το σωμα πατσας!!!

λετε να ψαχνω στο νετ για φορεμα???πες τη μαρκα να κοιταξω μην εχει και εδω καταστημα στο νησι να το παρω και εγω.και γεννησαμε ολες μαζι και φοραμε το ιδιο φορεμα στη βαφτιση!!! :)):)):))

με εντολη γιατρου ξεκινησαμε τη κρεμουλα βανιλια-ρυζαλευρο της νουτριτσια.σημερα εφαγε μια κουταλια με το ζορι,ελπιζω αυριο να φαει με πιο ορεξη.παω για ντουζακι για να ετοιμαστω για δουλεια φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΧΕΙ!!!! ΓΙΑΤΙ ΜΗΠΟΣ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΔΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ!!!!

ΑΛΛΑ ΚΟΥΚΛΑ ΘΑ ΣΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΣΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΡΟΔΟ, ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΛΕΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ ΒΕΡΟΙΑ!!!! ΕΙΔΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΥΧΕΡΕΣ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΧΩΡΙΑΤΣΕΣ :lol::lol:

ΡΕΝΑΤΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΑ ΠΜ ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ.

ΑΛΕΚΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ Κ ΕΣΕΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΛΕΝΑ. ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ. ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ. ΠΗΡΑ TΗΣ NESTLE ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΖΑΧΑΡΗ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΡΩΜΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΜΕΧΡΙ 3 ΚΟΥΤΑΛΙΤΣΕΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΛΑΙΓΕ, ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΛΙΓΟ ΒΥΖΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΚΡΕΜΟΥΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!!!!

Σημερα ειμουν ολη μερα στο δρομο....το πρωι πηγα στην πολεοδομια για να παρω επιτελους την αδεια της οικοδομης και περιμενα 3 ωρες κοντεβα να κοιμηθω στην καρεκλα....Αχ μωρη ατιμη γιατρεσα σουρχομαι ελα να ξαναπαρκαρεις αν σου βασταει [smilie=thefinger.gif]

Το μεσημερακι πηγα στην δουλεια για να δωσω τα προσκλητηρια και πολλη χαρηκα που ειδα τους συναδελφους μου αν και οι μιση εχουν αλλαξει πλεον!!!!!

Ελενα φοβερο το φορεμαατακι σου μονο που υπαρχει ενα τεχνικο προβλημα αν φορεσω και γω το ιδιο φορεμα θα με κυνηγανε με της πετρες καλε θα με βγαλουνε στις ειδησεις του star =))

Αλεκα αντε καλοφαγοτες οι κρεμουλες σας...και γω τις νουτριτσια πηρα αλλα με δικη μου πρωτοβουλια επειδη πινουμε το αλμιρον που ειναι τις νουτριτσια...εμεις θελουμε λιγες μερουλες ακομα για μαμ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες!περασαμε μια ησυχη βραδια και ελπιζω να εχουμε και μια ησυχη μερα.

Ελενα στα σιγουρα θα ανεβουμε πανω για Αγρινιο αλλα ποτε δεν καθομαστε μονο εκει.Ξερω οτι θα παμε Γρεβενα.Εγω πιστευω πως πανω θα βρω πιο οικονομικο φορεμα παρα εδω στο νησι!

Ρενατα μπραβο σας 3κουταλιες θηρια ειστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααα ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΓΟΥΜΑΡΙΑ ΤΩΡΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑΜΕ!!!!! ΕΧΕΙ Κ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΒΡΟΧΟΥΛΑ ΤΑΜΑΜ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΕΙΝΑΙ!!! ΠΑΩ ΝΑ ΤΑΙΣΩ Κ ΤΑ ΛΕΜΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιας και σηκωθηκες ελενα μου μπορεις να μου πεις πως βαζεις λαδακι στο πωπουδακι?η σαντυ αχεστη απο χθες και δεν θελω να της ξαναβαλω κλυσματακι.ελω να βαλω τη μεθοδο σου.ολες τις λεπτομεριες γιατι ειμαι και ξανθια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σορρυ αλεκα μου τωρα καταφερα να μπω!!!! ειχα παρεα!!!!! θα παρεισ μπατονετα θα την βουτηξεισ στο ελαιολαδο κ θα την βαλεισ στον ποπουλη τησ!!!! ε οχι πολλυ μεσα ισα ισα να μπει το βαμβακακι!!!!! αλλοι το κανουν κ με βαζελινη αλλα εγω απο μια αρχη με λαδι το βολευτικα!!!! κανα δυο φορεσ καντο κ αστην !!!

εμενα εφτυχοσ τα κανε σημερα!!!!1 παω για υπνο γιατι με ζαλισαν το κεφαλι!!!! αντε καλα επιτυχεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΒΛΕΠΩ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΕΣ ΑΠΟΥΣΙΑΖΑΤΕ. ΚΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΠΩ. ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ, ΜΕΤΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ,ΜΕΤΑ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ, ΓΚΡΙΝΙΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ...ΠΡΙΝ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ.

ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ. 1,5 ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΕΦΑΓΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ. ΛΕΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΑΧΛΑΔΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΕΛΠΙΣΤΗΚΑ. ΣΕ 4 ΜΗΝΕΣ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ 5 ΜΗΝΕΣ, ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΦΡΟΥΤΟ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...