Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΑ.....ΜΟΥ ΔΗΙΓΕΙΤΕ Κ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΕΚΕΙ .......Κ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΑ!!!!!! ΠΩΣ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΠΙΣΩ??????????

ΑΣΕ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΞΑΠΛΑ ΜΕ ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΜΙΛΑΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΖΟΜΑΣΤΕ......ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΧΑΝΩ ΕΓΩ ΑΥΤΟ Ε? ΜΟΥ ΛΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ μωρε Ελενα κοντεψα να παθω καταθλιψη με αυτο που μου ειπες...τι να κανουμε αναγκαστηκα θα χανουμε αρκετες στιγμες απο τα παιδακια μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συναισθηματικες μου μανουλες καλημερα! Οταν θα πατε δουλεια η πρωτη βδομαδα ειναι δυσκολη μετα θα συνηθισεται και θα ειστε μια χαρα,αστε που θα λετε "να παω δουλεια να ηρεμησει λιγο το κεφαλι μου"

Λοιπον την πηγα χθες στο αλλο παιδιατρο (παλι) ευτυχως η μικρη εχει μονο συναχι ενω και εγω και ο μπαμπας χαλια με πυρετους και κομαρες. Φυσικα μασκα σαν το λοιμωδων ειμαστε!!!! Ο γιατρος μου ειπε οτι συναχακι ειναι να το περασουμε με φυσιολογικους ορους και το διαολο που ρουφας αλλα μονο πριν κοιμηθει σταγονες οτριβιν (σαν αυτες που ειναι για τους ενηλικες αλλα για μωρα). Δεν θελω να της πολυπερνω φαρμακα αλλα το βραδυ της εριξα σε καθε ρουθουνακι απο μια σταγονουλα οτριβιν σας πληροφορω οτι σηκωθηκε στις 5 να φαει ουαου!!!

Στελλιτσα θελουμε ντοκουμεντα μπολικα!!!! Παντως αν η δικια μου καταφερω και την ταισω ωστε να κοιμηθει μονη της χωρις βυζι κερναω μπυρες (θα σας τις στειλω με κουριερ)

Σημερα βαζουμε μοσχαρακι και πιο πολλα χορταρακια και θα πηγαινουμε εναλλαξ κοοπουλο μοσχαρι μπας και φαει πιο πολυ (η μικρη ειναι κατω απο το γραφειο) και στο αχλαδακι της πορτοκαλι. Θα σας βαλω φωτο (μολις την τραβηξω) πως σηκωνεται και κρατιεται απο τις λαβες και καθεται ορθια χωρις βοηθεια, τωρα κανει υπερπηδηση εμποδιων!!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορούες!!!!!!!!!!!!!!Είπα να σας μιλήσω λλίο Κυπριακά............... :lol::lol::lol::lol:

Αλεκα μου περαστικά σας.........Πάλι προχώ η Σάντυ μας!!!!!!!!!!Να σηκώνεται μόνη της............εμείς τίποτα ακόμα........ούτε κάθεται ούτε τίποτα............... :?:?:?:?

Μην ανησυχείτε για την επιστροφή στη δουλειά............θα είναι πιο καλά.........θα ξεφεύγετε και λίγο από το σπίτι και από όλα.............Κι εγώ τώρα ανυπομονώ να πάω το μεσημέρι και το βράδυ και η χαρά που κάνει μόλις με δει είναι όλα τα λεφτά!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D Και δίνουμε φιλιά και χάδια το μεσημέρι................ :lol::lol::lol:

Ψες κοιμηθήκαμε ευτυχώς από τις 10 μέχρι τις 12,5 και μετά στις 5,5 έφαε και ξανά μέχρι τις 7,5..........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Κ ΑΠΟ ΜΑΣ! ΣΗΚΩΘΗΚΑΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΣΤΙΚΑΜΕ Κ ΤΩΡΑ ΠΙΝΟΙΥΜΕ ΓΑΛΑ!

ΤΟΒ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ! ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΝΑΙ ΚΑΛΕΣ!!

ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ! Κ ΜΕΝΑ ΟΤΡΙΒΙΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ! ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ Κ ΑΡΡΩΣΤΗ Η ΣΑΝΤΥ...ΘΑ ΕΦΤΙΑΧΝΕ Κ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΕΣ!!! :) ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΛΑΒΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΜΑΣ ΓΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΔΕ ΤΟ ΚΟΒΩ :lol::lol:

ΕΜΕΙΣ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ! ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ ΔΥΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΒΠΑΡΟΝ! ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ! ΧΤΕΣ ΕΙΔΙΚΑ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΚΑΝΕ!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΤΣΙ ΟΛΑ ΝΑΜΑΘΕΝΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΞΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑ :lol::lol: ΦΥΣΙΚΑ Κ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις μονο διακοσμητικες δεν τις εχουμε τις λαβες!!!! τι κρεμα του δινεις και κανεις τρεις φορες κακα? εγω να δω σκατο απο το σαββατο !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel: 23 Μαρτίου 2010 / κοριτσάκι / Δέσποινα / καισαρική

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

ilioulina: 19 Απρ. 2010 / αγοράκι /

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

martha1: 22 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Θεόδωρος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

kiki08: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι /

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

zoumpalou: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

thena: 10 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / καισαρική

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

MamaFaki: 14 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

mairybaggelhs: 16 Μαϊου 2010 / αγοράκι / φυσιολογικό τοκετό

tsiggou: 17 Μαϊου 2010 / αγοράκι /

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / καισαρική

mdion: 19 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

elenatsak: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

thimidia: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Νομική-Αλεξάνδρα / φυσιολογικό τοκετό

debbie871: 27 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι /

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

mariaxar: 01 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Κωνσταντίνος / καισαρική

RUBELA: 02 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μελίνα / καισαρική

marina.: 11 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Μάρκος / καισαρική

Mika: 11 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μαρία / φυσιολογικό τοκετό

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

loukitsa2 ΠΗΤ:21/05/10

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

Βασουλα ΠHT:06/06/10

mama again ΠΗΤ:09/06/10

Zena(κοριτσάκι)

BALERIA

maya1

ritsaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας! φαγαμε μηλο σημερα! ο μπεμπης το λατρεψε η μπεμπα το σιχαθηκε!

αλλα εχω να πω με τις κρεμες και με τα συναφη ολο εκτος προγραμματος βγαινουμε.

δηλαδη ενω τωρα εδινα την κρεμα ριζαλευρο με γαλα κατα τις 10-11

σημερα φαγανε το μηλο εκεινη την ωρα και εννοειται οτι ηταν σαν να εφαγαν αερα

και τωρα για να ριξουν εναν υπνακο ηπιαν λιγο γαλα.

δεν ηθελα απο τωρα να τα δωσω χορταρια γιατι τι θα φανε κατα τις 2? γαλα?

και ετσι εδωσα λιγο γαλα και τωρα αποκοιμηθηκαν.

για ποσο? χαχα μην απαταστε καλες μου φιλες! αντε το πολυ να κοιμηθουν μιση ωρα ετσι για να παω για ...κατουρημα και να φαω τιποτα μετα.

φιλια κοριτσια

υ.γ.

αν εχετε καμια συμβουλη σχετικα με την φρουτοκρεμα καλοδεχουμενη. αυριο τρωμε και αχλαδι.

σκετες με φρουτα δεν τις κανετε? εννοω δεν βαζετε ριζαλευρα μεσα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινακι δεν ανοιγεις κανενα καινουριο θεματακι με τη συνεχεια του παναμαϊκου γιατι μας βλεπω να μας κοβουν

και βαλε και το λινκ να το βρουμε αμεσως!

και την λιστα εννοειται!

και το νο9 εννοειται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα διδυμομανουλα εγω βαζω το μηλο στο μικροκυματων 30 δευτερα μετα συμπληρωνω 100 γρ νερο ζεστο τα κανω πουρε στο μουλτυ και μετα συμπληρωνω 2 με 3 κουταλιες απο την σκονη φρουτοκρεμα της νεστλε εχει και γιωτης και νουτριτσια οτι θελει καθε παιδακι ονικολας μονο νεστλε τρωει τις αλλες με τιποτα και μετα πηζει (δεν ειναι τοσο νερουλο) ειναι ρευστη και του το δινω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΡΧΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΒΑΝΙΛΙΑ ΤΗΣ ΝΟΥΝΟΥ! ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΟΥΣΤΑΡΙΣΕ Κ ΠΟΛΛΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ! ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΕΥΠΕΠΤΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ! ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ! ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΜΩΣ ΟΤΙΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΜΕ ΟΥΤΑ ΣΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΟΥΤΕ ΣΤΙΣ ΣΟΥΠΕΣ....ΤΟΤΕ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ!

ΜΑΜΥ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ Κ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΑ ΦΡΟΘΤΑ! ΕΝΝΟΗΤΕ ΟΤΙ ΣΗΜΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΜΕ ΓΑΛΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ Κ ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΛ ΓΙΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ! ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΛΕΕΙ ΟΤΑΝ ΦΑΕΙ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΜΗΛΟ+1 ΑΧΛΑΔΙ +ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ! Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΡΙΧΝΩ Κ ΜΙΑ ΜΕΖΟΥΡΑ ΚΡΕΜΑ ΒΑΝΙΛΙΑ ΜΕΣΑ!

ΑΙΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ! ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΧΟΡΤΕΝΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ! ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΞΕΚΙΝΙΣΩ ΜΕ ΜΙΣΟ ΜΗΛΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[/bΠΩΛEIΤAI ΛΑΔΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΜΑΣ 80Ε Ο ΝΤΕΝΕΚΕΣ 0.01 ΟΞΕΑ ΜΕΤΡΙΜΕΝΟ! ΔΙΑΝΟΜΕΣ ΣΕ ΑΘΗΝΑ! ΟΣΕΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΛΑΔΙ ΝΤΟΠΙΟ ΚΑΙ ΑΓΝΟ ΑΣ ΣΤΗΛΟΥΝ PM.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ 6970404052]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΛEIΤAI ΛΑΔΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΜΑΣ 80Ε Ο ΝΤΕΝΕΚΕΣ 0.01 ΟΞΕΑ ΜΕΤΡΙΜΕΝΟ! ΔΙΑΝΟΜΕΣ ΣΕ ΑΘΗΝΑ! ΟΣΕΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΛΑΔΙ ΝΤΟΠΙΟ ΚΑΙ ΑΓΝΟ ΑΣ ΣΤΗΛΟΥΝ PM.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ 6972404052

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΕΜΕΙΣ ΕΧΤΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥΥΥΥ ΠΑΛΗΚΑΡΙ Η ΜΕΛΙΝΑ!!!

ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΕΚΛΑΨΕ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΤΕΡΕΑ ΤΡΟΦΗ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ! ΔΗΛΑΔΗ 2 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ! ΠΡΩΤΗ ΤΡΟΦΗ ΚΡΕΜΑ ΡΙΖΑΛΕΥΡΟ ΒΑΝΙΛΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ (ΚΑΡΟΤΟ,ΠΑΤΑΤΑ,ΚΟΛΟΚΥΘΙ),ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΦΡΟΥΤΑ ΠΡΩΤΑ ΑΧΛΑΔΙ ΜΕΤΑ ΜΗΛΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΠΑΝΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΡΕΑΣ ΚΑΙ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ! ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΑΣ!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΒΗΧΑ!! :lol::lol::lol::lol:

ΣΤΑ 30 ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ!! :lol::lol::lol::lol:

ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ! :D:D

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΗΡΑ ΦΟΡΜΑΚΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΦΑΝΕΛΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΠΕΛΟ ΑΗ ΒΑΣΙΛΗ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ.... :D:D:D ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΤΡΕΞΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ! :D:D

ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟ....

post-7512-13873935396528_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...