Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ Νο8 !!!


Recommended Posts

Καλησπερα κοπελες μου!!!!

Χθες και σημερα ξεσαλωσα η μανα...βγηκα για καφε και τα 2 απογευματα το Σαββατο και με το παιδι και την Κυριακη μονη..περασα πολυ ωραια....αφηστε που δεν ψηφισα κιολας!!!!

Λοιπον κοροτσακια μου δεν θα το πιστεψετε αλλα σημερα που τον ειχε η μαμα μου εκανε και τσισα και κακα στο γιο γιο....εγω παλι οταν τον βαζω νομιζει οτι ειναι παιχνιδι και μονο αυτα δεν κανει....το χτυπαει και γελαει μονο....για να δουμε αν τα καταφερω και γω θα σας πω!!!!!

Γεωργια μου πολυ ομορφες οι μπομπονιερες περισσοτερο μου ερεσε η δευτερη αλλα μπορεις να κανεις και μισες μισες για να βγεις απο το διλημμα...

Περαστικουλια στην Σαντυμπελ Αλεκα μου!!!!

Ρουμπελα χρησιμοποιουσα και γω αυτες και ημουν ευχαριστημενη αλλα απο τοτε που αρχισαν να μου στελνουν κουπονια αρχισα να περνω τις active fit για την μερα και τις baby dry για την νυχτα...μου βγαινουν στα ιδια χρηματα και οταν εχει προσφορες δεν το συζητω τις παιρνω πανφθηνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 893
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

GEIAA SAS KORITSAKIA MOY!!!! ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΨΗΦΙΣΑΜΕ Κ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΒΑΖΕ ΥΠΟΨ ΕΝΑ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΑΣ...... Κ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕ ΜΕΤΑ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΕΣ ΠΟΛΛΥ ΓΕΛΙΟ!!! ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΥΤΕ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ Κ ΤΟ ΠΑΙΞΑ ΑΜΠΕΜΠΑΜΠΛΟΜ! ΟΥΤΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙ ΕΡΙΞΑ ΧΑΧΑ! ΧΑΛΑΛΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΠΗΓΕ!

ΠΗΓΑΜΕ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ....Κ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΝ Κ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΥ ΚΟΣΜΟ Κ ΔΥΝΑΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗ Κ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΦΡΙΚΑΡΙ ΟΣΤΟΣΟ ΑΥΤΟΣ ΕΚΑΝΕ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΓΕΛΟΥΣΕ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ! ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΥΠΟΨΗΦΙΟ :lol::lol::lol:

ΣΤΕΛΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ???? ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟ ΓΙΟΓΙΟ???? ΤΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!?? ΑΝΤΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΕ Κ ΠΑΜΠΕΡΣ ΣΕ ΛΙΓΟ!

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΒΑΖΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΛΕΚΤΡΙΚΟ.....Κ ΑΝ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ Κ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΜΥΤΗ ΤΟΥ Κ ΡΟΥΦΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ????????????? ΘΑ ΤΟ ΞΕΜΥΤΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟ! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυριο θα την παω στο παιδιατρο οχι τιποτα να μου πει οτι ειναι συναχι και οχι τιποτα κακο.

Ελενα τα ηλεκτρικα τα εχουν οι παιδιατροι και αυτοι στα δινουν, θα τον ρωτησω αυριο αν εχει γιατι ξεπνευμονιαστηκα (καλο???)!!!

ο μπαμπας μας ειναι στην επιτροπη για τις εκλογες κατα τις 1 τον περιμενω σιγουρα θα κοιμαμαι μεχρι εκεινη την ωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑ ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!! ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟ ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ!!!! ΕΧΕΙ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!ΒΡΕ ΑΝΓΧΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΧΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ!!!!

ΣΤΙΣ 1 ΧΛΟΜΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ! ΚΑΤΑ ΤΙΣ 3 ΝΑ ΛΕΣ! ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΥ ΠΡΑΜΑ ΦΕΤΟΣ!

ΑΧ ΒΑΡΕΘΗΚΑΑΑΑΑ!!!!! ΓΙΑ ΠΕΣ ΚΑΝΑ ΝΕΟ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ? ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΑΠΟΨΕ Ε?

ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΝΩΡΙΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗ ΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΗΜΟΥΝ ΟΚ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΑΣ ΓΑΡΙΔΑ ΚΟΙΜΑΤΑΝ ΣΤΙΣ 12.30 :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΑΛΕΚΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους σας διαβασα!

καλημερα, καλη εβδομαδα και καλα αποτελεσματα σε αυτες που ψηφισαν!!

εγω εννοειται πως δεν ψηφισα και σιγα μην τους εκανα και την χαρη, ουτε ο αντρας μου. χαχα!

πηγαμε βολτα! ζητωωωωωωω! ωραια περασαμε κοριτσια χτυπησα μια αθερινα μπομπα στο ταβερνακι ηπια και κρασακι και μετα το βραδυ ειχα ενα κενο 11-3 δεν θυμαμαι αν ξυπνησαν τα μωρα! χαχα!θυμαμαι μετα τις 3 και πριν τις 11, τα υπολοιπα ειναι σαν να με απηγαγαν εξωγηινοι! λετε να κοιμηθηκα!??? μακαρι Παναγια μου! παντως δεν νιωθω σαν να κοιμηθηκα...νιωθω σαν να ξαγρυπνησα...ε ρε τι παθαινει κανεις με λιγο κρασακι!

λοιπον που λετε εμεις τρωμς την χορτοκρεμα, εσεις οταν λετε σουπα τι εννοειται? σουπα σουπα???

εμεις κρεμα τα κανουμε ολα...

το καροτο ο μπεμπης το εκανε εμετο την πρωτη φορα που το εφαγε και τη μπεμπα το λατρεψε

ετσι λοιπον ο μπεμπης τωει κρεμα πατατα-κολοκυθι- και η μπεμπα πατατα-κολοκυθι-καροτο

και μαλλον θα τους βαλω και κανενα φασολι μεσα να δουμε το θα γινει

κρεας μας ειπε τον αλλο μηνα εμεις γιατι ειματε λεει προωρα

να χαθουνε πια ολο προωρους μας λενε

36 εβδομαδων γεννησα!

σαντυ περαστικα και υπομονη αλεκα!

κοριτσια οποια κανει το παιδι της κακα στο γιογιο θελω φωτογραφια να δω οχι το αποτελεσμα αλλα την πραξη και μετα θελω να ανοιξει θεματακι με εκπαιδευτικο χαρακτηρα για εμας τις υπολοιπες που τα παιδια μας χαιζουν στις πανες!

εμεις παρεπιπτοντως τα κανουμε στις libero 4, και αυτες τις μερες στις παμπερς βαβυ dry αλλα μονο dry δεν μενει ο μπεμπης

η το πουλι του ειναι τοοοοοσο μεγαλο και ψεκαζεται η η πανα ειναι μαπα.

φιλια και καλημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α επισης να πω οτι και μενα μου γκρινιαζουν οχι μονο στην χορτοκρεμα αλλα και στην κρεμα την απλη

φρουτοκρεμα ξεκιναμε αυριο

γιατι μας ειπε η γιατρος οτι αν φαμε φρουτο δεν θα τρωμε τα χορταρια

αυτο που κανω για να τα κανω να φανε ειναι 1)τον καραγκιοζη

2)βαζω πιπιλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!! ΑΧ ΒΡΕ ΜΑΜΜΥ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΥ ΠΛΑΚΑ! ΕΜΕΙΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΙΣ DRY ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΕΓΝΟΙ!! ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΕ ΣΕΡΙ Κ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΛΑΖΩ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΥΣΚΕΜΑ!! ΒΡΕ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΥΛΙ ΤΟΥ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ??? Η ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ :D ?

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟΓΙΟ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ Κ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ....ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ Κ ΚΑΜΙΑ ΜΥΡΩΔΙΑ :lol::lol: ΑΧ ΒΡΕ ΣΤΕΛΛΑ ΤΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ :lol::lol:

ΕΜΕΙΣ ΦΡΟΥΤΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΠΕΜΠΤΗ, ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΒΑΝΙΛΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΒΡΟΧΘΙΖΟΥΜΕ Κ ΚΑΝΩ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ Η ΜΑΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΩ Κ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΤΕ :shock: Κ ΣΟΥΠΑ ΣΕ ΜΟΡΦΗ ΚΡΕΜΑΣ ΕΝΝΟΗΤΕ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ!! ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ Κ ΚΡΕΑΤΑΚΙ ΜΕΣΑ! ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΕΓΩ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΛΑΧΑΝΙΚΑ! ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΤΩΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας κοριτσαρες. εχει βαλει στοχο η μικρη να χτυπησει το κεφαλι της σημερα παει και σκαρφαλωνει στο μεγαλο αρκουδο για να παει να πιασει τη μυτη του τι παιδι θαυμα ειναι αυτο!!!

Στελλα βιντεο φωτο συμβουλες και ενα ενα τα σταδια μεχρι να φτασει στο γιογιο και ολα τα παρελκομενα!!!

Διδυμομανουλα και εμεις κρεμα την τρωμε τη σουπα αλλα καροτο απαγορευτηκε γιατι μας στουμπωνει αγρια και τρωμε χορταρακια σαν κατσικουλες. Το σουξε της μικρης ειναι το "μια ωραια πεταλουδα" πρεπει να το λεω ισα με 50 φορες μεχρι να φαει και φυσικα πιπιλα ετοιμη στο αλλο χερι για να της την βαλω μπας και φαει καμια κουταλια παραπανω.

Εμεις και λιμπερο βαζουμε, και παμπερς βρακακι βαζουμε και active fit και baby dry εχουμε απο ολα στη ντουλαπα μας!!!! 12:30 εχω ραντεβου με το γιατρο της που της κανω τα εμβολια και ξεκιναμε το κρεατακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bonjour bonjour!!!!!!!!!!!!!!!!!!Στελλίτσα μάλλον θα μας τρελλάνεις με την εκπαίδευση σας!!!!!!!!!!Τώρα να αρχίσει να κάθεται ο Ορέστης και θα αρχίσουμε και μεις με το γιογιο........... :lol::lol::lol::lol:

Το Σάββατο ήρθε η πεθερά μου από Λονδίνο που πήγε διακοπές και μας έφερε δώρα πολλά και σοκολάτες...............Το βράδυ όμως ήταν το χειρότερο όλων των εποχών δεν ξέρω τι έπαθε δεν κοιμήθηκε καθόλου νομίζω από τις 2 μέχρι τις 4.................τις υπόλοιπες ώρες έκλαιγε και δεν ήθελε να κοιμηθεί............Χάλιααααααααααααααααα

Χτες ήμασταν όλη μερα στην πεθερά μου και το απόγευμα είχαμε επισκέψεις κάτι φίλους και κοιμηθήκαμε όλοι από τις 9!!!!!!!!!!!!!!!!Αφού δεν αντέχαμε άλλο...............Ξύπνησε στις 2 και στις 5,5 και εννοείται στις 7.................

Γεωργία μου και μένα μ'αρέσει η 2η..............

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΑΣ ........

ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ ΒΛΕΠΩ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

ΣΤΕΛΙΤΣΑ ΣΟΥΠΕΡ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟΓΙΟ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΜΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΕΜΑΣ :oops::oops::oops:

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΑΣΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΕΤΣΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΝΑΚΙ???

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΠΡΟΩΡΑ ΕΓΩ ΓΕΝΗΣΑ 37+4 ΑΝΤΕ ΜΑΙ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!

ΑΝΤΕ ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΤΡΕΛΕΝΕΤΕ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΛΟ!!!!

ΑΛΕΚΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΙ ΕΙΠΕ ΣΥΝΑΧΑΚΙ Η ΚΑΤΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟ?? ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΕΑΤΑΚΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από την βροχερή σήμερα Πάτρα!!

Άντε να πάμε και εμείς αυτή τη βδομλαδα στο γιατρό για το εμβόλιο και να μας πει και για κρεμούλες!!!

Γεωργία μου είδα σε ένα κατάστημα στην Πάτρα, c collection λέγεται, μποτάκια ugg για βρέφη!!!Θες να ρωτήσω τιμή και χρώματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο π@π@ρας λογω εκλογων ειναι κλειστος και σημερα και αυριο αρα θα την παω στον αλλο γιατρο που ειχαμε παει για την δυσκοιλιοτητα. το θεμα ειναι οτι την πεμπτη εχουμε εμβολια (2 παρακαλω) και ο π@π@ρας αυτος της κανει τα εμβολια στο ικα και θα δει στο βιβλιαριο της του αλλουνου τισ σφραγιδες και θα μου την πει αλλα δε μαμιεται εγω να δεις τι θα του απαντησω. αρα το απογευμα θα σας πω πως παει η μικρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΑΚΙ ,ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΕΠΑΝΩ :mrgreen: ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΕΞΩ ,ΤΟΥ ΠΕΡΝΩ Κ ΠΑΝΕΣ ΑΠΟ ALDI Κ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΥΠΕΡΧΙΛΙΣΗ :lol::lol:

mariaxar ΑΓΑΠΩ ΠΑΤΡΑ :x:x ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΚΕΙ Κ ΜΕΝΑΜΕ Κ ΠΑΛΙΑ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΜΑΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ,ΚΑΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΑ ΞΑΔΕΡΦΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΛΑΤΡΕΜΕΝΑ :P:P

ΕΔΩ ΣΗΜΕΡΑ (ΓΙΑΝΝΕΝΑ) ΠΟΛΥ ΒΡΟΧΗ :roll: ΕΙΧΑ Κ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΞΩ ΠΑΠΙ ΕΓΙΝΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!! ΕΧΩ Κ ΠΑΛΙ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΦΑΙ ΜΑΣ!!!

ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΙΣΑΜΕ ΚΡΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ Κ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΜΕ ΓΑΛΑ!

ΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Η ΔΟΛΙΑ???? ΤΟ ΙΔΙΟ??? ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠ[Ε ΝΑ ΔΩΣΩ ΜΙΣΟ ΜΗΛΟ Κ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΜΙΣΟ ΜΗΛΟ ΜΙΣΟ ΑΧΛΑΔΙ!!! ΝΑ ΣΗΜΠΛΗΡΩΣΩ ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΜΕ ΓΑΛΑ ????????? ΕΣΕΙΣ ΠΟΣΟ ΔΙΝΕΤΕ???

ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΔΙΚΟΣΜΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΠΟΤΕ! ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΛΑΙΜΑΡΓΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΕΙ ΕΝΑ ΧΩΡΑΦΙ ΜΗΛΑ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Θένα μου αλήθεια? Όποτε ξανάρθεις, ενημέρωσε με αν θέλεις να συναντηθούμε!!

Έλενα μουεγώ δεν ξέρω να σε βοηθήσω σε αυτό που λες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΑΣ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΕΧΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΑΕΙ ΜΕ ΜΑΣΚΟΥΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΟ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΦΑΓΑΜΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΣΟ ΗΠΙΑΜΕ ΚΑΙ ΜΠΟΛΙΚΟ ΝΕΡΑΚΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΦΑΓΗΤΟ ΜΑΣ ΣΕ ΚΑΝΑ 3ΜΕΡΟ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΜΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΡΖΕΤ ΜΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΛΕΙΠΕΙΣ....ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ!!!!

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΤΟΥ!!! ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες!!!!!

Χα χα χα εχετε πολυ πλακα βρε κοριτσια που θελετε φωτο απο τα κακακια μας....σημερα προσπαθουσα να τον βαλω να τα κανει και ειχα παλι τα ιδια γελουσε και χτυπουσε το γιο γιο...οταν ηρθε η μαμα μου τον εβαλε και κατουρισε ο ατιμος.....λοιπον για οποια ενδιαφερεται θελει πολυ κοπο για να το πετυχεις απο οτι μου ειπε η μαμα μου ανα μιση ωρα θελει να τα βαζετε στο γιο γιο ωστε να πιασουνε το νοημα.... :shock::shock::shock: Δυσκολο πολυ λεμε!!!!!!!

Παντος οταν το ξανακανει θα βγαλω φωτο για να δειτε φατσα να πεθανετε στο γελιο και φυσικα θα βγαλω φωτο και τα κατορθωματα μας =))=))=))=))=))=))=))=))

Οσο για τα φαγητα και μεις τα κανουμε ολα κρεμα.....

Ελενα εμενα μου ειχε πει η παιδιατρος οτι οταν φαει 90γρ. φρουτοκρεμα σταματας και το γαλα....μετα απο φρουτοκρεμα του δινεις οσο χορτασει...εμενα τρωι 150-200γρ. αναλογα τα κεφια.

Ζορζετ μου να χαιρεστε τον Αγγελινο σας χρονια του πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω μια ζυγαρια τροφιμων ψηφιακη την ειχα παρει για να κανω συνταγη του Παρλιαρου και να τελικα που μου χρειαστηκε και για το παιδι....δεν ειναι ακριβες γυρω στα 15ε εχουν αν θυμαμαι καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΣΕ..... ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!!!!! ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ :cry: ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ ΝΩΡΙΣ ΝΩΡΙΣ Κ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΟΠΗ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν το αντεχει η τσεπη σου........εγω παλι νομιζω οτι θα ειναι δυσκολα μεν αλλα θα ξεφευγουμε και λιγο...θα πηγαινουμε στην δουλεια να ξεκουραστουμε :lol::lol::lol::lol::lol:

Το θεμα ειναι πως θα ξανασυνιθησουμε τους κακους,παραξενουν και ιδιοτροπους πελατες :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...